Reklama

Masturbace s kamarádkou

Default User Image
Jana (So, 4. 5. 2024 - 02:05)

Na kolejí jsem bydlela s holkou a ta se vůbec nestiděla. Spávala nahá i po pokoji chodila nahá. A když masturbovala tak se níjak nezkrývala zpíše naopak. Lehla si na postel roztáhla nohy a už se předemnou bez ostichy začla uzpokojovat. V šupliku měla robertka a ten opčas používala. I já jsem masturbovala ale stiděla jsem se přední a neukazovala jsem se přední a nedělala si to vjejí přítomnosti.

Anonym (So, 4. 5. 2024 - 09:05)

Další vlhký sen tupého úchyla.

Anonym (So, 4. 5. 2024 - 09:05)

Na koleji jsi bydlela ,ale dělala tam vrátnou. Ani absolvent pomocné školy by nevytvořil tolik hrubek.

Anonym (So, 4. 5. 2024 - 03:05)

Určitě jsi nestudovala český jazyk, ale jinak je to roztomilé vyprávění. Holky se před sebou tolik nestydí jako heterosexuální kluci, ale taky spolu onanují. Samozřejmě, že raději před kamarádkami, když mají zájem. Mají, protože na klucích je to víc vidět.

Default User Image
FTOMAS (So, 4. 5. 2024 - 00:05)

Něco takového nedělají kamarádky.  Myslím, že žádná běžná žena tohle nedělá. A kdyby zázrakem nějaká kamarádka na to chtěla přistoupit, tak by bylo lepší to odmítnout a neničit kamarádský vztah. Na to když tak už sehnat prostitutku. Pro mě osobně by tohle byla jediná představitelná forma sexuálního "kontaktu". Zaplatil bych prostitutce úměrnou částku za tuhle nestandartní službu. Ona by se tak 5 metrů ode mě svlékla a začala masturbovat ideálně se svoji oblíbenou pomůckou. Samozřejmě by se mě nemohla ani nesměla ani dotknout. Já bych se také svléknul a postupně začal s masturbací. Potom bych po sobě uklidil a rychle odešel. Dívat se na se ženou na sebe společně jak masturbujeme bez jakéhokoliv fyzického kontaktu je to jediné pro mě teoreticky představitelné. Neříkám, že na tohle někdy přistoupím ale občas o tom přemýšlím. Jednou za život bych tohle zkusit mohl.  

Anonym (So, 4. 5. 2024 - 00:05)

Máš docela slušnou fantazii, ale v životě je to prozaičtější. Třeba takhle: Sedím s kolegyní v kanceláři, stoly proti sobě. Ona se zeptá: "Ty se honíš?" Já kývnu a ona: "Já taky." Za chvíli jí pod tím stolem postříkám semenem. To jí nadchne, že dosříknu až na ní a po pracovní době mrdáme. Pak už nevím jak se jí zbavit, protože.... No, to už není třeba rozvádět.

Default User Image
FTOMAS (So, 4. 5. 2024 - 08:05)

To asi mám. O téhle představě jsem na doktorce psal vícekrát v jiných tématech.  Kdyby se mě kolegyně v práci nějakým zázrakem zeptala na tohle, tak ji odpálkuju, že ji do toho nic není. A proto radši prostitutka, tam je jistota, že nebude chtít něco dalšího co. To by mě bylo krajně nepříjemné. A našetřit peníze by za to stálo. Je to pořád v rámci teorie a fantazie. Vůbec nevím jestli se tomu  někdy odhodlám. Status panictví by mi to naštěstí  nesmazalo. To už ve svých 38 letech nechci měnit. 

Anonym (So, 4. 5. 2024 - 09:05)

Strach, nebo odpor k dotyku s jinou osobou. Hafefobie. Mívají jí i ženy. Soulož, nebo vzájemné ukájení jsou zcela vyloučeny, ale dá se to léčit u psychloga. Nemusíš, pokud si spokojený s tím, že si stačíš sám. Jinak onanie před, nebo s jinou osobu, je mnohem příjemnější a uspokojivější, než samostatná. Prostitutka by mohla dát slevu, protože nedává k dispozici tělo, ale někdy je to naopak, protože to považuje za deviaci. V žádném pípadě to deviace není. Dělají to i děti, které jsou v dospělosti zcela normální. Vyskytuje se to i ve spořádaném manželství, když jeden z partnerů, většinou to bývá žena, nechce, nebo nemůže mít pohlavní styk. (Menstruace, šestinedělí, migréna a pod.)

