Reklama

Výprask vařečkou

Cecílie (Út, 26. 10. 2010 - 21:10)

Jo a ještě bych ráda připomněla, ten primitiv jímž jsi mě nazvala Iveto, je podnikatelka, co si i v této době vydělá dost peněz, moje dítě má vše na co si vzpomene, zrovna na dnešní Vánoce si vyrazíme na Island, na Jaře do Norska a v únoru k moři na Filipíny.

Cecílie (Út, 26. 10. 2010 - 21:10)

Tak hele Iveto, už mě ty vaše kecy dost serou. Já mám vlastní zkušenost s tou nejhorší ZŠ na světě - 6.zš v chebu, kde si nějaká kráva na národce rozhodne mě poučovat jestli je vhodné, aby moje dcerka nejela na školu v přírodě. Taky jsem ji o tom řádně poučila a má malá nejela, ovšem co si dovolila ta kráva je až do nebe volající! Chovala se jako by mi měla vychovávat děti!! NO TO SNAD NEMYSLÍ VÁŽNĚ!!! JÁ JSEM SNAD ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE A JÁ ROZHODNU O TOM ZDA MÉ DÍTĚ POJEDE ČI NE A NE NĚJAKÁ ÚČA CO MI NESAHÁ ANI PO KOTNÍKY!! A KDYŽ JSEM JI CHTĚLA JEDNOU ZA POLOLETÍ DOPŘÁT JEDEN DEN VOLNA ZROVNA DNES V ÚTERÝ PŘED PRÁZDNINAMA A TO SE DCERA DOBŘE UČÍ, TAK JSEM JI OMLUVILA KVŮLI NÁVŠTĚVĚ LÉKAŘE A TY KYDY CO ŘÍKALA, CO SI VO SOBĚ TA KRÁVA VŮBEC MYSLÍ!!!!!!!!

Ado (Út, 26. 10. 2010 - 15:10)

ja mam 15r a za známky alebo skolu som nikdy nedostal. Od nasich dostanem len ked som moc drzí alebo prídem neskoro domov. V piatok sme sa so sestrou zabudli u kamoša prišili o 2 ráno, to bolo potom :( ak by niekto chcel napiste na [email protected]

Iveta (Út, 26. 10. 2010 - 02:10)

DRAHÁ IVETO, TO VY JSTE MOC...Mě, jako rodiče jsi rozhodně neobhájila , nepotřebuji obhajobu od takového primitiva. Učitel nemusí držet hubu a krok, jak ty říkáš, učitel učí, má na starosti v průměru kolem 30 dětí a musí si umět zjednat respekt. Naopak rodič je povinen se školou spolupracovat a naslouchat učiteli, který dítě vidí celý den a ví, na co má a na co nemá, jak se chová a co potřebuje zlepšit. Dítě musí přijít do školy slušně vychované, jedině tak se může něco naučit, ve škole, plné rozjívených, drzých fracků, kteří vyrušují, jsou sprostí, se velmi špatně učí, můžeš si to zkusit. Dobré vzdělání je to, co dítě potřebuje, ale může ho získat jen za určitých podmínek -ochota se učit, poslouchat, nevyrušovat a chovat se slušně. Takže to schrňme - učitel není kretén, jak píšeš, ale ten, kdo může tvému dítěti předat znalosti, vědomosti, může ho vést a dopomoci mu dostat se na kvalitní školu, ale musí chtít dítě i jeho rodiče. Bůh chraň učitele před takovými, jako jsi Ty. Ale dnes je i jiná možnost - učit své dítě doma a chodit s ním jednou za čas na přezkoušení, zda zvládá látku, ale když vidím, jak píšeš, tak Tvá inteligence na to nestačí, takže se budeš muset se školou smířít.

Rada (Ne, 24. 10. 2010 - 17:10)

Rada? Nelhat, neodmlouvat, poslouchat.

