Reklama

Milenec a manžel

Marcela (Pá, 16. 1. 2009 - 17:01)

Zdenino, Lucindo : četla jsem Vaše příspěvky a připadám si jako bych to psala já. Jsem stará jako Zdenina a vdaná stejně tak dlouho. Až na toho strýce - je to úplná náhoda jak jsi to popsala. Po pravdě řečeno, nebýt milenců tak bych v manželství nevydržela. Ženy se neumí a nechtějí chlubit. Byli milenci na jednu noc, na měsíc na rok, roky! Ani nejbližší kamarádka nic nevěděla, netušila. Manžel měl a má vše co potřeboval/je. Možná mi byl taky nevěrný. Nepátrala a pátrat nebudu. A taky teď všichni házejte kameny a nadávejte.

paní Zdenino (Pá, 16. 1. 2009 - 16:01)

myslím, že každý člověk má svou třináctou komnatu, kam smí jen on sám a každý své tajemství - to činí život hezčím, plnějším, bohatším. A zábavnějším. A i žena je člověk. O mužské nevěře se věčně mluví, muži - dobyvatelé, rozsévači semene a podobně. O nevěře žen se tolik neví, ženy nemají potřebu ventilovat své bokovky, navíc - muž s milenkami - borééééc, žena s milencem - coura. Tak to ocejchuje i dnešní společnost, copak to tak není ? Ženy jsou chytřejší, nepotřebují se prsit svými milostnými výboji a úspěchy v hospodě u piva s kamarádem. Stihnou nevěru mezi nákupem a vyzvednutím dítěte ze školky a ještě dokážou zvládnout domácnost, s úsměvem naservírovat teplou večeři a u mytí vany a záchodu si zazpívat. V tom je jejich obrovská výhoda a ruku na srdce - není to právě ten milostný odskok, který pozitivně nabíjí a dává ženě leckdy sílu bojovat s nikdy nekončícími povinnostmi nejen v zaměstnání jako muž, ale i doma - s tunami nákupů, nikdy nekončící armádou kastrolů, horami nevyžehleného prádla, údržbou domu ? Lhostejností tloustnoucího plešatějícího manžela v trenclích před televizními přenosy v televizi ? Víte, kolik toto vše za desítky let spotřebuje energie ? Neskutečně mnoho. Četla jsem názor jedné milenky - pokud manželka neposkytuje svému muži to, co on potřebuje, nesmí se divit, že on to hledá jinde u jiné ženy. Tak se ptám - jsme my ženy mužům rovnocennými partnery ? Pracujeme stejně jako oni staráme se o domovy a děti. Měly bychom být ne ? Pak tedy platí i obráceně - pokud neposkytuje manžel manželce to, co ona potřebuje, bude to ona hledat jinde. Ať už je to v podobě sexu nebo zájmu nebo trávení společného času - pak je to jednoznačné a není třeba mít výčitky !
Přes to všechno, co máme my ženy v životě těžké, bych chlap být nechtěla - orgasmus se předstírá lépe než erekce. Takže muž vyšťavený od milenky doma leda tak padne do peřin, žena, která přijde od milence, může. Klidně házejte kameny ! Mně míjejí - dávno.
LUCINDA

KOPRETINKA (Pá, 16. 1. 2009 - 15:01)

JA SI MISLIM ZE SE ZIJE JE JEDNOU ALE PROSTR TO TAK JE JAK TO PISE TE

Anna (Pá, 16. 1. 2009 - 13:01)

teda sakra klobouk dolů!A pak že naše matky a babičky byly prý narozdíl od nás ty pravé "slušné" ženy,čekajícího na manžílka,jestli si vzpomene.
Zdenino,abyste nepochopila špatně můj příspěvek:-)
napsala jsem co je nám předhazováno,o Vaší slušnosti ani popel.Ale znáte to,jak se o ženách mluví.
Dnes posloucháme že jsme děvky,protože myslíme na sexuální život a dokonce!své touhy realizujeme.A často slyšíme,jak naše matky a babičky byly jiné a že je to jen moda!
Nejste první od koho to slyším-jedna 80ti letá paní mi vyprávěla,že má 4 děti proto,že byli v posteli prostě furt:-))
A těch milenců co vyjmenovala.To jsme pily kafíčko a ona vždycky:počkej,na tohohle jsem úplně zapomněla!To bylo tehdy a tehdy..no už je chudák v pánu..:-))
Zena také potřebuje více mužů.
Jsou výjímky,ale moc jich neznám.

