Reklama

CFNM

Milan (Po, 20. 8. 2007 - 20:08)

Nahej číšník bez fetiše nebo úchylky je čistokrevný profesionál - asi je to na takové párty lepší. Zhadrovatělý subík by asi byl poznat. Ale ten kluk co jsem mu to dohodil je celkem sympaťák s dobrou postavou - ten zřejmě obstál. No muselo by se vybírat a asi mě to nebaví :-))))))
Když budeš chtít, tak Ti dodám na takovou párty fůťáky - kluky, co milujou dámská chodidla a skutečně jsou velkými mistry v masážích chodidel. Dohazoval jsem jich pár pro kámošky na diskotéku. Ležel pod stolem a opečovával utancované nožičky :-) Můžu Ti zaručit, že to byla skupinka nejblaženějších osob :-)

Michal (Po, 20. 8. 2007 - 17:08)

Milane, tak jednoduchy to neni. Takovy party jsou u zen vyssi urovne a tomu musi odpovidat i ti nazi cisnici. Musi to byt hezky kluci a nesmi mit zadnej fetis, nebo uchylku.

Milan (Po, 20. 8. 2007 - 07:08)

Tak proč nespojit příjemné s užitečným? Ty sežeň akce, já dodám otroky. Zkásneme paničky i je a šábneme se :-) A spokojený budou úplně všichni...... :-)

Michal (Pá, 17. 8. 2007 - 17:08)

Milane, nerek bych, ze mne penize bavej, ale jako student si musim nejak privydelat.
Mas absolutni pravdu v tom, ze ja za to penize dostavam a ti "pravi" by za to zaplatili.

Milan (Čt, 16. 8. 2007 - 22:08)

NO nějakej drobek tam bejt musí. F´r je v tom, že Tebe bavěj peníze a ti "praví" by za to i zaplatili.

Michal (Čt, 16. 8. 2007 - 20:08)

Milane, cfnm je spis o exhibicionismu, nez o submisivnosti. Ja osobne nejsem ani subik, ani exhibicionista a nahyho cisnika delam ciste kvuli penezum. Je ale fact, ze kdyz jsem na tech partych nahej pred tema oblecnejma zenama, tak to vzrusuje i mne.

Milan (Čt, 16. 8. 2007 - 19:08)

Hele to neříkej 2x. Submisivních kluků, kteří mají potřebu lítat nahatý před ženama, který si z nich utahujou jsou mraky.

A ladies párty mě hodně zajímaj - připravuju pro tyhle slezinky takový malý show s robertkama...

Michal (Čt, 16. 8. 2007 - 18:08)

Milane, jestli se tvymu kamaradovi libi CFNM, tak muze spojit prijemny se ziskovym.
Ja si privydelavam jako nahej cisnik/barman na zenskejch partych. Delam to abych si privydelal, ale jestli je tvuj kamarad na CFNM, tak tohle je brigada pro nej.

Milan (Čt, 16. 8. 2007 - 16:08)

To je bezva - jak se to tady rozjíždí :-) Já sice za sebe CFNM nemusím, ale kamarádovi jsem dohodil jednu dámskou jízdu a tam to dopadlo úplně skvěle - zkuste to taky - prostě jen jedna z nich ví, o co jde. Těm druhým dámám řekne - že je to kamarád, který jí pomáhá s obsluhou - aby se mohla holkám lépe věnovat. A v průběhu večera jim prozradí, že udělá cokoliv - co jim na očích uvidí. Pak už záleží na šikovnosti hostitelky, jak to navlíkne - aby pokyn k svléknutí daly ostatní dámy. Holky z toho maj sranda hec a tomu klukovi se strašně líbilo. Akorát mi pak pořád volal - abych to zajistil znovu a já se mezi tím s tou slečnou rozešel a já se ho pak nemohl zbavit - protože si snad myslel, že pasu exhibouše....

Mirek (St, 15. 8. 2007 - 23:08)

Ahoj! CFNM je super, nahota před oblečenými dívkami a ženami je super! Občas se mi v Brně podaří doma pro pár dívek uspořádat malou CFNM párty. Pokud jsou nějaké zájemkyně nebo zájemci (jako aktéři-se zajímavý,i prostorami) tak se ozvěte na vasotro"seznam.cz. Čau! :-))

fanda CFNM (Po, 9. 4. 2007 - 23:04)

Přátelé CFNM,mně se to párkrát zdařilo najít si na netu přes různé seznamky ženy,které tohle vzrušuje a dráždí a bylo to super...snad i pro ně.Je mi 46let a jim cca taky...ale věk na tohle zase není tak důležitý,spíš chtění si to zkusit.Chápu,že to nemusí mnohým nic říkat,ale zkusit se má ledacos,co šimrá při pomyšlení a najde se protějšek,kterému to taky vyhovuje a chce si to jako neuskutečněné přání splnit.....fandím všem,co se to povedlo a co o to usilují....napište mi...na cfnm zavináč atlas cz....jsem z Moravy ....

