Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Milena (Čt, 11. 4. 2013 - 15:04)

Nelze,než...Chodím z klukem,pořád říká jak mně miluje a nemůže beze mně žít, podle mého mně chce jen dostat,jako několik holek přede mnou.Chtěla bych mu zatrhnout tipec. V jakém věku je nejlépe nechat kluky vykleštit?

Do 25 je to je… (Út, 25. 4. 2023 - 14:04)

Ale jestli má být hezký jak obrázek tak ideálně začátkem puberty .

??? (Čt, 11. 4. 2013 - 15:04)

Tak se nechte samy vykastrovat vy krávy! To jste na velkém omylu, že můžete něco takového rozhodnout! Za to vám hrozí trest za těžké ublížení na zdraví s trvalými následky! Jste opravdu jen bláznivý krávy, které nevědí ani co kecají!

Mirda (Čt, 11. 4. 2013 - 15:04)

Vsechny potrebne nastroje se...Zdenko uděláš mi to taky?Mám vážný zájem o kastraci.Určitě se domluvíme.Dej vědět.Mirda

Nina (Čt, 11. 4. 2013 - 12:04)

O tom, jestli nechá muže...Nelze,než souhlasit.Problémem české populace není nedostatek spermatu,ale nedostatek žen,které by se nechaly oplodnit.Vykleštěním několika desítek,případně stovek submisivních mužů se nic neohrozí.Proč takový negativní povyk?

Alena (Út, 9. 4. 2013 - 14:04)

O tom, jestli nechá muže vykastrovat, může rozhodnout jen jediný člověk a to je jeho žena. Nikdo jiný do toho nemá co mluvit a její rozhodnutí je konečné.

Mirek (Út, 9. 4. 2013 - 14:04)

Mirku jenom jsem popsala...Ano,souhlasím.

Eva (Út, 9. 4. 2013 - 14:04)

Mirku jenom jsem popsala vztah ,velmi dominantní žena - velmi submisivní muž ( Téma je : Líbí se mi kastrovaní muži ). Je to jenom malé promile vztahů ,většinou je dominantní muž ,přijde z hospody ,zmlátí ženskou popřípadě děti a ženu někdy znásilní a to už jsou ve vztazích procenta .Mi se taky řada věcí na tomto světě nelíbí ale bohužel ti dominantní a průbojní ovládají kolikrát ty neprůbojné slušňáky a slušňačky ,možná to vidíš i u vás v práci - bohužel !!!

Nina (Út, 9. 4. 2013 - 13:04)

Tomu samozřejmě...Jak píše Soňa kastrace na mužích byly vykonávány z nejrůznějších důvodů vždycky.Proč by dnešní ženy neměly mít možnost nechat muže vykleštit,když k tomu mají důvod.

Mirek (Út, 9. 4. 2013 - 12:04)

Jsou ženy,které mužský...Zajímavé,ovšem pokud ten dotyčný nemá zrovna sloní penis,tak by problém být neměl.Asi žádná dospělá žena nemá tak úzkou vagínu že by se jí tam průměrný mužský penis nevešel.Nemluvím samozřejmě o vysoce nadprůměrných velikostech penisů,jenže takový ale má málo kdo.

Líba (Út, 9. 4. 2013 - 11:04)

Evo,to je naprosto zcestný...Jsou ženy,které mužský penis k uspokojení nepotřebují.Jsou úzké a souloží s mužem trpí,snášejí klasický sex jen kvůli oplodnění.Porod bývá císařským řezem,protože se žena neotevře.Takové ženy preferují orální sex a sami ho poskytují.Vykleštění muže v jejich pozici není handicapem,ale jistotou.

Mirek (Út, 9. 4. 2013 - 11:04)

Muži jsou kastrováni...Evo,to je naprosto zcestný názor.Jako dar ženě daruje své mužství?Jestliže někdo zahýbá či ne,je to vždy o morálce,ne o tom jestli je chlap kastrovaný.A co žena,ta nemůže zahýbat?Zrovna tak,jenže ji nikdo kastrovat nebude.Co pak z toho,že bude ženě zcela oddán,když nebude fungovat jako muž!Toto není řešení ale z nouze ctnost,navíc takový úkon zbůhdarma je proti přírodě.

