Reklama

Masturbace s kamarádkou

od Lenky pro Wi (Ne, 9. 4. 2006 - 19:04)

Mas pravdu.Milovala jsem ho uz od detstvi,ikdyz to mozna nevedela.Zertovali jsme,ze se jednou vezmem...Pri kazdem setkani jsem citila neco,co nikomu neumim vysvetlit a citim to dodnes.Ze on citi totez,priznal az 14 dni pred mou svatbou me i me rodine.Za cele roky jsme meli oba vztahy s jinymi,ale presto nejedno setkani s nim skoncilo jak rikas-delanim si dobre...
(bez styku)..Zalozila jsem zde proto jine tema s nazvem "miluji dva muze",abych neotravovala tady a jeste bych se te rada zeptala,jestli masturbujes spolecne se zenou bez vzajemnych dotyku??Me osobne totiz velmi vzrusuje masturbujici muz.Kdyz se divam,jsem silne vzrusena a dokazu se udelat temer okamzite.Jinak Ti fandim,protoze je to hezke...Napis,jestli jsi nasel takovou kamaradku,jsem si jista,ze mnohym zenam by se to libilo.

wilda37 pro len (Po, 3. 4. 2006 - 09:04)

To je Lenko právě problém, že Ty jsi toho kamaráda milovala už od dětství.To už ale od začátku nebyl "jenom kamarád" ale byl něco víc.Já mám na mysli opravdu jenom kamarádku.Do ní se nemůžu zamilovat,protože by se to kamarádství zničilo.Kamarádku si ani nevybírám podle toho jestli mě vzrušuje na první pohled nebo jinak přitahuje,ale vybírám si ji podle duše.Pro mě je ve slově kamarádka, žena, se kterou si rozumím, je mi s ní dobře a přesto se s ní nechci vyspat.

mi pro lenku (Ne, 2. 4. 2006 - 19:04)

chápu to

lenka pro mi (So, 1. 4. 2006 - 12:04)

Ano,je to skoda.Miluji manzela,ale take miluji toho kamarada(zname se od mych 15 let,dnes je mi 28)a pri predstave,ze by jednou mohl zmizet z meho zivota,me chyta panika a placu.Chtela bych je mit oba sama pro sebe.Setkani jsou mi vsim a jsou dnes uz ojedinela(ziju v zahranici).Jeho dotyky tedy narusovaly muj trvaly vztah,oba jsme se jim v podvedomi branily...On se setkal s manzelem a vedel o me ucte a lasce k nemu,ale muj manzel nevi o mych citech.Nekteri by mohli neverou nazvat uz jen to,ze krome sve drahe polovicky myslite take na nekoho jineho.A co hur???Nikdy myslet neprestanete....

mi (So, 1. 4. 2006 - 08:04)

lenko není to škoda se proto přestat vídat? ještě když píšeš, že by sis taky dala říct. přeci na dotycích není nic špatného,pokud to nenaruší tvůj trvalý vztah, alespo? si to myslím

lenka (Čt, 30. 3. 2006 - 20:03)

Ja si myslim,Wildo,ze byste sice zacal docela nevinne (masturbaci),ale po nejakem case zjistil,ze se te zeny touzite dotknout-treba jen malinko-pisu Vam ted mou zkusenost.Take mam takoveho kamarada,sesli jsme se,ze si udelame dobre bez vzajemnych dotyku...Vse bylo fajn az jednou se udelal podstatne drive a ja se dodelavala sama.Priblizil se a zacal mi hladit oblicej a dival se pohledem,ktery neumim popsat.Nevim proc,ale rozplakala jsem se.Touzila jsem se ho dotykat a touzim potom dodnes,prestali jsme se vidat..

Návštěvník (Čt, 30. 3. 2006 - 16:03)

Něco pobobného jsem zažil před lety,kdy jsem v podniku kde jsem pracoval poznal vdanou ženu o 12 let mladší.Vždy když bylo málo práce jsme se zašili na odlehlém místě a tam jsme si dělali dobře,nikdy jsme spolu neměli styk,vždy jen rukama a ústy došlo k tomu čemu se říká masturbace.Ono když se to umí tak je to intenzivnější prožitek než pohlavní styk.Bohužel to netrvalo dlouho asi po 5 letech jsme se museli rozloučit.Ale bylo to výborný amám na co vzpomínat.Zažili jsme u toho i legraci.

wilda37 (Čt, 30. 3. 2006 - 10:03)

Mám trochu broblém,nechci být ženě nevěrný ale přesto cítím že bych někdy potřeboval změnu.Má představa je, že mám kamarádku se kterou se můžu sejít, popovídat si spolu a bez vzájemných dotyků před sebou masturbovat.Prostě jenom jako dva kamarádi si udělat dobře.Něco jako když to na vás příjde ale nechcete být u toho sami.Zajímalo by mě jestli i ženy, které nechtějí být svému partnerovi nevěrné mají takové představy.

Reklama

Přidat komentář