Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Jarda (Pá, 20. 9. 2013 - 15:09)

Mne se plínky líbí taky a dávam si je na sebe když jdu spát přes týden a o víkendu mám plinku s gumovými kalhotkama na sebe celej den i když je zevnitř pekne mokrá.

helevole (So, 14. 9. 2013 - 14:09)

Ať si kdo chce co chce říká, mne plenka vždycky jenom pomohla, například včerejšek, bylo třinadstýho pátek, tak ja radeji zústal dom a nešel jsem ani do práce, jen aby se mne nejaký neštestí vyhnulo, radeji sem s kamadem popíjel a šlo nám to docela dobře, plinku jsem mnel natáhnutou pod kalhotama a mohl jsem počurkávat kdykoliv to na mne přišlo a bylo to docela fajn...
když sem šel spát, dal jsem si druhou plinku a vzbudil jsem se tedka a jsem také podelanej, co by se stalo, kdybych tu plinku nemnel????

otto (Út, 10. 9. 2013 - 08:09)

narážky na plienky by som nebral až tak vážne, niekoho presviedčať, že plienky pre dospelých mám rád a nosím ich, je úplne zbytočné. Ja som sa k nim dostal celkom náhodne, niečo som hladal na internete a dostal som sa na stránku "diaper" a len tak som si ukážkové vzory objednal, po dvoch-troch týždňoch som si našiel v schánke doporučenú zásieľku a plienky v diskrétnom balení som si priniesol domov, samozrejme, bol som zvedavý ako mi sadnú, boli fajn... Bol som zvedavý, či si niekto vôbec všimne, že mám na sebe plienku a tak som sa vybral do nedalekej krčmy na pivo medzi kámošov. Po piatích pivách sa ale začal hlásiť mechúr a musel som sa rozhodnúť, či plienku použijem s rizikom, že to "praskne" a plienka pretečie. Riskol som to a úspešne, plienka obsah vsiakla do seba a ja som pokračoval v zábave až do záverečnej v ešte jednom pocikaní. Domov sa mi išlo trochu divne, nedalo sa utajiť mierne rozkročenie nôh. Další deň som si nakúpil dve kompletné balenia plienok v ZD, vo Viedni dokúpil gumové nohavičky a plienky mám a používam ich na to, na čo sú určené. Postupom času sa to dozvedeli kamoši, takéto niečo sa neutají, berú to v pohode, občas si tú dajakú poznámku neodpustia, ale život ide dalej...

Euron (Po, 9. 9. 2013 - 08:09)

Mirečku, mazej do školy, už je moc hodin a hlavně dávej pozor v hodinách češtiny. Protože z tvého pravopisu by se jeden posral.

mireček (Po, 9. 9. 2013 - 07:09)

Já nechápu proč jste na sebe pánové tak pitomí a jen se tady urážite. Mne se líbí nosit plinky s kalhotkama, néjen že je to prakticky, ale nekdy je nosit musím, když nechci mít počúrany kalhoty. Z času na čas beru Furon, jinak by me zalilo a utonul bych v sede u televize a jentak by to semnou sjelo, takže plinky jsou v tomhle případe záchrana. Mímu kámoši se to taky líbí když si ji dám a jedeme společne na pívo a gumový kalhotky pod kraťasama málinko čouhají a je to videt...

... (Pá, 6. 9. 2013 - 14:09)

smradlava pica prejmenovala...jo, rechtingist...

milošek (Čt, 5. 9. 2013 - 16:09)

no tak mě to nevadí já mám ochrnutý spodek zn nohama

mm (St, 4. 9. 2013 - 17:09)

já rád nosím plíny euron...mne celkom euron form nevyhovovali, dost boli siroke a obmedzovali v pohybe.

milošek (St, 4. 9. 2013 - 16:09)

já rád nosím plíny euron form
a jsou moc vyhovující)

koarek1989 (Čt, 15. 8. 2013 - 15:08)

asi sem divnej kdiž mě sexualně přitahují kočárky jen prazdne kočárky nejde o děti ani o miminka jen o kočárky htělbysem mýt kočárek natahnout naněj plaštěnku a honnit naněj

zan (St, 14. 8. 2013 - 15:08)

Ahoj je mi 13 let a plínky...ahojik rád bych si s tebou psal. prosím kdyžtak odpovez na email [email protected]

zan (St, 14. 8. 2013 - 15:08)

miluji nošení plínek :)ahojik rád bych si s tebou psal. prosím kdyžtak odpovez na email [email protected]

zan (St, 14. 8. 2013 - 15:08)

Tak koukám na diskuzi,...ahojik rád bych si s tebou psal. prosím kdyžtak odpovez na email [email protected]

zan (St, 14. 8. 2013 - 15:08)

Rozhodně se nikdo nemusí...ahojik rád bych si s tebou psal. prosím kdyžtak odpovez na email [email protected]

PIKOLIKOVA (So, 10. 8. 2013 - 10:08)

ĆUNATA...

pravý posraný (Ne, 4. 8. 2013 - 16:08)

Moje babicka mela pod posteli...Už vím, proč v Anglii chcou zablokovat přístup k prasárnám. To kvůli tobě, tak chodíš sem, že?

MartinFurhood (Ne, 4. 8. 2013 - 15:08)

Zdravím,
Je mi 16 a odnarozeni musim nosit plenky. Kvůli inkontinenci..Hledám partnera kterému byto nevadilo. Jsem hodny ,trošku nesměly kluk. Na vzhledu mi nezáleží hlavně b bylo neco tam uvnitř. Email [email protected]
Skype Bufetek2

Ja (Čt, 25. 7. 2013 - 10:07)

Moje babicka mela pod posteli docela dost velky nocnik,ikdyz to mela na zachod 8-10 metru,tak ho pouzivala,protoze jsem ji nekolikrat zahledl,kdyz ho sla vylit.Mel tak 30-35cm v prumeru a byl modrosede smaltovany.Ja osobne,abych nemusel v noci litat na wc-ikdyz nosim plinky a gumove kalhotky,tak curam do uriznute 3litrove PET lahve a laka me predstava curat v posteli do"bazanta",ale to bych si musel davat ne natahovaci,ale zapinaci celoigelitove plenkove kalhotky na noc,ale ty rady na bocich protecou.Take me laka predstava byt vycevkovan,ale ta cevka uvolni sverac mocoveho mechyre a muze to znamenat dalsi nechtene pocuravani a kdo vi,co je s bavlnenymi plinkami za praci,ten pochopi moje obavy.Ani ten urinalni kondom a pytlik pripevneny na noze me nerajcuje a vubec nic,co se tyka kakani-at do nocniku,plinek a kamkoliv mimo klasicke porcelanove wc.Drive jsem experimentoval s klystyry a uz me to asi pustilo.Ale sel bych-pochopitelne v plinkach-si nechat proplachnout cele tluste strevo.To by bylo zajimave.

Robert (St, 24. 7. 2013 - 19:07)

Kdes to sebral, že nočníky...To je přeci úplně jednoduché, existují pouze nočníky pro děti, pro dospělé tak to nevím, k jakému účelu by byly?

pavel (Út, 23. 7. 2013 - 22:07)

A jaké to je se pokadit do...nechceš o tom spíš pokecat jinde? můj e-mail je [email protected]

Reklama

Přidat komentář