Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

luci (Ne, 29. 7. 2018 - 23:07)

Chápu, na druhou stranu...Možná ano dívání bylo za pět dolarů to je u nás dražší lístek do kina. Asi by záleželo na částce kterou bys kleštiče motivovala a čeho by ses chtěla dotknout. Ale řekla bych že pro ně vyřezat kozla nebo kluka je rozdíl jen v ceně.

Adél (Ne, 29. 7. 2018 - 23:07)

Lákala by mě představa, že bych ho dráždila zatímco by byl kastrován. Už od doby co jsem začala pohlavně žít jsem mívala představy o tom jak je muž kastrován zatím co jsem jeho poslední.

Adél (Ne, 29. 7. 2018 - 23:07)

Opravdu není nad autentický...Chápu, na druhou stranu kastraci jinde neuvidím, takže to lze brát jako cesta za zážitkem a Indie jako bonus. Myslíš, že by byla možnost se kastrovaného dotknout?

Romana (Ne, 29. 7. 2018 - 23:07)

Luci to jsi fakt viděla kastraci na vlastní oči?

luci (Ne, 29. 7. 2018 - 23:07)

Luci moc ti závidím, že...Opravdu není nad autentický zážitek protože u zprostředkovaného není to vzrušení chybí ta atmosféra situace. Návštěvu Indie mohu jen doporučit a s kastrací mužů tam takové problémy jako u nás nemají. Není to tam větší problém než u nás vytržení zubu. Ale do Indie bych jela kvůli Indii ne kvůli mužské kastraci. Ta byla jen jakýsi "bonus" . I když jak jsem zmínila byla vzrušující.

Adél (Ne, 29. 7. 2018 - 15:07)

Luci moc ti závidím, že jsi byla u kastrace, muselo to být úžasné, také bych to ráda viděla. Vůbec se nedivím, že tě to tak vzrušilo. Neláká tě jet znovu do Indie a podívat se na to ještě jednou? Mě to teď velice láká, ráda bych to viděla. Musí to být nepopsatelné.

VOJTA (St, 26. 4. 2017 - 21:04)

Manželstvi dnes je jenom legalizovana prostituce takze si nebudu kazit zivot.

Marek (St, 26. 4. 2017 - 21:04)

Jeee, to musí být teda...Uz se vubec nedivim zenatym chlapum ze na tajno mrdaji a honi si ho s chlapama.

Mirek (St, 26. 4. 2017 - 21:04)

Pavle to mas tak male kulky jak pises,ja mam kule 5cm a v zivote bych ji zadne babe nedal,probud se,pekny udrzovany curak a kule to je nejpeknejsi co mas .

Lubos,Martin,Da (St, 26. 4. 2017 - 21:04)

Radi babam vykastrujem smradlave a nakazene piče.

dan (St, 26. 4. 2017 - 20:04)

Alane ses peka pica k vuli babe,probud se jednou te to bude mrzet radeji ji vymrdej a utec.

tibor (St, 26. 4. 2017 - 20:04)

Ty pičo nebeska.to se divim ze se chlap dal premluvit od te chudery a nachal si uriznout kule vzdyt je to chlapova chlouba,ja bych ti tu tvoji kvasinkovou picu smrdutou nechal zalit olovem a zadratoval rezavym dratem a pak te podrizl,na ty baby za chvili nikdo nevleze,pizdy.

Tony (Pá, 20. 7. 2018 - 13:07)

Luci to máš pravdu a dělat...Snažit se to zakázat by bylo stejně produktivní jako se snažit zakázat cigarety. Stát potírá kouření pouze na oko. Má z něho totiž nemalý okamžitý zisk, kdežto škody z kouření se projevují až po letech.

Tony (Pá, 20. 7. 2018 - 13:07)

Luci to máš pravdu a dělat...Že jsem debil o mě napsala už Martina kvůli mému jednomu cynickému příspěvku.

Eva (Pá, 20. 7. 2018 - 12:07)

žel ti nedošlo, že to...Mne nemuze vytocit debil (jestli vis, co to je)!

iva (Čt, 19. 7. 2018 - 21:07)

Luci to máš pravdu a dělat se to bude i v dalších dobách.

luci (Čt, 19. 7. 2018 - 21:07)

za to někteří doktoři...A proč by nehrabali když jim někteří za ufiknutí předkožky nebo vyřezání varlat dobře zaplatí?

Tony (Čt, 19. 7. 2018 - 13:07)

za to někteří doktoři skutečně hrabiví jsou.

Tony (Čt, 19. 7. 2018 - 13:07)

No, každý druhý...žel ti nedošlo, že to hrabivý místo hrabavý píšu schválně

já mám velkou radost, když někoho vytočím a u tebe se mi to jak vidět povedlo.

Eva (Čt, 19. 7. 2018 - 13:07)

Celé toto vlákno je...No, každý druhý příspěvek je tvůj, tak jsi asi největší úchyl ty, když sem furt lezeš a přispíváš. Jo a pták není hrabivý (jestli jsi myslel slepici), ale hrabavý! Ale ty asi hodinky nerozlišuješ od holínek....

Reklama

Přidat komentář