Zdenina (Pá, 16. 1. 2009 - 13:01)

Vážení, jsem 32 let vdaná, mám 2 dcery a 3 vnoučata. Za svůj život jsem měla několik milenců, některé na chvíli a dva jako stálice. Jeden z nich byl můj o dvacet let starší strýc (manžel sestry mé mamky), který mne 2 dny před mými 14. narozeninami připravil o věneček, více méně jsem ho tenkrát svedla. Vydržela jsem to s ním táhnout až do jeho smrti a měla jsem ho nejradši ze všech svých mužských. Druhým je můj soused, který bydlí na stejném patře, jako já s manželem. S ním jsem si začala krátce před svatbou, protože můj nastávající manžel se nechtěl se mnou od 7. měsíce těhotenství milovat. Měl různé výmluvy a já si jednou takhle při kávě postěžovala sousedovi. Od té doby jsem se stala jeho milenkou a možná i moje druhá dcera je jeho. Myslím, že mám i díky tomu vcelku spokojené manželství a sex, který mne těší i v mých 54 letech mám jak s manželem, i když s ním již asi 5 let tak max. 2x až 3x měsíčně, se sousedem v průměru 2x týdně a dokud žil strýc tak s ním to bylo vždy, když jsme jeli za rodiči na venkov. Myslím si, že některé ženě stačí jeden chlap na celý život, ale většina z nás má touhu po poznání a ty paralerní utajované vztahy jsou moc krásné. To ještě nekoukám na to, že díky těmto vztahům člověk jaksi pomaleji stárne. Kočky nemám snad pravdu?

:-( (Pá, 16. 1. 2009 - 10:01)

Tvrdě soudíš stará ženo.A hloupě.
Já jsem dobrá máma.O celou svou rodinu se starám od rána do noci.Svým dětem poskytuji vše,co jim jen dovedu dát.
Kvůli rodině a taky muži aby měl zázemí jsem se vzdala kariery a běhám kolem domečku a dětí a večer kolem muže a jeho účetnictví.
Odstěhovala jsem se za ním přes celou republiku a jemu jsem dobrou ženou.
A Ty budeš soudit,jaká matka je ženská,která chmá také své potřeby?Možná jsi svatá,ale většina není.tak si hod kamenem ještě jednou.

Honza (Pá, 16. 1. 2009 - 10:01)

anonymovi:nejsem ochránce milenek,ale žen všeobecně.Nemám rád zahořklostí a zlobou vanocí příspěvky.

KURVY (Pá, 16. 1. 2009 - 09:01)

KURVY A KURVY KURVY KURVY KURVY

KURVY (Pá, 16. 1. 2009 - 09:01)

KURVY?

Návštěvník (Pá, 16. 1. 2009 - 00:01)

Honzo,nejsi asi tak dobrý znalec lidí,jak se tu pod rouškou ochránce milenek snažít být.

