Reklama

Masturbace s kamarádkou

Vojťas (Ne, 17. 7. 2022 - 00:07)

Tak do tvy kamosky bych rad zasunul, chutnal ti poštěvaček? A vymrdal jsi ji? Já mrdal od 12 skoro 13 a nelituji toho, teď mám 23 a musím prcat pořad, holku nemam protože to žádná se mnou nevydržela kvůli tomu jak moc sexu potrebuju ale mám hodně kamosek takže pohoda, když nemrdam tak honim a když nehonim tak mrdam

Petr (Čt, 14. 7. 2022 - 15:07)

Jednou na chalupě na oslavě jsme spali ve spacákách ve stodole. Když jsem si šel lehnout, tak jsem si ve spacáku potají honil, ale holčina kousek vedle to musela vědět, protože najednou se otočila ke mně a z trika vyndala jedno prso. Nepadlo ani slovo, ale jak jsem byl připitej, tak jsem na tu její kozičku koukal a ukázal jí, co dělám, i s výstřikem nakonec. Ona se jen koukala, usmála se, pak se otočila zády a šli jsme spát. Často na to při honění vzpomínám...

Jirka (So, 30. 4. 2022 - 07:04)

Trochu nam to uhlo od tématu spolecne masturbace.
Mam kamarádku, se kterou jsme si to delali po chatu. Ona je rozvedena a ja ženatý. Bylo to super, ale jednou mi na to prisla manzelka. Takze od te doby nic, ale nekdy si se tam napiseme pozdrav nebo nejake neutrální bláboly. Me ale posledni dobou strasne láká to zase zkusit znovu a dokonce bych s ni chtel masturbovat spolecne v realu. Mate taky nekdo kamosku nebo kamose na sex po netu? Jak se na to díváte?

Martina (Ne, 24. 4. 2022 - 15:04)

Já mám dva kluky a přibereme i moji kamarádku a když přijede sestřenka nebo bratránek, tak jsou další do počtu. Rodiče už to vše nějak pobrali a babička říká, že jsme jako králíci, furt a jedno s kým. Asi nechápou, jak je potom sex lepší.

Vojta (Pá, 15. 7. 2022 - 15:07)

Martino,mohla by jsi mluvit o štěstí,pokud by jsi vůbec sehnala do trojky někoho normálního(za předpokladu,že provozovat grupáč je pro tebe normální).Ovšem to jak se zmiňuješ o skupinovém sexu s kde kým,a dokonce tam údajně hrají roli bratranec a sestřenka,tak to bohužel vyzní krajně nedůvěryhodně.Už vidím jak jsou všichni organizovaně natěšeni na skupinové sexuální hrátky a i potom jsou všichni úplně v pohodě.Marťo,to jsou ale pohádky.

Irena (Út, 26. 1. 2021 - 15:01)

Nejlíp to je když jsme spolu samy ale když na nás přijde chtíč muže tak si pozveme kamarádčiného přítele ,taky ho to baví s námi a má krásné péro 22 x5,5cm to si opravdu užijeme žádná rychlovka třeba i celou noc si hrajeme s nim i samy.

Petr (So, 16. 4. 2022 - 11:04)

Tak je to správné, pěkně si užívat příjemný a krásný sex.

Návštěvník (Út, 26. 1. 2021 - 15:01)

Ten na milimetr přesný rozměr je fakt prdel.To jsi to měřila šuplerou?:-))

Irena (Čt, 14. 4. 2022 - 07:04)

Neměřila mám v kundíčce dutoměr i šupleru blbečku

Leona (Ne, 24. 1. 2021 - 12:01)

Taky jsem manželovi to navrhla že přivedu kamošku na pokec i společný sex ,tak nejprve byl s toho trošku přepadlý ale když viděl jaká je to krasavice tak se mu rozzářily oči . Prsa č 3 štíhlá a hlavně 22 let my máme 33 oba . První byl takový seznamovací večer ale pak se to rozjelo a spát jsme šli všichni vyšťaveni okolo půlnoci . Ráno bylo taky krásné vstávali jsme v devět a všichni jsme se šli osprchovat najednou ,ve sprše jsme se jen omyli jeden druhého ale už jsme nic nepodnikali šetřili jsme se na večer.

Mirek (Ne, 24. 1. 2021 - 14:01)

Tak je to správné, jen se nebát a užívat si krásného společného sexu. Nevím, proč se z trojky dělá taková věda a problém. Když to dělá holka s holkou, tak na tom není nic špatného a prostě se k nim přidám. Z kamarádky se stane milenka nás obou a pohodička. Už u nás přespává běžně a byl jsem s ní i sám a v pohodě si to spolu rozdáme. Přítelkyně o tom ví a neřeší, já jim také neruším jejich hrátky, když nejsem doma.

Vojta (Pá, 15. 7. 2022 - 15:07)

Ano Mirku,není třeba z toho dělat vědu ani problém.Normální člověk se totiž žádnou trojkou ani nezabývá,protože zdravá sexualita by měla být naplňována ve vztahu,kde žijí dva partneři.Tedy ne tři lidé,ani pět a ani deset či více lidí.Víš kolik lidí už ta tzv.trojka zlákala,a přesto že si dotyční nebyli často jistí jestli jim to uškodí či ne,ji zrealizovali?A ano,mnohým opravdu rozbila vztahy a manželství.Takže to opravdu není zase tak nevinná záležitost,jak by se na první pohled mohlo zdát.

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 18:07)

Mnohoženství, nebo i mnohomužství, orgie byli v lidské historii a přetrvávají dodnes, ale to není láska, ani vztah. Je to jen sex. Skutečnou hodnotu má jen láskyplná monogamie. Vztah muže a ženy.