Ron (Pá, 16. 3. 2007 - 19:03)

Taky mě přitahuje být nahý před oblečenou holkou.Nedávno se mito povedlo při hraní karet. Se dvěma kámoškama jsem hrál karty o fant. Zahrály to na mě tak, tak že když hra skončila,já byl nahej a ony byly jedna v prádle a druhá přišla jen o tričko. Tak už jsme zůstali. Bylo to moc fajn. Podrobnosti raději psát nebudu.

Návštěvník (Po, 5. 3. 2007 - 13:03)

Ahoj vyznavačky CFNM! Snad je vás také dost, ale v reálu jsem se zatím se žádnou neměl možnost setkat. Přitom představa takového setkání mě strašně láká. I když nejsem už žádný zajíc, ani atlet, tak bych byl rád, když by se našla nějaká příjemná žena či dívka (samozřejmě i víc najednou), která by to se mnou chtěla zkusit. Vždyť tady nejde o sex, ale o příjemné vzrušení. Praha: mila.99"centrum.cz

Návštěvník (Pá, 9. 2. 2007 - 00:02)

Loni jsme byli na s přítelkyní na dovolené v Chorvatsku. Při jedné s procházek po okolí jsme narazili na směrovku CFNM-BEACH.

CFNM fun (Po, 29. 1. 2007 - 18:01)

no problem chlape ... zacneme jako underground hnuti acasem rozsirime osvetu i na verejnost ;) uz aby to bylo

Sven (Pá, 12. 1. 2007 - 20:01)

CFNM fun, neco takovyho by se melo zavest i na nasich universitach, akorat nevim, jestli by to tady policie a vedeni universit tolerovali.

CFNM fun (Pá, 12. 1. 2007 - 16:01)

ty brdo ti vikongove se ale umi bavit, no kdybych vedel ze mi nehukne na verjnosti tak bych s tim mel o poznani mensi problem se zucastnit ... ale asi i tak bych do toho sel ;)

Sven (Pá, 12. 1. 2007 - 16:01)

Jestli vas zajima CFNM, tak bezte studovat do Svedska. Tam v srpnu a zari na zacatku novyho semestru probihaji studentsky slavnosti nollningen, kde je CFNM jeden z hlavnich programu. Behem "damiddaggu" ("dne zen") obsluhuji studenti studentky. Zatimco ty studentky jsou slavnostne obleceny, studenti/cisnici nemaji ani kalhoty, ani spodni pradlo, jen malou zasterku, z ktery jim couha holej zadek (na kterej si ty studentky nekdy sahnou, nekdy pohladi, nekdy lehce poplacaji kdyz se jim ten "cisnik" libi, nebo kdyz ho chcou pochvalit da dobrej servis). Po veceri je na jevisti predstaveni, behem kteryho se studenti svlikaji do naha pro zabavu tech studentek.
Jindy se na zemi v prirode i ve meste tvori tzv. "snura na pradlo" z obleceni prevazne muzskych studentu a z nahych studentu, ktery vetsinou lezi na brise a spickama prstu se bud dotykaji toho pradla, nebo chodidel studenta pred nimi. Ucast je dobrovolna, je to sranda, ale neni to pro stydliny. Treba pri ty snure na pradlo na to kouka spousta studentek a obcanu mesta a casto si to foti, takze se vase nahy fotky muzou objevit na internetu. V Dansku je to podobny, akorat tam tem slavnostem rikaji "rustur".

CFNM fun (Pá, 12. 1. 2007 - 15:01)

super kamo, budu pravidelny navstevnik ;)

Stránky (Pá, 12. 1. 2007 - 11:01)

Ahoj všem příznivcům této praktiky.Založil jsem web na adrese: cfnm.webovastranka.cz Pokud máte zájem, přijďte se mrknout.Postupně budu přidávat fotky a videa.Očekávám vaše názory ve foru.Fotky a videa z cfnm.net nebudu publikovat veřejně, jen tajně přes chat.

Reklama

Přidat komentář