Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Honzo, (Čt, 11. 11. 2010 - 03:11)

To je dobré, nám to v...když už sis nechal uříznout kulky, co kdyby sis nechal ještě uříznout i hlavu?
To by v podstatě vyhovovalo všem.

Honza (Po, 8. 11. 2010 - 10:11)

To je dobré, nám to v podstatě vyhovuje.

Nevím sice, co (Pá, 5. 11. 2010 - 17:11)

Já kastrát nejsem, ale...tě k tomu vedlo, ale to, co popisuješ je klasický případ nízké mhladiny testosteronu v krvi, zřejmě to varle, co sis ponechal, není úplně funkční a nevytváří dostatek testosteronu. Pokud ti to je jedno, tak to samozřejmě neřeš, v opačném případě doporučuji kontaktovat svého obvoďáka/ďačku a nechal bych si udělat zjištění hladiny testosteronu v krvi, abys vyloučil psychosomatickou příčinu snížené funkčnosti. Při zjištění nízké hladiny testosteronu to snad lze řešit nějakými náplastmi, ale to ti asi víc řekně ošetřující lékař. Jen nevím, jak chceš vysvětlit, že ti chybí jedno varle, pokud se nejdříve rozhodne ke kontrole šourku prohmatem a zjistí, že ti varle chybí...Budiž toto varováním pro obdobně založené jedince, že po odstranění obou varlat je se sexem konec a pak už bude jen na čůrání.

Honza (St, 3. 11. 2010 - 06:11)

Já kastrát nejsem, ale nechal jsem si jedno (to větší) varle odstranit. Původně jsme byli domluvení, že druhé odstraníme později také, ale nakonec jsem to nechal takto. Ale i jedno chybějící varle se projevuje. Nevím jestli má někdo jen s jedním varletem stejnou zkušenost, ale i když se mi ještě postaví, tak je to docela s problémy. Někdy se mě k erekci nepodaří přivést vůbec, docela často mi zvadne třeba v průběhu sexu. Každopadně stojí mi už jen tak napůl, orgasmus je také mnohem slabší a ne tak intenzivní. Docela mi to vyhovuje, i když občas mi chybí, že už normálně nefunguju, ale jsem rád, že jsem si aspoň to druhé nakonec nechal.

Holka (Út, 2. 11. 2010 - 21:11)

Samozřejmě, že existuje,...Nedovedu si představit kluka bez koulí. Když nemá koule nestříká semeno, to je kluk k ničemu.

host (Út, 2. 11. 2010 - 16:11)

samozřejmě, že nikdo...Samozřejmě, že existuje, podívej se třeba na http://www.eunuch.org/, to je stránka, která funguje už roky a rozsahem je fakt obrovská.

to já taky (Po, 1. 11. 2010 - 15:11)

To bych chtěl vidět toho...samozřejmě, že nikdo takový neexistuje, jsou to všechno jen báchorky a kdyby se opravdu někdy našel nějaký magor, co se nechá dobrovolně vykastrovat, musí zákonitě skončit na psychiatrii kvůli sebepoškozování, nic jiného si takový vůl ani nezaslouží

nemusíš (Po, 1. 11. 2010 - 15:11)

Ty jsi jen nepochopenej a...nemusiš nám popisovat, co s tebou dělá fotr po večerech a kde všude ti strká svůj horký úd

e (Po, 1. 11. 2010 - 15:11)

Macka už sem sehnala. Kundu...To je dobře, evidentně ti to prospělo.

? (Pá, 29. 10. 2010 - 13:10)

Takových volů je dost.Většina případů kastrace je na přání dotyčného!Viděl jsem na netu dokument ,že v USA tři chlápci na samotě kastrovali muže ,nezřídka přijeli i s partnerkou aby se před ní nechali vykastrovat!!!!!Ty tři jsou v lochu ,ale job jim kvetl dobře!!!

!!!!! (Čt, 28. 10. 2010 - 23:10)

To bych chtěl vidět toho vola, kterej by se nechal k vůli nějaký slepici vykastrovat!!To opravdu může udělat jedině Vůl!!!!!

