Reklama

Výprask vařečkou

jakse (Ne, 17. 10. 2010 - 19:10)

Prtz se nudi a dela si srandu.přesně....

alena (Ne, 17. 10. 2010 - 19:10)

Pro fyzicke tresty nejsem.Duvod?Dostavala jsem jak od matky tak od otce vareckou az ji zlomili ,tez paskem az jsem mela jelita.Byla jsem i zkopana.Je mi 32 let, mam prvni miminko ktere mi breci a breci ,dokaze se i usmat a vzdycky si vzpomenu na to,jak jsem byla rezana a brecim ,protoze si neumim predstavit,ze bych neco podobneho delala svemu diteti.Neporizovala jsem si dite proto,abych v nem vzbudila nasili.Mohu rict ,ze bylo velice tezke se sehrat s partnerem a nemlatit ho.Prali jsme se skoro denne az jsem pochopila ,ze vlastne predvadim to same nasili co rodice predvadeli na me.Jednoho dne jsem se proste rozhodla,ze nikdy v zivote nevztahnu na meho manzela ruku a na nikoho jineho.Manzel mi nikdy nevratil me vylevy zpet.Zato ho miluji.Proto nechci ze sveho ditete (dcery)vychovavat tez nekoho pro koho bude fyzicke nasili normal tak jako to bylo pro me.Nikdy jsem o tom nepremyslela az ted co mam sve miminko.Tez se narodila driv a lezela v inkubatoru 2 mesice proto si i rikam,jak je zivot krehky a jak muze rychle odejit clovek.Pokud si porizuji dite,tak i stim ,ze vim ze nebude stat v lajne jak na vojne ale ze i zazlobi a to i poradne..Proto kdo si porizuje deti,by se mel poradne ozbrojit trpelivosti.Kdo ne a mlati sve deti,je slaboch.A jak premyslim o tom,ze bych mela svemu diteti dat vareckou na holou ,tak se i stydim na to pomyslet,protoze nevim jak se na me bude moje dcerka koukat a tvarit.Proste fyzicke nasily NE!!!

Zdeněk (Čt, 14. 10. 2010 - 17:10)

Pro mně byl nejhorší...Na prvním stupni se to střídalo vařečka proutek řemen.Asi nejhoršíb byl proutek,jako větší jsem dostával řemenem,pěkně to štípalo.Nepamatuji se,že bych se počůral ale jako malej jsem se při výprasku pokakal.To mi bylo asi pět let a byl to první výprask vařečkou.Před výpraskem na holou jsem si raději došel na záchod,

tomáš (Čt, 14. 10. 2010 - 11:10)

U nás doma se vařečka...Asi máš pravdu já vařečkou nikdy nedostal.Dostával jsem řemenem a jednou i prutem a vždy na holý zadek.Ale tím prutem to bylo nejhorších pětadvacet na holou co jsem kdy dostal a že jich bylo.

Bibi (Čt, 14. 10. 2010 - 10:10)

U nás doma se vařečka používala velmi často, stačilo málo a hned jsem dostala nasekáno. A všechny moje kamarádky na tom byly podobně, přehnout přes koleno a pětadvacet na holou se považovalo za normální výchovný prostředek. A to jsem ještě byla za vařečku ráda, protože třeba kluci dostávali někdy řemenem a to byla teprve hrůza.

Jarka (Po, 11. 10. 2010 - 21:10)

čím vás výprask nejvíc...Pro mně byl nejhorší výprask čerstvě uřezaným lískovým prutem. Skončilo to tak že jsem se pokakala a počurala zároveň. Bylo to asi ve 14 Seřezala mně tenkrát máma za chození za školu.

cane (Ne, 3. 10. 2010 - 17:10)

je to legrační, když si...:-))

simka (Ne, 3. 10. 2010 - 17:10)

JÁ NAPROSTO SOUHLASÍM A...:-)skvěle!

simka (Ne, 3. 10. 2010 - 17:10)

