Reklama

CFNM

Jarek (So, 25. 11. 2006 - 17:11)

Ahoj náhodou jsem narazil na tuto diskusi.Jsme parta kluků a holek, děláme všeliaké srazy kde holky jsou oblečené amy kluci nazí. Jestli se holky svléknou tak do prádla, nebo do plavek pokud jsme v sauně. Nejde o sex ale o zábavu. Pokud se najde pár který by chtěl něco víc jde do soukromí.

takytak (Čt, 16. 11. 2006 - 20:11)

souhlasím, Radku, s partnerkou mě to neláká. Radši bych více cizích žen!

Radek (Ne, 12. 11. 2006 - 17:11)

Taky se s holkou nekdy mazlime, kdyz ja jsem uplne nahej a ona uplne oblecena, jenze to neni pravy CFNM. Pravy CFNM je kdyz je muz nahej pred zenama, s kterejma nema ani milostnej, ani pribuzenskej vztah.

jana (Ne, 12. 11. 2006 - 16:11)

Mě se tato praktika líbí. Svého kluka si napřed pomalu svléknu donaha a pak si sním hraji. Já si nechám kalhotky a podprsenku, navzájem se hladíme a masírujeme. Dosáhneme tak vyvrcholení i bez intim. styku.

Lukas (Pá, 10. 11. 2006 - 17:11)

Zeny na to reaguji ruzne. Nektere to ale na chvili dokaze pekne rozjet. Jen to nesmi byt domlouvane dopredu, protoze pak jim to aktivuje moc otazniku. Pekny postup je napr.: Svlekej pomalu partnerku jen do pradla a mazli se s ni. Pekne ji to rozjede. Pak se pomalu svlekni sam do pradla. Pak opet mazleni obou v pradle. A pokracuj svlekanim sama sebe a pak si to vychutnavej, kdyz ona je v pradle a Ty uz ne. Nezazil jsem jeste partnerku, ktere by to neseplo do pozitivna a nezacala si ten paradox (kdy Ty jsi totalne bez a ona v pradle) vychutnavat taky.

takytak (Pá, 10. 11. 2006 - 13:11)

zadal jsem do Googlu "CFNM" a hned v prvním odkazu jsou senza videa. toto pbych chtěl prožít (prožívat)...

takytak (Po, 30. 10. 2006 - 20:10)

Přiznám se, nevěděl jsem, co je to CFMN, ikdyž se mi to moc líbí. Bohužel znám jen minimum žen, které by to se mnou sdílely. Jsem přitom docela pohledný. Nevím, jestli to ženám není příjemné, nebo se jen stydí.

Petr (So, 28. 10. 2006 - 19:10)

Rád bych se přípojil do této diskuse. Pravidelně se scházím se svou kamarádkou u ní v bytě. Líbí se jí když přední jsem nahý a ona je oblečená. Normálně se bavíme o všem možném. Někdy dojde samozdřejme ina hlazení a mazlení. Můžu ji svléknout do spodního prádla. Víc mi nedovolí.Ale vyhovuje nám to oběma.

Pavel (Čt, 26. 10. 2006 - 19:10)

CHodím se s přítelkyni koupat na odlehlá místa, kdy ona je v plavkách, nebo nahoře bez a já naostro. Je to vzrušující pro oba.
Při oslavě jejich narozenin jsem jí a její kamarádky obslouhoval nahý (nebyli přítomni žádní muží) i když ony byly celou dobu oblečené. žádna proti tomu nic nenamítala a příjemně jsme se bavili.

Niki (Po, 16. 10. 2006 - 22:10)

Jo to jsme jednou sly s kamaradkou ve ctyri rano po Karlove moste, prave svitalo a proti nam sli 4 uplne nazi cizinci...

boban (Po, 16. 10. 2006 - 17:10)

rad bych se pripojil k tematu. taky se mi moc vlastni nahota pred holkama. mam ruzne kamaradky a v lete se jezdime koupat (ne najednou). moc me vzrusuje byt pred nimi nahy a nekdy ani nezakryvam svoje vzruseni a pak me bavi, jak me pozoruji.

Tonda (Čt, 21. 9. 2006 - 15:09)

Nepřipojí se k diskusi ještě nějaká žena? Abychom měli více názorů od opačného pohlaví? Případně pokud by chtěly nějakou akci zažít...

