Reklama

Milenec a manžel

Návštěvník (Po, 16. 2. 2009 - 12:02)

Takže na vysvětlenou Honzovi a 11:22:59..Jen jsem vyjádřila svůj názor,že nevěru neuznávám,protože vím,jak dokáže ublížit.Něco jiného je,když partner nechce s druhým partnerem vůbec spát,nebo jen velmi málo.Potom nevěru schvaluju a to jsem psala už i na více diskuzích.Pokud si přečtete starší příspěvek,Eva píše,že ji sex s manželem klape a přesto vyhledává milence.takže určitě nedostatkem sexu doma netrpí.taky jsem napsala,že ji neodsuzuji a je to jen její život.Snad můžu napsat svůj názor na nevěru,ne?.nebo se to nesmí?.Honzo-sex mi říká hodně a mám mnohem větší potřebu než můj partner,ale nevěrou to neřeším.Partner se mi však snaží vyhovět,takže 2-3 krát týdně.,ale někdy bych uvítala i častěji.Vůbec se vám ale nedivím,že je taková odezva na můj příspěvek,protože se mužům sex doma nedostává,proto takto hájí nevěru.(to psali 3 muži,jestli se nepletu).To je v pořádku,já bych taky nemohla být bez sexu.Jenže,bohužel to tak většinou je,když je náruživá partnerka-má doma opak..a podle vašich reakcí to vy máte taky tak.Evě radím koníčky,protože psala,že má sexu doma dost.Takže lepší je,přečíst si všechny příspěvky (i starší),aby jste byli v obraze.Zdravím.

Li * (Po, 16. 2. 2009 - 11:02)

Nebo se jít osprchovat studenou vodou?
Nebo to rozchodit?

Fakt divný rady.

Honza (Po, 16. 2. 2009 - 11:02)

Koníčky??jaké kaničky prosím Vás místo sexu byste si představovala?Kurz paličkování,nebo se mám přihlásit na lepení plastových modelů?
Já si občas i skočím padákem,ale sex mi to prostě nenahradí.Podívejte:každý máme jiné sex.potřeby.Dle Vašeho příspěvku to vypadá,že Vám sex moc neříká,když ho umíte nahardit koníčky."celkem v posteli klape"-co to je "celkem".Z nouze ctnost?tak to ne,já bych ještě rád v životě zažil pořádný točo.A nejsem blbec,abych to dělal se sousedkou a provalilo se to.

Návštěvník (Po, 16. 2. 2009 - 11:02)

Ale prosím vás,to je pověra,že se nevěra musí provalit.Kdo nechce aby se provalila,najde si takový protějšek,který umí držet ústa a nedozví se to nikdy nikdo.
Víte,tady nejde o náruživost.někdy už doma není vůbec nic a pro partnera jste jak inventář bytu.Co pak?Zili byste v celibátu?

Návštěvník (Po, 16. 2. 2009 - 10:02)

Já si zase myslím,že nepochopím,protože je spousta jiných možností se odreagovat než nevěrou např.najít si nějaké koníčky.Eva se prostě nudí,nemá koníčky jak její manžel,proto si našla tuto zábavu.Je jásné,že sex po tolika letech už nebude,co dřív.Já jsem s přítelem 9 let a i po 9 letech si mnoho párů stěžuje,že už sex není to co na začátku.Vás třeba chápu,že jste s partnery 20-30 let,ale je nefér,když to doma celkem v posteli klape za zády vyhledávat nevěru.Pokud se na tom pár domluví,je to něco jiného.Jak jsem ale psala,každý má svůj život a své názory.Ale jde vidět,že už tě pomalu začíná chytat druhá míza a toužíš po změně-po sexuální kámošce.Mého otce to chytlo v 60-sáti a nebudu ti tu vypisovat důsledky této nevěry.Tak se nediv,že mám k tomu takový postoj.Doufám,že tvá žena bude sdílnější.

muž 45 let (Po, 16. 2. 2009 - 09:02)

Anonyme, co píšeš je hezké, ale možná časem Evu pochopíš. Já sám bych si také přál takovou nezávaznou kámošku jen na sex. Po těch dlouhých letech manželství bych totéž dopřál i mojí ženě, pokud by to nenarušovalo náš zažitý a jinak pohodový život.Jen si zatím nedovolím jí něco takového navrhnout. Znám ji sice celý život, ale nedokážu odhadnout její reakce.

