Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Tony (Po, 17. 7. 2017 - 07:07)

Zase jedna nána, která slintá blahem, když vidí zmrzačený penis po amputaci předkožky. Taková už tu dlouho nebyla.

Kamila (Po, 17. 7. 2017 - 07:07)

Muži mají své varlata pro rozmnožování. Pokud tedy splní svoji funkci, odejmula bych je Nejenom, že by přestali být nevěrní, ale sklidnily by se jim hormony. Není nic krásnějšího, něž je pohled na nádherný penis bez kuliček. Nic nevisí nic nepřekáží. Můj přítel je s tímto názorem stotožněn a hledáme způsob jak toho docílit. Já mu je s pravidelností mačkám, mučím, koupu mu do nich, píchám jehly. Jemu se to velice lící a doufáme, že ve finále je necháme odstranit a já i on budeme spokojeni, jen s jeho nádherným velkým penisem, na kterém si nechal udělat obřízku.

Spíš navštivte (Ne, 16. 7. 2017 - 14:07)

všichni psychiatra, udelate lip.

sam (Pá, 14. 7. 2017 - 18:07)

mám taky ráda, když mohu...já bych je chtěl taky uříznout od ženy, ale žádná tu neni

Darek (Čt, 13. 7. 2017 - 08:07)

představa že jsem vykatrovanej mě láká čím dál více, rád si koule mačkám, mučím, píchám si do nich jehly a rád bych, kdyby mi je nějaká šikovná amatérská doktorka mučila tak, že bych si je pak nechal nakonec odstranit úplně. Mám pocit, že je to něco, co ke mě ani nepatří. Jen zbytečně visí a překážejí.

Terka (Čt, 13. 7. 2017 - 07:07)

mám taky ráda, když mohu svému partnerovi kulky pěkně trápit a pocit, že by je měl úplně pryč by byl zajímavý, ale musela bych mu je odstranit sama

Jojka (St, 12. 7. 2017 - 23:07)

Už roky sa pohrávam s...Tak si naraz nejakú mladú MVDr. nech ťa s rúčkou jemnej ženy vykastruje.

Jano (St, 12. 7. 2017 - 22:07)

Už roky sa pohrávam s myšlienkou dať sa kastrovať. Je to možné dobrovoľne v tomto štáte?

Martin6000 (Pá, 30. 6. 2017 - 20:06)

Kdo neveri, muze si sahnout.

ladaxxt (St, 28. 6. 2017 - 22:06)

děláte si srandu....? To je nějakej vlhkej sen pána, kteremu se zda o kastraci, ale vubec netusi, jak se dnes provadi... :-)

Vidím, že (St, 21. 6. 2017 - 08:06)

Byl to trest za neveru....další úchyláček zde zveřejňuje svoje uchylné báchorky. Raději rychle navštiv psychiatra.

Martin6000 (Ne, 11. 6. 2017 - 08:06)

ako si o tu kouli prišiek....Byl to trest za neveru.
Manzelka je doktorka a dala mi na vyber, rozvod nebo prijdu o jednu kouli.
Jsem submisivni a zamceny v pasu cudnosti.

Marty (Čt, 2. 8. 2018 - 10:08)

Hele Luci,neposlouchej ty...Jéčko, ty máš dneska za odměnu vycházky?

Alan (Pá, 5. 5. 2017 - 05:05)

Dan mam nato svoje dovody . O ktorich si myslim ze su spravne .. a preto chcem zensku ktora to spravi...

J. (St, 1. 8. 2018 - 18:08)

Je prostě vzrušující...Hele Luci,neposlouchej ty hloupé komentáře.Přál bych si být od tebe ponížen,ne kastrací,to mě vůbec nevzrušuje,ale tím,že na mě budeš sedět.Na břichu a nebo hrudníku,chci abych měl omezeno dýchání.Dočasně.

Doktor (St, 1. 8. 2018 - 18:08)

Mimochodem jsem si dnes byla...Radši se jdi léčit, holka.

Adél (St, 1. 8. 2018 - 15:08)

Mimochodem jsem si dnes byla zařídit vízum do Indie, chci využít zbytek prázdnin abych si splnila svoji touhu. Můžete se těšit, že vám brzo poreferuji.

Adél (St, 1. 8. 2018 - 15:08)

Je mi jedno co si o mě myslíte. Mám ráda muže s koulema, ale vzrušuje mě i kastrace a představa sexu s kastrovaným. Jsem mladá a chci si sex užívat tak jak se líbí mě, tak nezáviďte.

Zz (St, 1. 8. 2018 - 15:08)

A tady je přesně ten...Niesu to náhodou neukojené feministky?

Doktor (St, 1. 8. 2018 - 13:08)

Je prostě vzrušující...A tady je přesně ten problém. Úchylné přispěvatelky jako luci a spol. chtějí vidět "pána tvorstva" poníženého, na kolenou a kopnout si do něj. Hádám, že máte nějaký skrytý mindrák vůči mužskému pokolení nebo muže jako takové prostě nenávidíte a prostřednictvím pošahaných představ o kastraci si jej sanujete. Ne, vy opravdu nepatříte mezi normální společnost a léčba je více než nutná.

Reklama

Přidat komentář