Patrik (So, 16. 7. 2022 - 17:07)

Žiju už sedm let s přítelkyní. Ona měla tenkrát skvělou kamarádku na sex a po seznámení jsme měli sex ve třech a tak si žijeme těch sedm let spolu a problém nemáme. Asi záleží na tom, jak si všichni rozumí a tak nějak si v tom vztahu sednou a fungují spolu. Už plánujeme a pracujeme na potomcích a ty dvě vše víc v pohodě zvládnou. Jedna z mých kamarádek má dvě děti a prohlásila, že by taky nějakou potřebovala, ve dvou by šlo vše líp, ten její je stále v práci, aby vše finančně utáhli, takže ji moc doma nepomůže.

Mirek (Po, 18. 1. 2021 - 17:01)

Ve třech je sex skvělý a už jen minimálně provozujeme ve dvou. Moje kamarádka je u nás už víc než doma. Přítelkyně ze začátku pochybovala, jak vše bude fungovat, ale ty dvě se daly tak dohromady, že už bez sebe nemohou skoro být. Už ani neřešíme kdy kdo s kým to dělal a jen a jen krásně šukáme.

Marcela (Po, 18. 1. 2021 - 16:01)

Taky mám kamarádku která si k nám přijde zasexovat ve trojce s manželem . Vždycky přes víkend se sejdeme na pokec večeři a potom společný sex . Děti jsou u babiček a tak je volné pole působnosti. Po večeři se zahrajeme flašku . každý má na sobě tři svršky a kdo je nejdříve bez oblečení tak to vše zahájí. Poslední tři setkání to vyšlo vždy na mě. Sedla jsem si mezi Jitku a manžela a zajela rukou pod boxerky manželovi kde jeho 17x5 už byl v pozoru a Jitce to ve štěrbince taky klouzalo. Pak následovalo dvouhodinové hraní a sexování ,výměny a takové další krásné aktivity. Kolem půlnoci se jdeme osprchovat a pak zalehnout všichni tři na letiště a do rána krásně spíme v různém obětí . Ráno si pak ještě trošku pohrajeme a po sprše vydatná snídaně . Společnými silami uvaříme oběd a po obědě jdeme odprovodit Jitku na autobus s pocitem dobře ukojeného chtíče se rozloučíme a těšíme se na další víkend.

Pavel (St, 6. 1. 2021 - 03:01)

Myslím, že je to zajímavá myšlenka. Pokud by se našla partnerka ke společné masturbaci, ozvěte se mi a dám sem kontakt. Asi bych se zpočátku trochu styděl, ale to by se brzo překonalo. Je to vzrušující představa, plné uspokojení a člověk vlastně zůstává věrný. Nádhera :-)

Daniela (So, 2. 1. 2021 - 17:01)

Z večera jsme si udělali dobré papáničko daňčí tatatáček ,pítí bylo vínko pálava a různé přílohy schipsy tyčinky zeleninový salát . A oslava konce roku mohly začít. Do půlnoci to bylo takové jenom konzumování dobrot co jsme si připravili . Já s kámoškou jsme nasmažily topinky a manžel je namazal tatarákem. O půl noci jsme šli na zahradu se podívat na ohňostroj a taky vystřelit pár raket. Přišli jsme vyzmrzaní a manžel roztáhl pohovku na letiště že se musíme zahřát . natáhl krásné froté prostěradlo a donesl dvě deky.Všichni jsme svlíkli kalhoty a my ještě trička a tak jsme zamířili pod deky . Tam už to pak šlo do naha . Manželův penis ten byl už v pozoru a rukou jsem přejela po štěrbince kamošky a tam už bylo mokro jako v moji lasturce . Tak že jsme byli všichni připraveni na krásný odvázaný sex . Začala to kámoška otočila si mě na záda a hlavu mi zabořila mezi pysky poštěváka mi nasala do pusy až jsem vyjekla .manžel se ji věnoval zezadu tak dobře že mi přirážela jazykem v moji pipině. Pak jsme se různě měnili a občas si dali pauzičku napili se vínka a pokračovali v radovánkách. Musím říct že mě už kundička i trošku bolela to po tom jak mi manžel krásně souložil a kámoška mi tam ještě zasunula vibrátor chvilku jsem to vydržela ale pak jsem ho vytáhla a obratem ho zasunula do kámošky která právě kouřila penis manžela a začala jí s ním tam jezdit ,cítila jsem že už to dlouho nevydrží , najednou ho vyškubla ze sebe a oba nás postříkala mokrým orgasmem a zůstala ležet . Manžel nemeškal a pokouřený penis zasunul do mě a do chvilky jsme se oba udělali , na oplátku zase on krásnými výstřiky pokropil kamarádku i mě na prsa o břicho. Pak jsme ulehli nechali odpočinout naše orgány a ráno nebo abych byla přesná v poledne jsme si dali ještě trošku pak se osprchovali a uklidili a do večera povídali.Na nový rok večer jsme se s kámoškou rozloučili a manžel ji odvezl domů ale už jsme domluvili na nějaký příští víkend.
,

Žaneta (St, 30. 12. 2020 - 12:12)

Mám kamarádku se kterou se stýkáme už léta i když nejsme ani jedna bi.Chodíme si užívat střídavě k nám nebo k ni někdy přibereme i své partnery ale nejlíp si užijeme spolu když jsou naše polovičky v práci nebo někde pryč.

Jirka. (St, 30. 12. 2020 - 13:12)

Správný přístup k životu, užívat si ne přežívat.

Reklama

Přidat komentář