Reklama

Tresty v práci

jana (Po, 29. 8. 2011 - 12:08)

no já teda občas dostanu od svý šefky pravítkem přes zadek

Hrdý Slovák (Čt, 24. 3. 2011 - 16:03)

vám drbe to kde pracujete????

posledná vec čo by urobil nadriadený že by sa ma chytil ved to je ponižujúce a robíte si to vlastne vy všetci sami... hanba vám že si necháte niečo takéto páčit...

zdenek (Ne, 27. 2. 2011 - 23:02)

ja sem dostal výprask naholou za pozdějši přichd do prace od šefky .

honz (Po, 17. 1. 2011 - 18:01)

Já bych se nechala seřezat...pavlínko, kontakt na tebe?

Tom (St, 4. 1. 2023 - 16:01)

Já taky

Dastyn (So, 9. 8. 2008 - 19:08)

Ali a to tě trestá tvůj přítel často?
A jakou polohu vždy zaujmeš?
Mně trestala často,zpočátku se mi to hodně nelíbilo ale pozděj jsem se na to i těšil a záměrně jsem udělal něco aby mě potrestala.
Vždy jsem musel jít do naha,ty taky?'

Dastyn (So, 9. 8. 2008 - 16:08)

NEZÁVID!!!'

Vrrrrrrr (So, 9. 8. 2008 - 16:08)

no jo, hlavně že se ti postavyl!'

Dastyn (So, 9. 8. 2008 - 16:08)

hmm dobrý Ali!
To já dostával na holou vždy nějakým proutkem přehnutej přes stůl a vždy se mi u toho postavyl tak toho náležitě po výprasku využila...'

Alena (So, 9. 8. 2008 - 14:08)

A já pracuju u svého přítele. Dělám mu asistentku podnikatele... Za každou chybu dostanu na zadeček. Nejčastěji rukou nebo rákoskou, které máme v kanceláři v šuplíčku vždy po ruce. Ale mi se to ohromně líbí...'

Dastyn (So, 9. 8. 2008 - 13:08)

Já jsem mnohokrát dostal od bývalý šéfové na holou,lepší než strhlý prémie!'

Chacha (Pá, 27. 6. 2008 - 09:06)

Všichni jste úchyláci. Takové věci se nedějí. Aspoň je vidět, jak je náš národ zkažený. Nelžete!!!'

Pavel (Po, 12. 5. 2008 - 10:05)

Co já bych dal za to, kdyby mi nějaká ženská poručila stáhnout kalhoty a pak mi nasekala na holou!'

... (Po, 12. 5. 2008 - 09:05)

Alčo, to sice lze považovat za harašení a bránit se proti tomu, ale když toho dotyčnýho třeba fakt hodně naštveš /u mě šlo o takovou legraci na jeho účet, která se vymkla a roznesla/ a on ti pak dá na výběr, jestli konec /na což má podle zákoníku právo/ nebo tohle, a ty víš, že to není člověk vyloženě surovej, a ttu práci chceš dělat dál, tak co si vybereš?'

PB (So, 10. 5. 2008 - 18:05)

Nevěřila bych tomu, kdybych to sama nezažila. Nedostala jsem úplně na holou, ale i tak to byl trapas a cítila jsem se hrozně a docela to bolelo. Měla jsem zrovna sukni. Byla mi vyhrnuta a pak dřevěné pravítko několikrát dopadlo na můj nebohý zadeček chráněný jen kalkotkama. Bylo to za lhaní šéfce. Dala mi na výběr zkrácení mzdy nebo tohle. Už se mám před ní na pozoru. Opakovat to rozhodně nechci!'

Drab (Ne, 4. 5. 2008 - 16:05)

Stalinovce, vyjadrujes v zasade spravny nazor, ale vybral sis nevhodny nick. Stalin totiz byl lepsi na vyhlazovani milionu nevinnych lidi, nez na zvysovani pracovitosti sovetskych narodu. V sovetskem gulagu politicky vezen vydrzel par mesicu nelidske prace, pak zemrel (bud hladem, nebo zimou, nebo kulkou) a byl nahrazen dalsim nevinnym politickym veznem atd, atd.
Daleko lepsi a lidstejsi je lenochovi vysazet petadvacet na holou, az se z neho stane dobry pracant. To u nas fungovalo v minulosti, tak proc by to nemohlo fungovat ted? Stalinovy metody muzeme zkusit az vyhraje KSCM, ale pochybuju, ze to prinese lepsi vysledky, nez pri prvnim pokusu v padesatych letech.

Stalinovec (Ne, 4. 5. 2008 - 12:05)

Správně já bych dneska řezal ty smrady líný hlava nehlava.'

fifa (Ne, 4. 5. 2008 - 12:05)

radší pětadvacet na holou než výpověd'

Alča (Ne, 4. 5. 2008 - 12:05)

Vždyť výprask zvlášť na holou lze snad považovat za sexuální harašení a bránit se proti tomu ne?'

Drab (So, 3. 5. 2008 - 16:05)

Tresty v praci nam Cechum hodne prospely. Jak znamo, Cesi pred komunistickou diktaturou byvali jediny pracovity slovansky narod. A nebylo to vic jak tisiciletym kulturnim vlivem Nemcu, ale diky jejich liskovkam. Za feudalismu byli Cesi nevolniky slechty, po Bile hore vetsinou nemecke. Kdyz nevolnik neprisel na robotu, nebo pracoval malo, dostal 25 ran holi na lavici a jeho produktivita prudce stoupla.
Za nekolik staleti se strach z vyprasku dostal Cechum do genu a za Prvni republiky byli tak pracoviti, jako svetove prosluli workaholici Nemci. Za totace ovsem doslo k upadku, temer, i kdyz ne uplne, na uroven tradicni slovanske lenosti. Lze doufat, ze komunisticka diktatura byla prilis kratka na to, aby fundamentalne zmenila ceske geny, ale jestli se nase pracovitost brzo nevrati na uroven Prvni republiky, mame vzdycky moznost zase pouzit napravne prostredky, ktere z nas puvodne udelaly pracovity narod.

Reklama

Přidat komentář