Aja (Ne, 24. 10. 2010 - 17:10)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...Dobrý den, je mi 13 let. Mám takový problém, že mí rodiče mě trestají výprasky. Chtěla bych to změnit, abych dostávala tresty jako mí spolužáci(zákaz díváni na TV, zákaz vycházek...). Moji rodiče si, ale myslí, že výprask je nejlepší způsob výchovy, že to i na ně kdysi platilo. Většinou dostávám na holou vařečkou, rukou nebo jsem párkrát dostala i páskem. Někdy se ohýbám přes koleno, křeslo nebo udělám kočičí hřbet. Výprask dostávám za lhaní, odmlouvání, neposlušnost, známky... Někdy musím jít po výprasku do kouta, abych se za prý zamyslela nad tím za co jsem dostala. Prosím poraďte mi.

sss (So, 23. 10. 2010 - 13:10)

další z řady úchyláků...to neni žádnej uchil to ty si spž nenormální vůbec nechápu proč by to byl úchil ccc:-/

feruli (So, 23. 10. 2010 - 12:10)

Podívej se na dnešní...No jo tady de zase o povahu! Jestlis byla mírná a hodná normálně tak proč rě bít?Moje máma taky nikdy bita nebyla.

feruli (So, 23. 10. 2010 - 12:10)

je to legrační, když si...to máš pravdu!:-))

simona (So, 23. 10. 2010 - 12:10)

Nikdo si nedovede představit...To si nemyslím trestat dítě za špatné známky nebo za poznámky?! To mi příjde krutý a divný:-O trestat za to že je na mě nebo na učitele drzý ,zlý a nebo odmlouvá tak prosim,ale za tohle??:-/

simona (So, 23. 10. 2010 - 11:10)

milá Cecílie, trď už...no jo ale jak má mít dítě u některého učitele autoritu když učitel je nˇouma tak je jasné že mu dítě padat k nohám nebude! I když já bych moje dítě potrestala třeba za to že učitali nadává a posílá ho do..a tak.

Peter (So, 23. 10. 2010 - 01:10)

Nikdo si nedovede představit...Tak tak presne. Za znamky nie, ale za zbytocne poznamky som dostal aj ja

Cecílie (Pá, 22. 10. 2010 - 19:10)

DRAHÁ IVETO, TO VY JSTE MOC INTELIGENCE NEPOBRALA, KDYŽ SE ZASTÁVÁTE TĚCH VYMAŠTĚNÝCH ZÁKLADOŠKOLSKÝCH KUND, KTERÉ PATŘÍ LEDA DO ÚSTAVU A NAVÍC BYSTE SI MĚLA UVĚDOMIT, ŽE JSEM VÁS JAKO RODIČE SPÍŠ OBHÁJILA, KDYŽ JSEM ŘEKLA, ŽE RODIČ JE VÍC NEŽ UČITEL A UČITEL MÁ DRŽET HUBU A KROK A SKLOPIT PŘED RODIČEM HLAVU!!!!!

pedagog (Út, 19. 10. 2010 - 19:10)

milá Cecílie, trď už...Nikdo si nedovede představit co je to vychovávat drzé a nevychované děti.Myslím,že drzé děti by měly dostávat i dnes,je nesmysl trestat děti za to,že se jim nepovede písemka a jsou z toho smutný,ale když přinese poznámku,že je drzý a nerespektuje napomenutí pak si myslím,že přiměřený výprask je na místě.

Lili (Út, 19. 10. 2010 - 02:10)

Pro fyzicke tresty nejsem...

Aleno, já s Tebou naprosto souhlasím. Já byla bita jak žito, spíše od mámy, která si vždycky našla důvod. I za špatné známky. Moc jich nebylo, ale od trojky byl výprask. Vařečkou, prutem, řemenem, rukou, co ji zrovna napadlo. A vždycky si našla důvod, proč musím být bita. Tenkrát jsem se zařekla, že mým dětem tohle nikdy neudělám, aby se bály, kdy se co stane a kdy si rodiče na nich vylijí zlost. Mám velkou rodinu a tohle jsem dodržela. Manžel s tím souhlasil. A jde to taky.

