Reklama

Kde se seznámit? Máte zkušenosti? Je mi 30 pryč, nevím, kde hledat.(žena)

Jarek (Čt, 5. 6. 2008 - 02:06)

Ahojky holky.Jsem také 2 roky sám a mám pro Vás nápad a řešení.Jestli některá chcete,tak já si Vás vezmu dom.Napište mi na č.739965121'

carlos (St, 4. 6. 2008 - 23:06)

Tak jsem to tu pročetl a něco mi to připomíná. Je mi 33, jsem z menšího města a pořád sám. No i když . . . Ale k tomu se dostanu. Od svých 24 jsem ztratil(dnes už to tak nazývám) 7 let života s jednou ženskou, která se nakonec nerozvedla. Samozřejmě jsme spolu nežili,ale citově byla pro mne vše, je to úžasná holka a jistý vzor pro mne dodnes. Byli tam i přestávky, kdy jsem si namlouval, že to není vážné a seznamoval se s jinými. Ale nic velkýho, nasadila laťku velmi vysoko astále byla pro mě nej. Ve finále pro mne znamenala vše,ale bohužel . . . Tak jsem se s tím pokoušel před třemi lety vyrovnat a hledal. Jsem v našem městečku poměrně známý (prý snad také pohledný) sportovec. Jenže to se vlastně obrací proti mě. Hodněkrát jsem slyšel názor, že se na mě musí lepit ženský, že s tím nemůžu mít problem. Jenže když si to všechny myslí, které vlastně zbydou aby to zkusily nebo já poznal, že je šance? Na malým městě a okolí je dávno vše zmapovaný a mám pocit /dámy prominou), že zbyl jen brak a odpad. Po internetu jsem to zkoušel delší dobu, ale víceméně jak jsem napsal. Až na jednu velkou vyjímku,ale ta si to brzo rozmyslela. Zbytek už mi zavání zoufalostí a strašidly (dámy pardon). Nemám takový nároky na postavu, ale už mě to zkrátka unavilo,psaní hodně, schůzek asi 15 a výsledky tristní. Když už byla veselá, příjemná a poměrně chytrá,byla velmi robustní,opravdu na mě moc. Často slyším, že se můžu seznámit v práci, pracuju ve fitku. Opět jen opakuji, malé město, všichni se znají, není s kým. A taky jako profesionál musím být opatrný, nerad bych vypadal jako loudil , to si nesmím dovolit. Kamarádi ženatý,m všechno už je zadaný, nemám často s kým kam vyrazit. Je velmi nepříjemný pocit, jít někam sám a být okukován, proč je on sám? není divnej? Tak už ani nikam moc nechodím. Jedna známost by tu byla. Ale mám pocit, že je to z rozumu. To byl možná druhý slušný komtakt na inzerát. Jenže co jsem nechtěl od začátku, aby byla starší a jí bude už 38. Známe se 2 roky, nejdřív jen pokec , kamarádi , řekl jsem jí narovinu, že nechci starší. Jenže nějak se z toho vyvinuly sexuální víkendy, které přerostly v docela slušný vztah. V tom smyslu, že si velmi rozumíme. Ale co dál? Vídáme se co 2 týdny, má dceru,rozvedená. Vzhledem k věku právě je potřeba jednat, taky chci nějaký děti. Ona to ví taky, netlačí na mě,ale je jí to jasný, je velmi rozumná. Jenže jsme rozumný oba asi až moc a neděje se nic. Jít do toho, přestěhovat ji k sobě? Bydlí v malým pohraničním městě, nic moc, odešla by. Co dcera? Zvládne to, zvládnu to s ní já? Není to moc z rozumu, proto, že už není kde brát? Honí se mi to hlavou dost, je to fakt bezva holka, povahově. No tak jsem se vykecal,ale fakt nevím co dál. Hledat dál a nechat přítelkyni (už ano dá se říct) být? Nechci ji ublížit, oba něco cítíme, ale oba nějak váháme. Ale co jinýho bych v tom braku a odpadu našel??? Opravdu už jsem dlouho nic rozumnýho nepotkal a ten internet mě už taky unavil. Tak takhle to mám :-) mějte se'

Fialkoslava (St, 4. 6. 2008 - 21:06)

To je od tebe hezký...'

Tomáš (Út, 3. 6. 2008 - 09:06)

Já bych tě hladil rači rukama, než úsměvem. Třeba po prsou.'

fialkoslava"sez (Út, 3. 6. 2008 - 09:06)

Abys mohl někoho pohladit úsměvem, musíš ho napřed potkat...'

Martin33_praha" (Út, 3. 6. 2008 - 09:06)

Velice zajímavá diskuse. Je skutečně zarážející, jak těžko se hledá cesta k tomu druhému. V duchu cítíme, že ta osůbka někde je a hledáme k ní cestu. Asi při tom děláme spoustu chyb, ale stále věříme, že to jednou přijde. Někdy stačí pohladit úsměvem a možná udělat něco neobvyklého. Ten kdo za to stojí se usměje a ostatní mají smůlu.'

