Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

. (St, 30. 10. 2013 - 00:10)

Ke mne múžeš taky přijet...nechtěl bys dát pokec v budějovicích?

milošek (Út, 29. 10. 2013 - 12:10)

já rád taky nosím plínky okorád mám ochrnutý předek ale už jsem se tim nějak vyrovnal

Otakar (Út, 29. 10. 2013 - 11:10)

Mne se plinky také líbí a nejen to, když jdu ráno do práce, jednu si dám do kufříkú s kalhotkama a dám si ji až jedu domu.

Miko (Po, 28. 10. 2013 - 00:10)

Ke mne múžeš taky přijet do budejíc...

hon (Ne, 27. 10. 2013 - 23:10)

Cus hledám mladsiho kluka do 18 kterymu se taky libi plenky, přebalování, čůrání do nich...A chtěl by to společně zkusit.|Libi se mi taky holky ale ty se na tyhle srandy dost spatne schanej tak bych klido neco podniknul i s klukem. Mne je 21 normalni kluk sem z Prahy volnej byt naky vybaveni taky na to mam. Tak bud muzes ty prijet za mnou nebo ja za tebou jak chces..Tak pisni na [email protected]

Honz (Ne, 27. 10. 2013 - 23:10)

Cus hledám kluka kterymu se taky libi plenky, přebalování, čůrání do nich...honeni a sexik v nich...Chtěl by to společně zkusit.|Libi se mi taky holky ale ty se na tyhle srandy dost spatne schanej tak bych klido neco podniknul i s klukem. Mne je 21 normalni kluk sem z Prahy volnej byt naky vybaveni taky na to mam. Tak bud muzes ty prijet za mnou nebo ja za tebou jak chces.. [email protected]

Jarda (Čt, 24. 10. 2013 - 10:10)

Venku se většinou neděje...venku se deje ledacos, to bys se divil, v plence vím co je a v sobe hledat nemusím nic, jsem svobodný muž, žiju sám a je mi dobře...

dan (Út, 22. 10. 2013 - 12:10)

Venku se většinou neděje nic. Ten problém asi hledej v sobě i v plíně.

Jarda (Út, 22. 10. 2013 - 12:10)

Co je tady na řešení?
Povím vám to scela jednoduše, já si plenkaření pořádne vychutnávam a to hlavne ráno po probuzení, když ješte neotevřu oči a cítim v podbruší tý takové tlaky, co bude dřív, zda se počúram nebo podelám do plinky, nakonec je to obojí současne, pak jdu do kuchyne, dám si u stolu pívo, nekdy si dám taky panáka k snídani a koukam oknem ven co se tam deje a nic na svete mne rorozhází.

ja (Út, 22. 10. 2013 - 08:10)

to nechapu

xx (Út, 22. 10. 2013 - 06:10)

Tak hošani vstávat je půl sedmé. Vyměnit plínu,umýt prdel a jít něco pořádného dělat,aby vás ty roupy přešly.

david (Po, 21. 10. 2013 - 22:10)

