Reklama

Kde se seznámit? Máte zkušenosti? Je mi 30 pryč, nevím, kde hledat.(žena)

leni (St, 30. 8. 2006 - 22:08)

Běž holka do Domova důchodců, bo to je aktuální....'

Mohan (Út, 16. 7. 2019 - 23:07)

Jsi kráva, každý někoho hledá

zezi (St, 30. 8. 2006 - 21:08)

Mám 32 letého kamaráda, který měl taky doposud smůlu v hledání. Pokud máte holky zájem o seznámení, volejte 736183622. Třeba to zrovna vyjde ...'

Pavel (Út, 29. 8. 2006 - 23:08)

Tino, jo jo jo, to je ono! Sám jsem to zažil.

Dayny, cožpak o to, se ženou jsem se seznámil kdysi na plesu. Ale se svojí láskou mnohem později na Seznamce, a to ještě s hroznou náhodou.

Inno, například u sportu. Mimochodem u sportu bývá dobrá parta, která spolu žije i mimo sport a tam se dá i dobře seznámit.'

Tina (Út, 29. 8. 2006 - 13:08)

Pavel má pravdu, mám stejnou zkušenost. Dva roky jsem intenzivně hledala chlapa, byla z mé samoty nešťastná a pořád NIC. To nejsem ani ošklivá ani hloupá, ale prostě mě nikdo nechtěl. Pak jsem se na hledání vykašlala, smířila se s tím, že asi budu sama a do pár měsíců potkala současného přítele. Od té doby, co jsme spolu, se na mě chlapi lepí jak vosy na med, mohla bych mít každý týden jiného. Cítí ze mě spokojenost, štěstí a možná nějakou tu nedostupnost..nevím, ale je to opravdu o duševní pohodě. Vypadám pořád stejně, ale z očí mi září štěstí a radost. Dřív to bylo zoufalství a to k vám nikoho nepřitáhne, ledatak dalšího zoufalce a to ještě možná. Mimochodem, s přítelem jsem se seznámila v metru. Seděli jsme naproti sobě, ve stejném vagonu byl nějaký blázen, který vykřikoval bláboly. Všichni seděli jak zařezaní a dívali se do země, já se začala na rozdíl od ostatních smát a přítel taky. Koukli jsme se spiklenecky po sobě a smáli se ještě víc. Pak mě oslovil a bylo to.'

Inna (Út, 29. 8. 2006 - 12:08)

Jak znovu nabýt duševní rovnováhu?'

Dayny (Út, 29. 8. 2006 - 10:08)

Pavle a jak jsi ses seznámil se svou ženou,smím li se ptát?
Možná dáš tip na původní otázku,kde hledat.

Taky nemám štěstí a když tak na někoho,kdo mne nepřitahuje ani fyzicky ani osobnostně,ale nepřestávám věřit!'

Pavel pro Tini (Út, 29. 8. 2006 - 00:08)

Problém je v tom, že nemáš na výběr. Chce to znovunabýt duševní rovnováhu. Vím, lépe se to píše jak uskutečňuje. Nikdo ale ani nezavadí o utrápeného chudáka. Obě pohlaví si k sobě hledají bezproblémového partnera s elánem, vitalitou a osobním kouzlem. Naopak chudák si tak akorát "narazí" zase jen chudáka. Pravda, vzájemně si foukají na bolístka, ale tady je spíš prostor pro vzájemný soucit a pochopení. Tady bych bouřlivé, bláznivé lásce, po které asi každý touží, moc velkou šanci nedával.'

Tini (Po, 28. 8. 2006 - 16:08)

A co se dá s takovou špatnou aurou dělat?'

Pavel (Pá, 25. 8. 2006 - 18:08)

Sissi, plný souhlas! Davide choď mezi lidi, doma Tě nikdo hledat nebude. Měl jsem podobný osud až do té doby, než jsem se oženil. Pak jsem najednou mohl mít každý týden jinou. Věřím na auru neštěstí, kterou si každý nešťastný člověk nad sebou nosí a varuje okolí, aby se mu vyhýbali.'