Návštěvník (Po, 16. 2. 2009 - 08:02)

Ty jsi fakt Evo číslo.To já bych na to neměla povahu.Vůbec si to nedokážu představit,podvést svého přítele,protože se o nás (mě a dceru) krásně stará,věnuje se rodině.Tak si neumím představit,že bych mu někde zahla.V sexu jsem náruživá víc než přítel,přesto nic jiného nehledám.To by mi za to nestálo,strašně bych ho tím ranila,kdyby se to dověděl.

Eva (Ne, 15. 2. 2009 - 15:02)

Docela mne překvapila diskuze, která se zde po mém příspěvku tak rozběhla.Možná minule jsem použila špatný výraz, když jsem napsala o uschnutí. On je to totiž útěk ze stereotypu. Trochu i o vyhoření. Možná počínající krize středního věku. Mám doma dvě dospívající děti ve věku 18 a 16 let, které již napůl vedou svůj vlastní život, manžela, který je sice bezvadný, ale má spoustu aktivit ve kterých figuruji ani ne z třetiny. Sex, který s ním mám, je sice dokonalý, jak jinak po tolika letech soužití, ale již v něm není ta jiskra. Manžel zná moji kamarádku, často se i všichni společně někam vyrazíme i s jejím manželem. I když poslední dobou ne tak často, chlapi jdou radši spolu na fotbal, nebo na pivo já zase s kamarádkou, jak mi manžel říká na babské tlachání. Proto jsem byla překvapená, když ona sebou přivedla dva kolegy a jen tak mi řekla, že si dáme opáčko z mladých let. Já se s ní znám neuvěřitelnou spoustu let a v době než jsem začala chodit se svým mužem jsme si i občas prohodily milence. Obě jsme se zaláskovaly ve stejnou dobu, dokonce do dvou kamarádů, obě jsme měly ve stejný rok svatbu a obě jsme přibližně ve stejnou dobu otěhotněly a obě máme dvě děti. Kluci, které přivedla jsou také šťastně ženatí, takže nehrozí, že budou přespříliš dolézat. Jsou o něco mladší než naši chlapi a jak se zdá i o dost vášnivější. Kamarádka dokonce vymyslela, jak a kde se budeme setkávat, aby nebylo naše počínání okolí nápadné a naše rodiny tím netrpěly. To je docela věda, neboť teď jsme měli sraz dvakrát v pátek, a to jsou sexuálně aktivní i naši chlapi, neboť druhý den nemusejí brzo vstávat. On je pak docela fičák, mít sex s vlastním mužem po necelých dvou hodinách po sexu s milencem.

tik (St, 11. 2. 2009 - 23:02)

Muž 45: Ja se jen normalne zeptal. Nechapu, proc mas tendenci to svadet na zavist.

btw: Kdyz pises, ze je to normalni, proc to temer vzdy jeden z partneru taji?

O co mi slo? O nazor na rovnopravnost podminek souziti. Jeden si uziva, druhy z partneru zije s tim, ze by mu to neproslo, prestoze by mohl. Proc s tim delat takove tajnosti pred partnerem a lhat? Jde prece jen o sex, nebo ne? A nemyslim tim vylozene pripad, kdy partner(ka) uz nehce a druhy strada.

