Reklama

výprask

Patrik (Út, 12. 7. 2016 - 10:07)

Ja sem Patrik (13). Chtěl bych dostat pořádnou na holej zadek. Učím se spatne na 4,5 a neposloucham. Vychovávejí mne starí rodiče a tí na mne jen křičí. Proto chci dostat po holej hlavně remen nebo páskem,vařečkou. Já chci moc dostat. Napíste mi kolik bych jsi zasloužil.

Mikoo (So, 9. 7. 2016 - 23:07)

Potrebujem niekho, kto by ma...Ak potrebuješ dám ti riadne po holej

Mikoo (So, 9. 7. 2016 - 17:07)

Aj ja chcem dostať

Petr (St, 6. 7. 2016 - 18:07)

Jsem Petr. Mám 38 let.S...Že Aj proto lebo oni se učí předmet Slovenské Jazykolami

Petr (St, 6. 7. 2016 - 18:07)

Jsem Petr. Mám 38 let.S manželkou máme 2 synov. Jeden 14, druhy 13. V patek vždycky ukážou žákovskou. Jestě pred prazdninami byl patek. 14 letí mněl 3 z Sj,5 z M,4 z biologie a 13 letí: 3 ze Zemnepisu a 1,1,1,2 ze čestiny. 13 letí tu 3 jsme mu odpustili protoze to bola jeho první 3. On se za to moc ospravedlnoval. My na to to nevadí a šel na počítač. A ted na rade 14 letí: kričali jsme na neho že proč. On nam odpovědel: já na tú skurve...školu kašlu. My jsme bolí v šoku. On už vědel co má udelat: jit do kuchyne vyzleknout se do naha a udelat překlon a podát nám nastroj. Ale tentokrát jsme nepoužili vařečkou ale řemen on v tom momente zacel bulet. Dostal vejprask na holou odemne 30 a pak klecel na vareške asi 20 min.nahý a jsme mu dávali 20 po jeho pondíku brečel jako 5 letejl. Dostal za neslusne slovo,lhani a za zlé známky. Pak nam sliboval ja jde zlepsim a má trest na rok bez počítače a mobilu.

Samuel (Út, 5. 7. 2016 - 16:07)

Volám sa Samko,mám 8 rokov. Mám len otca. On mi dáva na zadok skoro každý týždeň.Ešte pred prazdninami asi pred 5 týždňami ma otec potrestal za to že som dostal 5 že som nemal DÚ a poznámku za neskorší príchod a ostal som poskole za odvravanie učiteľke.....Keď som prišiel domov tak oco ako vždy kontroluje žiacku. Keď to tam uvidel tak bol koniec. Kričal na mňa ako nikdy a to preto že 5 som mal už asi 8 krát... Nechcel počuť ani vysvetlenie. Zobral ma stiahol trenky a prehol cez stoličku a daval ni varechou 30 ale úplne tak že som si nemohol ani 2 hodiny a potrestal ma že mám domáce väzenie na 1 mesiac a to najhoršie: povedal mi že sa cez prázdniny budem učiť.

Maminka (Ne, 3. 7. 2016 - 23:07)

Zaskuzil si si to ja mojím...Keby som bola tvoja mama dala by som ti o 20 viac

Vlado (Ne, 3. 7. 2016 - 23:07)

Vidím že se tú píše o...Zaskuzil si si to ja mojím chlapcom dávam viac ako tvoji rodičia

Michal (Ne, 3. 7. 2016 - 23:07)

Vidím že se tú píše o vypraskoch a trestoch. Mám 13 rokov a dostávam opaskom ( po cesky- páskem) na holú od oca a varechou od mamy. Dostávam skoro každý 2-5 deň. Ale tentokrát nie: Sú prázdniny a ja mám zaracha na celé prázdniny za 6 trojek na vysvedčení. No skrátka som ich nepočuvol a išiel som do kamosa osláviť jeho narodeniny. Keď som sa vrátil tak obidvaja na mňa čakali v mojej izbe. Kričali na mňa: ako si dovolujes..... Potom sme išli do kuchyne vyzliekli ma do naha a prehli ma cez vysokú stolicku a už to ide 15 od mamy vareskou a od otca 36 opaskom no a potom som klacal asi 15 minut a išiel som do postele bez večeri a mám trest každý deň sa venovať rodine ak nie mám celé prázdniny bez elektroniky. A teraz píšem. :) trošku to bolelo.

