Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Kamila (Pá, 15. 10. 2010 - 11:10)

Adélo, díky za radu, jak ale takový inzerát formulovat? Já nejsem přirozeně dominantní, jen hrozně toužím po eunuchovi.

Adéla (Pá, 15. 10. 2010 - 07:10)

Kamilo nejlepší asi je normálně si napsat inzerát na nějakou BDSM seznamku. Samozřejmě ne o tom, že chceš muže, který by se nechal vykastrovat, protože na to by ses ho neměla dovolovat, on by ti měl vyhovět (pochopitelně až po delším vztahu, my jsme kastraci měli na líbánkách) ale mělo by být zřetelně poznat, jak to mezi vámi bude.

Kamila (Čt, 14. 10. 2010 - 23:10)

Adélo, Dano, já vám tak strašně závidím!!! Já bych taky chtěla kastrátka, ale není žádný v dohledu.

: )) (Čt, 14. 10. 2010 - 23:10)

Dobře , výše uvedení jedinci vyhrávají soutěž o větší mazlivost. Viz Dana. Místo plyšové hračky do postele si slečny a dámy pořiďte svého kastrátka.....Nechcete udělat někde sraz? Já bych v Praze objednal nějaké větší prostory. Mě by ty konzultace zajímaly více naživo !!!!!

Adéla (Čt, 14. 10. 2010 - 23:10)

Proto se i náš vztah trochu posunul, stále se o všechno stará, hýčká mne a podobně, ale ubylo mé dominance, protože v podstatě vůbec není potřeba. On všechno udělá sám dřív, než mu to vlbec stačím říct a přitom jde vidět, že to nedělá jen z poslušnosti, ale protože mu to samotnému dělá dobře. V posteli je mnohem vnímavější, dokonale mne umí uspokojit, samozřejmě ne klasickou cestou, ale vyhovuje mi jeho lízání, jeho masáže a podobně. I já ho na oplátku třeba masíruji, dráždím, stejně jako tvá žena mu občas za odměnu beru do pusy penis, který má hlavně na špičce žaludu a uzdičce docela citlivý. Rozhodně si teď v posteli užívá a má dovoleno víc věcí, než měl před kastrací.

Adéla (Čt, 14. 10. 2010 - 23:10)

Tak fyzické změny, nevím jak se liší u starších mužů po kastraci, protože co jsem probírala třeba s německými "kolegyněmi", kde je kastrace otroků trochu běžnější, tak mi popisovaly víceméně totéž. On už přece jen v tom 21 roce měl víceméně ukončený vývoj, byť třeba neměl výrazné ochlupení nebo mu nijak zvlášť nerostly vousy - byl to takový blonďatý adonis, ne že by byl kulturista, ale měl atletickou postavu a musím říct, že kdybych nevěděla, jak by to náš vztah arušilo, sma bych ho připravila o panictví. Teď když ho vidím nahého, je oproti dřívějšku spíš roztomilý než pro mne jako pro ženu pudově přitažlivý, cítím se s ním v bezpečí a neohrožená. Muskulaturu ztratil během prvního půl roku po kastraci. Já si stále nechám předepisovat HA, ale bere ji místo mne on, takže nevím, nakolik to ovlivnily ty hormony, každopádně připral asi 15 kilo. Od pasu dolů vypadá zezadu spíše jako žena, má kulatý ženský zadek, plná stehna - dotýkají se jedno o druhé. Nemá ale pviditelný přechod mezi pasem a boky - tím myslím že mu sice narostlo břicho, ale spíš jako takový rovnoměrný soudek, ne pivní mozol. Prsa má malá, takové špičky. Mám i pocit, že se mu zjemnily obličejové rysy. Penis se mu změnšil velmi výrazně, oproti dřívějšku je velký asi jako mlj malíček a působí takový hodně smrsklý, hůř mu jde třeba stahovat předkožka, jako kdyby byl permanentně ve stavu "vylezl ze studené vody". Překvapilo mne, že se mu ale smrsknul i prázdný šourek, není moc zřetelný. První rok po kastraci občas míval deprese nebo rozlady, stěžoval si na bolesti hlavy a hlavně na návaly horka, ale do roka to postuoně odeznělo a teď už je bez problémů. Zajímavé byly ale i jeho psychické proměny - více se chová jako žena - hodně hovoří o svých pocitech, hodně ho zajímá jak se cítím já, je takový mazlivý a oddaný. Je to spíš jako žít s nejlepší kamarádkou, jestli mi rozumíš.