že se Vám líbí plácání...Mi nejsme žádný chudáci a nejsou to komentáře jen pro dospělí ,ale i pro děti kde můžou napsat své zážitky s výprasky stejně jako dospělí.Můžou napsat zda s bitím souhlasí nebo ne,podle tebe soudim že asi nesouhlasíš.Dkujem za tvůjnázor:-)

simka (Ne, 3. 10. 2010 - 17:10)

No je pravda, ze v dnesnej...Což neplatí o našem učiteli Koutníkovi v naší škole, sice jsou tělěsné tresty zakázané ,ale jemu je to fuk když nějaký kluci ve třídě zlobili tak je vzal za dveře tam je profackoval a bylo!Kluk byl jako beránek. Teda alespon tak se to o něm říká.

simka (Ne, 3. 10. 2010 - 17:10)

Je mi 12 a moje máma mě...Ta tvoje mamka snad neni normální ta má tresty jak z 15.století a její rodiče asi taky nebyli normální když jí takhle trestali!:-(

simka (Ne, 3. 10. 2010 - 16:10)

Asi by jste se divili,co jsme...S tím na prosto souhlasím ello že vyčítání je horší!!! Můj táta mě nemlátí ale furt řiká jak sem blbá a jen na mě nadává což mi rozhodně neprozpívá! někdy bich si přála aby mi dal normálně na prdel a byl by zas v pohodě.

karel (Ne, 3. 10. 2010 - 02:10)

ja bych te vymrdalmě taky? :-)

karel (Ne, 3. 10. 2010 - 02:10)

Je mi 12 a moje máma mě...Jíto, to je týrání :-(...násilí se dědí, když jsou rodiče s prominutím hloupí a nedokáží rozumem své jednání změnit a uvědomit si, že tohle je špatně.

mrdak (Ne, 3. 10. 2010 - 02:10)

já ráda dostávám výprask...ja bych te vymrdal

mrdak (Ne, 3. 10. 2010 - 02:10)

K dotazu Ivy. Bylo to od...ja bych te vymrdal

Cecílie (Pá, 1. 10. 2010 - 21:10)

JÁ NAPROSTO SOUHLASÍM A NAVÍC SI MI LÍBÍ, ŽE UČITELÉ NEMAJÍ ŽÁDNOU AUTORITU, UŽ ODMALIČKA JSEM JE NENÁVIDĚLA, CO SI ZA NÁS DOVOLILI BYLO OTŘES. JÁ SAMA BYCH JAKO RODIČ ŘEKLA PŘED DÍTĚTEM, ŽE ÚČA JE KRÁVA! RODIČE MAJÍ MÍT AUTORITU, ALE UČITELÉ NE A ZVLÁŠTĚ BY SI MĚLI UVĚDOMIT, ŽE RODIČ MÁ NAD NIMI HLAVNÍ SLOVO.

boževyjstemagoř (Pá, 1. 10. 2010 - 20:10)

že se Vám líbí plácání na holý zadek, no, budiž, kupte si spanking film a přeji krásné onanování. že Vás ale vzrušuje výprask dítěte, to je jiná kávička. To je pedofilní SM zaměření a to je moc,ne ? Viz Eva : že výprask syna prodlužuje a blabla. polud tohle není jen Vaše fantazie, chudák Váš syn a hlavně chudák vy .

Peter (Pá, 1. 10. 2010 - 01:10)

Asi by jste se divili,co jsme...No je pravda, ze v dnesnej dobe nema ucitel mnohokrat ziadnu autoritu. Deti si robia co chcu

Jíta (Čt, 30. 9. 2010 - 10:09)

děsné,hrubka-jeden trest by...Je mi 12 a moje máma mě nechává celé hodiny klečet,někdy na struhadle-co je na zelí.Strašně mě bolejí kolena,máma říká,že když ona byla malá tak také klečela a musela mít předpažené ruce a na nich knihy.Ono se to násilí na dětech snad i dědí?

Reklama

Přidat komentář