Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Pepa (Ne, 29. 9. 2013 - 10:09)

Já nevím jestli to sem patří, nekdy se na tuhle stránku podívám. Jsou to nejaký dva a pul rokú, kdy jsem se probudil scela pro mne neznámem byte u kluka kterého jsem vubec neznal. Byl jsem na nejakým koncerte s partou nekde venku, kde se hulilo a popíjelo mnohem víc než se mnelo, jsem se nejak stratil... Když me vybýdnul abych konečne pohnul zadkem a vstal s postele, zjistil jsem, že mám na sobe plinku a kalhotky a vúbec mi to nevadí, práve naopak, líbilo se mi to, mnel jsem takový divný pocit, ale chtelo se mi čúrat, tak jsem mu to řekl a suše mi zdelil:máš plinku,múžeš čúrat a kakat do ní, na to plinky přece jsou...Sedli jse si v kuchyni za stúl, Tonda (jak jsem se dovedel) dal na stúl flaškový pivo, nejaký cigarety a jenom se na mne díval. Byl v teplákových nohavicích a triku, jestli mnel také plinku, to jsem v tú chvíli nevedel, no u mne bylo močení tak intenzívní, že sem proste udelal jak řekl, jenže v sede to moc nešlo, tak jsem se málinko nazved, v tú chvíli sem se rozjel, takže jsem se také pokadil. Když bylo po všem, klidne sem si sednul a popíjel pivo jedno po druhým a nejakej rumák k tomu, po dvou hodinách mne odvedl do koupelny kde mne s plinky svlékl, dal mne dopořádku a opet uložil do postele, probral jsem se až pozde večer.Byl jsem v tom cizím byte sám, prohlédl jsem se zda nejsem počúranej, nebyl jsem, natáhl jsem si na plinku s kalhotkama připravený boxerky, takový trenkový a moje rifle, v kuchyni jsem našel lístek kde Tonda bude, jestli chci, abych přišel, byl v skotcké pivárne na námestí, co bylo pomerne daleko. Pomyslel jsem si, proč bych tam nejel, dokonce mi nechal číslo na taxikáře s jménem kterého si mám zavolat a nestarat se o nic, jen si vzít náhradní plenku ze skřinky v koupelne. Taxikář vedel co má delat, odvezl mne na místo a neřekl nic, byl to skutečne soukromý bar skotú, vedčina kluku mnela na sobe kilt, dokonce i nekteré dívky a jasne, pod temito "suknemi" nikto nemel spodní prádlo, jenom nekteří kluci mneli na sobe plinku jako já.
Když jsem našel Tomáše, ten byl scela rád, že sem přišel, práve začali hrát a část společnost se pustila do tancování a mohu říct, to byl neskutečný pohled. Také Tomáš byl v kruhu a tam jsem videl, že taky má na sobe plinku s kalhotkama. Zeptal sem se proč, jednoduše se mu to líbí a má to sví výhody, pochopil jsem to až když ma odvedl na wc, bylo jedno pro dívky a jedno pro kluky a řada... vedle byla mísnost pro přebalování ze sprchovacím koutem. Radeji jsme se vrátili k barovýmu pultu, tam bylo příjemneji, občes se tam kluci políbili, nekteřím bylo videt, že jsou málinko vzrušení a po chvíli nekam zmizeli, pak se zase objevili takový spokojení...(až po třetí návšteve jsem zjistl kam kluci chodí.)Takže takhle jsem se dostal ku plinkám a k Tomášovi...

Hledáš tatínka? (Po, 23. 9. 2013 - 13:09)

Rád se budu starat o svou holčičku v plenkách :) Jsem z Prahy, je mi 22, světlý typ, modré oči, světlé vlasy, 180cm/70kg holčičky, kteří nemají tatínka ozvěte se na [email protected] těším se :-*

Otakar (Po, 23. 9. 2013 - 09:09)

Ja se budu snažit vyjádřit scela bez škrupulí, jestli mne to vubec pújde. Byl jsem na svadbe mého přítele Bohouše a tá trvala jaj taková venkovská svadba má být, pekne tři denní, od pátkovýho rána až do pondelí... a nemít sebou pleny, nevím jak bych to zvládnul.

pravý posraný (Ne, 22. 9. 2013 - 17:09)

já rád nosím plínky,a...Tak máš ochrnutý spodek a přitom cítíš příjemné pocity? Už ta mícha není co bývala....

Jakub Branda (Ne, 22. 9. 2013 - 17:09)

já rád nosím plínky,a taky protože že musím protože jsem na vozíku a spodek mám ochrnutý)
a je to moc příjemný pocit je nosit.

