Reklama

Kde se seznámit? Máte zkušenosti? Je mi 30 pryč, nevím, kde hledat.(žena)

Marek (Čt, 24. 8. 2006 - 00:08)

Ale dámy! Klídek! Vždyť ten pravý si Vás určitě najde. Anebo Vy jeho. Internetu se nebojte, chce to oddělit zrno od plevele a chce to výdrž. Já jsem se přes Seznamku zamiloval na první pohled do 30 leté - o 20 dvacet let mladší. Bohužel jsme oba zatím zadaní, ale chceme mít spolu další dítě. Inu láska tropí hlouposti. Avšak i má přítelkyně dlouho hledala alternativního partnera za svého současného, byť bohatého, manžela.'

karolina (St, 23. 8. 2006 - 16:08)

ahoj lucko,bude mi 34let..Po 7letech me nechal přítel,kterému jsem pomohla v dobach jeho nejětších problemu a dala mu své veškeré úspory-dědictví-3miliony kč..na konci mi jen řekl ze nas vztah není to co chce..byly tam i nevery,proste se mu libi holky 18-20let..dnes jsem uz 1,5roku sama,nemam ani chut si nikoho hledat..samozrejme mam paniku že nemam dite atd..ale proste ten zivot mi to dal takhle..rok a pul jsem nevylezla z domu,jen jsem brecela a snazila se najit odpoved na otazku jak je mozne že das cloveku vse,zustanes bez niceho a on si klidne odejde,zmeni tfl atd..ale i pres to verim že jednou nekdo prijde,jen nebudu ten typicky priklad,že se vdam po 20l a do 30 stihnu prinejmensim 1dite..proste budu starsi maminka...doufam..jen se modlim za nejakeho fajn partnera..takze vidis ze nejsi sama-hlavu vzhuru..ahoj'

Mia (St, 23. 8. 2006 - 16:08)

Ahoj Lucko, chci ti jen říct, aby ses "pomocných prostředků" k seznamování nevzdávala. Můj bratr je zářným příkladem. Seznámil se přes inzerát, měl štěstí, vybral si jednu jedinou odpověď, na tu odepsal, s tou holčinou se sešel a.... teď je to moje fajnová švagrová s 10-ti měsíční dcerkou. :-) Taky to zkouším, chce to nervy, hned se sejít, dlouho si nedopisovat, nic neočekávat. Nebudeš pak zklamaná. Hodně štěstí. M'

Jana (St, 23. 8. 2006 - 14:08)

Lucko, znova musím reagovat. Co se týče té VŠ, tak...tak růžové to není, zdaleka. Já VŠ právě dělám a také jsem stále sama. A nemyslím si, že další roky co na VŠ přijdou to změní. Asi je to hodně o tom, na jaký kolektiv člověk narazí, já osobně jsem měla super lidičky na střední, ale teď je to katastrofa, studuju práva a tady to jsou vesměs - tak z devadesáti procent - snobi. Bohužel, většina tě odmítne i pozdravit, protože pokud nemáš na sobě tričko za tři tisíce, tak je to pod jejich úroveň. A chodit s někým s téhle kupy snobů, to si nedokážu ani představit. Takže...! Ale nevzdávej to...hm.'

monika (St, 23. 8. 2006 - 12:08)

jsem taky pro internet. Sice to chce pevný nervy, ale výsledek se snad dostaví. Já viděla asi 70 chlapů než jsem si vybrala. Travalo to asi rok, ale teď jsem spokojená.'

Liba (St, 23. 8. 2006 - 11:08)

Ja si myslim, ze pres internet se seznamovat musi, pokud clovek nechce cekat leta a pokud chce mit do 40 vubec deti.
Samozrejme, cim je clovek starsi, tak je narocnejsi a 90 % muzu, kteri take hledaji, se mu pak nelibi. Ale kvuli tomu zahazovat tuhle moznost, je skoda. Internet a nasledne schuzky maji tu vyhodu, ze za kratky cas clovek muze poznat radu potencialnich partneru a radu nejruznejsich chyb a pak mit lip ujasnene, co muzu budoucimu partnerovi tolerovat a co ne.
Neverim na lasku na prvni pohled a i tam, kde se objevi, tak pokud jsou tam objektivni neprekonatelne rozdily, tak stejne nakonec nad ni zvitezi. Akorat, ze clovek tim ztrati vic casu.

