Reklama

Výprask před diváky

Veronika (Út, 8. 8. 2017 - 11:08)

Dostat před diváky to bych...hmm...stejný jako u nás. řezaná na holou jako žito. čím tě řezali?

Klára (Út, 8. 8. 2017 - 06:08)

Jo bolí to hodně. Taky jsem...tak já dostávala ještě v 16 od mátiny na holou. :-) :-(

Zdenda (So, 5. 8. 2017 - 18:08)

No my jsme měli jednou ve firmě bujarý večírek, tedy ne ve firmě, ale lidi z firmy na chatě jedné z kolegyň. Dvě kolegyně si tam přihly o dost víc než přiměřeně nebo jak to slušně říct. Tak se hrály karty a kdo prohrál, musel si sundat jedu věc, tedy oblečení. Nicméně když už mělo dojít na podprsenku, tak se kolegyně kousla, že už ne. Ale její kolegyně navrhla, že když tedy nechce, že by měla dostat na zadek. A holý. Ona se hihňala, pak souhlasila, že když prý jen trochu tak že tedy jo. Ale kupodivu si k tomu vybrala mě. Skutečně jsem jí na holý zadek naplácal. Pak se mi svěřila, že od ženy by se daleko více styděla a až mužská ruka jí byla o hodně příjemnější. Což jsem nečekal, myslel jsem si, že se bude víc stydět ukázat holý zadek mě.

Verča (So, 5. 8. 2017 - 14:08)

Dostat před diváky to bych...Tak já sem na tom stejně, taky jsem tak do 12 let doma tu a tam dostala, stejně jako brácha. A vždy na holou. To že u výprasku byl brácha a naopak, je mi celkem fuk.

Martina (So, 5. 8. 2017 - 13:08)

Chtela bys dostat na zadek i...Dostat před diváky to bych se asi zabila. Stačilo mi být řezaná skoro do puberty. A slyšel to celý barák a každá návštěva co u nás byla.

Jakub (Pá, 6. 11. 2020 - 22:11)

Zdravím mě je sice 13 let ale moc bych chťel dostat na holou a i opaskem nikdy mi rodiče nedali ale dost mě to vzrušuje

Ludix 87 (So, 28. 11. 2020 - 14:11)

Jsi z Prahy venku ti dám. 25. Luděk.

Jarda Rypal (Ne, 15. 11. 2020 - 01:11)

Ano mužem to skusit. V džínách ohňů tě přes koleno dostaneš páskem venku v lese na židli

Jakub (Ne, 15. 11. 2020 - 21:11)

Ano můžeme to zkusit máte můj email dave. Karban @seznam. cz

Návštěvník (Pá, 6. 11. 2020 - 23:11)

No , jeden hošan se na příkaz matky musel svléknout do naha a při výprasku se tak vzrušil , že pustil semeno . Možná , že se u tebe toho efektu docílí také .

Jakub (Ne, 8. 11. 2020 - 15:11)

Už jsem tohoto efektu docílil sestra mamku poslala do prdele tak ji mamka ohla přes koleno a dala ji 25 ran na holou vařečkou sice brečela a škubala ale zadek měla červenonodrej, byla celá nahá, a mamka jí nakázala aby se celá svlíkla, já sem pak taky ségře dal 25 ran, je jí 16 a poslouchá mě když na mě není milá nebo mně něco vadí tak jdem do sklepa a je odemně bita vařečkou, prutem atd.

Petra (Pá, 4. 8. 2017 - 11:08)

Hm, jak čtu tuhle diskuzi,...Hm, tak to já moc nechápu. Tedy tu stydlivost, že můj manžel uvidí můj holý zadek. Můj manžel viděl můj holý zadek snad miliónkrát. Ale před cizími diváky by to bylo pochopitelně horší. Existují ale i ženy, které to vzrušuje, tedy dostat na holou. A víc je vzrušuje spíš se stydět než že to bolí.