Už od dětstství mě plínky přitahovaly nevspomínám si přesně ale když mi byly asi 3 nebo 4 tak jsem záviděl svojí sestře že nosí plínky a já ne.A tak jednoho dne když se máma nedívalajsem si vzal tři plínky strčil si je do slipů a počural se.moc se mi to líbylo.Máma samozdřejměnic nepoznala.Pak jsem na plínky zapoměl a asi po 3letech když mi bylo asi 7 jsem byl nemocný.Tak jsem se počural.Máma převlíkla postel a potom odešla po chvilce se vrátila a donesla plenky a řekla mi že mě dá pro jistotu plenky aby nemusela znovu převlékat postel.Ja jsem se strašně styděl a řikal jsem že se nepočuram.Ale máma trvala na svém.Odkrila deku sundala mi pyžamo vložila mi pod zadeček čtyři bavlněné plenky a nandala mi gumové kalhotky.Potom mi už ani pyžamo nenandala,přikryla me a odešla.Jen co odešla přestal jsem se stydět a říkal jsem si že je to docela fajn nosit plínky.po celou dobu co jsem byl nemocný jsem si to užíval a občas jsem se nechtěně počural máma mě potom vždycky přebalila.když jsem se asi po týdnu uzdravil tak mě máma plenky už nedávala a mě to mrzelo.V té době jse mi ješně nekolikrát zdálo o plínkách.Potom jsem na plenky úplně zapoměl.Když mi bylo asi 12 tak jsme se stěhovaly a při stěhování sklepa jsem uviděl plný velký pytel plínek a vtom jsem si pomyslel co kdybych si tz plínky vzal a počůral se do nich.Asi měsíc potom když už jsme byly přestěhovaný a byl jsem sám doma jsem si vzal klíče od sklepa a vydal se na průzkum.Došel jsem do sklepa,odemknul jsem a s udiveným pohledem jsem koukal na to bohadství.Po chvilkovem váhání jsem roztrhnul pytel a vyndal jsem jednu plínku.pořádně jsem si jí ošahal přivoněl a bylo rozhodnuto vytahl jsem jěště tři protože po dlouhém váhání jsem uznal že čtyři plenky jsou akorát.Plenky jsem si dal do batohu který jsem si vzal a šel jsem domu.doma jsem zamknul na řetěz pro jistotu a vsleknul jsem se do slipů,lehnul jsem si na postel mezi nohy jsem si vložil čtyři srovnané bavlněné plenky a s úplnou rozkoší jsem si to užíval.Asi po hodině se mi začalo chtít čůrat.Chtěl jsem se počůrat do plenek ale prostě jsem to nedokázal moje svěrače byly tak vycvičené že to nešlo.Šel jsem na záchod vyčůral se pak jsem si nandal plenky a šel jsem si lehnout do postele bylo sice dopoledne ale jsk jsem byl smyslu zbavený tak jsem usnul a vtom slišim bušení na dveře a lomcování se řetězem a taky jak na mě máma volá Honzíku.V tu chvíly mě začalo bušit srdce a urychleně jsem uklidil plenky pod postel a šel mamě otevřít.Máma se ptala proč se zamykám na řetěz a ja jsem se z bušícim srdcem a se strachem aby něco nepoznala vymluvil že tady někdo zvonil a potom strkal klíč do zámku.Asi mi na to skočila protože pak se na nic neptala a všechno šlo jako každý den.Večer když jsem šel spát tak jsem si nandal plenky a užíval si ale kdýž jsem začal usínat tak jsem si je sundal a schoval pod postel.Tak nějak jsem to dělal asi pul roku.Potom jsem odjel na prázdniny ke strejdovy který měl v té době dvě malý holky.A tam jsem poprvé spatřil jednorázové dětské plenkové kalhotky.U strejdy jsem nic neskoušel protože jsem neměl chvilku soukromý pořád jsem si hrál s holčičkama a akorád jim záviděl ty jejich plenky.Když jsem odjížděl tak jsem si tajně přibalil do svích věci dvě plenky.Doma když jsem byl zase sám jsem si konečně mohl vyskoušet jaké je to nosit jednorázové plenky.Opět jsem si lehnul na postel a nandal si plenku po dlouhém skoumání jsem si jí zapnul na suchý zip a nestačil se divit že mi je i když trochu malá akorát.Užíval jsem si každé vteřiny v plence a poslouchal jak šustí.Když se mi začalo chtít čůrat tak jsem si řekl je tohle není žádná látkoví plenka a že se můžu počůrat ale na postely to nešlo tak jsem šel na záchod.Tam jsem si sednul i s plenkou na zachodovou mísu a chtěl jsem se počůrat ale nějak to nešlo.Po usilovném soustředění jsem se počůral a vychutnával si ten krásný hřejivý pocit v počůrané plínce.poté jsem si skontroloval jsestly to všechno vsákla a šel si lehnout do postele.V posteli jsem si lehnul na břicho a rukana si mačkal přes plenku penis a předstíral že se mi chce čůrat a že se počůrám ale mě se chtělo doopravdy tak jsem si mačkal penis tak abych se nepočůral ale nešlo to najednou jsem to pustil.Nevěděl jsem co to je myslel jsem že jsem se počůral.Cítil jsem tak nádherný pocit jaký jsem kdy v životě necítil.byla to erekce a od té doby mě nic jiného než plenky natolik nevzruší.Tak jsem si užil jenomže plenkové kalhotky byly jenom dvě.Od té doby jsem se nemohl počůrat a to nebylo ono.Když mi bylo asi 17 tak jsem odjel na chalupu a tam jem se zapovídal se sousedkou že jedou na dovolenou a že nemůžou nechat barák bez dozoru protože mají velmi náročnou práci.A tak mě poprosila jsestli jim nemůžu hlídat týden barák že mi to zaplatí.Ja jsem souhlasil protože jsem byl na prázdninách a stejně jsem neměl co dělat.Než odjela tak mi dala klíče a poprosila mě jestli bych jí tam nemohl trochu uklidit protože tam měla strašný nepořádek že mi to taky zaplatí já jsem souhlasil portože v 17 se špadně schání nějaká brygáda a tohle vůbec nebyla žádná těžká práce.Tak jse se díval na televizi a trochu poklízel a najednou jsem v pokoji její sedmiletý dcery uvyděl plenkový kalhotky.Když jsem se podíval z blízka viděl jsem že jsou nějaké větší než pro mimina a tak mi došlo že se její dcera musí počůrávat a že nosí plenky.Byl jsem radostí bez sebe protože jsem měl konečně plenky a ještě velikost která mi je.tak jsem si ten týden tak užil v plenkách a ještě v klidu sám v baráku že na to spomínám do dnes.Když sousedka přijela i se svojí rodinou z dovolené tak mi dala peníze moc děkovala za hlídání domu a za uklid.A taky mi řekla že když bydu někdy něco potřebovat tak ať se stavim.Od té doby jse se sousedkou dobrý kamarádi a když jsem vždycky na chalupě tak se mě nemůže dočkat.

pavel (Pá, 11. 10. 2013 - 21:10)

Vážená pani, jsem hlavním... Dr.Dc.Petr Budařík neexistuje :)

xx (Čt, 3. 10. 2013 - 10:10)

Dejte pokoj s plínami. Vždyť už ste velcí klucí, už vám narostly zoubky,chodíte a na záchod si také umíte dojít. Tak nebuďte za kretény a nedělejte se sebe zmrdy.Zamyslete se nad tím. Snad chcete být normálními lidmi.

otík (Čt, 3. 10. 2013 - 09:10)

mne se plinky také líbí a nosím je, před chvílí jsem se probudil pořádne pokakanej a počúranej...

