Reklama

Náušnice u kluků?

Lenka (Po, 25. 10. 2021 - 08:10)

Chudák ženská a co neskusit náušnice zase nosit.

Návštěvník (Út, 19. 10. 2021 - 05:10)

Je to úchylné, chudáci kluci se předělávají na holky.

Ája (Čt, 14. 10. 2021 - 07:10)

Hned na začátku jsem příteli řekla že by se mi líbilo kdyby nosil náušnice. Po čase souhlasil. U našich prcku to už byla samozřejmost. Líbí se mi to a tsak jsem si ozdobila všechny svije milovaný chlapy. A komu se to nelíbí, ať si trhne.

jarmila (So, 21. 8. 2021 - 07:08)

když syn přišel jako malý s tím že chce náušnici tak jsem ho vyhodila. blbější nápad jsem neslyšela. ve čtrnácti přišel znovu. opětjsem řekla ne. v patnácti se vrátil jednou ze školy a měl propíchléobě uši. naprosto jsem vyšilovala, na radu matky jsem to ale nechala být. prý musím přetrpět pubertu. dnes je mu přes 30. neumím si ho už bez náušnic ani představit. fotky z dětství bez nich mi příjdou divné. začala jsem si jich u mužů celkově víc všímat a jinak je vnímat. navíc jsem zjistila že náušnice na chlapech jsou nejvíc sexi věc co může být. je to jen o tom příjmout to v sobě a nezatracovat to z nějakých blbých předsudků.

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 22:08)

Na chlapovi je nejvíc sexy když má erekci , náušnice jsou úplná marginálie !

Pavla (Čt, 19. 8. 2021 - 06:08)

moc se mi to líbí. syn se ale bojí. nebyl by proti, ale bojí se. před lety jsem se na jiné diskusi nechala ovlivnit a nedala mu je když byl malý. škoda.

Marcela (St, 18. 8. 2021 - 23:08)

je to naprosto super. strašně hezké když malý kluci mají náušnice. moc se mi to líbí

Pavla (Pá, 6. 8. 2021 - 06:08)

proč by to nemělo být normální. prostě každému se líbí něco. a i klukum se líbí šperky. partner má dirky v obou uších a náušnice i střídá. občas si nějaké půjčí i moje. je to sebevědomí chlap, který si dělá co chce a ostatní má u pr..

Jirka (Ne, 15. 8. 2021 - 10:08)

Ano, beru, když si sám kluk nebo už chlap dokáže uvědomit co chce. Ale cpát to malému dítěti a propichovat mu uši, protože to nějaká blbá zhulená pipina chce a líbí se ji to, bych trestal, protože je to omezování práv a týrání dětí.

Marcela (Ne, 15. 8. 2021 - 07:08)

přesně. moje slova

Tomáš (Ne, 1. 8. 2021 - 15:08)

K 15 narozeninám jsem dostal vytouženou zlatou pecku a ještě ten den propíchnute levé ucho.Byl jsem nejšťastnější člověk na světě. Teď je mi 42 a náušnice v obou uších a nikdy mi to nikdo nepomlouval.

petra (Út, 25. 5. 2021 - 07:05)

já sama náušnice nenosím vůbec asi od 14 let. u syna si je prosadil přítel. jemu se to líbí, nosí je a chce je i u svých synů a chystáme se i s druhým synem.

Lída (Pá, 14. 5. 2021 - 08:05)

Můj muž nosí náušnice. Jeho syn z prvního manželství je má také od 18, dříve je ex nepovolila. Náš syn je má od 7, jelikož dítěti špatně vysvětlujete proč táta a brácha můžou a on chce být jako oni. Takže jako ukázkově špatná máma jsem podlehla, ustoupila a nechala mu uši propíchnout.

Steve (Po, 19. 4. 2021 - 18:04)

Taky si myslím ... Druh nudné zábavy.

Iva (Ne, 18. 4. 2021 - 22:04)

Samozřejmě a i do penisu , na nuda s tím udělá parádu .

Jana (Čt, 15. 4. 2021 - 07:04)

Můj syn delší čas toužil po náušnicích. Tedy upřesním, poprvé si o ně řekl v 8 letech. Nakonec jsem podlehla a slíbila mu je k 10 narozeninám. Vzhledem k tomu že vše je uzavřeno, jsem oslovila naši paní lékařku. Ochotně nám vyhověla a syn to má i se zápisem. Ve zdravotní kartě zápis dne xx.xx.xxxx provedeno propíchnutí L a P ušního boltce s aplikací náušnic. Je spokojený.

Lenka (Ne, 18. 4. 2021 - 09:04)

Jaké náušnice jsi mu dala.

Steve (Pá, 16. 4. 2021 - 02:04)

Blázni ... a ty matka měkoň kterej podlehne děcku. To je No Comment! Co z těch děcek pak vychováte?

Jan (Pá, 2. 4. 2021 - 10:04)

Ahoj je mi 16 a chci náušnice jen se bojím reakce okolí poradí někdo pár rad
Uši jsem si kolikrát sám propíchl a pocit super ale za půl h jsem se styděl tak jsem to vyndal
Když by třeba existovalo něco jako neviditelná náušnice jen na zachování dírky a mimo lidi co znám bych mohl nosit normální náušnice byl bych strašně nadsenej děkuji všem

v 16 to je v poho (Pá, 9. 4. 2021 - 07:04)

je to jen o překonáni prvního studu. den odedne se to bude zlepšovat. já to měl úplně stejně jak píšeš. uši jsem si propíchl až v dospělosti, ale to je jiný příběh. v dospělosti to je o to složitější. dnes po pár letech v pohodě nosím i klasické náušnice a i s kamínkama. ten pocit za to stojí.je to hodně příjemné a osvobozující. o tom ale nemá cenu tady psát. hned to někdo zesměšní.

Reklama

Přidat komentář