Petra (Pá, 4. 8. 2017 - 11:08)

Tedy výprask před diváky moc dobrý zážitek není. Mám stejně starou sestřenici a když nám bylo 12, měly jsme takovou blbou zábavu, krást nějaké drobnosti v místním konzumu. Ale jednou nás prodavačka chytla. Zavolala esembáky (tedy dnešní řečí policajty). Nic z toho nebylo, jen nás dovezli domů, tedy k babičce a tetě, které tu drobnost pak zaplatily. Ale pak nastal mazec. Nejdřív hrozný křik. Babička pak zavolala mé dva bratrance, mladší o 3 a 4 roky. Ze prý aby je nenapadlo nic takového dělat. Pak to už bylo rychlé, Teta popadla sestřenici, babička mě, přehla si mě přes koleno a obě jsme dostaly pořádný výprask. Sice jen rukou, ale nejhorší bylo, že jsme dostaly na holou. Bolelo to pořádné, ale ten pocit, že bratranci očumují můj holý zadek byl asi ještě horší.

Jakub (Čt, 3. 8. 2017 - 19:08)

Hm, jak čtu tuhle diskuzi, tak mi to nedá. Moje manželka měla taky takovou výchovu, její máma neváhala a za nějakou pitomou poznámku jí dala na zadek. Já jsem v mládí dostal výjimečně taky, ale nic drastického. To je jedno, ale manželka před nějaký časem udělala pořádný průšvih. Nebyla to nevěra, jednalo se o finanční problém, ale prostě byl to podvod a vypadalo to na rozvod. Ale ona prosila a nakonec sama navrhla, že jí mohu dát výprask, jak to činila moje tchyně kdysi. Já jsem u toho nikdy nebyl, tak nevím jak to mělo být, ale zkrátka jsem jí normálně naplácal na zadek, kdy byl ohnutá přes koleno. A kalhoty i kalhotky byly dole, dostala na holou. Pro manželku to asi nebyl moc trest. Sice jí to bolelo (trochu) a mohl jsem vidět její vystrčený holý zadek zblízka, což se asi styděla. Protože ona je velmi stydlivá, vyžaduje třeba zhasnout a zezadu mám zakázané. Takže trest ukázat mi holý zadek byl pro ní dost velký trest. Natož právě přemýšlím na základě této diskuse, jaké by to bylo, dát jí na holou před diváky.

Jana (Čt, 3. 8. 2017 - 19:08)

Chtela bys dostat na zadek i...Tak já nevím, na koho má být ten dotaz. Já jsem naštěstí dostala od mámy a bez diváků. Kdyby měla třeba parta kluků jen tak okoukávat můj holý zadek, bylo by mi o hodně hůř.

John (Ne, 30. 7. 2017 - 01:07)

Chtela bys dostat na zadek i dnes pred divakama?

Martina (Ne, 30. 7. 2017 - 01:07)

Bolí to dost i plastovým....Jo bolí to hodně. Taky jsem to takhle měla. Máti sedla na postel, ohla mně přes kolena a kalhotky dolů. A už to jelo. Dostat ve třinácti na holou to je něco.

Jana (Pá, 28. 7. 2017 - 13:07)

hele a bolelo to ti...Bolí to dost i plastovým. To já jsem jednou vyretušovala pětku z diktátu, resp. jsem jí opravila na trojku. Ale učitelka na to přišla, máma byla předvolána do školy. A doma jsem dostala pořádný výprask na holou, až se to pravítko nakonec rozlétlo na 2 kusy. Pálilo to jak oheň.

Venda (Út, 25. 7. 2017 - 06:07)

Úplně stačilo to...hele a bolelo to ti plastovým nějak moc? :-)

Venda (Po, 24. 7. 2017 - 09:07)

Úplně stačilo to...hmm...chápu :-) mně povídej

Reklama

Přidat komentář