Reklama

výprask

Ivana (Čt, 12. 11. 2015 - 11:11)

Já tedy nevím, je mi 24, ale v té době se snad už výprasky rákoskou
neprováděly?

Jirka (Út, 10. 11. 2015 - 14:11)

Někdy dávno koncem 80.let mi jedna holka tvrdila, tehdy jí bylo asi 15, že když dostane výprask rákoskou, tak se doopravdy 3 dny nemůže pořádně posadit a spát musí na břiše.
Opravdu bití tak dlouho bolí nebo trochu přeháněla?

L (Pá, 6. 11. 2015 - 19:11)

Byl jsem u lekarky v...pěkná fantazie a ta čeština luxusní

radka (Ne, 1. 11. 2015 - 10:11)

Jacki asi si udělal jednu...Reaguji na michala.mne mama nikd prrs holou nebila,ale prijel k nam na prazdniny bratranec,bylo mu 10,jako mne.mama rikala ze u kluku je to jiny,ze bude na nej prisna.hral si v kroci na doktora ja to rekla.mame.rekla,ze dostane a vzala go do stodoly,kde stala dev.koza na rezani drivi.rekla mu,at se svlikne a onze si necha trenky.dobtnky a na mne ne,rekla mama. Pak se musel ohnout pres tu kozued,tak,ze stal na spickach.mama mu rychle svazala na druhe strane ruce k noham kozy.pak mu pres jeho protesty stahla trenky a na mne vykoukla vyspulena.bila.prdel s cernou dirkou.uprostred.to uz zacal studemfnukat a prosit,at to neni prede mnou,mne to vsak zajimalo,nikd jsem nic takoveho nevidela a byla.jsem z toho hodne vzrusena,tak jsem neodesla.pak mu mama ruztahla nohy a privazala k noham kozy.v teto pozici na mne jeho prdelka zirala dlouho,protoze dostal prednasku,proc dostane.pak mu prucila,zatlac,at se dirka rozevre,coz on odmitl.tak ty.budes porad drzy?mama mela v ruce rakosku a zacala ho svihat.on.zacal silne brecet.krutit se,mam ho rada,bylo mi ho lito,ale nemohla.jsem odtrhnout oci od jeho svijejiciho zadku,drepla.jsem si.na.bobek a pozorovala ho zezpodu,abych videla i kulky.myslim,ze ma zvedavost byla prirozena.u dospivajiciho devcete,nikdy jsem to nevidela a byla.jsem uvytrzeni z jeho.hole prdelky a z cerne dirky a priznam,i z jeho kriku,breku a bezmoci.tak.jsem.i.pres soucit s nim zustala a pozorovala jeho bolest,brekot,stud a ponizeni.vzrusenim.jsem.silne.dychala.prosil,ze uz zatlaci,mama prestala,on zatla il a ta krasna.dirka se rozevrela.mama se naschval sklanela,poznala jsem ze ji to take vzrusuje,naschval mela.nos u jeho dirky a obcas ho tam pri
Ozila,a cichla si.kdyz s oto ila,udelLa jsem to take,ale ona o tom vedela.pak mu jeste dala dalsi h 10 ran,on musel mit diru rozevrenou a strasne rval.mne ten zazitek silne vzrusoval,on se. Hudak musel. Itit hodne.trapne a hodne ho ro bolelo.

jarda (Ne, 1. 11. 2015 - 09:11)

