Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

Jirka (Po, 27. 11. 2006 - 11:11)

Co jsem zde napsal o cikánech za tím si stijím i kdyby mě měli pověsit.POLICAJTI mě mohou políbit prdel,ať se starají o lumpy va vlastnich řadách.V době kdy se člověk bojí víc policejtů než cikánů,se přece z toho neposeru že na ZPOVědnici kdosi hajluje.Já nechci nikho zabíjet,jen stéle a pořád tvrdím že jsou cikáni zloději a vrahouni.A to nezmění ani to jestli za to budou soudit,tak se hned neposer'

Adam (Po, 27. 11. 2006 - 09:11)

Otázka Cigánů a Romů je v těchto časech už hodně složitá. Pracuji v této problematice už 8 rokem, zkoušeli jsme různé motivační programy a bohužel má závěrečná zpráva je smutná.Vím, že někteří znich jsou slušní, ale jejich bohužel málo, většina se nepřízpůsobila a ani už nehodlá svůj životní styl měnit, pokud se ptáte proč , odpoveď je jednoduchá, zkrátka jim to dovolila společnost a naše zákony, právě tady se nachází začátek konce.Co je myslím nejhorší, je to , žádná politická strana a žádný politický představitel, nechce tuto složitou otázku řešit a otevírat, mají strach, z ochránců lidských práv, Evrop.unie, atd. Vídím to kolem sebe káždý den, tu neutěšenou situaci a poslouchám vzteky slušných lidí , ale můžeme si jen postěžovat a to je vše. Cítím beznaděj a vztek.'

No (Po, 27. 11. 2006 - 07:11)

tak se vsichni schovejte! A ne aby jste se zastoupili tech co mluvili pravdu.

No (Po, 27. 11. 2006 - 07:11)

tak se vsichni schovejte! A ne aby jste se zastoupili tech co mluvili pravdu.

Patriot (Po, 27. 11. 2006 - 04:11)

Tady je hezky clanek: Cikani a Romove .

http://pohranicnik.bloguje.cz/index.php

Helena (Ne, 26. 11. 2006 - 21:11)

Lidi nechte toho aspon par tydnu.Na zpovednici.cz je z toho prusvih a policajti si ty prispivatele nasli!Ted z toho budou mit soud a dostanou to natvrdo!
Takze ja nerikam,ze s Vami nesouhlasim ani opak,jen by mi bylo lito dalsich lidi...

párkr (Ne, 26. 11. 2006 - 17:11)

Český národ by se měl konečně nasrat a probudit aby s tou pakáží jednou provždy pořádně zametl.Pokud někdo říká že jsou i slušní cikáni,tak stejně zase splodí pakáž.Rasismus je zcela přirozená a normální věc,kdy se jeden druh chrání před druhým aby do sebe nedostal geny jemu cizí.
Červený rybky v akvárku taky plavou odděleně od černých,a obráceně.Máme to v sobě všichni akorát na rozdíl od těch ryb je to zahlušený rozumem.Cikáni stále žijí v pravěku a nikdy nebudou schopní civilizace.Nemaj na to IQ.'

chemik (Pá, 17. 11. 2006 - 05:11)

Kdyby někdo vynalezl postřik na cikány,měl by zlatý důl.'

Skin (Čt, 16. 11. 2006 - 20:11)

Mrtvý cigán - dobrý cigán.'

Martin (Ne, 12. 11. 2006 - 14:11)

Právě proto je třeba nechat cikány vyxípat.'

Návštěvník (Ne, 12. 11. 2006 - 13:11)

MH kup si sprej nebo bouchacku.

Martin (Ne, 12. 11. 2006 - 13:11)

Naprosto s vámi souhlasím, je to ksindl! Čechy Čechům!!!'

M.H. (Ne, 12. 11. 2006 - 00:11)

Vysočany,Libeň,to jsou pražský čtvrti,kdo sem večer zajde,ten je synem smrti.Strašně se tu bojím když jdu v noci domů,a ze tmy na mně civí hrozné oči Rómů.'

Hliník z Humpol (So, 11. 11. 2006 - 08:11)

Ten blbec co dal zbourat zeď v ÚSTÍ n.L by se měl nastěhovat do Matični ul.,ještě kretén blbej ráčkuje.
ČUNEK by měl být v každém městě,ať si třeba haraší,ale z cigošema to umí!!!!!'