Pepa (Ne, 29. 9. 2013 - 10:09)

Já nevím jestli to sem patří, nekdy se na tuhle stránku podívám. Jsou to nejaký dva a pul rokú, kdy jsem se probudil scela pro mne neznámem byte u kluka kterého jsem vubec neznal. Byl jsem na nejakým koncerte s partou nekde venku, kde se hulilo a popíjelo mnohem víc než se mnelo, jsem se nejak stratil... Když me vybýdnul abych konečne pohnul zadkem a vstal s postele, zjistil jsem, že mám na sobe plinku a kalhotky a vúbec mi to nevadí, práve naopak, líbilo se mi to, mnel jsem takový divný pocit, ale chtelo se mi čúrat, tak jsem mu to řekl a suše mi zdelil:máš plinku,múžeš čúrat a kakat do ní, na to plinky přece jsou...Sedli jse si v kuchyni za stúl, Tonda (jak jsem se dovedel) dal na stúl flaškový pivo, nejaký cigarety a jenom se na mne díval. Byl v teplákových nohavicích a triku, jestli mnel také plinku, to jsem v tú chvíli nevedel, no u mne bylo močení tak intenzívní, že sem proste udelal jak řekl, jenže v sede to moc nešlo, tak jsem se málinko nazved, v tú chvíli sem se rozjel, takže jsem se také pokadil. Když bylo po všem, klidne sem si sednul a popíjel pivo jedno po druhým a nejakej rumák k tomu, po dvou hodinách mne odvedl do koupelny kde mne s plinky svlékl, dal mne dopořádku a opet uložil do postele, probral jsem se až pozde večer.Byl jsem v tom cizím byte sám, prohlédl jsem se zda nejsem počúranej, nebyl jsem, natáhl jsem si na plinku s kalhotkama připravený boxerky, takový trenkový a moje rifle, v kuchyni jsem našel lístek kde Tonda bude, jestli chci, abych přišel, byl v skotcké pivárne na námestí, co bylo pomerne daleko. Pomyslel jsem si, proč bych tam nejel, dokonce mi nechal číslo na taxikáře s jménem kterého si mám zavolat a nestarat se o nic, jen si vzít náhradní plenku ze skřinky v koupelne. Taxikář vedel co má delat, odvezl mne na místo a neřekl nic, byl to skutečne soukromý bar skotú, vedčina kluku mnela na sobe kilt, dokonce i nekteré dívky a jasne, pod temito "suknemi" nikto nemel spodní prádlo, jenom nekteří kluci mneli na sobe plinku jako já.
Když jsem našel Tomáše, ten byl scela rád, že sem přišel, práve začali hrát a část společnost se pustila do tancování a mohu říct, to byl neskutečný pohled. Také Tomáš byl v kruhu a tam jsem videl, že taky má na sobe plinku s kalhotkama. Zeptal sem se proč, jednoduše se mu to líbí a má to sví výhody, pochopil jsem to až když ma odvedl na wc, bylo jedno pro dívky a jedno pro kluky a řada... vedle byla mísnost pro přebalování ze sprchovacím koutem. Radeji jsme se vrátili k barovýmu pultu, tam bylo příjemneji, občes se tam kluci políbili, nekteřím bylo videt, že jsou málinko vzrušení a po chvíli nekam zmizeli, pak se zase objevili takový spokojení...(až po třetí návšteve jsem zjistl kam kluci chodí.)Takže takhle jsem se dostal ku plinkám a k Tomášovi...

Hledáš tatínka? (Po, 23. 9. 2013 - 13:09)

Rád se budu starat o svou holčičku v plenkách :) Jsem z Prahy, je mi 22, světlý typ, modré oči, světlé vlasy, 180cm/70kg holčičky, kteří nemají tatínka ozvěte se na [email protected] těším se :-*

Otakar (Po, 23. 9. 2013 - 09:09)

Ja se budu snažit vyjádřit scela bez škrupulí, jestli mne to vubec pújde. Byl jsem na svadbe mého přítele Bohouše a tá trvala jaj taková venkovská svadba má být, pekne tři denní, od pátkovýho rána až do pondelí... a nemít sebou pleny, nevím jak bych to zvládnul.

pravý posraný (Ne, 22. 9. 2013 - 17:09)

já rád nosím plínky,a...Tak máš ochrnutý spodek a přitom cítíš příjemné pocity? Už ta mícha není co bývala....

Jakub Branda (Ne, 22. 9. 2013 - 17:09)

já rád nosím plínky,a taky protože že musím protože jsem na vozíku a spodek mám ochrnutý)
a je to moc příjemný pocit je nosit.

Reklama

Přidat komentář