Reklama

výprask

Andrea2000 (So, 21. 11. 2015 - 21:11)

Já jsem včera dostala velký výprask. Měli jsme třídní schůzky a mě vycházelo 3 - 4 ze dvou předmětů a z jednoho 4. Na devátou třídu až moc. Navíc jsem rodičům zapřela i pár průšvihů. Když přišel táta a máma domů, tak mi okamžetě vlepil táta facku. Pak mi řekli co se dozvěděli a že dostanu výprask. Táta přinesl vařečku, sedl si na židli a nakázal mi abych si sundala kalhoty s kalhotkama. Já to udělala a už jsem začínala brečet, pak jsem se musela přehnout přes tátovo kolena a už to jelo. Dostala jsem jich kolem padesáti a zadek jsem měla v jednom ohni do rudomodra zbarvený. Ještě dnes se mi špatně sedí a mám jelita.

ZDENĚK (Čt, 19. 11. 2015 - 17:11)

já jsem byl bit často dostával jsem řemenem.Samozřejmně na holou.Včera jsem však poprvé dával výprask.Přítelkyně má 10tiletou dcerku a už s ní začíná házet pubrta.Včera jsme byli na třídních schůzkách a to co jsme slyšeli od paní učitelky to je hrůza.Ona nám zapírala žákovskou knížku tak jsme ani některé průšvihy a známky ani nevěděli.Přítelkyně byla v škou a po cestě domů jsme se domluvili,že naše princezna tentokrát dostane pořádný výprask.Když jsme přišli domů tak mladá seděla u počítače.Musela ho vypnout a jít za námi do pokoje.Neochotně vypnula počítač a šla do pokoje za námi.Promluvili jsme jí a oznámili ,že dostane výprask.Byla vyděšená ale kupodivu to čekala,tak ani moc neprotestovala.Přítelkyně vyndalaze skříně řemen a podala mi ho,Natálie si lehla na postel,třásli se mi ruce,vzal jsem pásek a poprvě jí šlehnul.Přítelkyně mně požádala at jí dávám na holouaby viděla jestli nemá jelita.Dostala poprvé výprask .Po výprasku chvíli bulela ale řekla,že se zlepší.Dnes přinesla jedničku tak jsme jí pochválili.

Ála (Po, 16. 11. 2015 - 12:11)

Když to tak všechno čtu ,tak skoro začínám litovat, že jsem nikdy tou rákoskou nedostala. Musí to být velký zážitek.

Milena (Čt, 12. 11. 2015 - 12:11)

Ivano, kdybys byla o 20 let starší, tak jsi určitě rákoskou také dostala. Někdy v roce 1980, to už jsem randila s klukama, a za pozdní příchod ze zábavy jsem několikrát dostala takových pětadvacet na holou, to si neumíš představit.

Ivana (Čt, 12. 11. 2015 - 11:11)

Já tedy nevím, je mi 24, ale v té době se snad už výprasky rákoskou
neprováděly?

Jirka (Út, 10. 11. 2015 - 14:11)

Někdy dávno koncem 80.let mi jedna holka tvrdila, tehdy jí bylo asi 15, že když dostane výprask rákoskou, tak se doopravdy 3 dny nemůže pořádně posadit a spát musí na břiše.
Opravdu bití tak dlouho bolí nebo trochu přeháněla?

L (Pá, 6. 11. 2015 - 19:11)

Byl jsem u lekarky v...pěkná fantazie a ta čeština luxusní

radka (Ne, 1. 11. 2015 - 10:11)

