Reklama

Tresty v práci

Míla (Po, 20. 7. 2009 - 13:07)

To je fader pravda.Já dřela jako o život,místo toho na mě kolegyně a kolegové co neuměli ani pustit počítač donášeli našemu řediteli a on jim věřil a místo aby mi za mou přesčasovou poctivou práci zaplatil,tak ze mě udělal trosku a sebral mi i osobní ohodnocení.'

fader (Po, 20. 7. 2009 - 07:07)

Nenechte se lidé ve Vašich zaměstnáních zastrašovat a omezovat Vašimi falešnými ziskuchtivými zaměstnavateli.To oni Vám jen i těm nejlepším zaměstnancům nadávají,pro to,aby Vám nemuseli za Vaši poctivou práci zaplatit příslušnou mzdu.Proto si vymýšlí různé tresty,tím,že Vás zasrašují a dělají z dělníků piče.'

hehe (Ne, 19. 7. 2009 - 00:07)

tak dej kontakt.. třeba se domluvíme.. :D'

Zuza (Ne, 1. 3. 2009 - 11:03)

Mně v práci kolegyně taky párkrát pleskla přes zadek. Hrozně jsem ji naštvala. Slíbila jsem, že za ni něco udělám a zapomněla jsem na to.'

Pozorovatel (Pá, 28. 9. 2012 - 16:09)

Aby som dodal: Väčšina vyspelých štátov ma legislatívu zabraňujúcu diskriminácii, šikanovaniu, sexuálnemu obťažovania a zneužívaniu právomocí. Zhodou okolností sa takýmto prípadom venujem ako vyšetrovateľ. Oveľa menej ako telesný trest obyčajne stačí na žalobu.

Odpoviete mi, že ľudia sa boja. Prečo sa ľudia vlastne boja spavodlivosti? Stane sa, že svedok odmietne vypovedať a začne trpieť selektívnou stratou pamäte. Obvykle sa ale nájdu aj svedkovia, ktorí vypovedajú a prípad sa úspešne uzavrie. Zažil som, že nadriadený sa rozhodol za žalobu/svedectvo pomstiť, ale našiel sa sudca, ktorý takú pomstu netoleroval. Zbytočne budeme plakať, ak sa zlu nepostavíme legálnymi prostriedkami.

Pozorovatel (Pá, 28. 9. 2012 - 15:09)

Nemôžem súhlasiť s tým, že by zamestanec bol voči zamestnávateľovi bezmocný. Návšteva na polícií u lekára a žaloba na súde môže zamestnávateľa zrušiť. Preto si myslím, že tie príspevky nie sú pravivé.

jiří (So, 1. 9. 2012 - 05:09)

Ahojky, kdo by chtěl...naplácal bych ti :) napiš na [email protected]

radka (So, 5. 5. 2012 - 19:05)

Já občas taky dostanu...a pak jsem se probudil a mel jsem ruku v nocniku

A (Pá, 4. 5. 2012 - 15:05)

Vanda:Asi hodně záleží na...Vando, kde v tom Irsku pracujes ? Nejak si nedovedu predstavit, ze se to tam jeste dnes deje ...

Radka (So, 18. 2. 2012 - 10:02)

Bude mi 26 a je to asi rarita...Já občas taky dostanu "za trest" naplácáno na holou ale od šéfa a sex v tom právě je vlastně je to taková naše hra za kterou dostávám i mimořádné peněžité odměny. Nejdřív mně ohnoutou přes stůl za něco(nesplněný úkol a pod.) nařeže pravítkem. Na konci výprasku mi přikáže ať roztáhnu půlky (když to bylo poprvé myslela jsem, že chce ať mu podržím že mně bude šukat) on si ho ale jenom rukou vyhoní a nastříká mi to mezi roztažené půlky přímo na zadní dírku. Jinak se mně ani nedotkne. Bohužel v kanclu nemáme sprchový kout tak si pak seřezanou a mokrou prdelku musím utírat jen na WC ubrouskama nicméně jsem z toho tak vrušená že se taky udělám rukou. Přiznám se že se mi to líbí a někdy ho sama k takové akci vyprovokuju. Jsem sice vdaná ale od manžela se bohužel něčeho takového nedočkám a toto za nevěru rozhodně nepovažuji.