Míla (Čt, 21. 9. 2006 - 01:09)

Taky mě to strašně vzrušuje. Tedy to, že nahý muž je v přítomnosti oblečené ženy či žen. Že má, tou situací dané, takové podřízené postavení. On je nahý, a tedy vlastně takový zranitelný a podřízený. Pokud by se našla nějaká příjemná dívka nebo žena (i několik najednou), tak se může ozvat muři středních let z Prahy na mail mila99"centrum.cz, mohli bychom to zkusit ....

CFNM (St, 20. 9. 2006 - 12:09)

Holka to napsala přesně: být nahý(á) před skupinou lidí opačného pohlaví je fascinující. Zranitelnost a "naprosté vydání". Co víc k tomu dodat? Kdo není submisivní typ, tomu to přijde trapné.Ten kdo je-prožívá příjemné vzrušivé šimrání.

Tonda (Út, 12. 9. 2006 - 15:09)

Holka: Díky za pohled z druhé strany... A opravdu mě těší, že jsou ženy, které by si takovou situaci dokázaly užít :-) A určitě tě něco tak pěkného potká - štěstí přeje připraveným ;-)

Michal (Po, 11. 9. 2006 - 22:09)

Jeste bych chtel dodat, ze kdyz se s kluky koupeme nahy a oblecene holky nas pozoruji,
tak pripadny erekce nepredvadime a ukajeni se nevede. Za ucelem vzruseni to nedelame, tahle situace proste vznika prirozene, protoze se casto koupeme nahy. Presto je to ale dost vzrusujici a prijemna vec, i kdyz pro nas asi ne tak vzrusujici, jak by byla pro Tondu.

Holka (Po, 11. 9. 2006 - 19:09)

Tondo, pochybuju, že konkrétně mě by něco tak PĚKNÉHO mohlo potkat, ale líbilo by se mi to. A mužská nahota by mě určitě dokázala vzrušit, zvlášť pak, kdyby byl vzrušený muž sám. Trochu jsem o tom přemýšlela, pokoušela jsem se představit si sama sebe nahou před skupinou mužů, a je pravda, že ta zranitelnost a naprosté "vydání" se jim, je fascinující, takže docela chápu, co tě na tom tak přitahuje, člověk ovšem musí být submisivní typ. A divil by ses, jak se žena dokáže vzrušit jen vizuálními podněty, já teda určitě, a pohled na nahého vzrušeného muže je něco úžasného a nemusí to být ani nějaký krasavec. :-)

Tonda (Po, 11. 9. 2006 - 18:09)

Holka: Nemůžu mluvit za všechny, komu se taková aktivita líbí, ale mně na tom přitahuje právě ta obrácená role, jak o ní píše Michal. Vlastní nahota, tím vlastně i bezbrannost, před ženou, se kterou mě nepojí intimní zážitky, to je vzrušující. A pokud se ptáš, co pak... Erekce určitě, ukojení také (sám před ní, či s její pomocí). A mě by zajímal také tvůj pohled za ženské pohlaví. Kdybys v takové situaci byla, dívala by ses? Vzrušovalo by tě to? Všeobecně známé je to, že muž je vizuálně vzrušivý, žena potřebuje více různých podnětů, proto se ptám - jestli mužská nahota může být jedním z těch podnětů...

Pavel (Po, 11. 9. 2006 - 16:09)

Ahoj! Pokud by se našla dívka nebo skupina dívek z Brna pro cfnm a moji nahou obsluhu - pište na vasotro"seznam.cz. Čau!

Michal (So, 9. 9. 2006 - 17:09)

Holko, ja sice nemam CFNM fetis, ale trochu vzrusujici ta situace je i pro mne. Normalne jsou muzi dominantnejsi, nez zeny, ale kdyz jsou nazi a oblecene zeny je pozoruji, tak se role obrati. Treba kdyz se s kamarady koupeme nazi a holky na na koukaji, tak si uvedomuju, ze nam pozoruji i ty casti tela, ktery normalne neukazujeme, mimo holce, s kterou mame milostny vztah, jako je penis, koule a zadek. Holky se hihnaji, neco si suskaji a nekdy na nas volaji komentare na nase vybaveni atd. Jsme kompletne odhaleni a zranitelny a to je neobvykla a vzrusujici situace.

Reklama

Přidat komentář