Dva výprasky za rok po...Byl jsem u lekarky v doprovodu mamy a sestry,bylo mi 9 let,sestre12.doktorka chtela,abych se svlekl donaha,mne se pred sestrou nechtelo,prosil jsem,at jde ven,ale ona nexhtela a mama i doktorka ji tam.nechali,ze pry jsem mladsi.byla tam i zdt.sestra.ta vykrikla,delej,svlikni se,nemame cas,ja jako opareny v soku jsem si dal vse dolu krome trenek.ty jsem drzel ,nexhtel pustit i pres prikazy mamy a doktorky.tak se na mne vrhly a sundaly mi je,hlasite jsem protom.zacal brecet,slysela to cela cekarna.nedokazaly mne polozit na lehatko,abCh v klidu lezel,tak doktorka a zdr.sestra mne drzely a mama mne zacala vyplacet nejaakym ukazovatkem,co tam popadla.jak ja brecel.pak.uz jsem jen brecel sliboval,ze uz budu hodnej a budu poslouchat.mama prestala a vZvala mne,at zvednu nohy,nebyl jsem schopen odhodlat se k tomu protoze sestra si se sedla na zidli v nohach lehatka,ze.se na.mne bude divat,moc se ji to libilo,vzdy jsem dostaval ja a ona ne.mama mne opet zacla vyplacet,opet jsem slibil poslusnost,prestala,zvedla mi noh,Ja uz nemel odvahu se branit,jen jsem jako v rupem polospanku brecel a brecel a prosil,,nee,nee,ja to.nechci,prosim ne,nekoukejte se mi tam.doktorka rekla,ty tu chlapecku nejsi od toho,abS rikal,comame delat.ja rekl,tak polozte mou sestru takhle a ja se na ni budu koukat a ony,to by se ti libilo,kdepak,ty na holky koukat nesmis,t jsi prece kluk,ale holka muze koukat na nahyho kluka,aspon bude mit pred ni respekt a nebude zlobit,kdyz mu vidi nahej zadek.brecel jsem,ale mama po rozvodu nemela rada muze,mi ty nohy zvedla,skrxil v kolenou,roztahla od sebe.zdrav.sestra mi roztahla pulky a doktorka mi strcila do zadku prst.kroutila mi tam s nim za meho neustale velkeho brekotu,nshle sestra vstala,vzala ukazovatko a svihla mne snim,prej kdyz brecim,tak at je to i svyoraskem.zen se jen pousmaly,ja rekl,to ti odplatim,ale to jsem nemel.mama rekla,tak ty nemas dost a rukou mne zacla silne bit na holou,muj brekot se zmenil v rev.musel jsem segru pozadat o odpusteni,ta se smala memu ponizeni a bezmocnemuvzteku.porad jsem brecel,pak jsem tam delsi cas musel lezet s vystrcenou prdeli,on se bavily,bal jsem se pohnout,dat nohy k sobe,mel jsem stra h z dalsiho ponizujiciho vyprasku a tak jsem lezel s vStrcnou prdeli rozevrenou peimo.na.segru.tsk jyi hodny chlapec,rekla zdrav.sestra a na pokyn doktorky mi strcila do zadku teplomer,pricemz mi moje sestra roztahovala pulky od sebe.ja sebuz jen bal pohnout,tak jsem bez hnuti lezel v ponizujici poloze a stale brecel.pak mi pustily.ja fakt mel pred sestrou respekt,poslouchal ji,abych nebyl takto ponizovan.ona prede mnou naha nikdy nbyka,ale ja pred ni nedobrovolne casto, I

Diskuse na

jarda (Ne, 1. 11. 2015 - 03:11)

Dva výprasky za rok po...Byl jsem u lekarky v doprovodu mamy a sestry,bylo mi 9 let,sestre12.doktorka chtela,abych se svlekl donaha,mne se pred sestrou nechtelo,prosil jsem,at jde ven,ale ona nexhtela a mama i doktorka ji tam.nechali,ze pry jsem mladsi.byla tam i zdt.sestra.ta vykrikla,delej,svlikni se,nemame cas,ja jako opareny v soku jsem si dal vse dolu krome trenek.ty jsem drzel ,nexhtel pustit i pres prikazy mamy a doktorky.tak se na mne vrhly a sundaly mi je,hlasite jsem protom.zacal brecet,slysela to cela cekarna.nedokazaly mne polozit na lehatko,abCh v klidu lezel,tak doktorka a zdr.sestra mne drzely a mama mne zacala vyplacet nejaakym ukazovatkem,co tam popadla.jak ja brecel.pak.uz jsem jen brecel sliboval,ze uz budu hodnej a budu poslouchat.mama prestala a vZvala mne,at zvednu nohy,nebyl jsem schopen odhodlat se k tomu protoze sestra si se sedla na zidli v nohach lehatka,ze.se na.mne bude divat,moc se ji to libilo,vzdy jsem dostaval ja a ona ne.mama mne opet zacla vyplacet,opet jsem slibil poslusnost,prestala,zvedla mi noh,Ja uz nemel odvahu se branit,jen jsem jako v rupem polospanku brecel a brecel a prosil,,nee,nee,ja to.nechci,prosim ne,nekoukejte se mi tam.doktorka rekla,ty tu chlapecku nejsi od toho,abS rikal,comame delat.ja rekl,tak polozte mou sestru takhle a ja se na ni budu koukat a ony,to by se ti libilo,kdepak,ty na holky koukat nesmis,t jsi prece kluk,ale holka muze koukat na nahyho kluka,aspon bude mit pred ni respekt a nebude zlobit,kdyz mu vidi nahej zadek.brecel jsem,ale mama po rozvodu nemela rada muze,mi ty nohy zvedla,skrxil v kolenou,roztahla od sebe.zdrav.sestra mi roztahla pulky a doktorka mi strcila do zadku prst.kroutila mi tam s nim za meho neustale velkeho brekotu,nshle sestra vstala,vzala ukazovatko a svihla mne snim,prej kdyz brecim,tak at je to i svyoraskem.zen se jen pousmaly,ja rekl,to ti odplatim,ale to jsem nemel.mama rekla,tak ty nemas dost a rukou mne zacla silne bit na holou,muj brekot se zmenil v rev.musel jsem segru pozadat o odpusteni,ta se smala memu ponizeni a bezmocnemuvzteku.porad jsem brecel,pak jsem tam delsi cas musel lezet s vystrcenou prdeli,on se bavily,bal jsem se pohnout,dat nohy k sobe,mel jsem stra h z dalsiho ponizujiciho vyprasku a tak jsem lezel s vStrcnou prdeli rozevrenou peimo.na.segru.tsk jyi hodny chlapec,rekla zdrav.sestra a na pokyn doktorky mi strcila do zadku teplomer,pricemz mi moje sestra roztahovala pulky od sebe.ja sebuz jen bal pohnout,tak jsem bez hnuti lezel v ponizujici poloze a stale brecel.pak mi pustily.ja fakt mel pred sestrou respekt,poslouchal ji,abych nebyl takto ponizovan.ona prede mnou naha nikdy nbyka,ale ja pred ni nedobrovolne casto, I