dana (Čt, 14. 10. 2010 - 22:10)

můj manžel přišel o varlata-měl rakovinu lymfatických uzlin nemá žádné problémy v sexu a je mazlivější...takže mě to vyhovuje a nemusíme tím pádem ani řešit antikoncepci

mazel (Čt, 14. 10. 2010 - 22:10)

Povinná lékařská...ještě něco k té prohlídce, jasně, ta první je velmi nepříjemná, teda spíše z naší strany. Stydíme se, koktáme a nevíme, jak se doktor zachová. Oni jsou však profesionálové. Každý doktor ví, že co je jednou pryč, už se nevrátí. A pokud to bylo s mým souhlasem a neuvádím žádné okolnosti, které by svědčily, že mi někdo ublížil, může a nemusí s tím souhlasit, ale jediné co mu zbývá je provést běžnou prohlídku a pokud nejsou komplikace, musí přijmout fakt, že má v kartotéce dalšího eunucha. Protože se nemylte, na každou urologii dochází mnoho eunuchů, kteří ovšem přišli o varlata z různých důvodů. není to žádná exotika. A z lékařského hlediska, alespoň, jak mi to řekl ten můj, nehrozí riziko onemocnění prostaty. Těch výhod je víc.

mazel (Čt, 14. 10. 2010 - 22:10)

Eunuch Mazel to píšo...Adélo, jsi asi typ ženy, po krtých my eunuchové toužíme. Ale ujišťuji tě, že nám sex nechybí. To je ten problém nepochopení od lidí kteří jej normálně provozují. určitě horší byl ten pás cudnosti. Také jse byl kdysi nucen jej nosit. I když byl velice komfortní, být eunuchem je proti tomu procházka rajskou zahradou. Navíc ani my nejsme úplně mimo hru. Pokud mluvím za sebe, žalud mého penisu je stále velmi citlivý a miluji, když mě manželka laská jazýčkem jako odměnu za oddanost, nebo i při samotné souloži. prožívám i určité tělesné vzrušení, které ovšem nevyústí v ejakulaci ani ve ztopoření. Je to ale velmi příjemné zrovna jako hlazení prsou a stimulace bradavek. Máme prostě svoje erotogenní zóny, nemáme jen varlata, vše ostatní je zachováno, snad jen na drasticky zmenšený penis. Napiš, prosím, jak se jeho mladé tělo přizpůsobilo kastraci. Já mám informace pouze od jednoho eunucha, který je přibližně stejně starý jako já, jen je o tři roky později kastrovaný. Díky.

Apis mellifera (Čt, 14. 10. 2010 - 21:10)

Koukám,že tu probíhá mistrovství světa ve skoku na špek. :-)

Adéla (Čt, 14. 10. 2010 - 19:10)

Povinná lékařská prohlídka končí tuším v 18 letech :-) A kartu si můžeš jednoduše od lékaře vyzvednout, pak ji zavřít doma do šuplíku a nový doktor už se nikdy nedozví, jestli jsi měl rakovinu varlat, nebo ne, když mu tohle řekneš a dodáš, že karta se ztratila při stěhování.Takže asi tak. Mě by zase zajímalo, proč je každý tak chytrý a pořád se snaží něco zpochybňovat, táhne se to celou totou diskuzí.

jana (Čt, 14. 10. 2010 - 15:10)

Jasně ,jasně. Naštěstí u...asi tak nějak...............

kamilko (Čt, 14. 10. 2010 - 14:10)

Co sem taháš ženskou...opravdu se bojím o tvé duševní rozpoložení-slova jako demente-ty raději nepoužívej-aniž bys znala význam tohoto slova ano?!?budeš zrejmě takový malý citový deprivant že?nebo jsi byla v mládí zneužita svým strýčkem?