A (Čt, 28. 10. 2010 - 23:10)

ty slepičko, jen si ulev z...Macka už sem sehnala. Kundu mi vystříkal až po okraj.

to víš, že jo (Čt, 28. 10. 2010 - 02:10)

Ty jsi jen nepochopenej a...ty slepičko, jen si ulev z těch svých mindráků, jsi teď momentálně mazel, adélka nebo radka? Vypovídej se a uleví se ti. Nějak se ti ten tvůj úchylný svět začíná hroutit a i ta smečka obdivovatelů a obdivovatelek je pryč, to je mi fakt líto :-)) Raději si sežeň pořádného macka do kundy a nech si ji pořádně vystříkat semenem, přijdeš na jiné myšlenky ty nepochopená kurvičko. P.S. Doufám, že tě ten tvůj moc nezbouchal za tu odfláknutou a připálenou večeři :-)) Moc se těším na tvou hezkou odpověď. Tak pa pa pa :DDD

mrdák (St, 27. 10. 2010 - 23:10)

vymrdám ti lasturu i pekáč !

: )) (St, 27. 10. 2010 - 23:10)

CVOKHAUS !!! :))

kastrovaný (St, 27. 10. 2010 - 21:10)

Vidím, dle tvé reakce, že...Ty jsi jen nepochopenej a plnej nervozity. Rád ti pomůžu, dáme to do pořádku. Sejdeme se, popovídáme o tom co tě trápí, já tě pohladím a vložím ti svůj horký úd do pusinky. Bude to fajn a příště mi rád zavoláš a dáme si to znovu. Dej vědět....

copak copak kac (St, 27. 10. 2010 - 16:10)

okamžitě přestaň nebo ti...Vidím, dle tvé reakce, že to byl zásah do černého :DDDDD To mě těší...Přestaň se flákat u internetu a raději val něco uvařit, než dorazí pán domu, který Tě na uvítanou přetáhne karabáčem (trefil sem se?:DDDDD. Ale do jisté míry je mi tě i trochu líto, frustrovaná, zamindrákovaná ženská, které chybí pořádný klaban v kundě a na netu si léčí mindráky :DDDDD Tak pa pa pa kachničko a nepřipal večeři, ať zas nedostaneš po tlamě :DDDDD

chlapečku (St, 27. 10. 2010 - 14:10)

Ty si přesně ten typ...okamžitě přestaň nebo ti praskne cévka z rozrušení a bude šlus!Určitě jsi celý rudý a zpocený až na zadečku,tvé kladélko je nechutně ztopořené..........cožpak jsi provedl své Paní,že tě odkopla a ty takhle vyvádíš?!?-háhám správně,když si myslím,že jsi byl neuctivý a vzpupný?-to ale nesmíš chlapečku!
takže se zklidníme.....ulev své žížalce a už neblbni............

ozvenazvesmiru (St, 27. 10. 2010 - 14:10)

ale ty jsi mi ale...Ty si přesně ten typ ženské, co by potřebovala mít doma nějaké úkáčko, které by tě preventivně 4 x denně proplesklo, abys neměla čas na roupy a pochopila, kdo je doma PÁNEM!!! Najdi si raději pořádného nábíječe ty zamindrákovaná megero...Nezapomeň zase napsat nějakou vtipnou historku...Čím dál víc si myslím, že všechny ty osoby, co zde toto úchylné téma opěvují a hlavně píšou ty smyšlené báchorky, je jedna a ta samá osoba a to jsi ty. Říká se tomu rozpolcená osobnost, možná by ti pomohla návštěva odborníka. Humorné je, jak ti to pár pitomečků a slepiček žere i s navijákem. Tak pa megero.

ale (St, 27. 10. 2010 - 14:10)

ano

Jsi čím dál víc...ale ty jsi mi ale nevyrovnaný jedinec-takový trošku zlobil viď?-myslím,že kastrace by tě chlapečku dokonale sklidnila-byl bys poslušný a méně hádavý chlapec-s penisem jako střapec!

Reklama

Přidat komentář