Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

:)) (Po, 15. 4. 2013 - 23:04)

Do té země vezmi i Karen i tím jejím Radime a už se nevracejte - VOLOVÉ !!!

radim (Po, 15. 4. 2013 - 22:04)

Některé kluky ta představa...ano to je pravda. taky mě to vzrušuje, přesto se bojím. Ale představa jak mi manželka provede závěrečný střih a já se stanu kleštěncem jen pro její radost a potěšení, je pro mě neskutečně vzrušující. Mluvíme o tom, že bychom to spojili všichni tři (manželka, její milenec a já) s dovolenou do země, kde kastraci bez problémů dělají.

Helena (Po, 15. 4. 2013 - 21:04)

To si myslím,že to pak musí bolet,proto to dělají nejčastěji u malých chlapců tam je to jednodušší,ale určitě to pro tebe rád udělal,ale nic proti tomu já mám na to názor kladný mě se obřízka u kluků také líbí,je to fajn a penis je v čistotě.

Karen (Po, 15. 4. 2013 - 17:04)

Obřízku necítil, lokální anesteze, ale bolelo ho hojení a následné zvyání si, má ji provedenou velmi těsnou, jizva až skoro u kořene penisu. U té vlastně částečné kastrace měl anestezi slabší, takže trochu cítil to odstřihnutí. Při hojení to pak chce opatrnost při pohybu - docela se to prý ozývalo, ale nešlo o nesnesitelnou bolest Ani jedno pro nás nebylo o bolesti, takže ji měl v rámci možností utlumenou.

Helena (Po, 15. 4. 2013 - 17:04)

Jasný Karen máš na to svůj názor,takže vyndání jeho varlete z šourku jsi se aktivně zúčastnila.Co ho bolelo víc ten zákrok s varletem nebo ta obřízka?A proč jsi chtěla obřízku u něho?

michal33 (Po, 15. 4. 2013 - 17:04)

Mne by zase zajímalo, proč...Negativní názor je taky názor

Karen (Po, 15. 4. 2013 - 17:04)

Karen plánuješ připravit...Asi takhe: kdyby nás to oba nevzrušovalo, tak to asi neděláme, že ano. A do nemocnice s tím přítel těžko půjde, protože tohle mu neudělají. Já bych to teoreticky sama zvládla, ale chtěla jsem si užít spíš pozici pozorovatelky, nemuset to tak hlídat. Prostě menší zodpovědnost a silnější zážitek. Takže nám pomohla jedna spřzněná duše, ale ten "střih" jsem udělala já. Bavím se o tom odstranění varlete, na obřízku šel přítel normálně na kliniku. Jedno varle jsme mu nechali jako pojistku, nechceme to lámat přes koleno, uvidíme, kam to dospěje, ale oba nás to láká, že by byl mým eunuchem.

Helena (Po, 15. 4. 2013 - 16:04)

Karen plánuješ připravit tedy svého přítele o druhé varle?To mu uděláš sama nebo s tím půjde do nemocnice?Pak mu už zbude je obříznutý čuráček,to tě vzrušuje?

Richard (Po, 15. 4. 2013 - 16:04)

Mě by Karen zajímalo jaká jsi použila anestetika a jakou nití si ho šila ? - Jinak já jsem hrozně rád že Češky mají jako koníčka operace mužského pohlavního ústrojí :). Já jsem zase modelařil a chodil do teraristiky !! Jinak vám holky moc fandím :)

Vanda (Po, 15. 4. 2013 - 16:04)

Přesně, tak, je to o té...Asi jsi pěkná sadistka,když necháš mladého kluka vykleštit jako kance,nebo kozla a ještě Tě to uspokojuje.

jirka (Po, 15. 4. 2013 - 15:04)

asi proto aby jsme se taky neco dozvedeli

Karen (Po, 15. 4. 2013 - 15:04)

Mne by zase zajímalo, proč lezete do diskuze, která se vás evidentně netýká, a melete tam blbosti.

michal33 (Po, 15. 4. 2013 - 15:04)

