Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

fanda (St, 29. 11. 2006 - 21:11)

pokud by jsi mě poradil ,rád bych se staral na dálku'

Tak (St, 29. 11. 2006 - 21:11)

jak on vi o tve moralni podpore? Ja osobne o tom cloveku moc nevim, ale staram se na dalku a myslim si, ze lidi by se meli zorganizovat.
Jinak vim, ze ciganska otazka trapi normalni lidi a ze i to dela spatnou reputaci v zahranici.

fanda (St, 29. 11. 2006 - 21:11)

někdy stačí morální podpora,a co ty?'

Tak (St, 29. 11. 2006 - 21:11)

si tu pis

Tak (St, 29. 11. 2006 - 21:11)

si tu pis

fanda (St, 29. 11. 2006 - 20:11)

VždyŤ jsme u něj,a on to bude vědět že jsme u něj až si tohle všechno přečte.'

Tak (St, 29. 11. 2006 - 17:11)

si jen nepovidejte bezte k nemu, jestlize chcete zmenu.

Jakl (St, 29. 11. 2006 - 14:11)

Panu Čunkovi držím palce. Konečně pořádný chlap, který se ničeho nebojí. Cikáni nedělají, kradou, aby měli na drogy ,chodějí si pro soc. dávky a my to platíme z našich daní. A to se jim prý se soc. dávek dokonce i vypočítává důchod. Je to nazvracení. Mě nevadí barva pleti, ale ať se všichni chovají slušně a makaj.'

párkr (Út, 28. 11. 2006 - 14:11)

Nechápu proč pana Čunka někteří lidi odsuzují,když si stejně myslí že je dobré to co udělal.Myslím že mají strach říct svůj pravý názor.Podle mě je to statečný člověk.Doufám že si podle tohoto člověka vezmou ostatní pohláváři příklad,přestanou se bát a věci se konečně pohnou tím správným směrem.'

Muf (Út, 28. 11. 2006 - 12:11)

ČUNEK a ješte lepší a ostřejší by na ně platili.Když dostanou přes dršku,tak si aspoň uvědoměji kam patří.Mezi policajtama je plno rasistů,jen to musí tutlat.Každý kdo má s nimi trochu málo zkušeností,musí vidět že jsou degenerovaný.'

Adam (Út, 28. 11. 2006 - 12:11)

Včera večer běžel pořad ,kde rozebíraly téma přestěhování cigánů a romů ve Vsetíně. Tam mě zaujal moment, kdy starosta Čunek přijel do těch ubytoven postavených městem Vsetín a chtěl diskutovat,naštvaný cigán-rom mu říka jakto , že žije jako zvíře když je člověk, Čunek mu řekl , že by měl pracovat, dále mu vytkli , že tam, kam je nachal nastěhovat není výtah a další a další absurdity, zkrátka mají pocit, že je naší poviností se o ně starat, to zavání parazitováním. Jinak všem cigánům-romům ,kteří chtějí pracovat a učit se, tak fandím a držím palce, na ty ostatní mám hodně velkej vztek.'

párkr (Út, 28. 11. 2006 - 09:11)

A co to 1% evi to se nám kampak zatoulalo ?'

Eva (Po, 27. 11. 2006 - 23:11)

Je mi take lito chudaku, ale bohuzel oni si to na 99% delaji sami.

Návštěvník (Po, 27. 11. 2006 - 23:11)

Já si myslím že cikáni jsou hodně velký chudáci.'

wattie (Po, 27. 11. 2006 - 23:11)

He, kde žiješ? Nezavřou? probuď se..'

Štěpa (Po, 27. 11. 2006 - 21:11)

omlouvám se za chyby,píši rychle..rumuné ne rumové...'

štěpa (Po, 27. 11. 2006 - 21:11)

Žila jsem dlouhou dobu ve Španělsku..Musím se přidat k sondimu-poprvé jsem cikány či romy potkala,když jsem šla s odpadkama,prohrabovaly popelnice,bylo jich tam asi 5..Čeští romové ve Španělsku-Barceloně.Podruhé jsem se s nima setkala také v Barceloně-šla jsem nakupovat do obchodu a najednou tlupa černých-romů-prostě už od pohledu jsem myslela že jsou to rumové,kteří mají právě ve Španelsku pověst tím,že bud vás okradou u semaforů,kde jich tlupy myjí na červenou okna,když jim nic nedáte,kopnou vám do auta čí do skla,další jsou mladé rumunky s malými dětmi na rukou-kradou!!!!!!!a třetí jsou tlupy malých dětí od 7-12let,také rumuni-rodiče je posílají krást...dají vám časopisy na stůl a když si je nekoupíte,ukradnou vám co máte pod novinama.Bohužel i když jsem věděla o tomto problému,ukradly mi mobil a peněženku....Takže pozor na rumuny,španělé jsou z nich neštastní.Kradou prostě všichni.A abych se vrátila k těm romům v sámočce-prostě to nakonec byli češí,něco kradli,chytili je..Ale nevím jakým způsobem mají povolený pobyt..Byla jsem tam s rodinou a oni slyšeli jak se bavíme česky a nakonec jsem tam s ostudou musela tlumočit.hrůza.a bylo mi hodně trapně,protože ten obchod byl vedle domu,kde jsem bydlela,chodila jsem tam nakupovat každý den.Od toho dne už moc ne.'

sonda (Po, 27. 11. 2006 - 21:11)

ASi v polovině roku 1990 jsem brzo ráno zaparkoval v Regensburgu,jaké bylo moje překvapení,když jsem po chvilce viděl na hlavní ulici popojíždět oprýskanou škodovku z cikánama a krk bych za to dal že jezdili a šmírovali.Na turistický výlet to nevypadalo,za prací to už vůbec ne.Plně narvaný auto chlapů opálených až moc tmavě,vypadalo spíš děsivě,tehdy mě došlo že vlastně i tihle zmrdi tu jsou a budou se cpát na západ.Nějak mě přešla chuť,pokračovat dál a šel raději k zaparkovanému autu,co kdyby tu bylo ještě jedna 120 plná tmavočechů.'

No (Po, 27. 11. 2006 - 19:11)

Mel by se zjistit datum soudu a jit demonstrovat a ukazat nespokojenost s ciganskou udalosti.
Nasi vladnici se boji o svou moc a tak se trepou z krytiky zapadaku. A tak se snazi ututlat nespokojenost obcanu a nebo je radeji postavi k soudu za racizmus aby sami vypadali dobre. Zapominaji na spravedlnost pro slusne, pracovite obcany a prehlidaji kryminalni chovani ciganu.
Jakou to dostali normalni lidi svobodu v nove demokraciji, kdyz se ani nemohou volne bohybovat venku bez bani z napadeni, okradani ciganama? Cesi dostavaji i spatnou reputaci za okradani i kdyz jsou to cigani co jsou vinici. Musi se ukazat sila dobra a pro zacatek udelat velkou demonstraci.

Jirka (Po, 27. 11. 2006 - 11:11)

Dodávám že tento příspěvek je určen pro Helenu!!!!'

Reklama

Přidat komentář