Jacki asi si udělal jednu...Reaguji na michala.mne mama nikd prrs holou nebila,ale prijel k nam na prazdniny bratranec,bylo mu 10,jako mne.mama rikala ze u kluku je to jiny,ze bude na nej prisna.hral si v kroci na doktora ja to rekla.mame.rekla,ze dostane a vzala go do stodoly,kde stala dev.koza na rezani drivi.rekla mu,at se svlikne a onze si necha trenky.dobtnky a na mne ne,rekla mama. Pak se musel ohnout pres tu kozued,tak,ze stal na spickach.mama mu rychle svazala na druhe strane ruce k noham kozy.pak mu pres jeho protesty stahla trenky a na mne vykoukla vyspulena.bila.prdel s cernou dirkou.uprostred.to uz zacal studemfnukat a prosit,at to neni prede mnou,mne to vsak zajimalo,nikd jsem nic takoveho nevidela a byla.jsem z toho hodne vzrusena,tak jsem neodesla.pak mu mama ruztahla nohy a privazala k noham kozy.v teto pozici na mne jeho prdelka zirala dlouho,protoze dostal prednasku,proc dostane.pak mu prucila,zatlac,at se dirka rozevre,coz on odmitl.tak ty.budes porad drzy?mama mela v ruce rakosku a zacala ho svihat.on.zacal silne brecet.krutit se,mam ho rada,bylo mi ho lito,ale nemohla.jsem odtrhnout oci od jeho svijejiciho zadku,drepla.jsem si.na.bobek a pozorovala ho zezpodu,abych videla i kulky.myslim,ze ma zvedavost byla prirozena.u dospivajiciho devcete,nikdy jsem to nevidela a byla.jsem uvytrzeni z jeho.hole prdelky a z cerne dirky a priznam,i z jeho kriku,breku a bezmoci.tak.jsem.i.pres soucit s nim zustala a pozorovala jeho bolest,brekot,stud a ponizeni.vzrusenim.jsem.silne.dychala.prosil,ze uz zatlaci,mama prestala,on zatla il a ta krasna.dirka se rozevrela.mama se naschval sklanela,poznala jsem ze ji to take vzrusuje,naschval mela.nos u jeho dirky a obcas ho tam pri
Ozila,a cichla si.kdyz s oto ila,udelLa jsem to take,ale ona o tom vedela.pak mu jeste dala dalsi h 10 ran,on musel mit diru rozevrenou a strasne rval.mne ten zazitek silne vzrusoval,on se. Hudak musel. Itit hodne.trapne a hodne ho ro bolelo.

jarda (Ne, 1. 11. 2015 - 09:11)

Dva výprasky za rok po...Byl jsem u lekarky v doprovodu mamy a sestry,bylo mi 9 let,sestre12.doktorka chtela,abych se svlekl donaha,mne se pred sestrou nechtelo,prosil jsem,at jde ven,ale ona nexhtela a mama i doktorka ji tam.nechali,ze pry jsem mladsi.byla tam i zdt.sestra.ta vykrikla,delej,svlikni se,nemame cas,ja jako opareny v soku jsem si dal vse dolu krome trenek.ty jsem drzel ,nexhtel pustit i pres prikazy mamy a doktorky.tak se na mne vrhly a sundaly mi je,hlasite jsem protom.zacal brecet,slysela to cela cekarna.nedokazaly mne polozit na lehatko,abCh v klidu lezel,tak doktorka a zdr.sestra mne drzely a mama mne zacala vyplacet nejaakym ukazovatkem,co tam popadla.jak ja brecel.pak.uz jsem jen brecel sliboval,ze uz budu hodnej a budu poslouchat.mama prestala a vZvala mne,at zvednu nohy,nebyl jsem schopen odhodlat se k tomu protoze sestra si se sedla na zidli v nohach lehatka,ze.se na.mne bude divat,moc se ji to libilo,vzdy jsem dostaval ja a ona ne.mama mne opet zacla vyplacet,opet jsem slibil poslusnost,prestala,zvedla mi noh,Ja uz nemel odvahu se branit,jen jsem jako v rupem polospanku brecel a brecel a prosil,,nee,nee,ja to.nechci,prosim ne,nekoukejte se mi tam.doktorka rekla,ty tu chlapecku nejsi od toho,abS rikal,comame delat.ja rekl,tak polozte mou sestru takhle a ja se na ni budu koukat a ony,to by se ti libilo,kdepak,ty na holky koukat nesmis,t jsi prece kluk,ale holka muze koukat na nahyho kluka,aspon bude mit pred ni respekt a nebude zlobit,kdyz mu vidi nahej zadek.brecel jsem,ale mama po rozvodu nemela rada muze,mi ty nohy zvedla,skrxil v kolenou,roztahla od sebe.zdrav.sestra mi roztahla pulky a doktorka mi strcila do zadku prst.kroutila mi tam s nim za meho neustale velkeho brekotu,nshle sestra vstala,vzala ukazovatko a svihla mne snim,prej kdyz brecim,tak at je to i svyoraskem.zen se jen pousmaly,ja rekl,to ti odplatim,ale to jsem nemel.mama rekla,tak ty nemas dost a rukou mne zacla silne bit na holou,muj brekot se zmenil v rev.musel jsem segru pozadat o odpusteni,ta se smala memu ponizeni a bezmocnemuvzteku.porad jsem brecel,pak jsem tam delsi cas musel lezet s vystrcenou prdeli,on se bavily,bal jsem se pohnout,dat nohy k sobe,mel jsem stra h z dalsiho ponizujiciho vyprasku a tak jsem lezel s vStrcnou prdeli rozevrenou peimo.na.segru.tsk jyi hodny chlapec,rekla zdrav.sestra a na pokyn doktorky mi strcila do zadku teplomer,pricemz mi moje sestra roztahovala pulky od sebe.ja sebuz jen bal pohnout,tak jsem bez hnuti lezel v ponizujici poloze a stale brecel.pak mi pustily.ja fakt mel pred sestrou respekt,poslouchal ji,abych nebyl takto ponizovan.ona prede mnou naha nikdy nbyka,ale ja pred ni nedobrovolne casto, I

