Reklama

Tresty v práci

Pavel (Po, 12. 5. 2008 - 10:05)

Co já bych dal za to, kdyby mi nějaká ženská poručila stáhnout kalhoty a pak mi nasekala na holou!'

... (Po, 12. 5. 2008 - 09:05)

Alčo, to sice lze považovat za harašení a bránit se proti tomu, ale když toho dotyčnýho třeba fakt hodně naštveš /u mě šlo o takovou legraci na jeho účet, která se vymkla a roznesla/ a on ti pak dá na výběr, jestli konec /na což má podle zákoníku právo/ nebo tohle, a ty víš, že to není člověk vyloženě surovej, a ttu práci chceš dělat dál, tak co si vybereš?'

PB (So, 10. 5. 2008 - 18:05)

Nevěřila bych tomu, kdybych to sama nezažila. Nedostala jsem úplně na holou, ale i tak to byl trapas a cítila jsem se hrozně a docela to bolelo. Měla jsem zrovna sukni. Byla mi vyhrnuta a pak dřevěné pravítko několikrát dopadlo na můj nebohý zadeček chráněný jen kalkotkama. Bylo to za lhaní šéfce. Dala mi na výběr zkrácení mzdy nebo tohle. Už se mám před ní na pozoru. Opakovat to rozhodně nechci!'

Drab (Ne, 4. 5. 2008 - 16:05)

Stalinovce, vyjadrujes v zasade spravny nazor, ale vybral sis nevhodny nick. Stalin totiz byl lepsi na vyhlazovani milionu nevinnych lidi, nez na zvysovani pracovitosti sovetskych narodu. V sovetskem gulagu politicky vezen vydrzel par mesicu nelidske prace, pak zemrel (bud hladem, nebo zimou, nebo kulkou) a byl nahrazen dalsim nevinnym politickym veznem atd, atd.
Daleko lepsi a lidstejsi je lenochovi vysazet petadvacet na holou, az se z neho stane dobry pracant. To u nas fungovalo v minulosti, tak proc by to nemohlo fungovat ted? Stalinovy metody muzeme zkusit az vyhraje KSCM, ale pochybuju, ze to prinese lepsi vysledky, nez pri prvnim pokusu v padesatych letech.

Stalinovec (Ne, 4. 5. 2008 - 12:05)

Správně já bych dneska řezal ty smrady líný hlava nehlava.'

fifa (Ne, 4. 5. 2008 - 12:05)

radší pětadvacet na holou než výpověd'

Alča (Ne, 4. 5. 2008 - 12:05)

Vždyť výprask zvlášť na holou lze snad považovat za sexuální harašení a bránit se proti tomu ne?'

Drab (So, 3. 5. 2008 - 16:05)

Tresty v praci nam Cechum hodne prospely. Jak znamo, Cesi pred komunistickou diktaturou byvali jediny pracovity slovansky narod. A nebylo to vic jak tisiciletym kulturnim vlivem Nemcu, ale diky jejich liskovkam. Za feudalismu byli Cesi nevolniky slechty, po Bile hore vetsinou nemecke. Kdyz nevolnik neprisel na robotu, nebo pracoval malo, dostal 25 ran holi na lavici a jeho produktivita prudce stoupla.
Za nekolik staleti se strach z vyprasku dostal Cechum do genu a za Prvni republiky byli tak pracoviti, jako svetove prosluli workaholici Nemci. Za totace ovsem doslo k upadku, temer, i kdyz ne uplne, na uroven tradicni slovanske lenosti. Lze doufat, ze komunisticka diktatura byla prilis kratka na to, aby fundamentalne zmenila ceske geny, ale jestli se nase pracovitost brzo nevrati na uroven Prvni republiky, mame vzdycky moznost zase pouzit napravne prostredky, ktere z nas puvodne udelaly pracovity narod.

Návštěvník (So, 3. 5. 2008 - 14:05)

A dneska už ta učitelka neučí,ale pracuje jako profesionální domina ve vlastním SM salónu.'

Iva (So, 3. 5. 2008 - 13:05)

Ještě za totality, tenkrát mi mohlo být kolem dvaceti, jsem byla na brigádě jako asistentka vedoucí na táboře. No a za jeden průser jsem dostala nařezáno od hlavní vedoucí(byla to pedantská učitelka ze základky). Samozřejmě mi dala vybrat jestli chci jet domů nebo nářez. Domů se mi nechtělo. No našvihala mi proutkem na holou . Štípalo to tak, že jsem se i malinko počůrala. Naštestí u toho nikdo nebyl, ale i tak jsem se hanbou propadala.'

Lída (St, 19. 3. 2008 - 18:03)

Jak už jsem tu na jednom fóru psala sobně si myslím, že pár na zadek ještě nikdy nikomu neuškodilo!'

Pavlína (Pá, 18. 1. 2008 - 16:01)

To my máme za chyby finanční postihy a penízky jdou dolů. Klidně bych radši od šéfky snesla pár na holej zadek než to to.'

petraRuzova (So, 22. 12. 2007 - 14:12)

Dobrý den, potřebovala bych poradit s hledanim zamestnani- nemam s tim doposud zadne zkusenosti a opravdu si nevim rady- prozatim jsem se zaregistrovala na nekolika pracovnich portalech www.pracw.cz, www.prace-rychle.cz atd. ale co dál??
Poradte mi prosim.
Petra R.'

Monika (So, 1. 12. 2007 - 09:12)

My máme asi úchylnou šéfku taky. Já s kolegyní s ní jsme v kanceláři a občas když něco nestihnem a pod tak nám taky říká že si zasloužíme 25 na holou a že nám tu ostudu jednou udělá a seřeže nám zadky, že si týden nesednem. Tak mám trochu strach abych taky nedopadla jak někteří tady. No snad si jen dělá srandu, ale kyž to říká tak to vypadá jako kdyby to myslela vážně.'

Zora (Ne, 25. 11. 2007 - 16:11)

Kecy, vsechno kecy uchylnejch chlapu a ne pribehy ze zivota.

Alča (Ne, 25. 11. 2007 - 15:11)

Já zažila něco podobného co Sára. Šéfka mně bleskově ohla přes stůl, vyhrnula sukni, kalhotky zařezala mezi půlky a takto mně seřezala polonahý zadek pravítkem. Byla jsem tak v šoku, že jsem se nezmohla na žádný odpor.Musím, ale uznat, že jsem si to asi zasloužila.'

Lavril (Pá, 16. 11. 2007 - 18:11)

Jasně, ty ji bonzneš u nejvyššího vedení a pak to nejvyšší vedení dojde nakopat zadek tobě, bacha, někdy se stane, že vedení je taky takový.'

Lavril (Pá, 16. 11. 2007 - 18:11)

Jasně, ty ji bonzneš u nejvyššího vedení a pak to nejvyšší vedení dojde nakopat zadek tobě, bacha, někdy se stane, že vedení je taky takový.'

Pavlínka.23 (Pá, 9. 11. 2007 - 10:11)

Já bych se nechala seřezat docela ráda.Přehnout se přes koleno a nechat se vyplatit....'

mike (Čt, 1. 11. 2007 - 20:11)

A :jde o princip ža na tebe(případně na mě , či kohokoliv) bez tvého svolení nemá nikdo PRÁVO co sahat a už vůcec ne mlátit přes prdel!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za ty kecy bych ti na místě rozkopal ksicht ale nemůžu , už z principu'

Reklama

Přidat komentář