Default User Image
Honza (Pá, 3. 5. 2024 - 11:05)

Už několik let mám kamarádku která mi ráda honí piňďoura a mě se to moc líbí. Nikdy mezi náma k ničemu jinému nedošlo. Já se jí nesmím ani dotknout a nikdy jsem neviděl ani její prsa . Přesto nám to oběma vyhovuje. Začínaly jsme v lese  , u rybníka , na louce , postupně na odpočívadle , na parkovišti ,  na autobusové zastávce , v parku ale už i v kině , v autobuse , ve vlaku , ve zkušební kabince v obchoďáku , ve výtahu ,  v knihovně ... . Teď naposledy mě vyhonila večer na ulici .  Teď plánujeme  honění  někde na stavbě nebo u výkopových prací.

Majda (Út, 16. 8. 2022 - 13:08)

Své tělo jsem začla prozkoumávat kolem 11 roku. Oběvovala jsem místečka kde jsem se cítila krásně . Začla se dole hladit a pbjevovala pocity které se nedaly ani popsat. Jednou když mě bylo už 14, jsem si se svojí nejlepší kamarádkou a spolužačkou povídaly o masturbaci a zjištovaly si na vzájem své pocity. Kfyž byla u nâs na návštěvje, tak ten moment jsme byly sami doma. Chtěly jsme vydět jedna druhou nahou. A tak jsme se obě slékli donaha. Začli jsme se spolu na sebe dívat a obdivovali jedna druhou. Obě jsme chtěli se té druhé dotknout a tak jsme se začli osahávat. Nejprve na prsou a postupně jsme přešly mezi nohy. Začli jsme si navzájem hladit naše lastury. Vlezli jsme si do postele kvůly pohodlí. Obě jsme byli vzrušené a pak kámoška navrhla, že by mi jí chtěla olízat. I já na ní měla chuť a tak jsme zaujali polohu 69. Citila jsem její jazyk jak na povrchu tak i uvnitř. I já jsem roztahovala její pysky abych jí to krásně oplatyla. Obě jsme se skoro udělaly na stejno. Bylo nám tak krásně,že se pak kemě otočila a leželu jsme spolu v obětí a šeptali jaké to bylo krásné a že to bylo něco nového a krásného. Nakonec jsme si to ještě jednou zopákly. Scházíme se spolu jak to jde. Dokonce jsme si pořídyli oboustraný vybrátor. A tak jsme obě přišli i o pannenství. Je krásné si třít kundičky o sebe. Krásně obě tečem.

Default User Image
Tomáš Červený (Pá, 3. 5. 2024 - 09:05)

Máš moc hezké kamarádky že spolu masturbuje tě Záviš ti kočko 

Věra (Út, 16. 8. 2022 - 15:08)

Hezký, ale to je spíše lesbický milování. Na intru když to na nás přišlo, tak sme masturbovaly všechny. Některý pod dekou, jiný se nestyděly a ukazovaly jak to dělají. Orgasmama to tam hučelo jako v úlu. To víš, že sme se taky ojížděly, třeba ve sprchách, nebo v postelích. To bylo taky hezký, ale na ty společný masturbace nemůžu zapomenout. Doma sem to měla taky povolený a když mě párkrát maminka přistihla tak jí to taky vzrušilo a dělaly sme to spolu. Mám hezkou a náruživou maminku. Krásně to prožívá.

Anonym (Pá, 3. 5. 2024 - 10:05)

Když jsem chodil na střední, tak se mi líbila jedna menší, hodně prsatá. Holky, co s ní byly na intru a věděly jak jsem vybavený, mne varovaly, že když masturbují, tak že ona do sebe strká hodně velký předměty a proto si s ní moc neužiju. Holky masturbovaly společně a měly přehled. Užili jsme si oba, ale musel jsem do ní zezadu, ve stoje a šikmo na G bod. Orgasmy měla a líbilo se jí to. Po letech mi řekla, že to se svým manželem dělají stejně jako se mnou, protože jí má pořád velkou a jinak to není ono.