Diskuse na

jarda (Ne, 1. 11. 2015 - 03:11)

Dva výprasky za rok po...Byl jsem u lekarky v doprovodu mamy a sestry,bylo mi 9 let,sestre12.doktorka chtela,abych se svlekl donaha,mne se pred sestrou nechtelo,prosil jsem,at jde ven,ale ona nexhtela a mama i doktorka ji tam.nechali,ze pry jsem mladsi.byla tam i zdt.sestra.ta vykrikla,delej,svlikni se,nemame cas,ja jako opareny v soku jsem si dal vse dolu krome trenek.ty jsem drzel ,nexhtel pustit i pres prikazy mamy a doktorky.tak se na mne vrhly a sundaly mi je,hlasite jsem protom.zacal brecet,slysela to cela cekarna.nedokazaly mne polozit na lehatko,abCh v klidu lezel,tak doktorka a zdr.sestra mne drzely a mama mne zacala vyplacet nejaakym ukazovatkem,co tam popadla.jak ja brecel.pak.uz jsem jen brecel sliboval,ze uz budu hodnej a budu poslouchat.mama prestala a vZvala mne,at zvednu nohy,nebyl jsem schopen odhodlat se k tomu protoze sestra si se sedla na zidli v nohach lehatka,ze.se na.mne bude divat,moc se ji to libilo,vzdy jsem dostaval ja a ona ne.mama mne opet zacla vyplacet,opet jsem slibil poslusnost,prestala,zvedla mi noh,Ja uz nemel odvahu se branit,jen jsem jako v rupem polospanku brecel a brecel a prosil,,nee,nee,ja to.nechci,prosim ne,nekoukejte se mi tam.doktorka rekla,ty tu chlapecku nejsi od toho,abS rikal,comame delat.ja rekl,tak polozte mou sestru takhle a ja se na ni budu koukat a ony,to by se ti libilo,kdepak,ty na holky koukat nesmis,t jsi prece kluk,ale holka muze koukat na nahyho kluka,aspon bude mit pred ni respekt a nebude zlobit,kdyz mu vidi nahej zadek.brecel jsem,ale mama po rozvodu nemela rada muze,mi ty nohy zvedla,skrxil v kolenou,roztahla od sebe.zdrav.sestra mi roztahla pulky a doktorka mi strcila do zadku prst.kroutila mi tam s nim za meho neustale velkeho brekotu,nshle sestra vstala,vzala ukazovatko a svihla mne snim,prej kdyz brecim,tak at je to i svyoraskem.zen se jen pousmaly,ja rekl,to ti odplatim,ale to jsem nemel.mama rekla,tak ty nemas dost a rukou mne zacla silne bit na holou,muj brekot se zmenil v rev.musel jsem segru pozadat o odpusteni,ta se smala memu ponizeni a bezmocnemuvzteku.porad jsem brecel,pak jsem tam delsi cas musel lezet s vystrcenou prdeli,on se bavily,bal jsem se pohnout,dat nohy k sobe,mel jsem stra h z dalsiho ponizujiciho vyprasku a tak jsem lezel s vStrcnou prdeli rozevrenou peimo.na.segru.tsk jyi hodny chlapec,rekla zdrav.sestra a na pokyn doktorky mi strcila do zadku teplomer,pricemz mi moje sestra roztahovala pulky od sebe.ja sebuz jen bal pohnout,tak jsem bez hnuti lezel v ponizujici poloze a stale brecel.pak mi pustily.ja fakt mel pred sestrou respekt,poslouchal ji,abych nebyl takto ponizovan.ona prede mnou naha nikdy nbyka,ale ja pred ni nedobrovolne casto, I