Návštěvník (St, 11. 2. 2009 - 20:02)

No mělo by jít normálně přes možnosti internetu vymazat adresáře i temporary internet files

Návštěvník (St, 11. 2. 2009 - 12:02)

Já tuto zkušenost nemám a ani po ni netoužím.Evu neodsuzuji,je to jen její život.Teď si však veselá,ale svět je malý a vím ,jak taková provalená nevěra dokáže druhému ublížit a narušit vztah.Pak ti manžel už nikdy nebude věřit,jako předtím.Pokud však někomu chybí doma sex a partner s ním odmítá sex.žít,potom je to něco jiného.Pak se ani nedivím,že si ten druhý hledá náhradu.

Linka (St, 11. 2. 2009 - 12:02)

Okořenit si žítí je moooc fajn. Ale opatrně, Eviku.
Chtěla bych se zeptat chytrých hlaviček : jak mazat? Stačí vymazat historii? Ten můj šikula mi leze do historie přes Total Commander a tam to vymazat neumím. Prosím o radu. Díky.

... (St, 11. 2. 2009 - 11:02)

To jo, hlavně aby se to nedozvěděla manželka/ manžel, to je pak hustý...
Doporučuji být doma "hodný, milý , pozorný" a mazat, mazat a mazat... :-)

Muž 45 (St, 11. 2. 2009 - 10:02)

Evo, jasně že to je normální. K tomu dřív nebo později dojde každý. Jen ne každý má odvahu to realizovat. Ten kdo tu odvahu má, ať si krásně užívá. Ti co odvahu nemají, budou tiše závidět a kritizovat, jako např.tik.

tik (Út, 10. 2. 2009 - 16:02)

Eva: Byla bys ochotna po takovem zazitku domluvit taky neco svemu manzelovi, at ti taky nesechne? (vazne a bez ironie)

Eva (Út, 10. 2. 2009 - 15:02)

Dámy, chci se zeptat, je normální vedle manžela mít milence. Proč se ptám? Je mi skoro 40 let, vždy jsem byla svému muži věrná a to až do minulého týdne. Kamarádka mne pozvala na posezení. Sešli jsme se v malé hospůdce a ona tam přišla v doprovodu dvou mužů. Poněkud jsem byla udivená, neboť o tom dopředu vůbec neřekla. Představila mi je jako své kolegy. Když jsme odcházeli, tak řekla, že má volný byt, tak jestli nechceme ještě zajít. Její manžel byl na služební cestě a děti měla u rodičů. Já jsem ze začátku odmítla, neb jsem nevěděla, co bych doma řekla manželovi. Ona vzala telefon a zavolala mu a on souhlasil s tím, že se zdržím. V té chvíli jsem nemohla již couvnout. Nebudu se rozepisovat o dění u ní. Pouze to, že jsem ten den zakusila, co je to být nevěrná. Nejhorší je na tom, že toho ani moc nelituji. Po příchodu domů, jsem sice měla trochu výčitky, ale nakonec jsem se s tím vyrovnala. Včera jsem se s kamarádkou opět sešla a ona řekla, že to vlastně dopředu zosnovala. Dokonce již domluvila další setkání. Řekla mi, že žijeme jen jednou a je občas nutné si život občas okořenit, jinak bychom asi uschly. Nakonec jsem s ní souhlasila a přislíbila jsem, že se opět zúčastním.

Jiřina (Út, 10. 2. 2009 - 11:02)

Nevím, co tě udivuje? Já si jako normální ženská připadám a taky ode mne ochutnal mateřské mléko jak manžel, tak i můj milenec.

Návštěvník (Út, 10. 2. 2009 - 10:02)

No-nejvíc mě dorazilo to s tím míkem-to by normální ženská nikdy nenapsala-i kdyby to byla pravda.

Návštěvník (Út, 10. 2. 2009 - 04:02)

TADY TO JE SAMÁ BUZNA S VELKOU FANTAZIÍ.,....

Fanda (Út, 10. 2. 2009 - 03:02)

Tohle musel psát chlap. Někdo si z nás dělá prču:-)

Reklama

Přidat komentář