Rasistka (So, 11. 11. 2006 - 02:11)

Já si myslím, že naši předkové dobře věděli, proč mají pro Židy ghetto, Cikány do města za hradby radši ani nepouští a Araba pokud možno ani do Evropy. Naše "moderní společnost" je pustila úplně všude a máme s tím jen problémy.
Přitom světlí Bílí lidé by měli být chráněni, my vymíráme. Tmavých je u nás i všude na světě dost.
Za 50 let se nemůže žádné etnikum úplně změnit a geny taky ještě měnit neumíme. Cikáni jsou úplně jiní lidé, je nesmysl nutit je žít jako Bílé.
Já je podporovat nechci a za sousedy taky ne. Kdo se jich zastává, ať si je vezme za sousedy a živí je.
Jsem taková rasistka, že si myslím, že cikán má nějaká práva, jen když dodržuje stejná pravidla a povinnosti. A z toho "strach nemám", protože jsem za svůj život viděla jen jednu slušnou cikánskou rodinu - manželé, kteří chodili denně do práce a své dva syny posílali denně do školy. '

Ignacius R. (So, 11. 11. 2006 - 00:11)

Držme se od tohoto etnika dále,přátelé.
Jest to plémě slušným lidem protivné a Pánubohu
nemilé.

" Ignácius R.'

xxx (Pá, 10. 11. 2006 - 22:11)

jak už jsem psala..pracuju na socialním odboru..jsem z okresu kde je hodně velká nezaměstnanost,dříve jsme byli třetí v republice v nezamestnanosti-ted nevím..ale bude to obdobné..když tam přijde bílá holka,pro sociálku div ji nekdy až nevyhodí..koukají na ně mé drahé kolegyne,jak na zjevení ...přijdou cikáni a je to samá ochota..Prostě se k cikánům většina mých kolegyn chová lépe než k bílé holce..a já se ptám proč?? snaží se jim vyjít vstříc-fajn,je to jejich a moje práce,ale proč se stejně nechovají i k bílým??'

Immortal (Pá, 10. 11. 2006 - 22:11)

Rasistka: ¨Nejsi rasistka, ale realistka. Cikáni jsou bohužel naší krutou realitu :-('

xxx (Pá, 10. 11. 2006 - 20:11)

pro miso-miso promin ale mám pocit ze sis zazil svý a to že bílý rodiče děti vychovaly spatně? nezlob se ale jsem z okresu kde je cikanu až přespříliš..Pracuju v sociální sféře,tudíž bych mohla psát romány..Ma neteř chodi do 6 třídy ZŠ,kde je 40% cikánů.Bohužel jiná možnost není.Věčně chodila domů ubrečená,okradli ji o tlf,o peníze a ostatní děti taky..Několikrát se to řešilo policii..Já za ní byla ve škole a můžu ti říct že na mě 13letý s prominutím černý parchanti vytáhli kudly aj..No promin.Bílé dítě ti to samozřejmě může také udělat,ale v tomhle jsou cikáni jedničky..Šikana je na všech školách,ale s kudlama a nožema-no promin ale tohle je výchova zase tech černých rodiču.Znám takových rodin spousty a vím že se najdou i některí kterí jsou slušnejší,ale vesměs je to na jednu hromadu.Diví se že jim lidi nevěří,tak at se začnou chovat jinak oni.'

Rasistka (Pá, 10. 11. 2006 - 19:11)

Že cikáni jsou taky lidi a mají stejná práva, platí jen v případě, že mají i stejné povinnosti a chovají se jako bílý - pracují, platí daně a posílají děti do školy.
Cikánovi dají ve Vsetíně nový krásný byt zadarmo a jemu se to ještě nelíbí? Já bych se do takového bytu okamžitě nastěhovala. Mě ho nikdo nedá, musím si byt koupit. Zřejmě jsem ještě míň než cikán. Jediný co v tomhle státě můžu, je přispívat cikánovi na dávky, aby nemusel pracovat. Čím dál tím míň chápu, proč tady vlastně žiju. Asi aby se měl cikán tak dobře.'

Reklama

Přidat komentář