Andrea (St, 23. 8. 2006 - 11:08)

Já mám zkušenosti takový, že kdo hledá, nenajde.
Pana ,,Božskýho" jsem vždycky potkala, až když jsem přestala hledat...'

Luna (St, 23. 8. 2006 - 10:08)

Jsem možná ta výjimka, která se přes internet seznámila (a je mi dost přes třicet). Taky už jsem v to nevěřila, byl to několikátý pokus, už jsem ani nic neočekávala než vyměnit si pár řádků s nějakým klukem a možná proto to vyšlo (můj přítel na tom byl podobně).
Proti těm představám a následnému rozčarování mám jediný recept - sejít se co nejdřív. Nestrávit týdny nebo i měsíce dopisováním. Pak to zklamání přijde, i když ten člověk nemusí být špatný, prostě je to jen někdo jiný, než člověk za těmi řádky viděl. Tak hodně štěstí!'

Silvie (St, 23. 8. 2006 - 10:08)

Alčo,myslím,že se dá seznámit i třeba v divadle nebo jinde na kultuře,ale není to jednoduché potkat někoho,kdo by tě zaujal a kdo by byl "volný",o tom to je.

Samozřejmě hrají roli možnosti,které máš,myslím tím,že třeba ve větším městě se seznámí o něco líp,ale někdy ne a ne na někoho solidního narazit,vím o čem mluvím
:-)'

Alena (St, 23. 8. 2006 - 10:08)

Jeste chci dodat, ze to seznameni pri sportu se mi zda asi nejlepsi, takze jestli te to bavi, jdi do toho. Ja bych treba jela na nejakou turu na kolech, chodila do posilovny, hrala tenis, zapsala se na horolezecky kurz..Me bohuzel sport vubec nebavi a nemelo by smysl se pretvarovat proto, abych nekoho ulovila.

Alena (St, 23. 8. 2006 - 10:08)

Ahoj Lucko,
jsem na tom stejne jako ty - nevim, kde se seznamit. V praci mame babinec. Sport me nebavi, takze pri jeho provozovani seznameni nehrozi. Zaliby mam ciste zenske. Pres internet jsem to zkousela mockrat, ale nic z toho nebylo. Mozna i proto, ze se mi tenhle zpusob seznamovani v zasade prici. Tahne mi na 30, jsem nekolik let sama a mam strach, aby to tak nezustalo. Pritom jsem, myslim, uplne pohodova holka, navic hezka, takze se seznamovanim bych urcite nemela problemy, kdybych vedela kam jit, aby tam byli muzi..

Lucka (Út, 22. 8. 2006 - 15:08)

Děkuju všem, kterým stojím za to aspoň slovem ¨mě podpořit.'

Silvie (Út, 22. 8. 2006 - 14:08)

Ahoj Lucko,vůbec nevěš hlavu,jak už tu psal Mirek,ten pravý určitě přijde-ve správný čas,myslím,že moc tlačit na pilu nejde a že když člověk o něco usiluje,tak se mu to většinou nepodaří.
Já jsem teď taky sama,přesně jako ty po rozchodu s vážnou známostí(6 let chození),je mi lehce přes třicet,myslím,že nemám žádný problém v seznamování,přesto ten pravý ne a ne se objevit.
Chce to čas a hlavně být v pohodě,usmívat se a být spokojená sama se sebou.Mít koníčky a zájmy,dělat,co tě baví a co tě naplňuje.
Určitě to jendou přijde,možná až to budeš nejmíň čekat.
Tím nechci říct,že bys měla sedět v koutě,naopak,choď do společnosti,myslím,že nejlepším místem pro seznámení je nějaké sportoviště,bazén apod.,dělej něco,co tě baví,choď mezi lidi,do knihovny,do divadla,prostě kamkoliv,kde můžeš někoho potkat.