Emil (Út, 16. 8. 2022 - 13:08)

A už jste někdy společně močily? Třeba byste si při tom močení mohly navzájem přidržovat pysky nebo si navzájem po močení vytřít kundy.

Návštěvník (Út, 16. 8. 2022 - 09:08)

Mě bylo šestnáct let a jí přes čtyřicet, když jsem byl požádán. Řekla že ví že si to dělám, ona že taky a že bysme to mohli dát dohromady. Doučovala mě matiku a bylo to u ní v bytě. Napoprvé jen neměla kalhotky a já si musel sundat kalhoty a trenky. Všechno mi ukázala, ale sahat jsem nesměl. Ani ona na mě nesahala. Jen jsme se na sebe dívali jak si to děláme. Dělala si to rukou na poštěváčku. Když mela orgasmus tak se skroutila a škubala se. Při tom říkala Bože to je krása a i jinak povykovala. Byla několikrát. Když jsem se vystříkal, chtěla abych pokračoval, protože ještě neměla dost. Za hodinu mne propustila a za týden zas. Pak už jsme masturbovali nazí. Trvalo to dva měsíce. Z matiky jsem musel dělat reparát. Nic mne nenaučila. Skončilo to tak, že jsem se jako obvykle svlékl v předsíni, ale byla tam jiná ženská. Ta po mě skočila a když přišla stará panna, už jsme mrdali. Nenechala nás to dokončit a oba nás s hrozným kraválem vyhodila. Už jsem k ní nechodil. Možná, že už doučovala jinýho.

Návštěvník (Po, 15. 8. 2022 - 11:08)

Nebyla to kamarádka, ale stará panna onanistka. Na jeji požádání jsme spolu mnohokrát masturbovali, protože byla ráda, že se na ní někdo dívá a taky ona se ráda dívala na mě.

Lucas (Po, 15. 8. 2022 - 11:08)

Jednou za mlada jsem si to dal s nejlepším kámošem. Byli jsme spolu na chalupě, trochu jsme popili a šli jsme spát. Povlečená byla jenom jedna široká postel, tak jsme si lehli spolu. Horká noc, takže jen tak v trenkách. Jak jsme usínali, tak padlo pár hezkých slov ve stylu "mám tě rád, bro" a "já tebe taky, kámo", následovalo nevinný kamarádský přitulení, ale najednou přišlo vzrušení a už to jelo. Dali jsme si perfektní 69 až do výstřiku. Pak už se to nikdy neopakovalo.

Mája (So, 16. 7. 2022 - 21:07)

Mne je 13 a kamarádce o rok min, vždycky když byla škola tak jsme v hodine odešly na 10 minut na záchod si poradně pohrát s kundickama, na pipince ma krásné tmave chloupky a obrovské malé stydké pysky, nejlepší je když je u nás v bazénu a z plavek ji vylezaji ty pysky, vždy ji je pak cucam a když není mama doma tak ji vezmem vibrátor a uzijeme si to s nim

Šárka (Út, 16. 8. 2022 - 09:08)

Ten vibrátor ve třinácti ti nevěřím, ale já jsem s kamarádkou tou dobou taky začínala. Každá z nás už sama doma zjistila, jak je příjemné se pičky dotýkat. Popovídali jsme si o tom a pak jsme si je vzájemně zkoumaly. Přece jen to bylo lepší než se zrcátkem a jsme si tam dost podobné. Ne však v nějakém nedůstojném prostředí záchodu, ale doma, kde jsme na to měly při návštěvách naprosto nerušené hodiny. Taky to přinášelo nově poznaný druh vzrušení, když ti někdo rozlepuje pysky a kouká tam. Ani jedna z nás však lesba není, od kluka je to lepší, protože ten k tomu přistupuje s větším zájmem. Ne pouze poznávat a učit se, co ti dělá dobře, ale i ukázat, jak už to umí.

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 21:07)

Když mi bylo tolik jako tobě, měl jsem kamarádku, která když se vzrušila vylezl jí z pysků poštěváček, který se dal cucat jako bonbón. Už tenkrát měla hodně hlasité orgasmy a tak nás nachytala učitelka. Kupodivu z toho nic nebylo, protože byla hodná, ale mě přemístili do jiné třídy.

Reklama

Přidat komentář