Reklama

výprask

Zdenda (Ne, 14. 2. 2016 - 20:02)

Ahoj LUCKO JÁ JSEM DOSTAL ŘEMENEM OD TATÍNKA MÉ KAMARÁDKY.MOJE MAMKA CHODÍ S JEJÍM TATÍNKEM.VÝUŽILI JSME TOHO A ZAHRÁLI SI NA MILENCE SPOLU JSME V POKOJI ONANOVALI.NECHALI JME SE NACHYTAT MOJÍ MAMKKOU.MOJE MAMKA HO POŽÁDALA ABY MI DAL VÝPRASK.TATÍNEK SI ODEPNUL ŘEMEN A DOSTAL JSEM NA HOLOU PĚKNĚ ŘEMENEM.JANĚ ŘEKL,ŽE BUDE BITA AŽ ODEJDEME.PŘED CHVILKOU MNĚ POSLALA SMS,ŽE UŽ TO TAKY MÁ ZA SEBOU.

Lucka (Pá, 12. 2. 2016 - 16:02)

Já dostala výprask dneska máma si me přesunula pres stůl stáhla mi kalhoty a kalhotky a rezezala mi zadek az sem ho mela červený pak sem musela pul hodiny čekat s holým zadkem a to i ze sem tam mela kamarádku a jamka řekla ze mi kamarádka může dá vad na zadek ale je hodna a tak mi nedala ještě dneska mám červený zadek a musím jít na aerobik a jamka řekla ze si tam prevliknu i kalhotky takže všichni uvidí můj holy zadek

ahoj (Po, 9. 12. 2013 - 17:12)

Nokdy jsem nedostala vyprask a touzila bych poznat jaky to je.

honza (Út, 19. 11. 2013 - 23:11)

Dceři bude 13, a řemen na holej zadek se zatím osvědčuje nejlíp ze všeho, má z toho docela vítr a tak se snaží moc neprovokovat

Joleanka promil (Út, 19. 11. 2013 - 17:11)

Tvoje manželka je surová...Dneska moje dcerka dostala pořádně na tu svojí prdel už dopoledne mi volaly ze školy že řekla učitelce že je DĚVKA!!!Tak jsem šla hned do školy vpadla sem tam zrovna v hodině popadla jí vzala pravítko s její lavice a nasekala asi 50 ran na holou a přímo před tou učitelkou co jo to řekla!!!Děti ve třídě se jí smály ale mi to bylo jedno nemá nadávat učitelce a potom doma ještě dostala asi 35-40 ran řemenem od táty takže dost to schytala.A ještě jsem jí dala půl roku zaracha a na ten půl rok co bude mít zaracha jsem té Paní učitelce dovolila jí za každou lumpárnu nasekat na holou prdel takže jsem zvědavá jestli se poučí jak bude každý den chodit s modrým zadečkem!!!

fany (Út, 8. 10. 2013 - 03:10)

Já jsem také jednou dostala...Jajsem dostal na holou,ze jsem nechtel nechat si zmerit teplotu v konecniku pted starsi estrou a kamaradkouNechtely odejit,chteli se na mne divat,Tak mi mama dala na holou a ja brecel.Pak jsem si leh na zada,zvedl a rozkroxil nohy a vystrcil na ty dve prdel.Brecel ksem studem,ponizenim,bolesti a vztekem.Rikal jsem-ne. Nesivejte se mi tam.Ony si totiz lehly pod mou ptdel a zblizka koukali so me diry i ji citili.Pak jsem byl mereny a poak jsem musel pred nima lezet a ony mne prohlizeli a ochytavaly ,ne a chichotaly se.

EVA (Pá, 13. 9. 2013 - 13:09)

to fakt nemáte nič lebšie na roboťe

ludvik (Ne, 8. 9. 2013 - 12:09)

To já míval spokojené...To jo občas to můsi byt vyprask použivat jen nikdy .Niikdy nico zakazat nasekat nazadek .Ale to v ASIII vědi líp než my Evropane.

ludvik (Ne, 8. 9. 2013 - 12:09)

To já míval spokojené...Já taky to schvaluju .

Na věnečku (Út, 20. 8. 2013 - 09:08)

Na věnečku jsme trochu víc slavili a spolužačka to přehnala takovým způsobem, že jsme se oní začali bát.Nevěděli jsme co s ní a pak jedna kamarádka zavolala jejímu taťkovi. Ten byl na místě do 10 minut, pěkně nasranej. řekl jí,aby si vzala bundu a šla s ním. Sice byla schopná chůze ale nechtělo se jí. Já jsem jí vzal ještě nějáký věci co měla v šatně a šel za ní.Taťka jí táhl za ruku ale ne k autu. Za kulturákem jí ohnul vzal pásek začal jí řezat takovým způsobem,až jsem se lekl. Mě řekl-jen se podívej,jak to dopadá-a pokračoval.Bil jí přes dlouhé šaty,spodničku i bundu. Holka řvala a brečela ale jeho to rozuřilo ještě víc že přitlačil. To byly rány do těch šatů, bylo to slyšet po celém sídlišti. Pak jí celou ubrečenou vzal do auta a odjeli

Jaroslav (Ne, 18. 8. 2013 - 16:08)

To já mám 3 děti Lucka...Tvoje manželka je surová kráva!!!

