Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

p (Po, 18. 10. 2010 - 12:10)

Nevadí, že po tomto zákroku vás budou lidi důvěrně oslovovat "Ty Vole"?
Fakt hodně ujetá diskuse. Dr. Chocholoušek by měl hodně práce

+++ (Po, 18. 10. 2010 - 02:10)

Četl jsem někde, že ejakulat v pochvě ženě předává nějaké látky, které ženu uklidňují, stimulují atd. Co je předáváno od kastráta ???

Kamila (Po, 18. 10. 2010 - 01:10)

Kamilo potřebuješ...Děkuji nemám zájem. To si dělej s tou svojí když vás to baví, já mám jiné představy o intimitě.

Patrik (Ne, 17. 10. 2010 - 20:10)

Patriku, jak to můžeš...Kamilo potřebuješ pořádnýho klabana, zmrdat pořádně vystříkat a naplnit rozkrok semenem, aby jsi věděla o co přicházíš.

Kamila (Ne, 17. 10. 2010 - 19:10)

Lidi vy jste se snad pomátli...Patriku, jak to můžeš vědět, že je to omyl? Kastrovaný nejsi a zřejmě ani žádnýho kastráta neznáš. Třeba bys byl jako vykastrovaný ještě mazlivější.

patričku (Ne, 17. 10. 2010 - 17:10)

Lidi vy jste se snad pomátli...chceš vykastrovat?

Patrik (Ne, 17. 10. 2010 - 16:10)

Na normální ti sere pes!!!...Lidi vy jste se snad pomátli né?
Správnej chlap bez koulí není chlap a jestli si myslíte, že kastrovanej je mazlivější tak to je omyl. Mě je 28 let dokážu se, se svou holkou mazlit hodiny, strašně nás to vzrušuje před stykem a pak teprve to dovršíme společným orgasmem a je nám dobře.

Kamila (Ne, 17. 10. 2010 - 13:10)

Jak víš Kamilo ,že je...Na normální ti sere pes!!! Nejsem a nechci být normální, pokud jsi normální, užij si to, já nemám zájem víš?
Jsem taková jaká jsem a aspoň vím, co chci, což se o spoustě zdánlivě normálních říct nedá.

PRO KAMILU (Ne, 17. 10. 2010 - 13:10)

Jak víš Kamilo ,že je Mazel kastrovaný ? Protože to napíše ,jo ??? :).....BUĎTE NORMÁLNÍ !!!

Kamila (Ne, 17. 10. 2010 - 11:10)

Kamilko máš pravdu, muž,...Ano Mazle, zženštilý jste, a to se mi právě líbí. Mně by moc líbilo, kdyby se můj eunuch maloval, nosil dámské prádlo a hlavně kdyby mu narostla prsa. A vůbec nejdůležitější je to mazlení, jak už jsem zmínila. Prostě intimita je pro mně důležitější než sex. Intimita je daleko hlubší než nějaký výkonostní sex.

Nekastrovaný (Ne, 17. 10. 2010 - 01:10)

Myslím, že ten, kdo touží po dobrovolné kastraci, je magor a nemá to v hlavě v pořádku. Kamila a Adéla jsou magorky, které si cosi ve své povaze kompenzují úchylnou touhou vlastnit kastráta. Přátelé, jste úchylní a můžete se tu hádat, že nejste, ale potřebujete odbornou pomoc. Snad ještě není pozdě.

mazel (So, 16. 10. 2010 - 23:10)

Eunuch. Žena rozhodně ne....Kamilko máš pravdu, muž, který podstoupí kastraci se stane eunuchem. Nikdy to nemůže být žena. Jen vlivem hormonů zídkáváme některé feminizující znaky ale převážně zůstává i vzezření. Proto jsem chtěl vědět, jak působí kastrace na toho mladého eunucha. Dlohodobý vliv ženských hormonů může i trochu upravit celkovou vizáž. U nás starých se toto zase tak moc neprojevuje. I když já jsem vykastrovaný čtyři roky a jediný další, kterého znám to podstoupil loni. Kdo ví, co bude za nějaký čas. I když si eunuch nechá odstranit i penis, nebo vytvořit vaginu, nikdy se z něho nestane žena v pravém slova smyslu. Musíš ale připustit, že zženštilí jsme v mnoha ohledech, to k tomu patří.

Kamila (So, 16. 10. 2010 - 22:10)

nejsem kastrat a jsem mazlivy...Eunuch. Žena rozhodně ne. Žena má vaječníky a dělohu. Mimochodem tohle mně rozčiluje taky, takový co považujou chlapa bez koulí nebo bez penisu za ženu. Pro vás je žena = stvoření bez koulí???

Pro kamilu (So, 16. 10. 2010 - 16:10)

Pepo, právě že o...nejsem kastrat a jsem mazlivy kdybych se nechal vykastrovat co by se mne zbylo...ŽENA?

líbí (So, 16. 10. 2010 - 16:10)

se mi kastrované ženy

Mně (So, 16. 10. 2010 - 15:10)

se vykastrovaní líbí - nikdy už neudělají žádné děcko

PRO ADÉLU ! (So, 16. 10. 2010 - 11:10)

Jo Adélo atˇ je na té fotce nahatý . Ještě jednou dík . Atˇ se od těch keců posunem dál !

PRO ADÉLU ! (So, 16. 10. 2010 - 11:10)

Adélo ,dej prosím tě na net fotku toho tvého kastráta ,před obličej atˇ si dá výtisk dnešních novin (českých)! Kamilka se určitě taky na něj ráda podívá ,aby věděla do čeho jde ! A dej do placu nějakou stránku na netu , kde domina kastruje chlapa . Dík . Tvůj obdivovatel !

s3 (So, 16. 10. 2010 - 09:10)

Kamilko tak si ho udělej, je tolik způsobů, i zájemci jsou

Kami (So, 16. 10. 2010 - 07:10)

Kamilo

Reklama

Přidat komentář