Reklama

Výprask vařečkou

Pepa (Ne, 14. 2. 2010 - 15:02)

Ahoj, tak co ja tak vim ze...Ahoj Maruško s holkama moc nekamarádím tak nevím jak holky dostávají.My kluci dostáváme víc.Kamarád je na tom hůř,ten má doma sestru a když je bit tak dostane i před ní.Já jsem jedináček tak to mám v tomto dobrý.Dostávám tak 2 krát až 3 krát za rok,dostávám od mamky řemenem.Když dostanu tak to stojí za to.Rány nepočítáme,výprask končí až když mám zadek pěkně červeno fialovej.

Rodič (Ne, 14. 2. 2010 - 15:02)

nesouhlasím-ale měl by jste...Nejsem masochista abych to na sobě předváděl ale ani žádný uchylný magor.Jako dítě jsem pár výprasků dostal a narozdíl od vás vím o čem je řeč.Také uznávám,že to rodiče používali,když potřebovali abych rychle poslechnul.Dali mně i lásku a já je celý život miloval.Je lepší mít milující rodiče,který občas svému dítěti dá na zadek než ta vaše opičí láska,která z dětí dělá sobce.Já se o své rodiče postaral až do smrti jsem zvědav jak se současná generace postará o nás,budou nám předčítat z listin lidských práv.Moje rodiče je neznali a přesto jsem vystudoval,vychovali ze mne snad slušného člověka,který se stará o rodinu a nikde se nefláká.

bití je trestné (So, 13. 2. 2010 - 17:02)

Tak to buďte ráda,že se vám...nesouhlasím-ale měl by jste sám na sebe aplikovat výprask v rozumné míře :-)jak píšete..třeba by vám to pomohlo :-)..jde to i bez násilí..lidi budte na sebe a na ty děcka hodní...nikde jinde se to totiž nenaučí....

Pavlík (Pá, 12. 2. 2010 - 19:02)

já bych nejrači nedostávala,...Ahoj Jani kolik je ti já chodím do 7.třídy.Já dostávám velkou prádélní vařečkou.Naposledy předevčírem,za poznámku.Mám dvě segry mladší a starší ale ty nedostávají,protože jsou holky a nemají průšvihy.

Rodič (Pá, 12. 2. 2010 - 19:02)

Jak už jsem psala kdo to bez...Tak to buďte ráda,že se vám nenarodil hyperaktivní cvok.Není to tak vaše zásluha.Kdybyste měla hyperaktivního cvoka váš pedagogický um jak nám ho tady předkládáte by šel víte kam.Pak by jste šla dělat něco vy.Výprask není sice nic příjemného ale dlouhá léta učinný lék na darebáky.Nevidím vněm ani nasilí,když se provádí v rozumné míře.Alespoň jim to drzé sebevědomí klesne.Málo,který puberťák si uvědomuje rozdíl mezi dospělým.Prosím vás nepleťte se vy humanisté nikomu do výchovy.Celá ta vaše Stehlíkovina napáchá více škody.

Anonym (Pá, 12. 2. 2010 - 15:02)

Dobře Vám tak, Vás je třeba...Karle, ty jsi asi pěkný idiot, že? To už je ale týraní, pokud sis toho nevšiml, zvlášť to, jak tak koukám, děláš pro svůj požitek. Očividně máš sadistické sklony a vylejváš si je na dětech.
Sadismus mě přitahuje, přiznávám, ale že by to odnášeli kvůli ,,úchylce,, děti? Nikdy! . . .Ale určitě bych si to vychutnala pěkně na tobě! Vsadila bych se, že by si byl taky pěkný operní zpěvec.
Druhá varianta je, že jsi úchylák a to co tu píšeš ti dělá dobře.
( Tak, jako tak, myslím, že úchyl si v obojím směru. )

jana (Pá, 12. 2. 2010 - 14:02)

já bych nejrači nedostávala, ale je zas fakt, že si to zasloužím. jen si myslím že dostávám moc. mamka říká, že taky dostávala, že je to pro moje dobro, ale to děsný pravítko fakt nesnáším. Ale je fakt že zas nemám zarachy a jiný tresty

