Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Jan (Út, 26. 10. 2010 - 17:10)

své paní plně asistuji...a dostáváš pytlík oříšků viď?

ozvenazvesmiru (Út, 26. 10. 2010 - 17:10)

Jasně brouku :-)))))

ano (Út, 26. 10. 2010 - 17:10)

Tak pošli fotku s...své paní plně asistuji při souloži s jejím přítelem-a jsem šťastný,když ona je spokokená a její přítel také...........

Jana (Út, 26. 10. 2010 - 16:10)

Tak pošli fotku s...Nedovedu si představit vykastrovanýho přítele. Kulky jsou přece chloubou každýho kluka. Bez kulek už to není chlap.

ozvenazvesmiru (Út, 26. 10. 2010 - 14:10)

Tak pošli fotku s aktuálním datumem. Mailová adresa [email protected] a já Ti uvěřím, že nejsi báchorkář. Do té doby budeš pouze jeden z místních fantastů, kteří budou psát bláboly, že jsou hrdi, jak můžou chránit svou paní a jak jsou šťastni, že si už nemůžou zašoustat a úplně je uspokojuje, když té své paní asistují u soulože s kompletním samcem :-))))))

milá ozvěnko (Út, 26. 10. 2010 - 14:10)

Prosím Tě Adélko, mám...jsem také eunuch a jsem na to hrdý,že moho své paní sloužit a chránit ji!nechápu co pořáde máš?chceš se snad pomazlit?

Kamila (Út, 26. 10. 2010 - 13:10)

I pro Tebe mám něco. V jednom ze svých příspěvků jsi napsala toto : Mužné rysy a mužské chování jsou mi protivné, ale ženy mně taky nevzrušují a nějakého ufňukaného sráče taky nechci... a že prostě chceš kastráta. A co si jako myslíš, že chlap bez koulí bude? Normální fňukna bez schopnosti si zašukat. Byla by to vlastně taková tvá kamarádka a když by na něj někdo udělal bububu, tak by se pravděpodobně rozplakal nebo si snad myslíš, že bez testosteronu by to bylo jinak? Tvůj problém je v tom, že ty vlastně nevíš, co chceš, pravděpodobně si zapšklá ženská, která nemá ráda chlapy a ráda by něco mezi, ale nic mezi není. Mužský je prostě mužský a ženská je prostě ženská. Když si najdeš někoho bez kulek a nebude do sebe cpát hormony, po čase se z něj stane Tvá kamarádka, která bude úplně stejná, jako ty, akorát bude mít pindíka. Ale bude to mít své výhody, budete si půjčovat tanga, chodit spolu na nákupy, budete sledovat v TV magazíny o módě atd..Ještě Tě to pořád láká? A nebo se zkus nechat předělat na chlapa, co ty na to? :-)))))

: )) (Út, 26. 10. 2010 - 12:10)

Říkám ,pronajmu někde sál ,vstup u mužských jedinců jenom dole bez a uvidíme !!!

ozvenazvesmiru (Út, 26. 10. 2010 - 11:10)

Prosím Tě Adélko, mám ještě jeden dotaz. Nevím, jestli jsi to byla Ty nebo jiná pohádkářka, ale četla jsem v jednom přípsěvku, že se některá z Vás cítí se svým otrokem - eunuchem velice bezpečně. Jen by mě zajímalo, co takový vykastrovaný otrok udělá, když Tě někdo přepadne. Pomazlí se s ním nebo udělá snad něco hrůzostrašnějšího? :-)))))))Já jen, že s absencí testosteronu, který se tvoří ve varlatech, ztrácí jakýkoliv samec typické samčí chování a svým chováním je spíš samice :-))))))))Děkuji za odpověď. Nevěřícná vanilka.

ozvenazvesmiru (Út, 26. 10. 2010 - 11:10)

Hlavně, že Těm svým bludům věříš Adélko. Už vidím, jak si normální chlap nechá ufiknout kulky a pak ještě sleduje v posteli, jak ta jeho dovádí s někým, kdo kulky má a ještě tomu, co šoustat může, kouří pinďoura, jak psal mazel. To už zavání hospitalizací, případně to volá po provedení lobotomie. Jinak mi třeba říkej pepřenko, je mi to úplně jedno. Prostě tady fantazíruje pár jedinců s určitou úchylkou, ale skutečnost je úplně jiná. Tak pa a pozdravuj toho plyšáka, který ve tvé fantazii ztvárňuje eunucha :-)))))

a (Út, 26. 10. 2010 - 11:10)

Milá ozvěno, toto je...Adela

mohol by som si s tebou prejst par detailov? Maily zverejnovat tu nebudem a ani po tebe to nechcem. Dohodneme si iny sposob kontaktu.

dakujem

a (Út, 26. 10. 2010 - 08:10)

Milá ozvěno, toto je...Adela, mohol by som si s tebou prejst nejake detaily? Mail tu nechcem zverejnovat a ani to nechcem po tebe.

dakujem

s3 (Po, 25. 10. 2010 - 19:10)

Adélko, máš pravdu, a kdo to bere vážně, tak z toho si honiči dělaj srandu a zesměšňují ho

Adéla (Po, 25. 10. 2010 - 18:10)

Milá ozvěno, toto je diskuzní fórum, ne výměna fotografií. Mluvím jen za sebe - ale nemám jediný důvod posílat fotky svého otroka někomu na mail, je mi jasné, jak by to dopadlo. Ten náš vzájemný vztah je taky o důvěře a respektu, nejen jeho ke mně, ale vzájemném. Rozhodně nemám doma eunucha zavřeného ve skříni, účastníme se setkání a fotky také existují, ale tahle komunita nemá potřebu k tomu přibírat vanilky. Pokud ti toto pojmenování nic neříká, nedivím se. Do diskuze jsem přispěla, protože minimálně pár lidí se vyjádřilo věcně a k problému. Člověk se stejnou zkušeností to pozná, kdo má pravdu a kdo si vymýšlí. Vanilka si naopak o každém myslí, že si jen vymýšlí a potřebuje data, informace, jména, fotky, důkazy... Je to otravné a diskuze nikam nevede, protože na každý jeden zajímavý příspěvěk je pět odpovědí s žádostí o fotografie a deset dalších s obviněním ze lži.

a (Po, 25. 10. 2010 - 10:10)

Je to tady samý honič a...presne si to definovala. Pokial sa pozries na 95% prispevkov, tak su o nicom a uz vobec nie k teme. Napisem ti mail.

ozvenazvesmiru (Ne, 24. 10. 2010 - 23:10)

Je to tady samý honič a fantastka. Když jsem žádala o zaslání fotek, tak "dotyčné" vlastnice kastrátů nic nezaslaly a mazel se taky někam vytratil, asi šel hledat kulky :-)))) Na mail mi akorát přišel hodně starý odkaz z perverzu nebo odkud to je a už se tady objevil hodně dávno. Jen jsem si ověřila, že je to všechno velký nesmysl a komedie.

(Ne, 24. 10. 2010 - 13:10)

jsem kastrátek

no (St, 20. 10. 2010 - 17:10)

A o čem si budeme psát? Jsi...sem to psát nebudu...........

Kamila (St, 20. 10. 2010 - 16:10)

A o čem si budeme psát? Jsi kastrovaný? Nebo jsi žena a chceš mi předvést svého kastrátka?

pro Kamilu (St, 20. 10. 2010 - 14:10)

Ahoj,jestli budeš chtít napiš mi na mail-ostatní se dozvíš.Tomáš
jenjasam1 zavináč seznam.cz

Reklama

Přidat komentář