Diskuse na

Kuky (Út, 14. 4. 2020 - 19:04)

To ti nemohla doktorka udělat tak tady nelži

kaja (Ne, 1. 11. 2015 - 02:11)

Já když byla malá, tak...Nejhorsi neni vPrask od mam,ale ro,ze na vas koukaj jako na kluka holk.Na dvorku jsme si hravali,treba leteli v nexkach a holky v plavkach a ja vzdy nahy,bylo mi uz 7,,let,stydel jsem se a xhtel se oblixt,protoze mne furt pozorovaly,a porad,ze budou doktorky a ja se branil,tak.mne naschval zlechtaly,ja se pocural a sousedovi. Holce pritom na triko.odvedly mne se segrama k mame.ta mi porucila lehnout na zada.bL jsem rudy.vedel.co bude nasledovat a prosil jsem vsechny tri holkY,starsi i.mladsi segru a spoluzackunze sousedstvi,at odejdou ale kde ty se xhexhtaly hlahem,ocovidne je bavili me rozpaky a rekli,ze vse chteji videt.mami,at odejdou ale mama mne xhytla,ze jsem maly kluk a nebudu se stydet a dala mi na zadek.ja,to ony mne lechtaly.to nevadi,mama na to,musis se vyprazdnit,to uz mela v ruce hadici s klystyrem.zacal jsem studem a ponizenim nahlas brecet,mama na to nedala,polozila mne na gauc a porucila roztahnout nohy a kolena k brade.ja ji studem pred spoluzackou a sestrama nebyl schopen poslechnout,hroznej po it jsem.mel,bezvýchodnéj stud.zacala mne tedy silne vyplacet vareckou,to uz jsem neustal,moc jsem brecel studem,ponizenim a bolesti.prosil jsem,slibil ze uz poslechnu a tak kdyz za velkeho zajmu holek prestala uz jsem byl poslusny,jak hodiny,jen jsem u rogo neustale brecel studem a ponizenim,to neslo zvladnout.mama rekla,budete mit deti,tak se cte,spoluzacka mi namastila diru,jak ja rval.pak mitam mama zasunula hadici a voda uz jela,to bylo holky hrozne ponizeni,zkuste si vy o prozit,pred klukama lezer v ponizujici pozici,dostat pro nic na holou a klystyr.po vykonu jsem vyletel na zachod,pak se musel vratit a nexhat se prohlednout od holek,jestli jsem.utreny.prej se jim to bude hodit.nto ponizeni nezapomenu,jezisi to bLo hrozne,bezmocny stud,zaroven jsem citil svzruseni,i dnes mi to vzrusuje,ten vyprask a ponizeni pred holkama p p in hn tak to na mne pusobi.I

Ppp

Jarek Šimek (Út, 11. 1. 2022 - 19:01)