Richard (Čt, 11. 2. 2010 - 15:02)

Mně je 15, a rodiče na mě nikdy žádný fyzický trest nepoužili. Nejsem zrovna nejlíp se chovající teenager, a dost toho dětství bez tělesnejch trestů lituju.. Myslím že kdybych mi máma občas nařezala, choval bych se mnohem líp..

bití dětí i dos (Čt, 11. 2. 2010 - 09:02)

Jak už jsem psala kdo to bez bití nezvládá at se věnuje něčemu užitečnějšímu třeba pěstování kaktusů :-)Mám 18letého syna máme velmi pěkný vztah a zvládla jsem to bez bití-ve škole mi ho učitele chválí že kdyby se s každým dalo domluvit tak jak s ním že by to bylo dobré.Chápu že na středních i základkách to mají učitele náročné na druhou stranu násilím se ještě nic dobře nevyřešilo.Jsem pro mírovou cestu ve všem.

Dana (Čt, 11. 2. 2010 - 01:02)

pro ty kdo schvalují tělesné...Mám jiný názor, škoda každé rány,která padne vedle. Dnešní děti nemají respekt z nikoho a ničeho, jak by mohli, když se doma jejich rodiče vyjadřují o učitelích, jako o blbcích a debilech, takto je učí již od první třídy. Nemohou je vychovávat, sami jsou nevychovaní. Zcela nedávno jsem zaslechla hovor matky s dítětem z první třídy, který mě šokoval. Když se matka zeptá dítěte, zda odevzdalo výkres, který měmi za domácí úkol, tak dcerka odpověděla, že jo a že má jedničku. Odpověď matky byla šokující: " tak vydíš, jaká je to kráva, ani nepozná, že jsem to kreslila já". Já myslím, že učitelka pozná, že to nebyla ruka šestileté holčičky a myslí si své, jen to neřekne tomu malému dítěti, ale matce na třídní zchůzce. Jaký ale respekte může mít dítě z učitele, když je takto vedené. Myslím, že bych tělesnými tresty začala u některých rodičů.

Maruška (St, 10. 2. 2010 - 21:02)

Ahoj, tak co ja tak vim ze třídy tak holky ješté pořád dostávají dost. Určitě víc než kluci. Mně mamka dala v sobotu, mojí žabkou a to už jsem skoro spala.

Rodič (St, 10. 2. 2010 - 20:02)

pro ty kdo schvalují tělesné...Tz chytraku kolik dětí si vychoval,pokud tomu budou všichni tak přistupovat tak už se nedivím proč se v některých školách nedá učit a žáci jsou drzý jako opice.Nevychovaný smradi argumentují vašimi slovy,zapomněl jste použít takové keci o lidských právech.Zvedá se mi žaludek z těch vašich psychologických keců.Byli jsme také kolikrát biti a rodiče nás slušně vychovali,určitě lépe než dnešní moderní rodiče,které misto toho aby je potrestali,když něco provedou tak ještě nadávají na učitele.Běžte už opravdu do haj

bití dětí je tr (St, 10. 2. 2010 - 12:02)

pro ty kdo schvalují tělesné tresty a nerozumí tomu jak škodlivý dopad to má na lidskou psychiku bych doporučila následující postup-dala bych jim nářez a pak bych se jich zeptala zda i nadále schvalují tělesné tresty...tak bych pokračovala stále dokud by neřekli že tělesné tresty jsou blbost a nepřinášejí žádný KLADNY exekt do společnosti....vychovávat se dá i jinak stačí chtít...ten kdo to nezvládá, kdo na to nemá, kdo se neumí chovat slušně..at si prosím děti nepořizuje at se věnuje něčemu zábavnějšímu.