Honza (Čt, 15. 1. 2009 - 22:01)

Starší ženo,žena může být skvělá matka i přesto,že má milence.Ty asi taky nebudeš žádná lumene,když používáš taková slova-kor ve starším věku.Myslím,že z Tebe mluví závist.Budto o Tebe jako o mladou chlapi nestáli,nebo jsi byla frigidní,nebo jsi promarnila příležitost kvůli falešné morálce a ted se hryžeš.Víš co se říká:nesud,protože budeš sám souzen-stejně tvrdě jako jsi soudil sám.

manželka (Čt, 15. 1. 2009 - 14:01)

Žena - dobrej příspěvek. Ideální stav. Taky ti moc přeju, aby ti to se ženáčem vydrželo.;-)

starší žena (Čt, 15. 1. 2009 - 14:01)

ženo moc ti to přeju.Konečně žena.Doposud tu byly děvky.Jindra po třech letech manželství zjistí,že neumí být věrná a zbylé kurvy ji plácají po zádech jakže je to holka šikovná.Přiznat si,že jsou slabé slovo coury a že se naměly vdávat jestli chtěly rozdávat to neumí ani jedna.Matka?Jaká jsi to matka když otce svého dítěte podvedeš při první příležitosti?

Žena (Čt, 15. 1. 2009 - 13:01)

Můj manžel je můj milenec.Takže spím se ženáčem.myslím,že náš sexuální vztah je čím dál lepší,jelikož víme po letech jak jeden na druhého.A nemáme před sebou žádný ostych.Nechci nic zakřiknout,tak jen snad nám to vydrží(jsme spolu 10let)

ewa (Čt, 15. 1. 2009 - 09:01)

Jéééé a je to tady. Pan moralista!
A jak se chovají chlapi? S kým asi tak ženy zahýbají? Kdo je bez viny, ať hodí kamenem. Zrovna ti nejzarytější moralisté jsou nejvíc promiskuitní:-)

manželka (Čt, 15. 1. 2009 - 09:01)

Věrný manžel : taky mám někdy ten pocit, že kdo je věrný je za vola.:-(

Jindra : tobě stačí ke zahnutí fakt málo.:-)))

Lucie : Nechápu, proč by manžel nemohl poskytovat něžnosti, obdivné pohledy, radost. A bezstarostné milování poskytuje víc manželů než milenců, ne?
Ty máš buď hodně mizernýho manžela nebo mizerný představy o manželství. Někdy je oboje dobrý.;-)

popleta :-) (Čt, 15. 1. 2009 - 09:01)

Trochu výčitky k vůli manželovi ? Napiš zrovna, že má parohy a ty jsi d.ěvka. Jak to tady čtu, tak každý si to zdůvod´%nuje po svém, jako kdyby sebe očisťoval a čeká na podporu stejně mr.chtuvých žen. Nic jiného v tom není. Spokojené manželství a sem tam protáhnout jiným kladýlkem :-). Doufám, že ti na to brzy manžel přijde!!!

Lucie (Čt, 15. 1. 2009 - 09:01)

Asi vášen ne?je to s ním prostě jiné.Třeba i lepší.Manžel Vám to co milenec poskytnout nemůže.Každý chceme prožívat něco hezkého,bezstarostné milování,něžnosti,obdivné pohledy,radost..

Ana (Čt, 15. 1. 2009 - 03:01)

Jindro jestli jsi vdaná teprve tři roky,začala jsi teda dost brzo zahýbat.Co ti dává on co ti nedá manžel?

Jindra (Čt, 15. 1. 2009 - 02:01)

Minulý týden jsem potkala kluka se kterým jsem si jako malá holka hrála na doktora. Bylo nám v té době 7 nebo 8 let. On se pak odstěhoval. Pocházím z malé vesnice a on byl sousedovic kluk. Tajně jsme se scházeli v altánku na zahradě a objevovali jsme čím se lišíme. Neviděla jsem ho od roku 1992, kdy mi bylo 12. Teď jsem již 3 roky vdaná, mám 2 roky starého synka a na procházce s dítětem jsem ho potkala. On mne poznal a pozval mne na kafe. Nejhorší je na tom, že nezůstalo u kávy. Teď mám trochu výčitky vůči manželovi, ale on mne strašně přitahuje. Zatím jsem s ním byla 2x. Manžela opustit nechci a jeho taky nechci zatím vzdát.

Reklama

Přidat komentář