Reklama

Náušnice u kluků?

Romča (Ne, 14. 11. 2021 - 04:11)

co je normálnost ???? každý ji má jinde a jde o úhel pohledu každého jedince. i Steve se se svími radikálnima názorama vymyká normálnosti. může se zdát že něco je přehnané ale jeho postoj a netolerance je také přehnaná. svému synovi bych uši píchnout nedal, dcera je má. ale akceptuji názor a postoj jiných. jako zásah do života dítěte se dá brát cokoli. a myslím že horší než dirky v ušich je špatná výchova a nebo vnucování vlastního názoru. asi bych byl raději synem s náušnicema než synem člověka jako je Steve. pro mě vždy tolerance byla na prvním místě.

Marcela P. (Pá, 5. 11. 2021 - 07:11)

malí kluci by měli mít propíchnuté uši všichni. hezky od mala jako holky. moc jim sluší a líbí se mi to. v dospělosti se pak mohou rozhodnout, ale v dětství by je měli mít všichni.

Lukáš (St, 17. 11. 2021 - 08:11)

A jaké náušnice.

Lea (Čt, 11. 11. 2021 - 21:11)

Jak To myslíte.

Paco (Ne, 14. 11. 2021 - 02:11)

Myslím, že to Marcela myslela,jak to píše. Docela s ní souznim, i když všem klukům propichnout uši je utopie, já se spíš klonim k tomu, že by bylo fajn, kdyby se nošení náušnic stalo u malých kluků stejnou normou jako u holek. Sám bych to uvítal - nosil bych náušnice. Takhle leda prd. A kluci, stejně jako holky,co by nechtěli,by je sundali. Mně se náušnice na lidech obecně moc libi.

Robin (Čt, 28. 10. 2021 - 06:10)

když jsem řekl ženě že si dám propíchnout ucho tak na mě koukala jako na blba. zeptala se a to chceš jedno nebo obě? řekl jsem že zatim jedno a časem až si já i olkolí zvykne tak i druhé. to vyvalila oči a řekla že to je pěkná kravina a že jetli chci do obou tak at si nechám propíchnout hned obě. koukla se na mě a důrazně řekla prostě jestli chceš náušnice tak si dej hned propíchnout obě uši a nos je v obou. dát si jedno a pak druhé je úchylnost. tato scéna mi v hlavě zůstane navždy a pak ten pohled do zrcadla s náušnicema v ušich, super pocit.

Lucka (St, 27. 10. 2021 - 12:10)

Jednou jsem u nás v kadeřnictví dělala mámě hlavu. Brácha tam tak vymetal, vše okukoval. Prohlížel si náušnice a pistoli na nastřelení. Ptám se ho které se mu líbí. ukázal na jedny. Říkám jestli by je chtěl. On že jo. Povídám mámě že chce náušnice a tak jestli mu je můžu nastřelit, ona že klidně. Tak jsem bráchovi nastřelila náušnice. Není to nic zvláštního, tak se divím co tady s tím všichni nadělají.

Lukas (St, 27. 10. 2021 - 23:10)

A na natřeleni mám přijď kde.

Lukas (St, 27. 10. 2021 - 23:10)

Takže jste pro náušnice u muže.

Jan (St, 27. 10. 2021 - 02:10)

Takže je mi 17 let a cca od 10 let se mi strašně líbily náušnice a to tak že mě až vzrušovali. Hodnekrat jsem si propíchl uši a i jsem byl na nastřelení a ten pocit byl super ale vždy jen na chvilku protože jsem se strašně styděl . Teď asi před 2 měsícema jsem si našel holku a ta zjistila že se mi to libý . Takže jsem šli na propíchnutí chtěl jsem jen jedno ale ona že obě takže nakonec to dopadlo že jsem řekl obě .
Ten pocit když projede ta jehla 1 uchem a hned druhým je strašně fajn. Hned jsem šel mezi lidi a to je tak oslobozujici pocit chodit snimi a nosit je že se to ani nedá popsat . Dnes už si je chodíme kupovat s mojí holkou spolu a mít v uších třeba kruhy a jít mezi lidi je úplně to nejlepší co jde . Všichni kdo chodí nausnicky dejte si je co nejdříve je to vážně strašně super pocit mít je v uších .

magdalena (Ne, 24. 10. 2021 - 21:10)

mě se i jako holce naušnice zprotivily, když jsem byla mala nosila jsem normalni pecky o kterych sem ani nevěděla a pak když zemrela jedna stara teta tak rodina usoudila že budu po ni nosit její naušnice...od počátku nesnášela sem je protože byly takove poměrně velké a mohutné a cítila jsem jak kdbych měla v uších pověšené= buhvico ale prostě neexistovalo abych je sundala nebo nenosila, tak sem si je občas tajně sundala ale musela jsem je nosit od nějakych 9 až do 13 let a pak už jsem nenosila žádné až doted a je mi 45 a samozřejmě vytahané dírky v uších mam od nich doted.

Lenka (Po, 25. 10. 2021 - 08:10)

Náhodou náušnice u žen jsou pěkné.

Lenka (Po, 25. 10. 2021 - 08:10)

Chudák ženská a co neskusit náušnice zase nosit.

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 05:10)

Je to úchylné, chudáci kluci se předělávají na holky.

Ája (Čt, 14. 10. 2021 - 07:10)

Hned na začátku jsem příteli řekla že by se mi líbilo kdyby nosil náušnice. Po čase souhlasil. U našich prcku to už byla samozřejmost. Líbí se mi to a tsak jsem si ozdobila všechny svije milovaný chlapy. A komu se to nelíbí, ať si trhne.

jarmila (So, 21. 8. 2021 - 07:08)

když syn přišel jako malý s tím že chce náušnici tak jsem ho vyhodila. blbější nápad jsem neslyšela. ve čtrnácti přišel znovu. opětjsem řekla ne. v patnácti se vrátil jednou ze školy a měl propíchléobě uši. naprosto jsem vyšilovala, na radu matky jsem to ale nechala být. prý musím přetrpět pubertu. dnes je mu přes 30. neumím si ho už bez náušnic ani představit. fotky z dětství bez nich mi příjdou divné. začala jsem si jich u mužů celkově víc všímat a jinak je vnímat. navíc jsem zjistila že náušnice na chlapech jsou nejvíc sexi věc co může být. je to jen o tom příjmout to v sobě a nezatracovat to z nějakých blbých předsudků.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 22:08)

Na chlapovi je nejvíc sexy když má erekci , náušnice jsou úplná marginálie !

Pavla (Čt, 19. 8. 2021 - 06:08)

moc se mi to líbí. syn se ale bojí. nebyl by proti, ale bojí se. před lety jsem se na jiné diskusi nechala ovlivnit a nedala mu je když byl malý. škoda.

Marcela (St, 18. 8. 2021 - 23:08)

je to naprosto super. strašně hezké když malý kluci mají náušnice. moc se mi to líbí

Pavla (Pá, 6. 8. 2021 - 06:08)

proč by to nemělo být normální. prostě každému se líbí něco. a i klukum se líbí šperky. partner má dirky v obou uších a náušnice i střídá. občas si nějaké půjčí i moje. je to sebevědomí chlap, který si dělá co chce a ostatní má u pr..

Reklama

Přidat komentář