Reklama

Nepříjemné zážitky z Psychiatrické léčebny

Irma (St, 14. 10. 2009 - 15:10)

Lidi, nezaplevelujte tuhle diskuzi urážkami a OT, škoda, že to tu někdo nepromazává...

. (Út, 13. 10. 2009 - 19:10)

a prodává se to na kila...

Taky bych ji ch (Út, 13. 10. 2009 - 19:10)

A co je to ta schíza, tady už to všichni mají, já to chci taky. Kde se to dá sehnat a k čemu je to dobré? Určitě je to na recept, že.

Itas (Út, 13. 10. 2009 - 18:10)

vice hledejte na www.tojesila.cz

Jarda (Út, 13. 10. 2009 - 16:10)

Alena má schízu , nevěřte jí...kdo že má schízu?Prd!! Já toho pána znám a je to vidět že se hrozně změnil od té doby co byl ve FN

Olina (So, 3. 10. 2009 - 22:10)

Alena je schizorfenička, známá firma, blázen co obvinuje doktory, potřebuje nutně léky!

Olina (So, 3. 10. 2009 - 22:10)

Aleno, na tyhle příspěvky nesmíš reagovat!
Jinak se zapleteš.
To sem píše duševně nemocná, je na všech diskusích.

Alena (So, 3. 10. 2009 - 22:10)

Alena má schízu , nevěřte jí...no přesně kvůli takovým jsme tam kde jsme!!! Jak ráda bych měla, jak ty říkáš schízu, ale bohužel, nemám žádnou poruchu mezi vnímáním, prožíváním a jednáním a to co se děje a co musím řešit je realita!

ne (So, 3. 10. 2009 - 19:10)

Alena má schízu , nevěřte jí ani slovo....:) Je to cvok.

Olina (Pá, 2. 10. 2009 - 22:10)

jo, máš pravdu, některé etické zásady dnes už neplatí.
Já nevím, proč takhle někteří lidé po léčení dopadnou, ale myslím, že prostě člověk musí mít i na lékaře štěstí.
A policie? Někde slušní lidé, někde opravdu gauneři, stejně jako v jiných zaměstnáních. Máme špatně zavedené kontrolní mechanismy, proto je tolik zbytečně zkažených "akcí".
Napiš pak, kdy se to bude vysílat, podívám se na to, ovšem jestli tahle diskuse nezmizí. Psala jsem si tady nedávno s jedním klukem - a najednou je všechno pryč.

Alena (Pá, 2. 10. 2009 - 22:10)

Nechci tímto nějak napadat Novu, vlastně jsou jediní, kdo se začali o tento případ zajímat! Mě hlavně děsí představa, že mezi námi běhají další takoví "zaléčení" pacienti nejen z FN Lochotín!!!Tento dotyčný pán dokonce přišel na moji klientku s nožem a chtěl, aby ho bodla!!Pokud je přivolána policie, např. k rozmláceným dveřím, tak jejich argumenty jsou: tak mu je rozmlaťte taky! To je pomáhat a chránit v reálném životě! Někdy mám chuť zmuchlat vlastní diplom, když si představím, co jsme se učili na škole!!

Alena (Pá, 2. 10. 2009 - 22:10)

to je vážně hrůza, co píšeš,...Bohužel ministerstvo zdravotnictví to nezajímá, ani ombudsmana, spoléhám ještě na úsudek jedné lékařky kterou znám ze školy, dnes jsem byla s paní na chatě a děs běs. Pán má zakrytá okna dekou, zamyká se a naopak co je zamčené, to rozmlátí sekyrou- ano takhle se chová zaléčený pacient z FN Lochotín - super! Jestli mi nepomůže ta lékařka ze školy, tak to dám do Novy, tam už o tom ví, ale zatím váhají to zveřejnit!

Aleno, (Pá, 2. 10. 2009 - 22:10)

SOUHLASÍM, musí se s tím...to je vážně hrůza, co píšeš, můžeš to ale dokázat?
Já bych to řešila stížností na min. zdravotnictví.
Jsem zvědavá, jestli se ti ozve někdo z Plzně.

Alena (Pá, 2. 10. 2009 - 22:10)

Ja byl na psychiatri v plzni...SOUHLASÍM, musí se s tím začít něco dělat!!! Jsem sociální pracovnice, mám klientku a její manžel trpěl na pískání v uchu, byl poslán na neurologii a tam mu nabídli, aby si šel odpočnout na psychiatrii fn Lochotín, paní za ním pravidelně chodila a on byl pořád milý a pozorný manžel, potom ale MuDr. Mikulášová a Prachová odmítly paní informovat o zdravotním stavu manžela, pouze jí řekly, že už je to velký kluk a od teď si bude život řídit sám a požádá o rozvod. Bohužel manžel přestal s paní komunikovat a po návratu požádal o rozvod. To by ještě nebyla taková hrůza, ale dotyčný pán má paranoidní představy, že ho chce paní otrávit, chodí po dvoře a zpívá si . já jsem velkej kluk! Hrůza, je zásoben Lexaurinem, dál bere tritico a Apo Citalopram, čili léky, které k sobě nepatří! Snažím se své klientce pomoci, ale bohužel ani zdravotní pojišťovnu nezajímá, že si nemocnice vykázala o měsíc delší hospitalizaci než je tomu ve skutečnosti! Pomůže nám někdo?

Fero (St, 16. 9. 2009 - 11:09)

no,já bych to viděl tak,že jí přivážou na postel a píchají do ní jednu sračku za druhou,dokud nepadne vyřízená a zdrogovaná...a následky? Jednak léky a jednak to,že tam stráví x měsíců,než jí pustí a vůbec dovolí jít mezi normální jedince. Jde prostě o to,že v PL si nemůžeš dovolit ani uprdnout bez souhlasu lékaře a nemůžeš otevřít pusu jindy,než když se tě někdo na něco ptá. Je to tam jako v koncentráku.

Návštěvník (Po, 31. 8. 2009 - 10:08)

Nejspíš jí píchnou nějaké benzodiazepiny, nebo antipsychotika se sedativním účinkem. Následky? Těžko říci, podle toho, co je obsahem a příčinou...

Irma (Ne, 30. 8. 2009 - 21:08)

Zajímalo by mě, jak se zachází s pacientkou, která v PL dostane hysterák, jakými metodami ji uklidňují event. jaké to má pro ni následky. Prosím vážně. Díky.

Návštěvník (So, 14. 2. 2009 - 01:02)

Yoss,tebe vážně těší se do lidí navážet a přát jim to nejhorší co,ty hyeno!Jozefína je narozdíl od tebe,naprosto normální jedinec a to ty neskousáváš,proto jí pořád tak napadáš!My máme jasno,kdo je a není cvok a ty,Yoss,dokazuješ svojí příšerností,jak šílená jsi a že by ti už někdo měl do té lebky udělat pořádnou díru,nebo se z toho už nedostaneš...

Yossarian (Čt, 12. 2. 2009 - 13:02)

Jozefína je blázen dodnes...prostě asi vyváděla, tak na ní byli tvrdší...zatímco já jako pychotik jsem seděla v cukrárně a pila kafíčko...Jozefa byla izolovaná na oddělení...z toho je jasné o co šlo....!!Ale psychiatři za tvou nemoc nemohou Jozefo!

Jozefina (Čt, 12. 2. 2009 - 12:02)

:-) děkuju a ten posl. vulgarismus jsem nepsala já.

Reklama

Přidat komentář