Jarda (Pá, 20. 9. 2013 - 15:09)

Mne se plínky líbí taky a dávam si je na sebe když jdu spát přes týden a o víkendu mám plinku s gumovými kalhotkama na sebe celej den i když je zevnitř pekne mokrá.

helevole (So, 14. 9. 2013 - 14:09)

Ať si kdo chce co chce říká, mne plenka vždycky jenom pomohla, například včerejšek, bylo třinadstýho pátek, tak ja radeji zústal dom a nešel jsem ani do práce, jen aby se mne nejaký neštestí vyhnulo, radeji sem s kamadem popíjel a šlo nám to docela dobře, plinku jsem mnel natáhnutou pod kalhotama a mohl jsem počurkávat kdykoliv to na mne přišlo a bylo to docela fajn...
když sem šel spát, dal jsem si druhou plinku a vzbudil jsem se tedka a jsem také podelanej, co by se stalo, kdybych tu plinku nemnel????

otto (Út, 10. 9. 2013 - 08:09)

narážky na plienky by som nebral až tak vážne, niekoho presviedčať, že plienky pre dospelých mám rád a nosím ich, je úplne zbytočné. Ja som sa k nim dostal celkom náhodne, niečo som hladal na internete a dostal som sa na stránku "diaper" a len tak som si ukážkové vzory objednal, po dvoch-troch týždňoch som si našiel v schánke doporučenú zásieľku a plienky v diskrétnom balení som si priniesol domov, samozrejme, bol som zvedavý ako mi sadnú, boli fajn... Bol som zvedavý, či si niekto vôbec všimne, že mám na sebe plienku a tak som sa vybral do nedalekej krčmy na pivo medzi kámošov. Po piatích pivách sa ale začal hlásiť mechúr a musel som sa rozhodnúť, či plienku použijem s rizikom, že to "praskne" a plienka pretečie. Riskol som to a úspešne, plienka obsah vsiakla do seba a ja som pokračoval v zábave až do záverečnej v ešte jednom pocikaní. Domov sa mi išlo trochu divne, nedalo sa utajiť mierne rozkročenie nôh. Další deň som si nakúpil dve kompletné balenia plienok v ZD, vo Viedni dokúpil gumové nohavičky a plienky mám a používam ich na to, na čo sú určené. Postupom času sa to dozvedeli kamoši, takéto niečo sa neutají, berú to v pohode, občas si tú dajakú poznámku neodpustia, ale život ide dalej...

Euron (Po, 9. 9. 2013 - 08:09)

Mirečku, mazej do školy, už je moc hodin a hlavně dávej pozor v hodinách češtiny. Protože z tvého pravopisu by se jeden posral.

mireček (Po, 9. 9. 2013 - 07:09)

Já nechápu proč jste na sebe pánové tak pitomí a jen se tady urážite. Mne se líbí nosit plinky s kalhotkama, néjen že je to prakticky, ale nekdy je nosit musím, když nechci mít počúrany kalhoty. Z času na čas beru Furon, jinak by me zalilo a utonul bych v sede u televize a jentak by to semnou sjelo, takže plinky jsou v tomhle případe záchrana. Mímu kámoši se to taky líbí když si ji dám a jedeme společne na pívo a gumový kalhotky pod kraťasama málinko čouhají a je to videt...

... (Pá, 6. 9. 2013 - 14:09)

smradlava pica prejmenovala...jo, rechtingist...

milošek (Čt, 5. 9. 2013 - 16:09)

no tak mě to nevadí já mám ochrnutý spodek zn nohama

mm (St, 4. 9. 2013 - 17:09)

já rád nosím plíny euron...mne celkom euron form nevyhovovali, dost boli siroke a obmedzovali v pohybe.

milošek (St, 4. 9. 2013 - 16:09)

já rád nosím plíny euron form
a jsou moc vyhovující)

koarek1989 (Čt, 15. 8. 2013 - 15:08)

asi sem divnej kdiž mě sexualně přitahují kočárky jen prazdne kočárky nejde o děti ani o miminka jen o kočárky htělbysem mýt kočárek natahnout naněj plaštěnku a honnit naněj

zan (St, 14. 8. 2013 - 15:08)

Ahoj je mi 13 let a plínky...ahojik rád bych si s tebou psal. prosím kdyžtak odpovez na email [email protected]

zan (St, 14. 8. 2013 - 15:08)

miluji nošení plínek :)ahojik rád bych si s tebou psal. prosím kdyžtak odpovez na email [email protected]

zan (St, 14. 8. 2013 - 15:08)

Tak koukám na diskuzi,...ahojik rád bych si s tebou psal. prosím kdyžtak odpovez na email [email protected]

zan (St, 14. 8. 2013 - 15:08)

Rozhodně se nikdo nemusí...ahojik rád bych si s tebou psal. prosím kdyžtak odpovez na email [email protected]

PIKOLIKOVA (So, 10. 8. 2013 - 10:08)

ĆUNATA...

Reklama

Přidat komentář