Michal (Út, 22. 4. 2008 - 12:04)

Plzeň'

Radka (Ne, 20. 4. 2008 - 23:04)

Kladno

Martin (Ne, 20. 4. 2008 - 23:04)

Praha- A tancovat teda neumím.'

larry01 (Ne, 20. 4. 2008 - 23:04)

no to mas jednoduche, chod na tanecne. latino. tam sa s holkami docela zblizis aj fyzicky :))

byk (Ne, 20. 4. 2008 - 23:04)

a ja se pripojuji,tak kdo se toho ujme?setkani v cajovne?jinak praha

Martin (Ne, 20. 4. 2008 - 22:04)

Taky bych byl pro nějaké kamarádské setkání, třeba v čajovně. Odkud jste?'

Mirek (Ne, 20. 4. 2008 - 19:04)

Přesně tak, všichni nezadaní, spojte se! Nějaké setkání by rozhodně nebylo špatné.'

Srdicko (Út, 15. 4. 2008 - 16:04)

..je mi tricet a nevim kde hledat? Vetsinou to prijde, kdyz se nehleda...Ja se ve svych 46 letech seznamila se svym muzem na internetu. Nikoho jsem zrovna nehledala, jen jsem si chatovala s kamaradkou.
Asi jsem mela stesti, byla jsem totiz ve spravny cas na spravnem miste!!!Jsem 5 let stastne vdana.

Radka (Út, 15. 4. 2008 - 07:04)

Ahoj všem, vím, že se to vůbec netýká daného tématu, ale potřebovala bych najít nějaké dobré dušičky, které by byly ochotné vyplnit dotazník uvedený na následující adrese:

http://www.dotaznikcp.ic.cz

Dotazník se týká čistících prostředků. Předem děkuji za pomoc a ochotu!'

Kája (Po, 14. 4. 2008 - 23:04)

party pro nezadané...to zní dobře!'

Alex (Po, 14. 4. 2008 - 19:04)

zkus zmenit praci, nebo jdi za praci nekam do zahranici. procistis si hlavu a treba potkas nekoho bajecneho

byk (St, 9. 4. 2008 - 20:04)

tak mne napadlo,co takhle se vsichni kolem 30 a nezadany sejit nekde treba v restauraci anebo v cajovne?:)

Lukas.... (So, 22. 3. 2008 - 14:03)

Pohodeník všem i tobě Luci.Je trochu zvláštní,že po tom co jsem se začetl do všech příspěvků..přemýšlel jsem co by člověk jako já na ně napsal..malou shodou je,že i já se točím kolem magického mladověku 30,a sám jsem už tak dlouho,že to raději neřeším..néé to je blbost,řeším,jen se možná nedostavuje jakýkoliv výsledek onoho řešení..nevím,zda li se přiklonit ke straně lidí co net a inzeráty haní či na druhou stranu je fakt,že komunikace mi asi problém nedělá,přesto jsem samotář a nemám praktické možnosti seznámení takže cesta je volná pro net,ano možná trochu souhlasím s pohledem,že dokud se ti dva nepoznají osobně..je to malá sázka do loterie..,ale je to přece jen na nich ataké je faktem a klidně to přiznám,že i mne napadlo seznámit se trochu díky netu..jiným úhlem,je že tu někdo psal o 3 až 100dívkách,kterým odepisoval...ve skutečnosti nejde přece o nějaké počty,je zvláštní kolik inzerátků na netu najdete,napíšete,ale nikdo vám neodepíše..bud' nemá čas,chut',nezdáte se mu,nehodíte se mu...to už je fuk,ale takových lidiček,kteří vybírají podle vlastně lehkovážných pohnutek je na netu né stovky,ale tisíce....přesto všechno život není jen jedn karta a fandím nám všem at' se nám spní alespon' malá přání a velká láska.....Lukáš'

Lukas.... (So, 22. 3. 2008 - 14:03)

Pohodeník všem i tobě Luci.Je trochu zvláštní,že po tom co jsem se začetl do všech příspěvků..přemýšlel jsem co by člověk jako já na ně napsal..malou shodou je,že i já se točím kolem magického mladověku 30,a sám jsem už tak dlouho,že to raději neřeším..néé to je blbost,řeším,jen se možná nedostavuje jakýkoliv výsledek onoho řešení..nevím,zda li se přiklonit ke straně lidí co net a inzeráty haní či na druhou stranu je fakt,že komunikace mi asi problém nedělá,přesto jsem samotář a nemám praktické možnosti seznámení takže cesta je volná pro net,ano možná trochu souhlasím s pohledem,že dokud se ti dva nepoznají osobně..je to malá sázka do loterie..,ale je to přece jen na nich ataké je faktem a klidně to přiznám,že i mne napadlo seznámit se trochu díky netu..jiným úhlem,je že tu někdo psal o 3 až 100dívkách,kterým odepisoval...ve skutečnosti nejde přece o nějaké počty,je zvláštní kolik inzerátků na netu najdete,napíšete,ale nikdo vám neodepíše..bud' nemá čas,chut',nezdáte se mu,nehodíte se mu...to už je fuk,ale takových lidiček,kteří vybírají podle vlastně lehkovážných pohnutek je na netu né stovky,ale tisíce....přesto všechno život není jen jedn karta a fandím nám všem at' se nám spní alespon' malá přání a velká láska.....Lukáš'

Reklama

Přidat komentář