Reklama

CFNM

ano (Čt, 10. 9. 2009 - 09:09)

Mě se honění strašně líbí a hledám možnost CFNM. Takže pokud by některá chtěla neby chtěly ozvěte se

Neználek (Po, 7. 9. 2009 - 14:09)

No Mikýsku jestli nekecáš, tak to máš fakt dobrý. Ovšem je konec léta a zas budeme mít po prdeli s lozením nahatí venku ! :-))

Mikisek (So, 5. 9. 2009 - 16:09)

Ano CFNM je prima ! Ja chodim doma pred zenou skoro stale nahy a i kdyz prijdou na navstevu jeji pritelkyne ! Vzdy mne to vzrusi a ma zena mne jim pak predvadi ohmatavaji mne a nakonec mi vyhoni ocas az do vystriku ! Vzdy se u toho bavi a jsou spokojene tak jako ja i ma zena !

George (So, 5. 9. 2009 - 14:09)

To Hanae
Jsem rád že jsou tu i zde dívky které přiznají že se jim to moc líbí. V reálu by na mě koukala jako namíchnutej blázen. Kéž bych nějakou na takový věcičky jako je CFNM, našel.

Hanae (Út, 25. 8. 2009 - 18:08)

Opravdu moc zajímavá diskuze... I když už se několik roků zajímám o femdom, zkratku CFNM jsem slyšela poprvé až nyní, což mě docela zaskočilo :-) Jsem ale ráda, že konečně vím, že to, co mě tak baví, má dokonce svůj název.

Neználek (Út, 25. 8. 2009 - 13:08)

Tak co chlapi holky na konci léta ? :-)) Já už jsem celej černej a všude !

Mirek (Po, 24. 8. 2009 - 15:08)

Ahoj, pokud by měly nějaké dívky z Brna a okolí zájem o účastni na takové akci, ať napíšou na vasovaso1"seznam.cz. :-) Těším se,
Mirek

Ivoš (Pá, 7. 8. 2009 - 18:08)

Táké jsem negramotnej, protože jsem nevěděl, co to CFNM vlastně je. Protože také rád chodím před ženami nahý i když oni jsou oblečené, tak to vlastně nevědomky už dávno praktikuji. Dělá mi to dobře.

Pavel (So, 13. 6. 2009 - 19:06)

K provozování CFNM mi vlastně pomohla náhoda. Má přítelkyně byla ostýchavější a před prvním naším sexuálním zážitkem mi navrhla abycom se jen mazlili, že se ještě necítí... Tak jsem jí ještě popořil tím, že si může nechat spodní prádlo,nebo i zůstat oblečená zatím co já se od ní nechal svéknout úplně. vzrušovalo nás to oba a často to praktikujem.

Neználek (St, 20. 5. 2009 - 12:05)

http://www.hofyland.cz/?club&klub=32459
No to mě dostalo ! :-))

Neználek (St, 20. 5. 2009 - 10:05)

Hrome, jsem sto let za opicemi ! Nikdy by mě nenapadlo, že to má své jméno - CFNM ! Tohle praktikuju roky doma na zahradě když chodím když je vedro nahý. Míval jsem v rozkroku ze zapaření strašně bolestivou vyrážku, která se dala jen mírnit hormonálními mastmi, pak jsem zjistil, že se stačí opálit do hněda a vyrážka totálně zmizne i přes zimu, když se zas na jaře opálím, takže se hlavně nesmím zapařit (mokré plavky) a musím chodit co nejvíc na sluníčku nahý. Abych chodil nahý mi vlastně navrhla manželka, protože viděla že je blbé abych se pořád oblíkal a svlíkal před jejíma kámoškama, co jsou tam každou chvíli. Manželčiny kámošky si dávno zvykly a berou to jako samozřejmost, manželka jim to vysvětlila. Erekci samozřejmě nemám i když je to celkem lechtivé když sedíš s hezkými holkami které si třeba nechají jen kalhotky a ony se ti dívají na opálený penis. Holky se ale taky nestydí, klidně si přede mnou zkouší šaty či plavky jako bych tam vlastně ani nebyl. Jsem holt už takový nahatý inventář, který ani nevnímají.

Radek (Po, 18. 5. 2009 - 20:05)

pavle, CFNM je zkratka anglickeho "clothed female, naked male" ("oblecena zena, nahy muz"). Kdyby byli nazi vsichni, neslo by o CFNM, chapes, ne?

pavel (Po, 18. 5. 2009 - 17:05)

cfnm bych bral.Jeden se nenadře a nefuní.Ale jsem pro rovnoprávnost,když nazí tak všichni.Ať z toho mají něco i moje oči.

Návštěvník (Po, 16. 3. 2009 - 13:03)

Ahoj, CFNM je v každém případě hrozně prima. Škoda jen, že najít dívky či ženy, které by takovou společnost chtěly (ať už dělat "jen" společnost nebo třeba nahého pomocníka s domácími pracemi) je nějak málo. Nebo alespoň já mám na ně smůlu. Pokud byste tedy některá z Prahy a blízkého okolí měla zájem, tak shark9"centrum.cz. Díky! Je to prima nejen pro mě, ale i pro protějšek.

Jirka (Po, 9. 2. 2009 - 14:02)

CFNM určitě úchylka není, pokud se muž nesvléká před ženami když si to nepřejí, nebo na veřejnosti, nebo se jim jiným nevhodným způsobem nevnucuje. Pak by se dalo hovořit o exhibicionismu.
Když ale např. přinesu partnerce snídaní do postele nahý, nemusím být úchylný. Navíc když se jí to líbí.

Vašek (So, 24. 1. 2009 - 15:01)

Ahoj, mě CFNM tedy opravdu bere a už jsem několikrát dělal nahou obsluhu, sluhu nebo i otroka na dívčích a dámských párty a kde to jde jsem před oblečenými dívkami či ženami nahý. Jsem z JM takže pokud nějaké mají zájem o nahého uklizeče, baviče, sluhu tak písněte na vasovaso1"seznam.cz. Těším se! ))

Návštěvník (So, 24. 1. 2009 - 11:01)

Ahoj, CFNM mě opravdu hodně bere! )) Jsem z Brna. Budu rád sloužit nahý na dámských párty, nahý uklízet i jednotlivým zájemkyním, svléknu se i na veřejnosti. Dominance ze strany dam je možná. Jakékoliv další nápady vítám, stejně tak i kamarády. Pište na vasovaso1"seznam.cz

kávr (St, 21. 1. 2009 - 15:01)

CFNM jsem objevil před dvěma lety, je to opravdu vzrušující. Zatím se ale uspokojuji jen u filmů a fotek. Na AskJolene.com je dobrej výběr zadax.

Dwight (Út, 18. 9. 2012 - 14:09)

pro zajimavost: www.sexycfnm.cz

Miker (Út, 18. 9. 2012 - 10:09)

Blondýnka nejprve nechtěla, ale pak taky souhlasila, když sem měl souhlas od kamarádky...je to jen drobné pouzdro od doutníku takže to tam jde dost snadno. Lehl sem si tedy před ně na záda a věděl sem, že každou chvíli už vybuchnu...tenkrát jsem se udělal jako nikdy jindy až tak, že se mě holky smály, že sem si dostříkl až na obličej :-) Pak sem se normálně oblékl, a ještě sem je pozval na kávu, kde jsme dvě hodiny kecali. Věřím tomu, že se ještě někdy sejdeme :-)

Reklama

Přidat komentář