Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Zdenka (Čt, 28. 3. 2013 - 09:03)

Vsechny potrebne nastroje se daji bezne sehnat v obchodech se zdravotnickymi potrebami a stoji par korun. Potrebne znalosti mam ze skoly a ze zamestnani, ale ani pro laika neni problem sehnat si vhodnou literaturu - v podstate staci vedet neco o anestezii, dezinfekci a siti.
Co se tyce sexu - jelikoz jsem pritele kastrovala teprve nedavno, je temer beze zmen. Jedine co zatim pozoruji jsou citlivejsi bradavky, o trosku slabsi erekce, delsi vydrz a mensi mnozstvi ejakulatu(take je ridsi a vodovejsi).

Richard (St, 27. 3. 2013 - 22:03)

Bez znalostí nevěřím že by se do toho někdo pustil . Kde jsi Zdeno sehnala ty serepetičky : anestetikum , šití , skalpel aj. Kdyby vykrvácel tak co bys dělala ?

Milan (St, 27. 3. 2013 - 21:03)

Kastrace samozrejme je...On váš eunuch a vy jeho paní... A sex?

Zdenka (St, 27. 3. 2013 - 21:03)

Kastrace samozrejme je trestna, ale jak uz tu nekdo napsal - kde neni zalobce neni soudce. A pokud se dva domluvi, nikomu do toho nic neni. Ja jsem si pritele vykastrovala sama(neni to operace mozku, pro me to byla hracka a urcite to zvladne kazda zrucnejsi zena s patricnym nacinim a znalostmi) ne proto aby byl lepsi v posteli - bylo to ciste ze zvedavosti. Byli jsme zvedavi na fyzicke a psychicke zmeny ktere prijdou - to byl primarni duvod. Zakrok ale byl dulezity i jako symbol me nadrazenosti a jeho podrizeni a odevzdani se mi. Ztratou varlat se realne zmeni malo, ale dulezita je prave ta symbolika. Uz navzdy bude muj eunuch a ja jeho pani.

Richard (St, 27. 3. 2013 - 14:03)

Naštěstí pro tyto typy ženských se najde dost kluků které to přitahuje jako můru světlo :)

Lea (St, 27. 3. 2013 - 13:03)

Jak píše Lea žádný...Ta celkem pohledná ženská musela být dominantní sadistka,když mladého kluka k něčemu takovému dohnala a ještě takovou praktiku zřejmě s uspokojením sledovala.

Richard (St, 27. 3. 2013 - 00:03)

Jak píše Lea žádný otevřený šourek s vyhřezlými varlaty není třeba . Chlapi a kluci se dají vykastrovat pomocí kleští Burdizzo - viděl jsem tu trapárnu když se mladý chlap nechal takto vykleštit před celkem pohlednou ženskou . Chlapi ho nejdřív posadili do horké vody aby mu kulky visely a pytlík se horkem natáhl pak ho položili na záda a jeden mu prohmatal pytlík cílem je ucvaknout cévy na kterých kulky visí přes pytlík . Bolí to prý šíleně chlapi často bolestí omdlí . Viděl jsem po roce takto vykastrovaného chlapa a klasický eunuch scvrklý pindík a pytlík - tragikomická postava - POKUD CHLAP NEMÁ V HLAVĚ BRAMBORAČKU TAK TO NEUDĚLÁ !!! TAK BUĎTE NORMÁLNÍ !!! :)

Přemek (Út, 26. 3. 2013 - 20:03)

Jestli ti nejde o ten akt...Pavle, dej mi prosím odkaz a poraď mi, kde..... [email protected]

Richard (Út, 26. 3. 2013 - 17:03)

No tak jasně kdo toužíte po vysoké úřednické kariéře a prodloužení důchodu jděte do toho :)

bad (Út, 26. 3. 2013 - 12:03)