Martin (Pá, 18. 6. 2021 - 00:06)

To teda ano a rekl bych, jestli nahodou neni pedofilni!!!

Ondra (Ne, 18. 8. 2013 - 16:08)

To já mám 3 děti Lucka 5,Tomáš 12,Lukáš 10 jednou jsme s manželkou a s dětma byli na chatě a děti všechny tři zlobily celý den nechtělo se jim nikam chodit nechtěly jíst prostě nic a manželka už se naštvala všechny poslala do pokoje ať tam počkají jak se vrátila přikázala Lucce ať se jí ohne přes koleno tak Lucka to udělala a už to svištělo dostala na kalhoty 15 ran rukou.Potom přišel na řadu Tomáš ten prý už je starši tak dostane více než Lucka tak mu řekla ať se svlékne do slipů a ohne se přes koleno no a Tomáš ten dostal přes slipy 25 ran.No a Lukášovi manželka řekla že on protože ze všech zlobil nejvíc dostane na holou.Ale Tomáš začal odmlouvat tak ho manželka chytla vyslikla ho do naha popadla vařechu a už to jelo ten dostal 35 ran správně měl dostat jenom 30 ale protože odmlouval dostal 35.A potom ještě všichni tři musely 20 min klečet na hráchu a kdo položil zadek tak ten dostal ještě jednu ránu přes holou prdélku.

Jan (Ne, 31. 1. 2016 - 20:01)

Já dávám výprask často asi 2x do týdne většinou r

Včera (Út, 16. 7. 2013 - 13:07)

Tak nedávno jsme s kamarádkou a kamarádem z legrace povolili prkna která na menším rybníku držela vodu. Pak jsme je zase dali zpět ale jak se ukázalo, v průběhu příštích dnů se povolily a voda tekla proudem. Naši se to dozvěděli teprve včera a dali mi co proto. Mamka mi tedy jen vynadala ale když táta přijel z práce a mamka mu to všechno řekla, rozzlobil se a běžel do skříně pro pásek. Já moc často výprasky nedostávám, takže jsem měla malou dušičku a snažila se utéci. Ale co mi to bylo platné, po chvíli jsem skončila ohnutá přes tátovo koleno a pásek už svištěl vzduchem. Zakrývala jsem si zadek a táta v záchvatu vzteku, sundal mi kalhoty a vyplácel mne na skoro holý zadek. To už mne tekly slzy ale držela jsem se abych to náhodou neschytala na holou. Pěkně to štípalo a já pak měla pozadí rudé jak rajče!..Ani nevím kolik jsem jich schytala ale nebylo jich málo, nicméně zadek cejtím ještě dneska a na zlobení nemám chuť...

Výprasky (Po, 15. 7. 2013 - 21:07)

Co se týče mne, já výprasky schvaluji. Pokud jsou přiměřené věku a provinění a taky pokud jsou oprávněné. Když vidím některé ty dnešní "děti" nejradši bych jim zadek pořádně zlinknul.. nechápu jak mohou být některé děti tak zákeřné. A už vůbec nechápu jak někteří lidé odsuzují výprasky a s nimi i ty kteří je zastávají a mají na ně nevraživá slova! Já jsem jako dítě výprasky dostával a vůbec si nestěžuju, ba naopak, bůhví co by ze mne bylo, kdyby mne táta v některých situacích neusměrnil!

Vladimír XX (Po, 15. 7. 2013 - 19:07)