Iveta (Út, 19. 10. 2010 - 01:10)

JÁ NAPROSTO SOUHLASÍM A...milá Cecílie, trď už vím, proč jsou děti tak sprosté, hrubé, drzé a nevychované, nejspíš je většina rodičů, jako Vy. Pokud by mé dítě řeklo něco špatného o učiteli, tak mu zmaluju zadek, že si týden nesedne, učitel musí být pro dítě vrcholnou autoritou. Ještě lépe - zkuste být učitelkou ve škole a mít jen 5 takových nevychovaných dětí ve třídě, zajímalo by mne, jestli byste psala stejně, škola je institucí, která má učit, usměrňovat děti, vysvětlovat, vychované musí přijít již z domova a pokud chcete mít dítě slušně vzdělané, měla byste ho také vychovat k úctě k učiteli. Po Vašem příspěvku si ale myslím, že jste sama moc inteligence nepobrala.

jakse (Ne, 17. 10. 2010 - 19:10)

Prtz se nudi a dela si srandu.přesně....

alena (Ne, 17. 10. 2010 - 19:10)

Pro fyzicke tresty nejsem.Duvod?Dostavala jsem jak od matky tak od otce vareckou az ji zlomili ,tez paskem az jsem mela jelita.Byla jsem i zkopana.Je mi 32 let, mam prvni miminko ktere mi breci a breci ,dokaze se i usmat a vzdycky si vzpomenu na to,jak jsem byla rezana a brecim ,protoze si neumim predstavit,ze bych neco podobneho delala svemu diteti.Neporizovala jsem si dite proto,abych v nem vzbudila nasili.Mohu rict ,ze bylo velice tezke se sehrat s partnerem a nemlatit ho.Prali jsme se skoro denne az jsem pochopila ,ze vlastne predvadim to same nasili co rodice predvadeli na me.Jednoho dne jsem se proste rozhodla,ze nikdy v zivote nevztahnu na meho manzela ruku a na nikoho jineho.Manzel mi nikdy nevratil me vylevy zpet.Zato ho miluji.Proto nechci ze sveho ditete (dcery)vychovavat tez nekoho pro koho bude fyzicke nasili normal tak jako to bylo pro me.Nikdy jsem o tom nepremyslela az ted co mam sve miminko.Tez se narodila driv a lezela v inkubatoru 2 mesice proto si i rikam,jak je zivot krehky a jak muze rychle odejit clovek.Pokud si porizuji dite,tak i stim ,ze vim ze nebude stat v lajne jak na vojne ale ze i zazlobi a to i poradne..Proto kdo si porizuje deti,by se mel poradne ozbrojit trpelivosti.Kdo ne a mlati sve deti,je slaboch.A jak premyslim o tom,ze bych mela svemu diteti dat vareckou na holou ,tak se i stydim na to pomyslet,protoze nevim jak se na me bude moje dcerka koukat a tvarit.Proste fyzicke nasily NE!!!

Zdeněk (Čt, 14. 10. 2010 - 17:10)

Pro mně byl nejhorší...Na prvním stupni se to střídalo vařečka proutek řemen.Asi nejhoršíb byl proutek,jako větší jsem dostával řemenem,pěkně to štípalo.Nepamatuji se,že bych se počůral ale jako malej jsem se při výprasku pokakal.To mi bylo asi pět let a byl to první výprask vařečkou.Před výpraskem na holou jsem si raději došel na záchod,

tomáš (Čt, 14. 10. 2010 - 11:10)

U nás doma se vařečka...Asi máš pravdu já vařečkou nikdy nedostal.Dostával jsem řemenem a jednou i prutem a vždy na holý zadek.Ale tím prutem to bylo nejhorších pětadvacet na holou co jsem kdy dostal a že jich bylo.

Reklama

Přidat komentář