Reklama

Výprask vařečkou

Bibi (Čt, 14. 10. 2010 - 10:10)

U nás doma se vařečka používala velmi často, stačilo málo a hned jsem dostala nasekáno. A všechny moje kamarádky na tom byly podobně, přehnout přes koleno a pětadvacet na holou se považovalo za normální výchovný prostředek. A to jsem ještě byla za vařečku ráda, protože třeba kluci dostávali někdy řemenem a to byla teprve hrůza.

Jarka (Po, 11. 10. 2010 - 21:10)

čím vás výprask nejvíc...Pro mně byl nejhorší výprask čerstvě uřezaným lískovým prutem. Skončilo to tak že jsem se pokakala a počurala zároveň. Bylo to asi ve 14 Seřezala mně tenkrát máma za chození za školu.

cane (Ne, 3. 10. 2010 - 17:10)

je to legrační, když si...:-))

simka (Ne, 3. 10. 2010 - 17:10)

JÁ NAPROSTO SOUHLASÍM A...:-)skvěle!

simka (Ne, 3. 10. 2010 - 17:10)

že se Vám líbí plácání...Mi nejsme žádný chudáci a nejsou to komentáře jen pro dospělí ,ale i pro děti kde můžou napsat své zážitky s výprasky stejně jako dospělí.Můžou napsat zda s bitím souhlasí nebo ne,podle tebe soudim že asi nesouhlasíš.Dkujem za tvůjnázor:-)

simka (Ne, 3. 10. 2010 - 17:10)

No je pravda, ze v dnesnej...Což neplatí o našem učiteli Koutníkovi v naší škole, sice jsou tělěsné tresty zakázané ,ale jemu je to fuk když nějaký kluci ve třídě zlobili tak je vzal za dveře tam je profackoval a bylo!Kluk byl jako beránek. Teda alespon tak se to o něm říká.

simka (Ne, 3. 10. 2010 - 17:10)

Je mi 12 a moje máma mě...Ta tvoje mamka snad neni normální ta má tresty jak z 15.století a její rodiče asi taky nebyli normální když jí takhle trestali!:-(

simka (Ne, 3. 10. 2010 - 16:10)

Asi by jste se divili,co jsme...S tím na prosto souhlasím ello že vyčítání je horší!!! Můj táta mě nemlátí ale furt řiká jak sem blbá a jen na mě nadává což mi rozhodně neprozpívá! někdy bich si přála aby mi dal normálně na prdel a byl by zas v pohodě.

karel (Ne, 3. 10. 2010 - 02:10)

ja bych te vymrdalmě taky? :-)

karel (Ne, 3. 10. 2010 - 02:10)

Je mi 12 a moje máma mě...Jíto, to je týrání :-(...násilí se dědí, když jsou rodiče s prominutím hloupí a nedokáží rozumem své jednání změnit a uvědomit si, že tohle je špatně.

mrdak (Ne, 3. 10. 2010 - 02:10)

já ráda dostávám výprask...ja bych te vymrdal

mrdak (Ne, 3. 10. 2010 - 02:10)

K dotazu Ivy. Bylo to od...ja bych te vymrdal

Cecílie (Pá, 1. 10. 2010 - 21:10)

JÁ NAPROSTO SOUHLASÍM A NAVÍC SI MI LÍBÍ, ŽE UČITELÉ NEMAJÍ ŽÁDNOU AUTORITU, UŽ ODMALIČKA JSEM JE NENÁVIDĚLA, CO SI ZA NÁS DOVOLILI BYLO OTŘES. JÁ SAMA BYCH JAKO RODIČ ŘEKLA PŘED DÍTĚTEM, ŽE ÚČA JE KRÁVA! RODIČE MAJÍ MÍT AUTORITU, ALE UČITELÉ NE A ZVLÁŠTĚ BY SI MĚLI UVĚDOMIT, ŽE RODIČ MÁ NAD NIMI HLAVNÍ SLOVO.

boževyjstemagoř (Pá, 1. 10. 2010 - 20:10)

že se Vám líbí plácání na holý zadek, no, budiž, kupte si spanking film a přeji krásné onanování. že Vás ale vzrušuje výprask dítěte, to je jiná kávička. To je pedofilní SM zaměření a to je moc,ne ? Viz Eva : že výprask syna prodlužuje a blabla. polud tohle není jen Vaše fantazie, chudák Váš syn a hlavně chudák vy .

Peter (Pá, 1. 10. 2010 - 01:10)

Asi by jste se divili,co jsme...No je pravda, ze v dnesnej dobe nema ucitel mnohokrat ziadnu autoritu. Deti si robia co chcu

Jíta (Čt, 30. 9. 2010 - 10:09)

děsné,hrubka-jeden trest by...Je mi 12 a moje máma mě nechává celé hodiny klečet,někdy na struhadle-co je na zelí.Strašně mě bolejí kolena,máma říká,že když ona byla malá tak také klečela a musela mít předpažené ruce a na nich knihy.Ono se to násilí na dětech snad i dědí?

Ella- (Čt, 30. 9. 2010 - 10:09)

Asi by jste se divili,co jsme...děsné,hrubka-jeden trest by měl být-né s tím měkým i.

Ella (Čt, 30. 9. 2010 - 10:09)

Noo to poznam. Tiez som neraz...Asi by jste se divili,co jsme jako děcka museli vytrpět v době komunismu-doma nářez,ve škole ponižování.Opilý kantor po nás metal vším co měl po ruce-dokonce i s kalamářem,plný inkoustu.Polil první řadu děcek.Doma byl teror,za každé odřeknutí,facka byla to nejmenší co děcka čekalo.Tam kde bylo hospodářství,používali i bič,moji mámu ,by dnes asi za to co dělala mě zavřeli.Ale úcta k učiteli musela být a měla by být.Vše,také záleží na tom,jak se rodina o učitelích doma baví a co dítě vyslechne.Když nemají rodiče úctu,jak ji má pak mít žák?Nářez za špatné známky-je až to poslední.A zase,je lepší ten nářez,protože věčné vyčítání a hovory,je horší,dost to stresuje.Ovšem měl by bít jen jeden trest-což často není,že?

Peter (Čt, 30. 9. 2010 - 09:09)

Noo to poznam. Tiez som neraz dostal po rodicovskom za utajene znamky

žák 6. (St, 29. 9. 2010 - 17:09)

Od šesti máme dnes rodičáky,čekám pořádný vejřez.Máte dnes taky někdo rodičáky.Jestli dnes nebudu bit tak to bude zázrak.

Reklama

Přidat komentář