Reklama

Výprask před diváky

Zdena (Po, 18. 6. 2018 - 09:06)

No, to snad není možné, v...OK, ale i tak, nevěřím, že se tohle mohlo stát i před 40 lety! Dost bych pochybovala, i kdyby to to bylo z 19. století.

?? (Po, 18. 6. 2018 - 09:06)

No to snad není možné, v...No, to snad není možné, v dnešní době?? Neumět pořádně přečíst ani první dvě věty, co??
On tam totiž Petr píše, že to bylo cca před 40 lety.

Zdena (Po, 18. 6. 2018 - 08:06)

Já dostal pořádně na...No to snad není možné, v dnešní době. Ani se mi tomu nechce věřit. Taková učitelka by dostala výpověď a asi by se to řešilo u soudu! Ale lepší by pro ní bylo, kdyby dostala na holou třeba před chlapama v hospodě.

Teodor Hašpl (Pá, 10. 4. 2020 - 11:04)

Jako já dostal od táty pořádný výprask za poznámku ze školy a ktomu zabavený mobil

Petr (So, 16. 6. 2018 - 17:06)

Já dostal pořádně na holou před celou třídou a po mě můj kamarád Vláďa. Je to už nějakých čtyřicet let a stalo se to na pochodovém cvičení v páté třídě. Od rána jsme s tím kámošem pořád učitelku provokovali a měli jsme drzé poznámky. Řekla, že už nás má dost a odklonili jsme se od trasy. Zavedla nás na jinou cestu, kde byly místy na stranách lavičky na odpočinutí a zastavili jsme se u jedné z nich. Pak jsme si já a Vláďa museli stoupnut před lavičku a ostatní v půlkruhu kolem nás. Pak učitelka řekla, že oba pořádně dostaneme. A vybrala tři kluky a tři holky a řekla jim, že nás postupně položí na lavičku, vysvlečou nás od pasu dolů a budou nás bít na holou. A ať si každý najde něco, čím dostaneme A tak si děti půjčily řemeny, od těch, co je měly anebo vytáhly popruhy z batohu, sebraly klacek. A takto vybavení k nám přistoupily. Pak jsme se musely s Vládíkem oba vyzout úplně do bosa. Učitelka nám to nařídila, řekla, že boty i ponožky si sundáme hezky sami…A tak jsme si oba zuli boty, stáhli si ponožky a stoupli si bosí před lavičku a čekali. Pak učitelka řekla tam nejdřív Petra – svlečte ho a dejte mu co proto. Než jsem se nadál, tak mě popadli a už jsem ležel na lavičce na břiše a stahovali mi kalhoty a vzápětí trenky. Moje holá, bílá vyšpulená prdelka byla připravena na potrestání. Chytli mě za ruce a za nohy a začali mě bít. Chvíli jsem to vydržel, ale pak jsem začal řvát a brečet. Dostal jsem pořádně, už nevím kolik, než učitelka řekla, stačí, už ho nechte. Musel jsem slézt z lavičky, zůstat ale tak, jak jsem byl a dívat se, jak dostane Vládík. Chytli ho a hodili ho prudce na lavičku, až zanaříkal bolestí. Pak ho svlíkli, přidrželi za nohy a ruce jako mě a začali ho bít. Brzo začal plakat bolestí, jeho bílý zadek zrudnul pod mnoha údery. Když bití skončilo, tak jsme se oba oblékli a pokračovali jsme po vytyčené trase. Já i Vláďa už jsme byli úplně vzorní…

Venca (Čt, 24. 5. 2018 - 08:05)

Mam dve starsi sestry a mama mi davala pred nima na holou,jsem yz tri roky po nich.Kdyz jsem zlobil,muse jsem pred nima na nocnik a tlacit nadzvednutej,tak ze mne zespodu pozorovaly.Kdyz uz jsem se stydel a nechtel,aby mi mama pred nima merila teplotu v zadku,tak mne vohla a nandala mi vareckou,az jsem rval bolesti.Potom jsem si jen ppnizeny rovnou lehl na zada i bez pokynu a poslusne zvedl nohy k brade a cekal v te pozici,nez mama rekla,tak jdem na to.Segry se na mne zespodu divaly,ja musel rukama co nejvic roztahnou pulky a byl jsem pred nima zmerenej.Pak uz jsem senevzpiral a nechaval se merit.

Čau (So, 19. 5. 2018 - 22:05)

Pokecá nějáká holka o...Ty chceš přes hubu před diváky kámo?

Tomáš (So, 19. 5. 2018 - 14:05)

Pokecá nějáká holka o výprasku a seznámí se [email protected]

Romča (Čt, 17. 5. 2018 - 09:05)

jo jo, i na Velikonoce ji...U nás se dávalo na holý zadek až do konce střední. Takže jsem si tak nějak zvykla stahovat kalhoty. Ale můj holý zadek viděla při výprasku jen máti, takže v tomto směru pohoda. Horší byla ta šílená bolest

Janča (Út, 15. 5. 2018 - 07:05)

Tak mě stačilo, když na...jo jo, i na Velikonoce ji můj zadek poznal, naštěští ne na holou. :-) Ale od mamky jenom na holou, nepamatuji si, že bych dostala přes kalhoty. No ani nevím, jak jsem dokázala držet zadek nastavený. Ran bývalo docela dost.