Přesně, tak, je to o té...To by mě zajímalo kde takový zákrok dělají nejspíš jen doma nebo někde pokoutně. Už jenom ta představa je dost děsná. Ležet s roztaženýma nohama a nechat si rozříznot šourek, vyndat varlata a pak zašit nití na kalhoty. Ne díky všechno nemusím.

jirka (Po, 15. 4. 2013 - 14:04)

Přesně, tak, je to o té...a k cemu ti pak bude mlady pritel kdyz nebude v sexu fungovat a proc mu delali obrizku postupne

Karen (Po, 15. 4. 2013 - 13:04)

Přesně, tak, je to o té největší oběti muže pro svou paní. Hodně mne to přitahuje, obzvlášť když jde o maldého muže a já vím, že jen pro mne se vzdá erekce i možnosti fungovat v sexu jako muž. Mám mladého přítele který si pro mne postupně nechal udělat těsnou obřízku a dostranit jedno varle. To druhé zatím necháváme, ale je to jen otázka času.

Doris (Po, 15. 4. 2013 - 11:04)

Chlapi můžete mi vysvětlit...Některé kluky ta představa vykleštění skutečně vzrušuje.Když se setkají se ženou,která má potřebu kastraci muže provést pro své perverzní uspokojení je o eunucha víc.

Milan (Ne, 14. 4. 2013 - 20:04)

Chlapi můžete mi vysvětlit...Vzrušuje to jenom někoho. Mně ne.

radim (Ne, 14. 4. 2013 - 17:04)

Chlapi můžete mi vysvětlit...já to vysvětlit nedokážu, vlastně ani nevím jestli to doopravdy chci. Často myslím na to, že je to trest za mé chování v minulosti, ale mám z toho strach

Naďa (Ne, 14. 4. 2013 - 14:04)

Chlapi můžete mi vysvětlit proč vás vzrušuje že byste přišli o kulky? Já si nějak nedovedu představit že by mě rajcovalo že si uříznu prso nebo vaječník. Ten můj si je začal podvazovat i při sexu se mnou. Celkem mi to nevadí, ale on po mě chce abych mu říkala že mu je uříznu a skoro na mě dělá dojem že by to chtěl doopravdy.

Eunuch (Ne, 14. 5. 2023 - 17:05)

Víš,ženy se kastrují velmi vyjímečně,zatímco u mužů je to po staletí praktikováno napříč všemi kulturami. Někdy za trest,někdy jako forma ponížení a někdy dobrovolně. Asi v tom hraje roli také to,že žena pro početí dítěte touží po opravdovém samci a vykastrování manžela (samozřejmě za určitých podmínek) je otázka pár desítek minut. Je dokázané,že obrovské množství mužů nejsou biologickými otci svých potomků. Je jedno,jestli má muž ve vztahu varlata a nebo ne. Pokud žena touží po dítěti, samce si najde vždy. Rozdíl je v tom,že my kastráti o tom víme a někteří i oplodnění asistujeme. Ženy to neskutečně vzrušuje a jejich prožitky sexu jsou mnohem silnější. Proč se někteří muži vzdají varlat,aby pak mohli podporovat ženu v sexu s jiným mužem,to nevím. Prostě je to fakt! Vyhovuje nám,když žena dokáže řídit určité oblasti sexuálního života a když prostě zavelí - kastrace,tak poslušně roztáhneme nohy a držíme jako beránek. Nikdo z mužů nemá v té chvíli představu,jaké to bude,až mu splaskne opuchlý prázdný pytlík a co se bude dít dál. Pro mně byl ten okamžik,kdy jsem cítil tah a pak náhlé uvolnění po odstřižení varlat (ostatní díky lokální anestezi úplně bezbolestné),asi největší zážitek v životě. Následky toho okamžiku přicházejí postupně a také je tak řešíme. Vím,že brzo přijde okamžik,kdy manželka přivede chlapa a oznámí mi,že to bude otec našeho dítěte. Tak to prostě musí být a ona utčitě vybere správného samce! Já budu dělat všechno,aby měla co nejkrásnější zážitek z početí! To je od okamžiku,kdy moje varlata ležela na ubrousku na mém břiše, jeden z mých nejdůležitějších úkolů pro udržení šťastného manželství !

Reklama

Přidat komentář