Milena (Po, 13. 2. 2012 - 19:02)

Většina rodičů nemá potřebu ponižovat děti bitim na holej zadek a zvišovat si tim sebevědomí. Já nemám děti od toho,abych je mlátila,stejně jako mí kámošky. A rozhodně máme slušnější děti,než ostatní. Například nemaji potřebu mlátit a šikanovat ostatní. A nesvalují vinu na ostatní,když něco provedou,protože se nebojí,že za to dostanou na holou.

Gabča (Po, 13. 2. 2012 - 16:02)

Asi se ti to líbí,protože...Ano od mamky jsem taky dostávala na holej zadek vařečkou tak jak asi každej, ale že by se mi to až tak líbilo to ne.

Lucka (So, 11. 2. 2012 - 12:02)

Bude mi 26 a je to asi rarita...Ahoj Gabčo, to moje šefka je starší jen o 5 let.

Lukáš (So, 11. 2. 2012 - 12:02)

Bude mi 26 a je to asi rarita...Asi se ti to líbí,protože už jsi tak nějak zviklá od maminky.

Gabča (So, 11. 2. 2012 - 07:02)

Gabčo, a kolik ti je?Bude mi 26 a je to asi rarita dostávat za trest na zadek a ještě k tomu v práci. Ale dle mého názoru je to lepší než např finanční tresty. Navíc je to od ženy která je tak ve věku mé matky takže nehrozí nějaké další sexuální obtěžování, které by mohlo přijít při výprasku od muže šéfa.

Janina (Čt, 9. 2. 2012 - 16:02)

Já to mám podobné jak...Gabčo, a kolik ti je?

Gabča (Ne, 5. 2. 2012 - 12:02)

Já taky nemluvím o...Já to mám podobné jak Lucka. Jsem jen s šéfovou na malé regionální pobočce. Je to už starší jinak moc prima paní tak ve věku mé matky proto si myslím, že to se mnou nemyslí zle. Za průšvihy pozdní příchody a tak mi dává vybrat buďto snížení osobního ohodnocení v tom daném měsíci nebo na zadek. Penízky potřebuju a nechci o ně přicházet takže občas od dní dostanu nasekáno pravítkem přes kalhotky i když jednou už to bylo i na holou prcinu a to jsem se teda hrozně styděla.

Lucka (Po, 23. 1. 2012 - 09:01)

Lucko tomuhle se těžko...Já taky nemluvím o kanceláři.Pracuju v laborce, a jsme tady samy dvě, pokud někdo nepřijde se vzorkama.

vita (Po, 23. 1. 2012 - 03:01)

Já mám takovou dohodu se...Lucko tomuhle se těžko věří, měl jsem sekretářku která o tomhle pořád žertovala. když dostala výpově´d tak jednou v opilosti řekla že jsem suchar že jsem jí ani nedokázal dát na zadek. Jo tak mi vysvětli jak to v kanceláři za běžného provozu provést a jak potom s tím člověkem pracovat a jak se dále chovat? To co se tady píše jsou jen idiotský představy, v reálu když se mi v kanclu převlékala brigádnice a vystrkovala na mě zadek tak jsem jí řekl at toho nechá nebo mjí plesknu a ona ho ještě vyšpulila. A co jsem měl dělat pak? Zamčít kancelář a naplácat jí? Promiň ale napiš mi návod jak se to dělá v praxi protože mi to nějak uniká...

lado lado (Po, 23. 1. 2012 - 02:01)

Já v pátek taky dostala za...lado to co jsi napsala je sen všech spankingových úchylů, nejsi náhodou chlap?

Reklama

Přidat komentář