FxE (So, 25. 6. 2016 - 21:06)

Ja jsem naposledy dostal včera. Je mi 17 let. Dostal sem výprask na holou za to že jsem lhal a vypil sem celou flašku alko piva. Táta mi stáhl kalhotky a aj trenky a nařezal mi 55 štyřma rákoustkami před celou návštevou a mími kamošmi. To bol trapas. Mnel sem červený zadek a cítim to aj jeste dnes. Jo a na tom je najhorší že mám zaracha na 5 mnesicov bez elektriny. - Fuck you my father!

Kamil (So, 25. 6. 2016 - 14:06)

Mně je 14 let. Dostávam výprask na holou skoro vždycky rukou (od otca) nebo rákostkou a vařečkou. Přesne dnes sa mi stála takáto viec:
A ješte na začatku bych chtel žíct že můjmu otcovi na známkach v škole nezáleží.... Prestahovali sme se na slovensko čiže skousim psat po slovensky a voľno som mal o 2 tydny skôr. No ale k vieci: Na vysvedčení mám 3 dvojky,4 jednotky,1 štyžku a jeste 2 trojky. Otec povedal že na prazdniny půjdu k strejdovi za trest za známky. Prišiel som k nemu. Prešli 4 dny. A já jsem sedel za počítačem. Strejda se naštval vypojil elektrinu. Prišiel som dolú. Strejda pokojne sedel. Ja jsem už automaticky vědel že mi chce dať výprask. Ja jsem se vyzliekol do naha a prehol som se přes stul. Strejda mi vždycky dával rukou lebo bol starší a jeho dávky boli slabé a to isté aj s otcom. No čakal som čo urobí. Prvé ma vyhresil a pak zobral kábel od počítače a vypojil ho na doživotie. A pak si dal na ruku rukavice a zobral 5 kablov a dal mi poŕádnej výprask na holou dal mi asi 57 na holou a ja jako kkt som jeste reval a kričal a on mi dal ďalších 60 prešla asi 1 hodina a povedal chod se postavit do rohu a stal sem 2 hodiny a pak mi dal znova výprask ale na kalhotky ale takým malickym bicikom a zobral ich 7 bolelo to strašne ale neprehol ma cez stôl ale cez stoličku. Pak se to stále opakovalo a jenom vtedy když som bol na elektronike víc jako 20 min. Keď prišiel po mňa otec a sme prišli domov dal mi otec vyprasky na holou každou hodinu a dával mi dávky s kablom. A už stojím ted v rohu a píšem tady no a mám domace väzenie na 2 mesiace a keď nie tak dostávam každý den vyprask ja jsem si vybral výprask a mohl sem byt na elektronike a robiť čo chcem ale dostával jsem každé 3 hodiny takže supr aj keď brecim ale to nevadí.

Mat (Pá, 24. 6. 2016 - 17:06)

Zdravím.Moja prezývka je Mat. Mám 13 rokov a dostal som výprask dnes ráno. Stalo sa to takto: včera (23.6.2016) som dostal 5 z matematiky a 4 z ruštiny,3 z angličtiny a 5 z Dejepisu a k tomu poznámku že som sa bil a potom som písal trest na tabuľu a ostal som poskole do 17:30. Keď som prišiel domov mama sa má pýtala čo sa stalo atď. Ona sa naštvala a povedala zajtra príde otec. Ja som sa bál :( . Povedala že mám ist spat a naučiť sa. Ok. Bolo večer asi 21:34 a prišiel otec. Mama mu všetko vyrozprávala a otec prišiel za mnou a povedal príď do kuchyne ihneď! Išiel som. Otec povedal máš zaracha na 10 mesiacov a bez elektroniky. Mám ešte nejaký trest? Nie. Môžem ísť? Nie! Choď to kúpeľne vyzlec sa do naha a príď tu! Prišiel som a otec má poslal spat! Keď bolo ráno a bol som nahý otec povedal oblec sa! Ideš do školy išiel som a v škole prešli 3 hodiny otec prišiel za mnou a pred celou triedou ma vyzliekol a prebehol ma cez lavicu a dal mi rakostkou na holý zadok 38. Spolužiaci sa smiali a keď som prišiel domov tak som mal červený zadok a potom mi dával každé 2 hodiny 30-40 rakostkou. Boli ma to až doteraz o 6 minút ide mi dať zasa držte mi palce. A to nebol môj 1. výprask keď si spomeniem tak vám napíšem.