Sissi (Pá, 25. 8. 2006 - 08:08)

A taky jsem přesvědčená,že je to otázka osudu..neboli co se má v životě stát,se stane..'

Sissi (Pá, 25. 8. 2006 - 08:08)

Davide,

Nech to volně plynout,myslím,že nemá smysl tlačit na něco "za každou cenu" a jsem toho názoru,že čím usilovněji člověk hledá,tím méně nachází.
Jsi ještě hodně mladý,dej tomu čas.my ženy to máme horší,protože většina z nás chce mít dítě a tak ten čas bohužel,není neomezený..
Přeju hodně štěstí,určitě tu pravou potkáš.'

David (Čt, 24. 8. 2006 - 21:08)

Ahoj holky, mám podobný problém jako vy, je mi 27 s jsem sám. (Divím se, že sem píše tak málo chlapů...)Seznamování po internetu moc nevěřím, podle mě je to ztráta času. Jak stárnu, tak docházím k názoru, že je to spíš otázka osudu. Můj o rok starší kamarád se asi před 5 lety rozhodl, že si za každou cenu najde nějakou ženskou, oslovoval je všude a za každé situace, od některých získal číslo, s některými byl někde posedět,ale víc nic. Vždycky to na něčem uvízlo. Buď dotyčná kouřila, nebo se ukázalo , že je zadaná...
Můj příběh je podobný, s tím rozdílem, že neoslovuji dívky tak běžně, spíš mě to stojí dost přemáhání, ale hlavně jsem asi moc náročný, a když už se mi nějaká líbí, tak je zadaná popř. vdaná nebo o mě nemá zájem...Poraďte, co s tím...'

monika (Čt, 24. 8. 2006 - 19:08)

jo jo, viděla jsem jich pár desítek a nakonec si vybrala.'

Pavlína (Čt, 24. 8. 2006 - 15:08)

Tos měla, Moniko, smůlu na pěkný kretény...
Snad jsou tam i normální?'

monika (Čt, 24. 8. 2006 - 13:08)

přispěji svou troškou do mlýna- já a chlapi z internetové seznamky. Někteří byli opravdu zvláštní týpci. I když jsem měla inzerát v rubrice " vážné seznámení", tak jim to zřejmě nedošlo. Jeden mi asi po 10 minutách řekl, že pokud s ním nebudu spát aspoň 2x denně, tak do toho nejde. Další mi sdělil, že musím nosit pouze luxusní krajkové prádlo a že on to pozná. Pak jsem se od dalšího dozvěděla, že musím luxovat pouze na ostro. S dalším jsem si dala kafe, které jsem si ve finále zaplatila. Stálo 18,- kč, platila jsem dvackou a on si nechal ty dvě koruny vrátit a dal si je do kapsy. Další mi celou dobu vykládal o své vdané milence. Atd... zážitků mám víc jak dost.'

karolina (Čt, 24. 8. 2006 - 13:08)

ahoj..jsem kousek od Prahy..vlastne jsem procitala tuhle diskusi nahodou....ale musim rict ze cloveku to trosicku pomuze,zjisti ze kazdy ma sve problemy a je to proste zivot..jen na to spatny clovek zustava sam a musi se z toho dostat vlastne take sam...ale kolikrat vypovidat se jednomu odlehci...je tezke se s tim sverovat znamym-jsem z mensiho mesta takze si clovek musi davat pozor-bohuzel...ahoj

Blanka (Čt, 24. 8. 2006 - 10:08)

Přimlouvám se taky, Jano, napiš nám to sem.'

Sissi (Čt, 24. 8. 2006 - 10:08)

Karolino,mam uplne stejny pribeh az na to dedictvi..Taky doufam,ze bude lip! Můžu se zeptat odkud jsi?

pro Janu: Nenapsala by si nám ty zkušenosti sem? Určitě by to zajímalo nás všechny,díky'

jana (Čt, 24. 8. 2006 - 09:08)

ahoj lucko, příběhů se seznamováním po třicítce mám ze své zkušenosti habaděj:-)jestli chceš,napiš mi na opaj"seznam.cz, klídně ti je napíšu....'

Reklama

Přidat komentář