Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

KM (So, 14. 12. 2013 - 11:12)

Asi v 15 letech jsem tehdy poprve uviděl šulina dospělého muže a byl jsem tehdy docela,překvapen, jak je dospělý šulin veliký ve srovnání s mým. Mně šulin dorostl do dospělé velikosti až asi v sedmnácti letech, takže v patnácti se mi dospělý šulin zdál ještě jako poměrně hodně veliký.

Já to vím (Út, 8. 10. 2013 - 03:10)

Ležim si takhle u maminky v...Tátovo čůráka

ABC (Po, 7. 10. 2013 - 19:10)

Ležim si takhle u maminky v bříšku a o světě ještě nic nevím a hádejte, koho tam v chodbičce občas vídám ???

khv (Po, 7. 10. 2013 - 18:10)

Když jsem měl asi 11 let, jednou mne napadlo se našeho táty zeptat, zda by mi ukázal "lulinka", protože jsem byl zvědavý, jak vypadá dospělý "lulinek". K mému překvapení si táta stáhl kalhoty a na okamžik mi ho ukázal se slovy: "Tak se podívej". Namísto očekávaného "lulinka" se objevil obrovský "lulin"! Byl chlupatý a proti mému byl strašně obrovitý a doslova příšerně tlustý. Já jsem jen vydech úžasem a řekl jsem: "Tati, ty ho máš ale strašně velikého". Přestože ho měl táta docela průměrně velkého, tehdy mi takový připadal. Když jsem to na druhý den ve škole vykládal spolužákům a ukazoval jsem jím rukama, jak ho má táta dlouhého a jak tlustého, nikdo mi to nechtěl věřit.

. (Ne, 6. 10. 2013 - 12:10)

Tak sem nelez, když tě to tady tak pohoršuje, možná bysme se všichni divili, jakej negramot seš ty, hlavně že poukazuješ na chyby cizí.

Rose (Ne, 6. 10. 2013 - 10:10)

To je teda ubohý téma. Kultůra a gramatika některých zdejších jedinců spadá do cigánova.

(Ne, 6. 10. 2013 - 04:10)

Prvně viděla penis dospělýho chlapa asi až ve 24 letech, neboť jsem ještě panna. Šla jsem nakoupit do Kauflandu a zkrátila jsem si cestu přes kukuřičný pole a tam v poli stál nahatej cigán a honil si ptáka ohniváka a přitom se na mě divně koukal. A o pár let později jsem viděla čůrajícího chlapa, vyndal ptáka z kalhot, vymočil se, pak s ním zamrskal, aby z něj odkapala moč a zavřel ho zpátky do kalhot, ale to byl macek, mnohem větší, než toho cigána v kukuřičným poli.

. (So, 5. 10. 2013 - 22:10)

ja sem sex mela v 12 s...Místo šukačky se douč češtinu negramotnej demente.

Denisa (So, 5. 10. 2013 - 20:10)

Je to dobrá průprava na...ja sem sex mela v 12 s kamosem sel keme a nikdo nebil doma jenom ja a on sel si zapsat co mame za ukol a on se nlajednou zacal slikat do naha mel ho velkyho ja sem muho zacala hnit a pak sem se slikla taky a on navrhnul zi ho tam strci to byl krasny pocit a potom smeto delaly kazdy den ted mi je 13 a chci se zeptat jestli jeto normalni

KJ (Pá, 4. 10. 2013 - 21:10)

A jak se ten malý kluk...Tak to víš, že měl kukadla vyvalená div že mu nevypadly z důlku.

martina (Pá, 4. 10. 2013 - 20:10)

Poprve jsem videla penis s holkama ve 13 letech, kdy jsme se divaly zvenku okynkem na panske toalety. A byl to poradny zazitek

sestra Jana (Pá, 4. 10. 2013 - 18:10)

Bolo to až som mala 44 ! Žila som v kláštere..

Monika (Pá, 4. 10. 2013 - 16:10)

Prvý krát som uviedla mužský penis a to ešte v stoporenom stave, keď som mala 7, presne si na ten okamih pamätám. Bolo to u babky na prázdninách, keď sme deti spali v jednej miestnosti a ráno sa môj bratranec, mal vtedy 17, prezliekal z pyžama. Myslel si, že je prvý hore a nevedel, že som ho videla.

Jolly (Čt, 3. 10. 2013 - 17:10)

Já si s tím žádné...A jak se ten malý kluk tváří, když vidí mnohonásobně většího lulana než jakého má on, tedy pro něj ohromně obrovského?

KJ (Po, 30. 9. 2013 - 15:09)

Já si s tím žádné problémy nedělám. Docela mi dělá dobře, když vidím například desetiletého kluka vedle sebe čurat na záchodě a když vidím, jak strašně obrovský je můj penis oproti tomu jeho malinkému. Klučina obvykle hledí, div mu oči nevypadnou z důlku a já si v duchu říkám: "To čučíš, co? Takového velikého šulina jsi zřejmě ještě nikdy neviděl". Je to fakt obrovsklý rozdíl, vidět vedle sebe malinkého lulánka desetiletého nebo dvanáctiletého či třináctiletého kloučka a veliké, dlouhatánské a tlusté přirození dospělého chlapa.

Vlasta (Pá, 13. 9. 2013 - 18:09)

Zdalipak by nebylo na místě aby se před spatřením penisu autorka této plodné diskuse naučila prazákladům gramatiky.

mariana (Pá, 13. 9. 2013 - 17:09)

Ty máš krásný kousek...ja som mu ho videla v noci ked se mnu spal, tak som mu stiahla trencle a vyhonila......on stale spal.

Majkys (Po, 9. 9. 2013 - 17:09)

Kdy jsem poprvé mužské přirození viděla, tak to jsi opravdu nepamatuji, ale co si pamatuji mc dobře byl můj první vetší zazitek, bylo mi asi 14 a chodila jsem s asi o 4 roky starším klukem. A jednou dkyž mě šel doprovodit domů tak mě hezky opřel o zed a zacli jsme se líbat, a asi po 10 vteřinách mi normálně strčil moji ruku do jeho gatí, měla jsem z toho trauma a už s ním nechtěla být, protože se mi to zdálo nechutné, ted uz mam na to jiný nazor :))) :D

Lucia (Po, 2. 9. 2013 - 19:09)

Asi keď som mala 8, išli sme na plaváreň a keďže som sa bála ísť sama do dámskej šatne, zobral ma otec do pánskej. Bola som prekvapená, aké rôzne "tvary" existujú a hlavne ako sa muži správajú k nahote, vôbec sa nezakrývali, chodili tam iba tak a vôbec si ma nevšímali.

Verča (Po, 2. 9. 2013 - 17:09)

Verčo o tebe si muzsky...Budeš se divit, ale mě chce každej chlap.

Reklama

Přidat komentář