Andi (Pá, 10. 6. 2016 - 22:06)

Andi a čím ťa tatko zbil?...Aj bolo to trapne v 15ich ale zasluzil som si. Mojej mame sa to najprv zdalo nespravodile no potom uznala ze som si (aj Tana) mohol(a) ublizit a vyjresila ma. Nehnaval som sa na nich a lubim ich lebo su to dobri rodicia :-)

Neznami (Pá, 10. 6. 2016 - 22:06)

Andi a čím ťa tatko zbil? Remeňom? A naholu?

Andi (Čt, 9. 6. 2016 - 20:06)

Naposledy som dostal pred 3 rokmi. To som mal 15. Slubil som frajerke ze ju zvezem na motorke. Tatko mi jasne zakazal jazdit lebo sa bal ze si ublizim a ja som ho mal poslucnit. Ne ze by sa mne alebo Tane neco stalo to ne ale oskrel som motorku o mur. Dobre som vedel ze tatko bude nasraty a predo som kocku zaviezol a ponahlal sa domu. Nanestastie pre mna sa tatko vraril skorej. Ked ma zbadal pricha dzat bol strasne nasraty a ked uvidel ten neprehliadnutelny skrabanec bol az nepricetny. Chytil ma a odvlekol domu. Som si myslel ze dostanem cez hubu lenze to bolo este horsie. Prehol sima ceskoleno a nedostal som 25 ale 30. Ked sa vyzuril povedal mi ze koly temu skrabanci sa nehneva()

Miroslav Stink (Ne, 5. 6. 2016 - 16:06)

Dodry den měl bych zajem moc tohle miluji děkuji hledam muže na výprasky senm zlobivej potřeboval bys na holou děkuji je to i zrušeni tel 728735060 sem ze Štěti moc mě tohle laká děkuji

hanka (Ne, 8. 5. 2016 - 17:05)

Před týdnem jsem dostala výprask za poznámku ve škole výprask dostávám často tak jsem věděla co přijde mamka přijde z prace az hodinu co já ze školy a tak si musím přehodit sukni na žádá kalhotky si sundat az pod kolena a přetnout se pres stůj dřív NES se mamka vrátí z prace a az se vrátí vejde do kuchyně tak já nesmim ani pipnout a mamka si sunda kadelku a da mi jednu pres zadek a pak si dojde pro vare ku a dávkami po jedné pulce az nemám obě červené a pak si musím hodinu nechat kalhotky nahoře a když máme aerobik tak si musím tam prevlikat kalhotky a všichni vidí můj hokej a červenej zadek ale dneska jsem dostala poznámku a to je pro mamku horší než špatná známka a tak když mamka vesla domu a vydělá ze čekám na výprask tak nic neřekla ani mi nedala pres zadek ale řekla ze počká na táta a ten mi da výprask řekla sem ze ne protože od státy do bolí víc než od mami tak když táta přišel a máma mu řeka la co se stalo tak se naštval a začal mi rukou dávat na zadek vsi silou a ještě dneska ho mám trošku červený a jeden obtisk ruky

Samuela (St, 27. 4. 2016 - 20:04)

Me je 10 a kdyz neco provedem (ja a ma sestra-jsme dvojcata)tak nam mamka rekne at jdeme do kulny tam mame drevenou kozu pres kterou nas vzdy prehne pak nam sunda kalhoty a kalhotky a reze nas remenem dokud nemame zadek cerveny jako rajce potom si musime sednout na koprivy a sedet tam jednu hodinu az pak se muzeme oblec a odejit

Igcikhvk (St, 27. 4. 2016 - 16:04)

Máma mě viděla masturbovat dala my 10 přes kundicku a pak ještě pres prcku

Domco (Po, 10. 12. 2018 - 10:12)

Aj mne

Reklama

Přidat komentář