To já míval spokojené dětství. Rodiče jsem miloval a oni milovali mne, nehledě na to, kolik výprasků jsem od nich schytal, vždy zaslouženě. Maminka mne věšinou nebila, od ní občas přílétl záhlavec ale všechno nechávala na našem tátovi. Ten už se se mnou tak nemazlil. Od něj lítali jak pohlavky tak i výprasky. Nikdy to nebylo brutální, ale většinou stačili mou hříšnou dušičku napravit. Nikdy jsem si na ně nestěžoval, samozřejmě jsem byl na tátu rozzlobený po tom, co jsem se mohl po důkladném výprasku zvednout z jeho kolen, ale vždy mne to přešlo a já si vesele lumpačil dál :) Tenkrát jsme se s klukama z naší vesnice rozhodli, že si založíme takový menší ohýnek a opečeme si něco dobrého. Jenomže jsme na naši hloupost doplatili, jelikož ohýnek se rozhořel a nejenomže chytla tráva a nachvilku to tam silně vzplálo ale já si při tom i propálil nové boty. Vše jsme uhasili ale všechno viděl náš soused co šel na procházku s pejskem. Domů jsem šel už s vědomím výprasku, ale i tak jsem nějak doufal, že to na mne soused nevyslepičí a já dostanu jen za zničené boty. Soused se samozřejmě o svůj zážitek podělil a můj táta pěnil vzteky jen co jsem mu přišel pod ruku. Cloumal se mnou a při tom nadával až skoro popadal dech. Ani mne netáhl domů ale páskem mi nasekal hned venku na lavičce. Já křičel a sliboval to klasické: Že už budu hodný! Ale to neplatilo ani náhodou a táta mne stále vyplácel a vyplácel. Ze mne tekl pot i slzy a táta mi vysázel pár posledních ran a poté mě pustil ze svého pevného otcoveského sevření. Ještě mi přispěl nějakkými těmi výchovnými řečmi a nezapomněl mne varovat na další výprask co mne čeká, když budu dál lajdačit. Já tehdá sliboval že se poleším ale stejně jsem to nesplnil. Pravda, dlouhou dobu jsem se malérům vyhýbal ale pak jsem se stejně otrkal a dál vyváděl neplechu. Nikdy jsem se spravedlivému trestu nevyhnul a můj zadek ještě častokrát cítil šlehande pásku či jiného nástroje. Teď jse ze mne slušný člověk a já na svou výchovu nikdy nevzpomínám ve zlém :)

Vojtěch (Po, 15. 7. 2013 - 18:07)

Já dostával za špatný prospěch ve škole, za zlobení a tak dál. Vždy od táty a většinou páskem. Jenomže to nebylo o tom, že bych byl hloupý, ale o tom, že jsem to zkrátka lajdal a naši to bohužel věděli. Nikdy nezapomenu jak u nás byli na návštěvě mamčini známí a já měl zrovna ve školě špatný den a přinesl jsem si domů poznámku za rvačku a nějakou tu bajli z písemky. No a táta přijel z práce, a jak mne spatřil, už v obličeji rudnul vzteky, nechápal jsem o co jde. To ve škole přece ještě nemohl vědět. Jenže to jsem se spletl! Pozdějš se ukázalo, že taťka cestou potkal naší třídní učitelku a ta mu to všechno předem řekla... Přilítl ke mne, nehledě na návštěvu, popadl mne za límec a odtáhl mne do ložnice. Přitom hlasitě lamentoval typu: "Tak ty se prostě nehodláš učit?! A ještě se opovažuješ ve škole rvát!".. no a já už měl malou dušičku a sliboval hory doly jen abych se výplaty vyhnul. Táta klasicky odepnul pásek a ohnul si mě přes koleno. Nařezal mi tehdy pořádně, a nejhorší na tom bylo, že všechno slyšela ta návštěva a já pak před nimi musel z ložnice vyjít. Občas jsem ještě chytl nějakou tu poznámku a sní i příležitostný výprask ale co se týče učení jsem se značně polepšil.

pavla (Ne, 14. 7. 2013 - 23:07)

A mimochodem, tito "rodice"...úplne s tebou souhlasim nekdy je treba narezat diteti ,ale kdyz to neni casto a za kazdou pitominku tak to teda rozhodne neni tyrani, tyrani je, kdyz treba dite rozbije obycejnou sklenicku a rodic ho priserne zmlati napr. voditkem a pak ho necha nahatyho klecet na tvrdych dlazdicich. to si myslim je dost velkej rozdil. A navic tenhle zakon je uz v anglii ze po diteti nesmis naprahnout ruku a co z nich pak vyroste nevychovany fakani. Tak se nad tim laskave zamyslete. Jo a 30.ran na holou za blbý známky je fakt dost ubohý

Janatops (Po, 18. 1. 2016 - 12:01)

Já byla bitá tátou už od doby,co umřela máma jako žito.Vždycky říkal,že nás (mě a mladší sestru) musí pořádně vychovat,ať k něčemu jsme.Ale často to fakt přeháněl.V ,,lepším,,případě lítaly facky a v tom horším přišla na řadu lískovka.Většinou čerstvě utržená v nedalekém lese.To byl potom mazec.Dostávala jsem od něj nařezáno snad do 20ti let.Cítila jsem se při tom vždycky strašně trapně.A abych pravdu řekla,vytvořila se mezi námi díky tomu hradba,takže když jsem měla problém,nikdy jsem za ním ze strachu nešla a radši si ho vyřešila sama a tak je tomu dodnes.

Reklama

Přidat komentář