Karolína (Út, 9. 2. 2010 - 22:02)

Katko, je mi 18 a taky jsem ještě před rokem dostala výprask, tak si z toho nic nedělej. Přišla jsem o půlnoci, místo slíbených 10 hodin, domů. Naši mě poslali spát a slíbili účtování na ráno. byla sobota, nemusela jsem do školy a myslela, že si můžu přispat, ale maminka mě ráno vzbudila v 7 hodin se slovy " nástup k účtování". Šla jsem se umýt, obléct a přišla do kuchyně, kde už byl i tatínek. Došlo k výslechu, řádně mi vyčinili, měli strach, že se mi něco stalo. Když řekli rozsudek, málem jsem kolabovala - neděláme to rádi, ale budeš bita, maminka ti vysází 25 vařečkou a na holou. Tatínek taktně odešel, zavřeli jsme dveře, ani jsem se nepokoušela prosit. Musela jsem si stáhnout kalhoty, maminka seděla na židli a já se musela ohnout přes kolena. Byla ve mě malá dušička, zadek jsem měla pevně staženej, ještě nikdy jsem nedostala a říkala si, co budu dělat až to vypukne. Najednou vařecha zasvištěla vzduchem a dopadla na můj zadek, maminka si dala záležet, takže jsem zaječela bolestí. Bylo to horší, než jsem čekala, brečela a křičela jsem jak tur, zvedala nohy, kroutila zadkem, cukala se, ale mamča má dost sílu, aby mě udržela. Po asi šesté ráně jsem myslela, že to už nemůžu vydržet a taky jsem si trochu ucvrkla, vůbec jsem se neovládala a pak už jen řičela, jak tygr. Mamina vyplácela hezky pomalu, ale důkladně,když položila vařečku a řekla vstávej, byla to nejhezčí věta. Pak bylo ještě další kázání a skončilo to. Už nikdy jsem pak nedostala, dala jsem si velký pozor.

Katka (Út, 9. 2. 2010 - 19:02)

V 16 jsem dostala od mámy...Jé tak to nejsem sama,kdo dostal za pozdní přichod z dýzi.Já přišla jen o půlnoci a pomláska jen svištěla prcku jsem měla pěkně rozšvihanou a to mi bylo skoro 16a už jsem chodila s klukem.Dneska holky v 16letech výprask to si nedovedu představit.To není jak za nás.

Zdeněk k (Út, 9. 2. 2010 - 19:02)

tim pravítkem je to fakt...Hrozně to tím řemenem palí a štípe.Mám hrozně rudý zadek.Mám vždy co dělat abych v předklonu vydržel cslý výprask.Také se stydím.

Marek (Út, 9. 2. 2010 - 17:02)

Nevím jak to bolí pravítkem...Varejkou jsem nikdy nedostal, ale pulmetrovym pravitkem to hrozne stipe a pali. Zezacatku to jeste jde, ale tak po paty rane je to k nevydrzeni. A v predklonu je to citit min, protoze je min svalu mezi kuzi a kosti. Kdyz se lezi, to paleni a stipani pronikne celymi hyzdi.

Jana (Út, 9. 2. 2010 - 16:02)

Nevím jak to bolí pravítkem...tim pravítkem je to fakt děsný. 25 vždycky, fakt se to skoro nedá vydržet ale co mam dělat. Řemenem sem ještě nedostala, tak nevím.

Zdeněk k (Po, 8. 2. 2010 - 19:02)

Já znám dřevěné pravítko a...Nevím jak to bolí pravítkem ale myslím ,že jako vařečkou.Já dostávám řemenem.Někdy na holou,někdy přes kalhoty.Také se ohýbám přes židli.Naposledy jsem byl bit zrovna v sobotu.Tolik ran kolik píšeš jsem nikdy nedostal to by se nedalo vydržet.Maximálně jsem jich jednou dostal asi 15.Když dostanu 10 až 12 tak mám pěkně rudý zadek.

Jana (Po, 8. 2. 2010 - 10:02)

Já znám dřevěné pravítko a bolí to děsně. pokaždý 25 na holou ohnutá přes židli.

Reklama

Přidat komentář