Eva (Út, 9. 4. 2013 - 10:04)

Muži jsou kastrováni ,protože chtějí být vykastrovaní !!! Je to největší dar ženě , daruje jí své mužství ! Daruje jí i to ,že už s žádnou ženou nebude moci mít vztah muž -žena ! Proto se tito muži nechávají vykleštit , aby ženě byli naprosto oddáni !

Bětka (Po, 8. 4. 2013 - 16:04)

Tomu samozřejmě...To je v Čechách polemik kvůli mužské kastraci.Vezměte muže na dovolenou do Indie,nebo Thajska.Tam s tím nedělají takový problém.Vykleštění muže je tam tak běžné,jako vyříznutí bradavice,nebo vytržení zubu.Nikdo tam z toho problém nedělá,vyjde to na třista dolarů a je to na počkání.Když chcete můžete se dívat,nemají s tím problém.

Magda (Po, 8. 4. 2013 - 12:04)

Tomu samozřejmě...Tou poruchou osobnosti a přímo patologickou zřejmě trpí ta žena.Ona už se kochá tím,že sleduje jak je její partner vykastrován,jako kanec,nebo kozel.Pro normální ženu naprosto šílená představa.Jí ale tato obscénní až perverzní podívaná zřejmě fascinuje.Z takových žen přímo čiší sadismus ale submisivní muži jim snad právě proto podléhají.

Mirek (Po, 8. 4. 2013 - 12:04)

Jde o vztah dvou lidí,který...Tomu samozřejmě rozumím,ale proč by měl být muž submisivní až do té míry že se stane v podstatě hračkou v rukou té ženy?Vztah je o vzájemné toleranci a kompromisech,ale ne aby se jeden vyvyšoval na úkor druhého,měl nad ním moc a chtěl vládnout.Nikdo nikoho nesmí chtít ovládat,chápu sice že může být některý z partnerů trochu dominantnější,ale musí to mít hranice.Jestliže to přesahuje hranu dobrého vkusu,tak to už není normální.A o kastraci ani nemluvím,když na to muž přistoupí zřejmě je to psychicky nemocný,vyšinutý jedinec s poruchou osobnosti.

Jorga (Po, 8. 4. 2013 - 10:04)

O co ti vlastně jde?To tě...Jde o vztah dvou lidí,který se rozvíjí podle představ dominantní ženy.Vývoj je směřován k úplné podřízenosti muže,až do stavu paní a její otrok.K uskutečnění tohoto cíle je nutné potlačit ego muže.Proto musí být vykleštěn.Díky tomuto výkonu je lépe ovladatelný a vychovatelný.

Irma (Pá, 5. 4. 2013 - 11:04)

Ženské už neví co by...Je to skutečně o psychice,když je ten muž po využití odkopnut a vystřízliví z opojení je na zhroucení.Jeden se mi vyplakal na rameni jako dítě.Když se mi svěřil,že si připadá jako použitý kelímek v odpadkovém koši,bylo mi ho líto.

Richard (Čt, 4. 4. 2013 - 15:04)

Kurnikšopa necháme vykastrovat nějakého toho lva a hodíme k němu Zdenu ( nebo pisatele toho příspěvku ) nevěřím že by ten lev byl moc sumisivní :)....a když nebude nažraný tak to už vůbec...a jo nejdřív musíme udělat sbírku na zakoupení lva...já budu pokladník a napíšu tu číslo konta :)......kurnik to bude rodeo už se těším !

Richard (Čt, 4. 4. 2013 - 15:04)

Ženské už neví co by roupama dělaly ! Nikdy jsem nevěřil že si v tom nějaký chlap bude libovat až jsem na to narazil na netu . Těch pošuků je fakt plno . Zas jak píše Soňa takový kostelní sbor a zpívat v něm je možná pěkný koníček - flanďáci po restituci jsou při prachách tak by z toho mohlo něco i kápnout.

Reklama

Přidat komentář