Reklama

CFNM

Cfnm (St, 27. 6. 2012 - 14:06)

cfnm-neprofessional.webnode.cz

Luboš (Pá, 22. 6. 2012 - 18:06)

Mirku tak to kdyz pod nima...Evo, popsala jsi to přesně, když je nahý kluk s oblečenou holkou, tak automaticky cítí její dominanci. Stydí se za svojí nahotu a bezbrannost, ale zároveň ho právě to vzrušuje.

Slavomir (Pá, 22. 6. 2012 - 16:06)

Často si představuju, že...Chodiť po lese nahý môžeš. Ja chodím občas (keď je veľmi teplo)do lesa alebo po poľných cestách na bicykli nahý, zatiaľ som nikoho nestretol : )

Honza (Pá, 22. 6. 2012 - 15:06)

Často si představuju, že jdu jen tak nahatý přírodou a potkám nějaké zvědavé slečny... ale chodit po lese nahatej, to je o průšvih. Kdyby nějaká žena chtěla jít se mnou (nemusí se svléknout), tak jednak bych na první pohled nebyl za úchyla, jednak by to bylo docela příjemné... no nic, fantazie a nesplněná přání...

Eva (Pá, 22. 6. 2012 - 08:06)

Mirku tak to kdyz pod nima nic nemate tak to neni ono. Jo takhle kdybyste meli pod kratasama aspon pindiky tak to bych se rada podivala. A Viteo kdyz je kluk nahy a holka oblecena tak se nemusim o dominanci vubec snazit. Tam je tak nejak automaticky. Bavi me na tom ta bezbranost , nervozita a vzruseni. Eva.

Eva (Pá, 22. 6. 2012 - 08:06)

Mirku tak to kdyz pod nima nic nemate tak to neni ono. Jo takhle kdybyste meli pod kratasama aspon pindiky tak to bych se rada podivala. A Viteo kdyz je kluk nahy a holka oblecena tak se nemusim o dominanci vubec snazit. Tam je tak nejak automaticky. Bavi me na tom ta bezbranost , nervozita a vzruseni. Eva.

Eva (Pá, 22. 6. 2012 - 08:06)

Mirku tak to kdyz pod nima nic nemate tak to neni ono. Jo takhle kdybyste meli pod kratasama aspon pindiky tak to bych se rada podivala. A Viteo kdyz je kluk nahy a holka oblecena tak se nemusim o dominanci vubec snazit. Tam je tak nejak automaticky. Bavi me na tom ta bezbranost , nervozita a vzruseni. Eva.

Mirek (Čt, 21. 6. 2012 - 12:06)

Nevim jestli je to cfnm ale s kamaradem si na ulici navzajem stahujeme kratasy pod kterejma nic nemame. Je to sranda.

Viteo (So, 16. 6. 2012 - 10:06)

Eva: vzrusuje te byt dominantni v pritomnosti naheho mladeho vzruseneho muze? nebo co se ti na tom libi?

Petr (Pá, 1. 6. 2012 - 19:06)

To já když mi bylo 13 dostal na holou před jednou holkou a její mámou. Výbroně se pobavili. Ve vzpoímkách je to velmi vzrušující. Rád bych se zase nějakým dámám předvedl...

eva (Čt, 31. 5. 2012 - 11:05)

Ahoj Lubosi. Nevim kolik je ti let ale myslim ze by to slo. Pokud si teda nemyslis ze spolu zkoncime v posteli. To opravdu ne. Muzes mi napsat na mail. Moje adresu tady najdes par stranek zpatky. Eva.

Luboš (St, 30. 5. 2012 - 15:05)

Tak sem tu mela na vikend...Tak tomu synovečkovi moc závidím, také bych rád něco takového prožil.

eva (St, 30. 5. 2012 - 14:05)

Tak sem tu mela na vikend synovecka. Sice jen jednoho ale stalo to za to. Priznal se mi ze ho cfnm vzrusuje cim dal vic. A tak sem mu vyhovela. Dva dny chodil uplne nahej a to jak v dome tak venku. Vsimla sem si ze nejvetsi erekci mel kdyz musel rano jit nakrmit kraliky a pustit slepice. To se vzdycky vratil do kuchyne a na zaludu se mu trpitila kapicka touhy. Nedovolila sem mu pres den vystrikat a tak byl pekne nadrzeny az do vecera. To si pak v klece predemnou ulevil a strikal snad dva metry.

Ambroz (Út, 25. 1. 2022 - 21:01)

Evo, take bych rad prozil neco jako Vas synovecek.

panic (St, 16. 5. 2012 - 19:05)

Kluci kde jste ?! Postavila...ja by som si aj nechal ;-)

Jan (Ne, 13. 5. 2012 - 20:05)

Kluci kde jste ?! Postavila...A potom? Zavelis POZOR ? :-)))

Eva (Pá, 11. 5. 2012 - 10:05)

Kluci kde jste ?! Postavila bych vas do rady a stahla trenky vsem.

Emy (Čt, 3. 5. 2012 - 00:05)

Panove pokud Vas CFNM vzrusuje, staci zajit do nemocnice idelane fakultni, na masaz, na brazilskou depilaci a mate to po cem touzite ........Jako za sebe rikam pred pritelkyni je to nuda, pred kamaradkama bych se dost stydel no a pred cizima zenama to az tak vzrusujici neni...

Martin (So, 28. 4. 2012 - 23:04)

Kamoska potrebuje namontovat...Neeee, řekni mi kam a já tam zaskočím .-)

Jan (St, 18. 4. 2012 - 18:04)

Kamoska potrebuje namontovat luster..svetlo a tak ma oslovila s prosbou. Okrem ineho ma vsak aj zaujimavu poziadavku- mam mat monterky na traky a pod nimi nic..na ostro..vraj ju velmi vzrusuje predstava ze pocas mojej prace vezme noznice a prestrihne mi traky...monterky padnu a ja ostanem nahy monter...
Mam do toho ist?

Reklama

Přidat komentář