Reklama

CFNM

Romis (Pá, 6. 4. 2012 - 12:04)

Romisi , Michale , Adame . A...Taky ne. Myslím že by to působilo nevhodně a skončilo to spíš trapasem.

Adam (Čt, 5. 4. 2012 - 13:04)

Romisi , Michale , Adame . A...Nestál, to by myslím u koupání působilo debilně a zkazilo by to atmosféru toho okamžiku. Ale musel jsem se snažit :-)

eva (Čt, 5. 4. 2012 - 01:04)

Romisi , Michale , Adame . A stal vam pri tom ?

Adam (Út, 3. 4. 2012 - 12:04)

Taky jsem to tak udělal, akorát kamarádky byly dvě a neřekl jsem to přímo, ale sehrál jsem zapomenutí plavek. Nejvíc se mi líbilo, jak se tvářily jakoby nic, ale stejně docela často nenápadně mrkly přímo mezi nohy :)

Adam (Út, 3. 4. 2012 - 12:04)

Taky jsem to tak udělal, akorát kamarádky byly dvě a neřekl jsem to přímo, ale sehrál jsem zapomenutí plavek. Nejvíc se mi líbilo, jak se tvářily jakoby nic, ale stejně docela často nenápadně mrkly přímo mezi nohy :)

Michal (Út, 3. 4. 2012 - 12:04)

Já bych se vrátil k...jo, blahopřeju, to je přesně onio, přirozený zážitek a na posluhování na dánské jízdě a podobné žvásty.

Romis (Út, 3. 4. 2012 - 10:04)

Já bych se vrátil k tématu. CFNM mě taky láká ale ne ve formě, že bych se nechal od žen ponižovat nebo plnit úkoly.
Dosud jsem meměl možnost to vyzkoušet, ale loni vlétě se našla příležitost jak to uskutečnit. Mám kamarádku se kterou vyrážíme na kolo. Domluvili jsem si výlet na kolech spojený s koupaním. Podotýkám že jde o kamarádku a mezi námi k ničemu nedošlo. Ta myšlenka mě napadla už cestou. a celou dobu jsem si k tomu dodával odvahu.
Když jsem přijeli k jezeru a našli vhodné místo ke koupaní kde nikdo kolem nebyl.
Začala se svlékat do plavek. Teď nebo nikdy řekl jsem si. Zeptal jsem se jí jestli vy ji nevadilo kdybych se koupal naostro. Úplně v klidu řekla že ne, ale taky že ona si plavky nechá. Tak jsem se svlékl donaha a šli si zaplavat. Když jsme vyšli z vody procházeli se chvíli na břehu a pak si vedle sebe lehli na deku a opalovali se. K ničemu dalšímu nedošlo ale byl to pro mě vzrušující zážitek

Vašek (St, 28. 3. 2012 - 15:03)

Ahoj, vím že to sem...Velice by mě zajímalo o jakou práci jde. Internet i telefon mám. Prosím o bližší informace. Díky

SEKÁČ (Út, 20. 3. 2012 - 20:03)

Opravdu by mě zajímalo,...SICE TO JE MÉNĚ ZÁVAZNÉ,ALE ŘEKL BYCH,ŽE NENÍ NAD FYZICKÝ KONTAKT! :-)

SEKÁČ (Út, 20. 3. 2012 - 19:03)

Kdyz se s kamarady koupeme...DOBRÝ NÁPAD!A VŮBEC BY MI NEVADILO,ŽE SI HOLKY NECHAJ KALHOTKY!SPÍŠ NAOPAK. :-)

SEKÁČ (Út, 20. 3. 2012 - 19:03)

Ahoj kluci. Venku je slunicko...TOHLE NĚKDY MUSÍM VYZKOUŠET,ALE NENÍ KDE.JEDINĚ DOMA! :)

Zdeněk (Čt, 8. 3. 2012 - 08:03)

Opravdu by mě zajímalo, jestli jsou holky, které baví, když se před nimi borec udělá a ony ho jen tak pozorují nebo ho provokují třeba tím, že se mu lehce odhalí, nebo se prostě udělají s ním atd.
Je to takové zvláštní téma, protože podle reakcí chlapů, jakmile holka napíše, že by chtěla vidět nahého mužského nebo dokonce nabídne, že se udělá s ním (třeba přes Skype) tak v ten moment má milion zájemců.
Že by to pro chlapy bylo tak moc lákavé?

Ahymaras (St, 7. 3. 2012 - 13:03)

čím víc holek tím větší sranda kde jsou náké klidně se svléknu uvidí[email protected]

Bobo (Út, 28. 2. 2012 - 17:02)

Ahoj kluci. Venku je slunicko...co chces aby nam zmrzli?? :-))

eva (So, 25. 2. 2012 - 08:02)

Ahoj kluci. Venku je slunicko tak honem do prirody stahnout trenky a poslat fotecku. [email protected]

harry47 (Pá, 17. 2. 2012 - 23:02)

Jak jste se narodili, takoví jste. Nestyďte se za svou nahotu. A vy chlapi a kluci ani ze velikost toho svýho co máte mezi nohama

Malíček (St, 15. 2. 2012 - 07:02)

on zmenil nedostatok na...Tak tomu Bobo rozumím, já ho mám taky malinkýho a hrozně se za to před holkama stydím, ale přitom mě vzrušuje, když se mi pro to holky smějou a hned se mi postaví.

Zdeněk (Út, 14. 2. 2012 - 16:02)

Mě toto téma také velice zaujalo. STrašně mě bralo, když po mě holka chtěla, abych si ho před ní jen tak vyhonil. Seděla a pozorovala mě při tom nebo se pak přidala a dělala si to taky. Bylo to fajn.
Zkoušel jsem hledat nějaká péčka tohoto typu, ale v podstatě se nevyskytují. Buď jde o nějakého profi striptéra na dámské párty, nebo nějakou dominu s otrokem, ale to není ono. Nevíte, jestli se někde dá najít něco opravdu jenom o tom, že ženská po chlapovi nebo klukovi chce, aby si to před ní udělal?

Bobo (Ne, 12. 2. 2012 - 08:02)

tak ste kokoti, on za to...on zmenil nedostatok na prednost...ved ho to vzrusovalo a vzdy mu stal...

Jenda (So, 11. 2. 2012 - 14:02)

No nahy chlapi si automaticky...tak ste kokoti, on za to nemůže

Reklama

Přidat komentář