Chuť na sex se nesníží
Podle americké studie testosteron neovlivňuje ani chuť na sex. Jeho nedostatek neznamená nízké libido - ale ani naopak. Snížený zájem na sex tedy nemusí vždy svědčit o nedostatku testosteronu.
Jak vidíme koncekonců každý den kolem sebe, testosteron zvyšuje tendenci k dominantnímu chování a prohlubuje agresivní projevy. Jeho zvukovým projevem je hluboký hlas, který podle evoluční bioložky S. Collins patří pro ženy k hlavním lákadlům.
Tento hormon především stimuluje rozvoj sekundárních pohlavních znaků včetně zvětšení penisu, tvorby tělesného ochlupení, růstu svalů, hrtanu a zabarvení hlasu. V dospělosti pak spolu s jinými androgenními hormony udržuje mužský charakter ochlupení, stimuluje produkci spermií a brání rozvoji osteoporózy.
Delší život po kastraci
Někteří lékaři se domnívají, že mužským hormonem je způsobený i v průměru kratší život mužů. Zdá se, že by mužský život tedy mohla prodloužit kastrace. Už z minulosti je známo, že takový zákrok prodlužuje život některým zvířatům. Přesvědčivě je to prokázáno u psů a kocourů. U lidí ale jednoznačný důkaz chyběl.
Studie, publikovaná týmem korejských vědců v odborném časopise Current Biology, však tvrdí, že by to fungovalo i u lidí. Zdrojem zkoumání byl život korejských eunuchů z éry dynastie Čoson, která vládla zemi téměř 600 let.
Jdete do toho?
Eunuši, kterými se často stávali mladí muži toužící po vysoké úřednické kariéře nebo po funkcích v královském paláci, podle ověřených poznatků žili obvykle o 14 až 19 let déle než ostatní muži.
Vědci srovnávali údaje hlavně z 19. století u osob s podobným ekonomickým zázemím a sociálním statusem. Kastrovaní muži se dožívali obvykle více než sedmdesátky, ostatní většinou jen 50 až 55 let.
Zdá se, že v přírodě opravdu platí zásada "něco za něco".

Lea (Út, 26. 3. 2013 - 11:03)

Jestli ti nejde o ten akt...Je poněkud rozdílné vyšetřovat prostatu dávno zhojeného kastráta.A ošetřovat muže s otevřeným šourkem a vyhřezlými varlaty po pokusu amatérské kastrace.

Milan (Po, 25. 3. 2013 - 19:03)

Jestli ti nejde o ten akt...Není to vymyšlený?

michal33 (Po, 25. 3. 2013 - 17:03)

Jestli ti nejde o ten akt...Máš vyndaný jenom varlata nebo i šourek?

kulička (Po, 25. 3. 2013 - 16:03)

Pavle..omluva

kulička (Po, 25. 3. 2013 - 16:03)

Pavla také bych prosila informace jestli je to možné dí[email protected]

kulička (Po, 25. 3. 2013 - 16:03)

Pavla také bych prosila informace jestli je to možné dí[email protected]

Pavel (Po, 25. 3. 2013 - 15:03)

Mě by zajímala...Jestli ti nejde o ten akt kastrace manželkou, dej sem email a poradím ti kde se nechat odborně bez rizika vykastrovat. Jsem bez koulí už sedmým rokem a a ani při kontrole prostaty, kterou mě obvoďačka doktorka posledně zaskočila ničeho nevšimla nebo to spíš vůbec neřešila. Pochybuju, že by něco takovýho hlásila.

Petrarca (Po, 25. 3. 2013 - 13:03)

S tou oznamovaci povinnosti...Autokastrace je sebemrzačení, takže je to případ pro předání psychiatrovi, což se opět musí úředně zaevidovat.
A v případě neuvedení "kastrovatele" je povinnost vést vyšetřování trestného činu vůči neznámému pachateli.
Každopádně tam ohlašovací povinnost je.

michal33 (Po, 25. 3. 2013 - 13:03)

Muž není samcem...Ještě funguje kastrační komise kvůli změně pohlaví a jsou tam velmi přísná pravidla.

Kassiopea (Po, 25. 3. 2013 - 12:03)

Na kastraci jsme se...Zdá se mi opravdu divné proč jsi mu tu kastraci vůbec navrhovala,to ti nevadí že potom už nebude fungovat jako chlap?Každé normální ženě záleží na tom aby jim s partnerem fungoval i intimní život,ale tobě je to očividně jedno.Vypadá to tak jako by jsi svého partnera chtěla tak maximálně ponížit,zmrzačit a pak odkopnout.Nic jiného bych tam nehledal.Nebo v čem si myslíš by měl být tvůj přítel po kastraci lepší?

Reklama

Přidat komentář