Diskuse na

Kuky (Út, 14. 4. 2020 - 19:04)

To ti nemohla doktorka udělat tak tady nelži

kaja (Ne, 1. 11. 2015 - 02:11)

Já když byla malá, tak...Nejhorsi neni vPrask od mam,ale ro,ze na vas koukaj jako na kluka holk.Na dvorku jsme si hravali,treba leteli v nexkach a holky v plavkach a ja vzdy nahy,bylo mi uz 7,,let,stydel jsem se a xhtel se oblixt,protoze mne furt pozorovaly,a porad,ze budou doktorky a ja se branil,tak.mne naschval zlechtaly,ja se pocural a sousedovi. Holce pritom na triko.odvedly mne se segrama k mame.ta mi porucila lehnout na zada.bL jsem rudy.vedel.co bude nasledovat a prosil jsem vsechny tri holkY,starsi i.mladsi segru a spoluzackunze sousedstvi,at odejdou ale kde ty se xhexhtaly hlahem,ocovidne je bavili me rozpaky a rekli,ze vse chteji videt.mami,at odejdou ale mama mne xhytla,ze jsem maly kluk a nebudu se stydet a dala mi na zadek.ja,to ony mne lechtaly.to nevadi,mama na to,musis se vyprazdnit,to uz mela v ruce hadici s klystyrem.zacal jsem studem a ponizenim nahlas brecet,mama na to nedala,polozila mne na gauc a porucila roztahnout nohy a kolena k brade.ja ji studem pred spoluzackou a sestrama nebyl schopen poslechnout,hroznej po it jsem.mel,bezvýchodnéj stud.zacala mne tedy silne vyplacet vareckou,to uz jsem neustal,moc jsem brecel studem,ponizenim a bolesti.prosil jsem,slibil ze uz poslechnu a tak kdyz za velkeho zajmu holek prestala uz jsem byl poslusny,jak hodiny,jen jsem u rogo neustale brecel studem a ponizenim,to neslo zvladnout.mama rekla,budete mit deti,tak se cte,spoluzacka mi namastila diru,jak ja rval.pak mitam mama zasunula hadici a voda uz jela,to bylo holky hrozne ponizeni,zkuste si vy o prozit,pred klukama lezer v ponizujici pozici,dostat pro nic na holou a klystyr.po vykonu jsem vyletel na zachod,pak se musel vratit a nexhat se prohlednout od holek,jestli jsem.utreny.prej se jim to bude hodit.nto ponizeni nezapomenu,jezisi to bLo hrozne,bezmocny stud,zaroven jsem citil svzruseni,i dnes mi to vzrusuje,ten vyprask a ponizeni pred holkama p p in hn tak to na mne pusobi.I

Ppp

Jarek Šimek (Út, 11. 1. 2022 - 19:01)

Mně se stalo něco podobného

Jarek Šimek (Út, 11. 1. 2022 - 19:01)

Mně se stalo něco podobného

jitka (Ne, 1. 11. 2015 - 01:11)

