Reklama

Anální kolík

Jitka.Halova (St, 17. 3. 2021 - 07:03)

Volovina

Aja (So, 18. 1. 2020 - 19:01)

Ahoj chtěla jsem se zeptat a nemůže se zaseknout anebo třeba s vyklouznout že bude malý a nebo se tam nebude vejít a Jak mám poznat jakou velikost si mám koupit

Karel (Út, 20. 8. 2019 - 13:08)

Doporučuji kolík který pěkně drží a nevypadne při chůzi " Anální stimulátor Taurus "

Aďa (St, 31. 7. 2019 - 11:07)

Máte niekto skúsenosti s nosením vonku? Nemôže sa stať, že pri nejakom pohybe vykĺzne von a hlavne teda, nie je vidieť pod oblečením tá spodná časť, napríklad ak sa zohnete? Mám tento https://www.online-nakup.sk/nevibracne/6554-ciry-analny-kolik-vhodny-pre-zaciatocnikov-jelly-crystal-kolik-ciry-dlhy-15-cm.html Doteraz som ho používala iba doma, no manžel by chcel aby som to vyskúšala nosiť aj niekde von.

Tomáš (St, 19. 6. 2019 - 00:06)

vůbec nechápu proč se tomu chlapi brání, anální dildo je super věc .

TV Vlasticka (Út, 18. 6. 2019 - 23:06)

Já si vsuvam analny kolik a je to super věc dobře dráždí až mi vítězka semeno

TV Vlasticka (Út, 18. 6. 2019 - 23:06)

Já si vsuvam analny kolik a je to super věc dobře dráždí až mi vítězka semeno

PETR (Ne, 16. 6. 2019 - 20:06)

Ahoj hrozně miluji vibrace mezi půlkami a chtěl bych si tam narvat motor od Babety... Rád vibrují všude a pořád... Celá postel vibruje a začnu srát přitom wow!!!!! Je to úžasný pocit. Ach, teď vibrují, a je to úžasný pocit!

Vaci (Čt, 6. 6. 2019 - 00:06)

Jak postupovat když tam opravdu vklouzne. Není to můj problém. Zajímalo by mne to. Děkuji

warp (Po, 18. 2. 2019 - 14:02)

Tak někdy si stačí pročíst nějaké recenze nebo doporučení. A správně, anální kolík není auto, takže není až tak finančně nákladní si koupit dva nebo tři druhy a potom se rozhodnout, který nejvíc vyhovuje.

Hana (Čt, 14. 2. 2019 - 22:02)

Nejhorší mučící nástroj co kdy chlap vymyslel :-(

warp (Pá, 15. 2. 2019 - 10:02)

Ale Haničko a kdopak tě s ním tak hrozně mučí? Pro mojí manželku to sice taky není nejoblíbenější erotická pomůcka, ale kvůli mně ho někdy používá. Ale nikdy mi ještě neřekla, že jí tím mučím. Je to tak, jak píše luci, je třeba vybrat si tu správnou velikost a materiál a pak to nošení může být i příjemný nebo přinejhorším ne až tak nepříjemný.

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2019 - 13:02)

Já tomu teda moc nerozumím ale kolík není auto abys ho vyzkoušel a vrátil, jak si teda má vybrat ten správnej když třeba ani neví jestli jí vyhovuje železo nebo pryž, nebo rovný versus tvarovaný. ?????

luci (Čt, 14. 2. 2019 - 23:02)

Není to tak úplně pravda , záleží na rozměru a každý si může vybrat velikost i materiál jaký mu vyhovuje . Pionýrské doby , když je vyráběly soustružníci a vulkanizéři jako melouch jsou za námi. I když jak jsem slyšela dobře posloužily.

Anett (Čt, 14. 2. 2019 - 16:02)

Helkama: Tak každého bere asi něco jiného :D já bych ho tam tak dlouho mít nechtěla, beru to jako určité zpestření a hru, tak maximálně na 2 hodiny, ne na tolik hodin jako to praktikuješ ty :D s jakým tipem si vůbec tak spokojená ?

helkama (Út, 19. 5. 2020 - 00:05)

Mám 2. Skleněný ve tvaru penisu a silikonový vibrační nabíjecí. Pustím a dobře se s ním usíná.Ráno se probudím,dám na nabíječku a odpoledne je zase připravený k použití. A takto se to opakuje skoro každý den

helkama (Ne, 7. 4. 2019 - 14:04)

Jak už jsem napsala, nejraději používám kolík ve tvaru penisu, nebo kovový 2,5 cm tlustý s diamantem na konci

Návštěvník (St, 23. 1. 2019 - 19:01)

Jenom když to tu čtu tak mi stojí péro.

Illone (So, 19. 1. 2019 - 14:01)

Taky jsem za silikonový, ty kovové jsou chladné a nepoddajné. Prostě není nad klasiku www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/analni-hracky/analni-koliky/ns-novelties-jelly-rancher-ripple-t-plug-cerna

warp (Čt, 17. 1. 2019 - 11:01)

Určitě doporučuji silikonový, je velmi přizpůsobivý, hygienický (lehko se čistí), neobsahuje ftaláty a je hypoalergenní a taky se rychle přizpůsobí teplotě těla. Manželka je s ním nejvíc spokojena a nosí ho nejraději.

Reklama

Přidat komentář