Reklama

výprask

Anna (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

Taky že nedám jen se ptám...Absurdní to není přes kundičku jsem dostala poprvé ve 13nacti proutkem a pak ještě v 15nacti kopřivama. A žádný zdravotní problém jsem neměla.Jen jsem ji měla trochu oteklou.Teď je mi 16nact a pořád dostávám na holou většinou řemenem a před měsícem mi máma zase pohrozila výpraskem přes pipinku. A to jsem si hned rozmyslela jak se mám chovat. Mamka říká že trestat na holou mě bude do 18nacti a pokud bude potřeba tak přes pipinku ještě dostanu.

Anonym (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Vaše matka je asi labilní (Anna)

Martin (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

Martine nedávejte ji přes...Taky že nedám jen se ptám paní Zuzky co si o tom naprosto absurdním nápadu myslí.

Eva (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

Zuzko nemyslíte si že je to...Martine nedávejte ji přes přirození je to nesmysl samozřejmě že by mohla mít zdravotní problémy.

Martin (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

Zuzko nemyslíte si že je to moc přísný trest dát jí i přes přirození,mohla by přece mít zdravotní potíže.Je ji 8,5

Anna (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

Já souhlasím se Zuzkou také jsem ve 13nacti byla dost vzpurna a drzá a na chatě jednou dostala proutkem i přes pipinku.Je to vážně hodně účinné.

Zuzka (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

A vy jste dostala přes...Ano, dostala. Od mámy a pamatuji si to dodnes. Je to hodně účinné. Trest, nejde o týraní.

Eva (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

Souhlasím s vámi Martine dcerce bych nikdy nenasekala přes její přirození,to je pak skutečně týrání.

Martin (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

U holek je při trestání...A vy jste dostala přes pipinu že to tak víte já ji chci potrestat jako rodič dítě ne ji proboha týrat.

Eva (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

A nemohla by dcera dostat...To už záleží na vás Martine, ale za to co jste o ni napsal by na holou jistě zasloužila. Já jako malá jsem také byla trestána na holou a svou dcerku také trestám pouze na holou vždy do 25ti ran vařečkou. Podle mě výprask přes oblečení nemá smysl. A Martine na holou to sice bolí to máte pravdu ale účinek to má dáte ji na holou a minimálně na měsíc bude od ní pokoj.Věřte mi má dcerka také dostává max jednou do měsíce.

Zuzka (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

U holek je při trestání důležité, aby se musely svléknout. To je pro ně hodně ponižující. A když je holka hodně nafoukáná, tak má dostat i přes pipinu. Pak jí hřebínek řádně spadne.

Anonym (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Skončiš v pekle ty svině

Martin (Čt, 5. 2. 2015 - 22:02)

Martine já bych jí...A nemohla by dcera dostat třeba jenom přes kalhoty. Z dětství vím sám že vařečkou na holou to dost bolí.

Eva (Čt, 5. 2. 2015 - 22:02)

Máme dceru a je jí 8,5...Martine já bych jí seřezala tak,že by si týden nesedla a souhlasím s Janem do osmnácti na to rozhodně stará není.Sama mám 12cti letou dceru a také je občas takhle drzá a poslední dobou hodně lže.Takže mám neustále připravenou vařečku.Jako včera,když přišla ze školy a já se jí zeptala co bylo ve škole, řekla že nic.Radši jsem se jí podívala do internetové žákovské tzv.Bakalářů.A viděla tam 4 z matiky a 4 z angličtiny. Znovu jsem se zeptala jestli náhodou něco nebylo řekla že nic a zeptala se proč se ptám dvakrát.Tak jsem jí řekla že jsem byla na bakaláři.Řekla že se bála,že bych ji nepustila k počítači.Řekla jsem to bych tě nepustila,ale teď budeš bita a ne za známky,ale za lhaní.Začala naříkat,ale věděla že si musí svléknout kalhoty a kalhotky pod kolena a ohnout se mi přes kolena dostala 25 na holou a dala jsem ji zákaz na pc na 7 dnů.Podotýkám že dostala za lhaní za známky ji netrestám.

Anonym (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Vám asi logické uvažování nic neříká že ?

jan (Čt, 5. 2. 2015 - 19:02)

Máme dceru a je jí 8,5...tak jestli se to opravdu nedalo žrat,tak at se naučí stará kráva vařit,ale jestli se to dalo,tak jí klidně nařež,do 18 let na to stará není.

Martin (Čt, 5. 2. 2015 - 18:02)

Máme dceru a je jí 8,5 poslední hodně zlobí a je drzá, hlavně na manželku,včera při večeři do konce řekla že to uvařila hnusný a že i stará kráva by to uvařila líp.Manželka jí dala facku a řekla že jí do rána nechce vidět, tak jsem jí řekl ať jde do pokoje a dnes byla také drzá a manželka mi říká,že bych prý dcerce měl dát vařečkou 25 na holou. Mě na to ale už připadá moc velká. Co myslíte mám jí dát na 25 na holou nebo ne?

Zdeněk (So, 22. 6. 2013 - 18:06)

hele tak tohle už je moc. Co...já jsem měl rodiče rád a naprosto nechápu co někteří zakomplexovaní lidé vidí něco hrozného,když dítě dostana výprask.Dříve to fungovalo rodiše se o nás starali dobře a když bylo potřeba Tak jsme holt čas od času na ten zadek dostali.Nic to nemělo žadný následek.Děti se nesmějí třískat do hlavy nebo je týrat,ale pár na zadek by dnešním dětem vůbec neuškodilO.Hlaně mi nepište,za můj názor,že jsem úchyl.

ZDENĚK 14 (St, 4. 2. 2015 - 17:02)

Je mi 13 a občas když něco...já si moc nevybírám,protože naši se vždy radši rozhodnou pro výprask je to rychlejší Naposledy jsem dostal včera.Já zase dostávám většinou řemenem.vařečkou málokdy tou jsem dostal naposledy vloni.Všera jsem poprve dostal výprask .když u nás byla sestřenice.Dostal jsem vedle v pokoji ale asi to slyšela .Ptala se mně jestli jsem dostal hodně ale já jsem jí řekl,že jsem nedostal.Řekla mi ,že jsem ...,když se bojim přiznat,že jsem byl bit.Mám se jí přiznat.

Veronika (Ne, 1. 2. 2015 - 13:02)

Je mi 13 a občas když něco provedu,nebo zalžu,nebo dostanu ve skole ctvorku,nebo pětku,tak mi naší dají na výběr buď na měsíc bez počítače,tabletu a kapesného,nebo 25 na holou vařečkou,nebo páskem.Nedělám problémi tak často takže si vždy vyberu 25 na holou a jsem bita tak maximálně 1 za měsíc.Podle mě je lepší 20 minut breku a bolesti než zákazy.

Reklama

Přidat komentář