Mně se stalo něco podobného

Jarek Šimek (Út, 11. 1. 2022 - 19:01)

Mně se stalo něco podobného

jitka (Ne, 1. 11. 2015 - 01:11)

Nevím jaké s tím máte...Ja hludavam mladsi segru a nejmladsiho brachu.u segry mi to nebavi.ale braxhovi dam casto na holej zadek.segra prinese varecku a on uz breci a prosi,protoze vi,co bude nasledovat. Obe ho snadno premuzeme,tak ze svlikneme od pasu dolu donaha,pricemz on rve,breci a je strasne rudy studem.jen krici,nee,prosim te,ne.pak ho segra drzi a ja hobrezu.breci jak tur,a mne i segre se libi ho pozorovat,jeho stud,brekot a ponizeni i vztek.po exekuci si hrajeme na doktorku strkame mu prst,nebo tplomer do zadnice,on musi lezet s nohama roztazenyma a skrcenyma u brady.jednou u nas byla ma kamoska,chtela ro videt,tak jsme brachu polozili na stul,musel do.kleku a dostal vareckou,holky mu drzeli roztazeny nohy kricel at jdou dal,ze ho citej a videj zblizka.musel pakbT nah a v7letech it na nadnocnik,byt nadzvednuty a my zespodu pozorovaly,jak z nej jde hovinko.O

yyseedcfrrff (Po, 19. 10. 2015 - 13:10)

Nemáte ask.fm někdo?

která chce výpr (Ne, 18. 10. 2015 - 14:10)

chce nějaka holka vyprask?..."tom E-mail
//olomouc
hledam stihlou divenku ktera ma rada vyprasky po holem vyspulenem zadecku,role dle moznosti se mohou i menit,diskretni setkani ukaze pripadne simpatie ci nikoliv. ozvise onic nejde zajdem na pivko a kdyz si nebudem simpaticti tak zustanem aspon kamaradi napis ..prosim [email protected]

gabriel (Ne, 18. 10. 2015 - 07:10)

chce nějaka holka vyprask? [email protected]

Honza (So, 3. 10. 2015 - 19:10)

Vyprasky jsem dostaval na holou pravidelne uz od mala. Kazdou sobotu. Mama si vzdycky neco nasla. V peti to byl neporadek, v deseti spatne znamky , v patnacti pozdni prichody. Kdyz mi bylo 17 tak sem se zamiloval do spoluzacky. Chodily jsme spolu asi rok a tak k nam zacala jezdit o vikendu na navstevu. Myslel jsem ze bude se sobotnimi vyprasky konec ale to byl omyl. Mama poslala Jitku pro neco do marketu a nez se vratila probehl vyprask. S mamou si moc rozumela takze sem nekdy dostal i za to ze sem treba byl na Jitku drzej. Jednou v patek jsme se po diskotece doma strasne pohadaly. Mama nas slysela ale nerikala nic. V sobotu poslala Jitku pryc a ja nastoupil do obyvaku. Kalhoty a trenky dolu kleknout a pocitat. Prvnich pet bylo dost tvrdych. Pak nasledovaly dve slabsi a zase pet tvrdych. Nekolikrat se to opakovalo. Bylo mi to divne protoze mama me takhle nikdy netrestala . To byla jedna tvrda za druhou. Ale nic jsem nerikal. A najednou mama rika : To musis poradne pritlacit aby vedel kdo je tady panem. Otocil sem se a krve by se ve me nedorezal. Za mim nahym zadkem stala Jitka a v ruce drzela pasek. Chtel sem vstat ale mama na me zarvala abych zustal klecet. Jitka me zacala vyplacet a tentokrat me nesetrila. Od te doby me vyplaci pravidelne spolu.

Martin M. (So, 3. 10. 2015 - 16:10)

Je mi 13 let a u nás doma se výprasky občas dávají. Včera večer byl pátek, takže kontrola známek a mamka mi řekla, že dneska odpoledne mě budou vyplácet :-(

Reklama

Přidat komentář