Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Romana (Ne, 29. 7. 2018 - 23:07)

Luci to jsi fakt viděla kastraci na vlastní oči?

luci (Ne, 29. 7. 2018 - 23:07)

Luci moc ti závidím, že...Opravdu není nad autentický zážitek protože u zprostředkovaného není to vzrušení chybí ta atmosféra situace. Návštěvu Indie mohu jen doporučit a s kastrací mužů tam takové problémy jako u nás nemají. Není to tam větší problém než u nás vytržení zubu. Ale do Indie bych jela kvůli Indii ne kvůli mužské kastraci. Ta byla jen jakýsi "bonus" . I když jak jsem zmínila byla vzrušující.

Adél (Ne, 29. 7. 2018 - 15:07)

Luci moc ti závidím, že jsi byla u kastrace, muselo to být úžasné, také bych to ráda viděla. Vůbec se nedivím, že tě to tak vzrušilo. Neláká tě jet znovu do Indie a podívat se na to ještě jednou? Mě to teď velice láká, ráda bych to viděla. Musí to být nepopsatelné.

VOJTA (St, 26. 4. 2017 - 21:04)

Manželstvi dnes je jenom legalizovana prostituce takze si nebudu kazit zivot.

Marek (St, 26. 4. 2017 - 21:04)

Jeee, to musí být teda...Uz se vubec nedivim zenatym chlapum ze na tajno mrdaji a honi si ho s chlapama.

Mirek (St, 26. 4. 2017 - 21:04)

Pavle to mas tak male kulky jak pises,ja mam kule 5cm a v zivote bych ji zadne babe nedal,probud se,pekny udrzovany curak a kule to je nejpeknejsi co mas .

Lubos,Martin,Da (St, 26. 4. 2017 - 21:04)

Radi babam vykastrujem smradlave a nakazene piče.

dan (St, 26. 4. 2017 - 20:04)

Alane ses peka pica k vuli babe,probud se jednou te to bude mrzet radeji ji vymrdej a utec.

tibor (St, 26. 4. 2017 - 20:04)

Ty pičo nebeska.to se divim ze se chlap dal premluvit od te chudery a nachal si uriznout kule vzdyt je to chlapova chlouba,ja bych ti tu tvoji kvasinkovou picu smrdutou nechal zalit olovem a zadratoval rezavym dratem a pak te podrizl,na ty baby za chvili nikdo nevleze,pizdy.

Tony (Pá, 20. 7. 2018 - 13:07)

Luci to máš pravdu a dělat...Snažit se to zakázat by bylo stejně produktivní jako se snažit zakázat cigarety. Stát potírá kouření pouze na oko. Má z něho totiž nemalý okamžitý zisk, kdežto škody z kouření se projevují až po letech.

Tony (Pá, 20. 7. 2018 - 13:07)

Luci to máš pravdu a dělat...Že jsem debil o mě napsala už Martina kvůli mému jednomu cynickému příspěvku.

Eva (Pá, 20. 7. 2018 - 12:07)

žel ti nedošlo, že to...Mne nemuze vytocit debil (jestli vis, co to je)!

iva (Čt, 19. 7. 2018 - 21:07)

Luci to máš pravdu a dělat se to bude i v dalších dobách.

luci (Čt, 19. 7. 2018 - 21:07)

za to někteří doktoři...A proč by nehrabali když jim někteří za ufiknutí předkožky nebo vyřezání varlat dobře zaplatí?

Tony (Čt, 19. 7. 2018 - 13:07)

za to někteří doktoři skutečně hrabiví jsou.

Tony (Čt, 19. 7. 2018 - 13:07)

No, každý druhý...žel ti nedošlo, že to hrabivý místo hrabavý píšu schválně

já mám velkou radost, když někoho vytočím a u tebe se mi to jak vidět povedlo.

Eva (Čt, 19. 7. 2018 - 13:07)

Celé toto vlákno je...No, každý druhý příspěvek je tvůj, tak jsi asi největší úchyl ty, když sem furt lezeš a přispíváš. Jo a pták není hrabivý (jestli jsi myslel slepici), ale hrabavý! Ale ty asi hodinky nerozlišuješ od holínek....

Tony (St, 18. 7. 2018 - 00:07)

Já si o tobě myslím, že...Celé toto vlákno je úchylné, jestli to tu opanují slimáci, tak vaše dcery budou chodit zabubány v burkách a o sen o kastrovaném muži je vůbec nenapadne. Dnešní doba potřebuje pravé muže a ne voly, kteří jimi jsou, i když mají varlata. Jenže to ženám, které podobně jako vy mají menší IQ než je IQ samic jednoho velkého domestikovaného býložravce nebo IQ samic jednoho malého domestikovaného hrabivého ptáka, nikdy nedojde.

Eva (Út, 17. 7. 2018 - 23:07)

Pár lidí si tu ode mě...Já si o tobě myslím, že jsi idiot. Je tu téma "Líbí se mi kastrovaní muži". Takže to asi bude diskuze pro ty ženy, které se s tím setkaly, nebo setkat chtěly a jaký na to mají názor. Tvoje "osvěta" je v tomhle vláknu úplně mimo mísu, Asi neumíš číst a myslet, i když se tváříš, že jsi sežral Šalomounovo hovno....

Tony (Út, 17. 7. 2018 - 18:07)

Asi ti nezbyde vyměnit manžela. Takový, který už volem je a chce si to potvrdit ještě operací se, jak to tady čtu, určitě najde.

Reklama

Přidat komentář