Pro internet osobně moc nejsem,musíš počítat s tím,že těch,co za něco stojí a nepíšou tam jen pro zábavu,je tak 10%,to je můj názor,i když jsem to nikdy sama nezkoušela,slyšela jsem mnoho vyprávění známých a kamarádek,i když nechci Tě od toho odrazovat,jak už to bývá,vyjímka potvrzuje pravidlo.
A když už inzerát,tak spíš ve smyslu hledám kamaráda na sport nebo co tě baví a myslím,že takhle můžeš potkat zajímavé lidi a může z toho být i láska,kdo ví :-)

Snad jsem ti trochu pomohla,přeju hodně štěstí!'

Lucka (Út, 22. 8. 2006 - 14:08)

Jano, díky za tvůj názor, zřejmě mně zase nic jiného nezbude. Na internetu se ale každý stilizuje do nějaké své představy, pořád mám pocit, že takoví lidi nejsou upřímní. A navíc si o tom člověku udělám i určitou fyzickou představu a pak...jsem rozčarovaná. Je to ale asi oboustranné, on asi taky.VŠ jsem nedělala, tam se asi hodně lidí seznámí, no a v práci. Ale my jsme tam skoro samé ženské.'

Jana (Út, 22. 8. 2006 - 14:08)

Lucko, já jsem sice o pár let mladší, nicméně také sama. Asi se neumím seznamovat, nevím, i když v kolektivu zřejmě na každého působím jako upovídaný a výřečný člověk, ale..i tak jsem sama. Chápu, že internetu a inzerátům nevěříš, navíc setkat se s úplně cizím člověkem, v dnešní době...Naprosto ti rozumím. Ale na druhou stranu, je to možná jediná šance, jen člověk musí být obezřetný, i když jsem sama neměla odvahu doposud se pustit do něčeho podobného, nejspíš to risknu, na druhou stranu jsem se dočetla i mnoho příběhů se šťastným koncem, kde mnohé páry se seznámily právě tímto způsobem. A kupodivu i jeden člověk z mého okolí, dnes šest let ženatý.'

Miroslav (Út, 22. 8. 2006 - 13:08)

Přeji hezký den, je mi dost přes třicet, a prostě to neřeším. Toho správného člověka si stejně nevybíráme, ale prostě ho buď potkáme či nikoliv. Lámat to přes koleno nemá cenu.
Přeji hezký den a držím palce.'

Lucka (Út, 22. 8. 2006 - 13:08)

Nikdo neporadí? Třeba napište svou zkušenost, i to mě trochu povzbudí.'

Monica (Út, 21. 3. 2023 - 12:03)

Ahoj drahá, jmenuji se Monica Brown. Pročetl jsem si tvůj profil a našel jsem něco, co mě na tobě zaujalo, chci, abychom se lépe poznali a navázali vážný vztah. Chci být velmi blízko někomu, jako jsi ty, koho respektuji a obdivuji. Nejsem zde vždy k dispozici, navrhuji, že bude pohodlnější, když budeme moci komunikovat prostřednictvím e-mailu, abych se mohl lépe představit. Moje e-mailová adresa je: ([email protected])
Těším se na váš mail.

Lucka (So, 19. 8. 2006 - 14:08)

Po delší vážné známosti jsme se před 2 lety rozešli. Od té doby jsem sama. Nevím, jak mou situaci vyřešit. Kolegyně v práci jsou vdané, kamarádky taky, nebo aspoň mají známost, nechci nikomu dělat křena.Poradí někdo, jaké mám šance a kde se seznámit? Internetu a inzerátu už nevěřím, vztah z rozumu nechci.'

Reklama

Přidat komentář