Petra (Po, 14. 5. 2018 - 16:05)

no já bych asi klidně...Tak mě stačilo, když na Velikonoce s tou bužírkou jeden kluk trochu víc přitlačil. A to bylo přes rifle. Dostat tím na holou, to by bylo strašné. Taky bych raději vystrčila holý zadek i před kluky než tohle.

Janča (Po, 14. 5. 2018 - 13:05)

Tak bužírkou na holou, to...no já bych asi klidně nastavila prdel před klukama a dostala něčím jiným než tou bužírkou :) jo, štípalo to hrozně moc. a dělalo to dost jelita teda

kika (Po, 14. 5. 2018 - 12:05)

U nás doma to byla taky máma, kdo uděloval výprasky. Nedostávala jsem sice často, no naposled asi v sedmnácti. Někdy to bylo za známky, no většinou za kouření. Rukou nebo vařečkou a obyčejně na holou. Co si vzpomínám, tak před diváky to bylo dvakrát. Jednou před sousedkou, která byla u nás na návštěvě a podruhé před mladší sestřenkou a její mámou, když jsme byli na společné dovolené. To už mi bylo šestnáct a styděla jsem se tedy pořádně. A až do konce dovolené jsem pak poslouchala na slovo, aby se to náhodou neopakovalo.

Veronika (Po, 14. 5. 2018 - 12:05)

U nás se dávalo na prdel...Tak bužírkou na holou, to musí štípat pekelně, víc než řemenem. Na druhou stranu, před kluky to bylo peklo, byť by to bylo jen rukou.

Janča (Po, 14. 5. 2018 - 09:05)

Tak to bych zrovna netvrdila,...U nás se dávalo na prdel většinou v kuchyni. Sundat kalhoty, ohnout přes stůl, vyslechnout si mamčino kázání a pak se snažit držet. dostávala tak i ségra. Máti nás vždy zavolala obě a ta druhá se musela dívat. nic moc teda. Používa se rákoska nebo bužírka :-(

Veronika (Ne, 13. 5. 2018 - 15:05)

Ahoj Pavlo ty jsi byla bita...Tak to bych zrovna netvrdila, podle mě je to daleko větší ostuda pro holku. To že dostal u nás v rodině nějaký kluk výprask, brácha nebo bratranec, to se stávalo často, většinou od táty či strejdy řemenem na holou a nikdo to moc neřešil. Holky výprasky nedostávaly. Jednou jsem byla na prázdninách u babičky a z hecu jsme se sestřenicí kradli drobnosti v místním konzumu. Doma byl strašný řev, babička i teta teda řádily. A že zasloužíme výprask. A kluky vyloženě zavolaly. Prý dostaneme výprask na holou a ať se jdou dívat. Tak neodmítli. Ze škodolibosti. Já i sestřenice jsme dostaly opravdu řemenem na holou. Mohla jsem se propadnout hanbou. Kluci určitě čuměli, dívčí holou prcinu jen tak nemohli vidět.

Petr (Ne, 13. 5. 2018 - 08:05)

..a manžel dostává za co a...Manžel si dává sakra pozor, aby nedostal.

ZDENĚK (Ne, 13. 5. 2018 - 07:05)

Ahoj Pavlo ty jsi byla bita před klukama ale já byl bit před holkama ze třidy.Asi to vyjde na stejno ale myslím ,že pro kluka je to větší ostuda.Já jsem dostal že jsem zlil holky dadicí.CHodil jdem do páté třídy.Příšla k nám domů jejich maminka s dcerana.CHodili se mnou do třídy,byly to dvojčata,tedy sourozenci.Jejich maminka si promluvila s mojí mamkou,byl u toho můj otec ten se za mne omluvil.Maminka s dcerama už chtěla odejít ale rodiče řekli aby zůstali na moje potrestání,Otec si odepnul řemen.Mamka mi přidržela jednou rukou a druhou stáhla tenky a kalhoty.ležel jsem břichem na posteli a házel se bou.Při výprasku mně obě mamky držely ruce abych si je nedával přes zadek a nedostal přes ruce.Obě holky stály v pokoji a dívaly se jak dostávám výprask.Ikdyž se mi nesmály strašně jesm se styděl Viděly můj zadek a po výprasku i měho pindíka když jsem se oblékal.Tato příhoda je strá přes 30let.Je nam přes 40let ale do dnes ,když na to padne řeč tak se stydím.

Janusz (So, 12. 5. 2018 - 18:05)

Můj názor

Myslím si,.....a manžel dostává za co a od koho? :-)

Peta (Pá, 24. 2. 2017 - 10:02)

Ještě k těm narozeninovým...hmm..tak to bud ráda, že jenom jednou. Já měla rákosku od 13 let pravidelně na holém zadku...

Reklama

Přidat komentář