: )) (Čt, 14. 10. 2010 - 11:10)

Jasně ,jasně. Naštěstí u nás existuje něco takového jako lékařská prohlídka !!! Žádný doktor by nad tím nemávl rukou. Pokud by dotyčný zapřel toho kdo mu to udělal. Tak ho pošlou aspoň na psychiatrii,jako jedenoho chlapa z Prahy. Kterého tam šoupli za možné sebepoškozování !......tak hlavně sklidněte všichni hormóny (zajímá mě,kolik je z těch vašich báječných vyprávění pravda )...Možná to všechno píše 15-ti letý lidový vypravěč !

Adéla (Čt, 14. 10. 2010 - 07:10)

Eunuch Mazel to píšo poměrně dobře. Ona dokonce ani žena, která kastráta vlastní, nepochopí přesně jeho vnitřní pocity, jen je nejblíže jejich (příjemným) důsledkům. Já jsem dominantní ale starší muži mš nelákali. Vlastního vykastrovaného otroka mám doma 3 roky, se službou začal ve svých 20 letech jako panic, po ročním nošení pásu cudnosti jsem se rozhodla nechat ho vykastrovat. Před kastrací se nikdy nezažil sex se ženou a nezažije ho už nikdy, to je pro mne ten nejhezčí důkaz jeho věrnosti a oddanosti. V české BDSM komunitě je hodně podobných párů, ale skoro žádná domina nemá otroka vykastrovaného, nicméně můj eunuch vždy spolehlivě vzbudí jeho zájem. Hodně žen také láká lesbický sex s asistujícím eunuchem, o milenky v tomto směru nemám nouzi.

Kamila (St, 13. 10. 2010 - 22:10)

ty máš určo ženskou...Co sem taháš ženskou obřízku demente??? Umíš vůbec číst?? Tohle je debata Líbí se mi kastrovaní muži!!!

kamilko (St, 13. 10. 2010 - 21:10)

Já jsem klidná, ale ty jsi...ty máš určo ženskou obřízku viď?!?

Kamila (St, 13. 10. 2010 - 20:10)

uklidni se děvenko malá...Já jsem klidná, ale ty jsi dement.

to mazel:
Tvojí ženě závidím!!

kamilko (St, 13. 10. 2010 - 13:10)

Vypadni odsud, o takové...uklidni se děvenko malá nebo ti praskne v hlavince cévka a bude šlus! budeš si akoráte slintat na triko!

mazel (St, 13. 10. 2010 - 12:10)

Vypadni odsud, o takové...Máme tři a já dvě z prvního manželství. O mé kastraci nevědí. Jen dcera jednou prohodila, že mám větší prsa než ona. Ale obecně to přičítají tomu, že už mám přes padesát a to mužům stejně ubývají hormony.Pro Radku: ty jsi asi hodně mladá, my starší to tak nebereme. Dávno předtím jsme si sexuální hrátky zpestřovali ve třech i čtyřech. Je obecně známo, že chlap tolik nevydrží. Žena mě nepodvádí vůbec s nikým, to je právě ta výhoda. Jako eunuch jsem skoro vždycky s nimi a nebo mi o tom klidně vypráví. Nejsem žárlivý. Navíc je to součást mého podřízení té nádheré princezničce, jak ji říkám. Všechny tyto a ještě další aspekty jsme před kastrací diskutovali. Jen jsem myslel, že mi bude stát trochu déle, než se stalo. To ale na věci nic nemění. Ten doktor je i můj kamarád. Scházíme se i mimo postýlku, navíc i s jeho ženou. Jde jen o sex a uspokojení manželky o nic víc ale i o nic méně.

Reklama

Přidat komentář