Reklama

Náušnice u kluků?

Andrea (So, 29. 1. 2022 - 20:01)

Premluvila jsem sveho hezkeho a stihleho kluka, aby o prazdninach nosil nausnici (na kterou nepotreboval propichnout ucho) a vlasy do ohonu. Sluselo mu to, byl velmi sexy, ale jemu se to nelibilo, tak pristi prazdniny uz ho premlouvat nebudu.

Roman (Pá, 28. 1. 2022 - 08:01)

já asi tak v 11 letech jsem bral ségře její náušnice, řetízky a prsteny a zkoušel to nosit. náušnice jsem upravoval aby drželi na uchu. máma vyhrožovala že jestli toho nenechám tak mi dá píchnout uši. jednou jsem zničil drahé stříbrné. seřvala mě a šli jsme. nedovolil jsem si pípnout a za trest mi nechala propíchnouit uši a já nosil náušnice. ve škole jsem se strašně styděl. ale když jsem byl sám a nebo tam kde mě nikdo neznal tak se mi to líbilo. časem jsem si zvykl a pak jsem byl i za borce. až poletech mi máma řekla že čekala jak budu prosit a vlastně to udělat nechtěla, ale couvnout nemohla.

Buchar Chachar (So, 29. 1. 2022 - 19:01)

a jaké si nosil jak vypadaly?

Markéta (St, 19. 1. 2022 - 10:01)

Náš syn rád nosí řetízky a náramky. Vyžadoval jejich nákupy. Jenomže je strašně ztrácel. Kamarádka mi poradila ať mu nechám propíchnout uši. Náušnice má již druhý rok, neztrácí je a je nadšený.

Hlutamat (Pá, 21. 1. 2022 - 20:01)

Jaké ma náušnice?

magdalena (Ne, 26. 12. 2021 - 18:12)

Pochlubte se mámy, které jste dali svému synkovi pod stromeček náušnice?

Jan (Čt, 16. 12. 2021 - 14:12)

Ahoj prosím někdo o tom pokecat strašně potřebuji posoudit pár fotek jak mi sluší náušnice . Pište na mesenger Jan Havelka černá profilovka .můžem tam spolu posuzovat fotky jak nám sluší v dirkach

Návštěvník (Čt, 18. 11. 2021 - 14:11)

Je to úchylné, chudáci kluci se předělávají na holky.

Romča (Ne, 14. 11. 2021 - 04:11)

co je normálnost ???? každý ji má jinde a jde o úhel pohledu každého jedince. i Steve se se svími radikálnima názorama vymyká normálnosti. může se zdát že něco je přehnané ale jeho postoj a netolerance je také přehnaná. svému synovi bych uši píchnout nedal, dcera je má. ale akceptuji názor a postoj jiných. jako zásah do života dítěte se dá brát cokoli. a myslím že horší než dirky v ušich je špatná výchova a nebo vnucování vlastního názoru. asi bych byl raději synem s náušnicema než synem člověka jako je Steve. pro mě vždy tolerance byla na prvním místě.

Marcela P. (Pá, 5. 11. 2021 - 07:11)

malí kluci by měli mít propíchnuté uši všichni. hezky od mala jako holky. moc jim sluší a líbí se mi to. v dospělosti se pak mohou rozhodnout, ale v dětství by je měli mít všichni.

Lukáš (St, 17. 11. 2021 - 08:11)

A jaké náušnice.

Lea (Čt, 11. 11. 2021 - 21:11)

Jak To myslíte.

Paco (Ne, 14. 11. 2021 - 02:11)

Myslím, že to Marcela myslela,jak to píše. Docela s ní souznim, i když všem klukům propichnout uši je utopie, já se spíš klonim k tomu, že by bylo fajn, kdyby se nošení náušnic stalo u malých kluků stejnou normou jako u holek. Sám bych to uvítal - nosil bych náušnice. Takhle leda prd. A kluci, stejně jako holky,co by nechtěli,by je sundali. Mně se náušnice na lidech obecně moc libi.

Robin (Čt, 28. 10. 2021 - 06:10)

když jsem řekl ženě že si dám propíchnout ucho tak na mě koukala jako na blba. zeptala se a to chceš jedno nebo obě? řekl jsem že zatim jedno a časem až si já i olkolí zvykne tak i druhé. to vyvalila oči a řekla že to je pěkná kravina a že jetli chci do obou tak at si nechám propíchnout hned obě. koukla se na mě a důrazně řekla prostě jestli chceš náušnice tak si dej hned propíchnout obě uši a nos je v obou. dát si jedno a pak druhé je úchylnost. tato scéna mi v hlavě zůstane navždy a pak ten pohled do zrcadla s náušnicema v ušich, super pocit.

Lucka (St, 27. 10. 2021 - 12:10)

Jednou jsem u nás v kadeřnictví dělala mámě hlavu. Brácha tam tak vymetal, vše okukoval. Prohlížel si náušnice a pistoli na nastřelení. Ptám se ho které se mu líbí. ukázal na jedny. Říkám jestli by je chtěl. On že jo. Povídám mámě že chce náušnice a tak jestli mu je můžu nastřelit, ona že klidně. Tak jsem bráchovi nastřelila náušnice. Není to nic zvláštního, tak se divím co tady s tím všichni nadělají.

Lukas (St, 27. 10. 2021 - 23:10)

A na natřeleni mám přijď kde.

Lukas (St, 27. 10. 2021 - 23:10)

Takže jste pro náušnice u muže.

Jan (St, 27. 10. 2021 - 02:10)

Takže je mi 17 let a cca od 10 let se mi strašně líbily náušnice a to tak že mě až vzrušovali. Hodnekrat jsem si propíchl uši a i jsem byl na nastřelení a ten pocit byl super ale vždy jen na chvilku protože jsem se strašně styděl . Teď asi před 2 měsícema jsem si našel holku a ta zjistila že se mi to libý . Takže jsem šli na propíchnutí chtěl jsem jen jedno ale ona že obě takže nakonec to dopadlo že jsem řekl obě .
Ten pocit když projede ta jehla 1 uchem a hned druhým je strašně fajn. Hned jsem šel mezi lidi a to je tak oslobozujici pocit chodit snimi a nosit je že se to ani nedá popsat . Dnes už si je chodíme kupovat s mojí holkou spolu a mít v uších třeba kruhy a jít mezi lidi je úplně to nejlepší co jde . Všichni kdo chodí nausnicky dejte si je co nejdříve je to vážně strašně super pocit mít je v uších .

magdalena (Ne, 24. 10. 2021 - 21:10)

mě se i jako holce naušnice zprotivily, když jsem byla mala nosila jsem normalni pecky o kterych sem ani nevěděla a pak když zemrela jedna stara teta tak rodina usoudila že budu po ni nosit její naušnice...od počátku nesnášela sem je protože byly takove poměrně velké a mohutné a cítila jsem jak kdbych měla v uších pověšené= buhvico ale prostě neexistovalo abych je sundala nebo nenosila, tak sem si je občas tajně sundala ale musela jsem je nosit od nějakych 9 až do 13 let a pak už jsem nenosila žádné až doted a je mi 45 a samozřejmě vytahané dírky v uších mam od nich doted.

Lenka (Po, 25. 10. 2021 - 08:10)

Náhodou náušnice u žen jsou pěkné.

Reklama

Přidat komentář