Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Kamila (Ne, 17. 10. 2010 - 11:10)

Kamilko máš pravdu, muž,...Ano Mazle, zženštilý jste, a to se mi právě líbí. Mně by moc líbilo, kdyby se můj eunuch maloval, nosil dámské prádlo a hlavně kdyby mu narostla prsa. A vůbec nejdůležitější je to mazlení, jak už jsem zmínila. Prostě intimita je pro mně důležitější než sex. Intimita je daleko hlubší než nějaký výkonostní sex.

Nekastrovaný (Ne, 17. 10. 2010 - 01:10)

Myslím, že ten, kdo touží po dobrovolné kastraci, je magor a nemá to v hlavě v pořádku. Kamila a Adéla jsou magorky, které si cosi ve své povaze kompenzují úchylnou touhou vlastnit kastráta. Přátelé, jste úchylní a můžete se tu hádat, že nejste, ale potřebujete odbornou pomoc. Snad ještě není pozdě.

mazel (So, 16. 10. 2010 - 23:10)

Eunuch. Žena rozhodně ne....Kamilko máš pravdu, muž, který podstoupí kastraci se stane eunuchem. Nikdy to nemůže být žena. Jen vlivem hormonů zídkáváme některé feminizující znaky ale převážně zůstává i vzezření. Proto jsem chtěl vědět, jak působí kastrace na toho mladého eunucha. Dlohodobý vliv ženských hormonů může i trochu upravit celkovou vizáž. U nás starých se toto zase tak moc neprojevuje. I když já jsem vykastrovaný čtyři roky a jediný další, kterého znám to podstoupil loni. Kdo ví, co bude za nějaký čas. I když si eunuch nechá odstranit i penis, nebo vytvořit vaginu, nikdy se z něho nestane žena v pravém slova smyslu. Musíš ale připustit, že zženštilí jsme v mnoha ohledech, to k tomu patří.

Kamila (So, 16. 10. 2010 - 22:10)

nejsem kastrat a jsem mazlivy...Eunuch. Žena rozhodně ne. Žena má vaječníky a dělohu. Mimochodem tohle mně rozčiluje taky, takový co považujou chlapa bez koulí nebo bez penisu za ženu. Pro vás je žena = stvoření bez koulí???

Pro kamilu (So, 16. 10. 2010 - 16:10)

Pepo, právě že o...nejsem kastrat a jsem mazlivy kdybych se nechal vykastrovat co by se mne zbylo...ŽENA?

líbí (So, 16. 10. 2010 - 16:10)

se mi kastrované ženy

Mně (So, 16. 10. 2010 - 15:10)

se vykastrovaní líbí - nikdy už neudělají žádné děcko

PRO ADÉLU ! (So, 16. 10. 2010 - 11:10)

Jo Adélo atˇ je na té fotce nahatý . Ještě jednou dík . Atˇ se od těch keců posunem dál !

PRO ADÉLU ! (So, 16. 10. 2010 - 11:10)

Adélo ,dej prosím tě na net fotku toho tvého kastráta ,před obličej atˇ si dá výtisk dnešních novin (českých)! Kamilka se určitě taky na něj ráda podívá ,aby věděla do čeho jde ! A dej do placu nějakou stránku na netu , kde domina kastruje chlapa . Dík . Tvůj obdivovatel !

s3 (So, 16. 10. 2010 - 09:10)

Kamilko tak si ho udělej, je tolik způsobů, i zájemci jsou

Kami (So, 16. 10. 2010 - 07:10)

Kamilo

Kami (So, 16. 10. 2010 - 07:10)

Kamilo

Kami (So, 16. 10. 2010 - 07:10)

Kamilo

Kamilo, (So, 16. 10. 2010 - 01:10)

Pepo, právě že o...Ty jsi opravdu zajímavá osobnost.

Radka (Pá, 15. 10. 2010 - 22:10)

Napiš Adélo jak jsi toho svého k tomu přiměla. A kdo a jak mu to udělal.

Pepa (Pá, 15. 10. 2010 - 22:10)

Pepo, právě že o...To teda nechápu. Kastrovanej nejsem a mazlit se můžu celou noc. A to jako nechceš pohlavní styk jo?

Kamila (Pá, 15. 10. 2010 - 22:10)

Nezlobte se, ale co je to za...Pepo, právě že o žádného pořádného chlapa nestojím, chtěla bych mazlivého kastrátka, chápeš?

Pepa (Pá, 15. 10. 2010 - 22:10)

Právě ta absence těch...Nezlobte se, ale co je to za chlapa bez pořádnýho brabce a koulí.

Kamila (Pá, 15. 10. 2010 - 22:10)

Právě ta absence těch mužských rysů. Nesnáším mužné chlapy. Mužné rysy a mužské chování jsou mi protivné, ale ženy mně taky nevzrušují a nějakého ufňukaného sráče taky nechci. A taky by se mi to víc líbilo bez těch varlat. Chtěla bych něco, co máš ty. Mazlivého oddaného kastrátka. Ach jo, proč nejsem aspoň dominantní, pak by bylo to hledání snadnější.

Adéla (Pá, 15. 10. 2010 - 18:10)

Tak v tom případě to tam napiš rovnou - chlapů bez varlat není moc, ale rozhodně jsou. Sice ti odpoví desítky mužů, kteří varlata mají, ale budou chtít, aby jim kastraci zařídila, ale třeba se pár kastrátů najde. Buď ti, co si to udělat nechali, těch v ČR moc není, nebo ti, co o varlata přišli při nehodě nebo ze zdravotních důvodů. A tam to formulovat stačí tak, jak to píšeš tady. Co tě na eunuchovi vlastně láká, pokud dominantní nejsi?

Reklama

Přidat komentář