Reklama

Výprask před diváky

Martina (So, 15. 7. 2017 - 00:07)

ahoja, plastové nebo...Úplně stačilo to plastové. Být bita tak do třinácti to úplně stačilo :-)

Marijánek (St, 12. 7. 2017 - 06:07)

Pokecá nějáká holka o výprasku přes mail.Jestl máš zájem [email protected]

Venda (Út, 11. 7. 2017 - 06:07)

Rákoska u nás našt?stí...ahoja, plastové nebo dfřevěné? :-) to naše máma byla docela vynálezavá,co se týče věcí, které jsem poznala na svém holém zadku. Bohužel :-) některé byly pekelné. Mokrá vařecha, švihadlo, druhý konec lepačky...au

Martina (Ne, 9. 7. 2017 - 23:07)

jo jo ,to se mi stalo taky a...Rákoska u nás našt?stí nebyla, mám? stačilo moje pravítko do školy. I to ale stačilo :-)

to snad nemyslí (Pá, 30. 6. 2017 - 11:06)

to nevím, ale to druhé...Jak můžeš srovnávat svojí vlastní matku a šéfovou? To je naprosto ujetý. Zkusit to na mě, spráskal bych tu svini jak žito. Spíš bych věřil, že to je erotická představa.

MArta (Po, 26. 6. 2017 - 10:06)

Pořád přemýšlím o tom...to nevím, ale to druhé vyšpulené fakt neviděla! prostě mě chtěla potrestat, tak mi nařezala. Víc bych za tím nehledala. Máme když mě chtěla potrestat, tak mi taky nařezala a určitě nechtěla vidět muj zadek

Ota2 (Po, 26. 6. 2017 - 09:06)

Pořád přemýšlím o tom co píše Marta nebo Marťa....pokaždé se jmenuje jinak. Vrtá mi hlavou o co přesně té šéfové šlo. Zda si myslela, že to bude mít opravdu výchovný charakter a nebo se jedná o věc se sexuálním podtextem a chtěla vidět její vyšpulený zadeček a kundičku .....

Petra (Po, 26. 6. 2017 - 07:06)

Já před diváky nikdy...jo jo ,to se mi stalo taky a ne jednou. U nás návštěva, já přišla pozdě , než jsem měla. Máti mě zatáhla do pokoje a seřezala mě rákoskou,jakoby u nás nikdo nebyl. řev na celý barák. Pak se jim ještě chlubila,že mě rákoska vždy srovná...jo srovnala, jelita po ní týden

Jirka (Ne, 25. 6. 2017 - 12:06)

Já před diváky nikdy...A naplácal ti někdo pipinu?

Martina (Ne, 25. 6. 2017 - 12:06)

Já před diváky nikdy nedostala ale když u nás byli sousedi na návšt?v? zmalovala mi máti zadek v pokojíku až jsem ječela na celý barák. Museli to slyšet hrozná ostuda. :-)

Olina (So, 24. 6. 2017 - 11:06)

Tak nejrozumnější by bylo...Souhlasím s Janem, takové šéfce by bylo nejlepší naplácat na holou, myslím zcela holou, žádná tanga a před jinými zaměstnanci, včetně chlapů. Řekla bych, že pak by si takové postupy příště rozmyslela.

Jan (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

samozřejmě, že nebyl ;-)...Tak nejrozumnější by bylo jí to vrátit a raději úplně na holou. Žádná tanga bych netoleroval. A ještě bych to natočil na video a když by měla poznámky, zveřejnilo by se to na internetu.

Marta (Pá, 23. 6. 2017 - 12:06)

hmm zvláštní ..... tak...samozřejmě, že nebyl ;-) tp fakt neee. Ano nechala, tanga jsou jako holá prdel...

Ota2 (Pá, 23. 6. 2017 - 07:06)

hmm zvláštní ..... tak alespoň že Ti kalhotky nechala -:)) Byl někdo u toho ??

Marta (Pá, 23. 6. 2017 - 07:06)

a co si provedla ?? To je...nevím, zda je to normální. není nás moc. S holkama jsem to nikdy neřešila. Kdo by se tím chválil v práci, že jo :-) prostě mi dala na výběr, peníze nabo na zadek .Vybrala jsem si sama. jen jsem netušila, že sukně pujde nahoru a bude mit rakosku. z té jsem měla respekt vždy :-)

Ota2 (Čt, 22. 6. 2017 - 10:06)

a co si provedla ?? To je normální u Vás ve firmě? Pomohlo to a už praciješ lépe ??
To jsou otázky- co ??
Já si to pořád nějak nedokážu představit , že bych něco podobného zavedl tady ....Když tak do mailu....
Ota

MArťa (Čt, 22. 6. 2017 - 09:06)

No pořád si to nějak...na holky určitě není. A pospat, co víc pospat, prostě jsem dostala asi 20 ran rákoskou na skoro holý zadek.

Irena (Čt, 22. 6. 2017 - 08:06)

Já se jednou prdla ve sklípku a šup taneček na stole. Manžel mi vyhrnul sukni a dostala jsem na zadek. Na holou ne.

Ota2 (Čt, 22. 6. 2017 - 07:06)

No pořád si to nějak nedovedu představit a to mám hodně bujnou fantazii.A není šéfová trošku na holky ?¨Nechceš mi o tom napsat něco víc??
Docela mě to zajímá.....

MArťa (Čt, 22. 6. 2017 - 06:06)

počkej ,počkej Martičko ,...no, já jsem si tu sukni vyhrnula sama..ne, že bych chtěla :-) ale jo bylo to tak. Doposud s tím jen vyhrožovala. Zpestření to možná je, ale jak pro koho. Nastavovat skoro holý zadek v práci a pak mít jelita týden..nevím nevím..M.

Reklama

Přidat komentář