Nevím jaké s tím máte...Ja hludavam mladsi segru a nejmladsiho brachu.u segry mi to nebavi.ale braxhovi dam casto na holej zadek.segra prinese varecku a on uz breci a prosi,protoze vi,co bude nasledovat. Obe ho snadno premuzeme,tak ze svlikneme od pasu dolu donaha,pricemz on rve,breci a je strasne rudy studem.jen krici,nee,prosim te,ne.pak ho segra drzi a ja hobrezu.breci jak tur,a mne i segre se libi ho pozorovat,jeho stud,brekot a ponizeni i vztek.po exekuci si hrajeme na doktorku strkame mu prst,nebo tplomer do zadnice,on musi lezet s nohama roztazenyma a skrcenyma u brady.jednou u nas byla ma kamoska,chtela ro videt,tak jsme brachu polozili na stul,musel do.kleku a dostal vareckou,holky mu drzeli roztazeny nohy kricel at jdou dal,ze ho citej a videj zblizka.musel pakbT nah a v7letech it na nadnocnik,byt nadzvednuty a my zespodu pozorovaly,jak z nej jde hovinko.O

yyseedcfrrff (Po, 19. 10. 2015 - 13:10)

Nemáte ask.fm někdo?

která chce výpr (Ne, 18. 10. 2015 - 14:10)

chce nějaka holka vyprask?..."tom E-mail
//olomouc
hledam stihlou divenku ktera ma rada vyprasky po holem vyspulenem zadecku,role dle moznosti se mohou i menit,diskretni setkani ukaze pripadne simpatie ci nikoliv. ozvise onic nejde zajdem na pivko a kdyz si nebudem simpaticti tak zustanem aspon kamaradi napis ..prosim [email protected]

gabriel (Ne, 18. 10. 2015 - 07:10)

chce nějaka holka vyprask? [email protected]

Honza (So, 3. 10. 2015 - 19:10)

Vyprasky jsem dostaval na holou pravidelne uz od mala. Kazdou sobotu. Mama si vzdycky neco nasla. V peti to byl neporadek, v deseti spatne znamky , v patnacti pozdni prichody. Kdyz mi bylo 17 tak sem se zamiloval do spoluzacky. Chodily jsme spolu asi rok a tak k nam zacala jezdit o vikendu na navstevu. Myslel jsem ze bude se sobotnimi vyprasky konec ale to byl omyl. Mama poslala Jitku pro neco do marketu a nez se vratila probehl vyprask. S mamou si moc rozumela takze sem nekdy dostal i za to ze sem treba byl na Jitku drzej. Jednou v patek jsme se po diskotece doma strasne pohadaly. Mama nas slysela ale nerikala nic. V sobotu poslala Jitku pryc a ja nastoupil do obyvaku. Kalhoty a trenky dolu kleknout a pocitat. Prvnich pet bylo dost tvrdych. Pak nasledovaly dve slabsi a zase pet tvrdych. Nekolikrat se to opakovalo. Bylo mi to divne protoze mama me takhle nikdy netrestala . To byla jedna tvrda za druhou. Ale nic jsem nerikal. A najednou mama rika : To musis poradne pritlacit aby vedel kdo je tady panem. Otocil sem se a krve by se ve me nedorezal. Za mim nahym zadkem stala Jitka a v ruce drzela pasek. Chtel sem vstat ale mama na me zarvala abych zustal klecet. Jitka me zacala vyplacet a tentokrat me nesetrila. Od te doby me vyplaci pravidelne spolu.

Martin M. (So, 3. 10. 2015 - 16:10)

Je mi 13 let a u nás doma se výprasky občas dávají. Včera večer byl pátek, takže kontrola známek a mamka mi řekla, že dneska odpoledne mě budou vyplácet :-(

lukas (Út, 29. 9. 2015 - 14:09)

Já dostavam na zadek dezne ale mužů di vydrat dut zaracha něco výprask já si vybiram ten výprask a co vi

René (Čt, 24. 9. 2015 - 01:09)

Ahoj rada davam na holy zadok...Ahoj Petro dáš mi na zadek?,můj mail je [email protected]

pozvánka na set (Po, 21. 9. 2015 - 16:09)

BYLA SI NĚKDY JAKO DÍTĚ BITA KAŽDÝ TO NĚKDY ZAŽIL,MOHLI BYCCHOM SE SEJÍT NA SPOLEČNÉ SETKÁNÍ A ZAŠLI BYCHOM TŘEBA NA PIVO NEBO NA KÁVU.Šlo by jenom o přátelské popovídání a né jen o výprascích.SETKÁNÍ BY BYLO U KONĚ NA VÁCLAVÁKU,KAŽDÝ BY MĚL JAKO POZNÁNÍ MALOU VAŘEČKU.Napište kdo by měl zájem a komu jak by se to hodilo.NEBYLA BY TO AKCE PRO ŽÁDNÉ UCHYLY JDE O NEZÁVAZNÉ PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍ. ZDENĚK

janda (So, 19. 9. 2015 - 17:09)

Mě je 15 a před rokem ve...Ma holka to udělalo jednou týmy na chatě ale bylo tam ještě 3 děti tak jsem ji rek at si sunda kalhoty a kalhotky fáze dostane před istatnima 40 vareckou na holou a 30 remenem

Reklama

Přidat komentář